poniedziałek, 20 lipca 2015

LASY PAŃSTWOWE W POLSCE ...DLACZEGO DYREKCJA GENERALNA LP PRZYMYKA OKO NA ZACHCIANKI SEKSUALNE PARU OSÓB - ROZLICZANE W PRAKTYCE NA KOSZT SKARBU PAŃSTWA ??!

20 lipca 2015 roku


TAKIEGO TEMATU ...ZE ŚWIECZKĄ SZUKAĆ W INTERNECIE , czyż nie prawda??!

Zostałem wręcz zasypany lawiną dokumentów z bardzo wielu miejsc LEŚNEJ POLSKI a dotyczące  tematów drażliwych i osobistych związanych z prywatnością życia ale....NA KOSZT SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE!!!

Rzecz niebywała - ale jak widzę możliwa i to nawet od bardzo długiego okresu czasu!

CZY WIECIE,ŻE W POLSKICH LASACH PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ROZWIĄZŁOŚĆ ŻYCIA I KOCHANKA NA BOKU  UTRZYMYWANA  NA PREFERENCYJNYCH WARUNKACH ZA SPRAWĄ PEWNEJ OSOBY ...MOŻE NAWET BYĆ WYRÓŻNIONA MNIEJ CZY BARDZIEJ ŚWIADOMIE KORDELASEM LEŚNIKA POLSKIEGO??!

Dziękuję Wam za zaufanie i dokumenty na ten DRAŻNIĄCY WAS PROBLEM ...bo oparty o kasę Skarbu Państwa LP !

Postanowiłem więc niniejszym zapytać O WIEDZĘ W TEJ SPRAWIE Pana Adama Wasiak Dyrektora Generalnego LP, który mam nadzieję iż nie jest już angażowany w ....SADZENIE DĘBÓW WOLNOŚCI z ex.Prezydentem Komorowskim!


A oto mój OFICJALNY tekst z pytaniami w tej drażliwej kwestii pt: ,,KAŻDY ORZE JAK MOŻE ...W TAKICH LASACH PAŃSTWOWYCH"  


Praca NA ŁONIE NATURY nie tylko w Lasach Państwowych w Polsce ...może mieć dla co niektórych wymierne korzyści !!!Sławno,dnia 21 lipca 2015 roku


Pan Adam Wasiak
Dyrektor Generalny LP
ul. Grójecka nr 127
02-124 Warszawa


Szanowny Panie Dyrektorze!


Wprowadzona przez Pana Zarządzeniem nr 89 z dnia 23 grudnia 2013 roku STRATEGIA PGL LP NA LATA 2014-2030 zakłada systematyczny rozwój kadry pracowników niezbędnej do realizacji zadań w niej określonych ….z uwzględnieniem między innymi CECH OSOBOWOŚCIOWYCH!!!

I właśnie cechy osobowościowe osób zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych LP są tematem pewnych ,,delikatnych” kwestii.o które w niniejszej korespondencji chciałbym Pana zapytać.

Na podstawie otrzymywanych od pracowników Lasów Państwowych informacji, a w tym faktur,dokumentów, zdjęć itp. a szczególnie próśb o reakcję z mojej strony – powyższy temat odkładałem nieco w czasie, ale kolejne informacje z innych regionów LP za które to Pan odpowiada personalnie, spowodowały iż nie mogę już czekać z tym trudnym problemem z jakim jest związana właśnie osobowość szefów jednostek PGL LP!

Otóż owa STRATEGIA stanowi,że poziom nakładów inwestycyjnych, oraz ich ukierunkowanie będą ściśle powiązane z POTRZEBAMI wynikającymi ze sprawnego prowadzenia gospodarki leśnej, zaś LP będą poszukiwały możliwości lepszego gospodarczego wykorzystania posiadanego majątku poprzez.... ODPŁATNE ŚWIADCZENIE NIEKTÓRYCH USŁUG!

No i niniejszym jestem za sprawą sugestii i informacji moich czytelników bloga zainteresowany ...cechami osobowościowymi kilku osób żyjących na tak zwaną ,,kocią łapę” w nieoficjalnych według ich mniemania ( sic!!!!) związkach partnerskich NA KOSZT JAK WIDAĆ LASÓW PAŃSTWOWYCH, a szczególnie reakcją na coś podobnego ze strony Dyrekcji Generalnej LP!!!!!!

Dziś nie będę podawał imion i nazwisk osób tak funkcjonujących w PGL LP dzięki przychylności i wsparciu Lasów Państwowych w ogromnym procencie – a jedynie skoncentruję się na paru szczegółach z tym związanych, które każdorazowo są ….powiązane z comiesięczną kasą Lasów Państwowych, a nawet jego mieniem!

Na tą chwilę oszczędzę jak się domyślam ,,rumieńców” paru osobom, które nie dostrzegają faktu, iż mogą sobie oczywiście żyć prywatnie jak chcą i z kim chcą ...ale nie ,,podłączone” pod finanse LP!!!

Pozwolę sobie nawet nie nazywać tego procederu w LP po imieniu, aczkolwiek zasugeruję iż zaczyna się ono na literę K ….

Miernikiem realizacji w LP celu określanego w owej ,,Strategii” o której wspomniałem powyżej tj; PRZEBUDOWY MODELU ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI – jest a raczej ma być ….POZIOM SATYSFAKCJI PRACOWNIKÓW!

Niestety tenże ,,poziom satysfakcji” według obserwacji i spostrzeżeń pracowników np. wielu nadleśnictw dotyczy w znacznej mierze ….stosunków jakie panują pomiędzy ich szefem a jego kochanką zatrudnioną w tej samej firmie!

Życie ,,na kocią łapę” ma w zaistniałych okolicznościach mnóstwo profitów dla owej pary, gdyż o sprawach nie tylko finansowych decyduje akurat osoba, o takich a nie innych ….CECHACH OSOBOWOŚCIOWYCH!!!


Mało tego - jedną z takich osób osobiście Pan Dyrektor Generalny LP Adam Wasiak NAGRODZIŁ ...wyróżnieniem honorowym jakim jest ,,kordelas leśnika polskiego” !!!

W OCENIE WIELU OSÓB – NAGRODZIŁ PAN TYM SAMYM PEWNĄ OSOBĘ NA STANOWISKU KIEROWNICZYM W LASACH PAŃSTWOWYCH TAKŻE ZA ROZWIĄZŁY TRYB ŻYCIA, NIE UNORMOWANY I NIE UREGULOWANY DO DZIŚ 21 lipca 2015 roku!!!

Powiem więcej: NIE PRZYPADKOWO – osobą wnioskującą był tu pewien ,,wdzięczny” dyrektor RDLP....sic!!!!

Dla wielu leśników jest to ….WSTYD I ŻENADA , gdyż co podkreślam ponownie związek ten oparty jest dzięki finansowaniu Skarbu Państwa Lasy Państwowe!

Nie mam zamiaru bawić się w moralistę, gdyż jak mówi stare powiedzenie ,,KAŻDY ORZE JAK MOŻE” - jednakże owa ,,orka” budzi niepotrzebne w mej ocenie komentarze, docinki ale i także słuszne uwagi na temat wykorzystywania w tego typu STOSUNKACH Lasów Państwowych!

Aby nie być ,, gołosłownym” dodam Panu Dyrektorowi Generalnemu LP, iż ,,bohater” mojego wystąpienia zadbał nawet w czasie owego nieformalnego związku z drugą kobietą, a będąc wcześniej w związku małżeńskim - aby kilku pracowników nadleśnictwa NA JEGO WYJĄTKOWĄ PROŚBĘ zeznawało jako świadkowie w jego późniejszym procesie rozwodowym odpowiednio z uwzględnieniem tylko jego potrzeb!!!

Oczywiście wspaniale dla nadleśniczego zeznawał nie koniecznie ze stanem faktycznym ...jego zastępca, czyniąc z już byłej małżonki swego szefa z tego co wiem KOZŁA OFIARNEGO w sprawie, która wiązała jego szefa ….ale z zupełnie inną kobietą !!!


TYMI OTO SPOSOBAMI...TAK CHORYMI METODAMI ...ŻYCIE ZAWODOWE W LASACH PAŃSTWOWYCH – MIESZA SIĘ NIEPOTRZEBNIE Z ŻYCIEM INTYMNYM,PRYWATNYM I TO WRĘCZ NA ZAMÓWIENIE!!!

Sytuacja ta doskonale obrazuje jak działają w LP ….STRATEGIE nie koniecznie związane z uczciwością !

Oczywiście dane osobowe pewnych osób jestem w stanie podać Panu Dyrektorowi ale bez ujawniania mojego źródła informacji, gdyż tego nie zdradzam nigdy...celem wnikliwej kontroli, gdyż z tego co wiem JEST CO KONTROLOWAĆ biorąc tylko pod lupę relację między sobą tych dwóch osób...związaną z kasą i mieniem PGL LP!

W związku z powyższym ,,sygnałem” - bardzo proszę Pana Dyrektora Generalnego LP o udzielenie mi wyczerpującej odpowiedzi na pytanie:

CZY NIEFORMALNE ZWIĄZKI PARTNERSKIE NIE TYLKO PŁCI PRZECIWNYCH (!!!) JAKIE SĄ MI ZNANE ZA SPRAWĄ MOICH CZYTELNIKÓW , A JAKIE DOBRZE SIĘ MAJĄ I FUNKCJONUJĄ OD WIELU JUŻ LAT W LASACH PAŃSTWOWYCH – ZNAJDUJĄ SIĘ W OGÓLE W KRĘGU ZAINTERESOWANIA DGLP WARSZAWA LUB INSPEKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH, GDYŻ SĄ ONE BARDZO,BARDZO POWIĄZANE Z DECYZJAMI FINANSOWYMI DOTYCZĄCYMI MIENIA SKARBU PAŃSTWA NIE ZAWSZE PRO LASY PAŃSTWOWE ??!

JAKIE PODSTAWY PRAWNE DECYDUJĄ...ABY DLA PRZYKŁADU NIE INTERESOWAĆ SIĘ TEGO TYPU KWESTIAMI A SPRAWY POZOSTAWIĆ OT TAKIMI JAKIE SĄ ??!

Dlaczego o to pytam??!

Otóż jest to także związane z pewnym bardzo intratnym interesem w LP!!!!!

Lasy Państwowe już teraz za sprawą Platformy Obywatelskiej wyprzedają swój majątek...

To wcale NIE PRZYPADKOWO Pana kolega Marian Pigan – poprzedni Dyrektor Generalny LP zatrudnił jako szefa wydziału do spraw gospodarki zasobami mieszkaniowymi i lokalowymi PARTACZA JAKIEGO ZE ŚWIECZKĄ SZUKAĆ ...Jerzego Łokietko, kłamcę, krętacza z górnej półki!

TO ZA SPRAWĄ TEGO DRAŃSTWA W LASACH PAŃSTWOWYCH gdzie powtarzają się non stop nazwiska nie tylko duetu Pigan-Łokietko , aktualnie Lasy Państwowe MUSZĄ WYPŁACIĆ ODSZKODOWANIE ZA DYSKRYMINACJĘ I NIERÓWNE TRAKTOWANIE leśników, o czym w wyroku postanowił niedawno Sąd Apelacyjny w Warszawie!

To właśnie Łokietko był ….szefem zespołu ,,fachowców” który przygotował projekt NOWELIZACJI MINISTERIALNEGO ROZPORZĄDZENIA dotyczącego uwolnienia ogromnego rynku lokali mieszkalnych do sprzedaży!!!

Lasy Państwowe już teraz wyprzedają swój majątek byłym i obecnym pracownikom ...wystarczy,że uznają taki za nieprzydatny, zaś pracownik co najmniej 3 lata jest jego najemcą ( podstawa prawna : art. 40a ustawy o lasach).

Pracownicy LP otrzymują tym samym 95% bonifikaty...

NIEOFICJALNE ZWIĄZKI PARTNERSKIE ...BARDZO SŁUŻĄ DECYZJOM O NAGŁEJ ,,NIE PRZYDATNOŚCI” DANEGO LOKUM MIESZKANIOWEGO – i czas najwyższy aby DGLP miał ten problem na względzie !!!!


Oczywiście Marian Pigan, Pana Kolega a dla mnie GALAKTYCZNY KRĘTACZ POLITYCZNY - był jednym z pierwszych prywatnych kupców tego typu okazji !!!

Najpierw oczywiście dopilnował WIEDZĄC NA CO SIĘ ZANOSI – transakcji zakupu, nabywając NA DWA TYGODNIE PRZED SWOIM POLITYCZNYM AWANSEM pod koniec 2006 roku ...dwupiętrowy dom w Miedźnej o powierzchni 200 metrów kwadratowych, a do tego budynek mieszkalny 100 metrów kwadratowych i garaż z wiatą na działce o wielkości 3,4 tysiąca metrów kwadratowych!

ZA WSZYSTKO PIGAN ZAPŁACIŁ...NIECAŁE 6 TYSIĘCY ZŁOTYCH!!!!! (sic!!!!) 

Dziś PROKURATOR powinien zainteresować się Piganem i jego rzeczoznawcą, który ,,wycenił” tą działkę pod lasem za niecałe 16 zł za metr kwadratowy ...gdy działki w Miedźnej wówczas wyceniano za 80 zł za metr kwadratowy!

MAM NADZIEJĘ,ŻE UCZYNI Z TYM PORZĄDEK NORMALNA WŁADZA W POLSCE...PO NAJBLIŻSZYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH, GDYŻ POLACY MAJĄ DOŚĆ MEGA ZŁODZIEJSTWA !!!!!!

NIEOFICJALNE związki partnerskie – a przy tym okazyjne kupno domu od Lasów Państwowych to ostatnio ...ZŁOTY INTERES  , o czym już przekonało się wielu!!!


Szanowny Panie Dyrektorze!

Z jednej strony zatroskani o POLSKIE LASY Polacy zbierają podpisy pod petycjami,apelem przeciwko prywatyzacji lasów w Polsce – A Z DRUGIEJ STRONY TRWA ZAKULISOWY, DOSKONALE ZAPLANOWANY ,,WYŚCIG SZCZURÓW” W TYM ZŁOTYM INTERESIE WYKUPU NIERUCHOMOŚCI Z LASÓW PAŃSTWOWYCH!!!

Wartym przypomnienia jest tu BARDZO WAŻNY FAKT,że ...uczestniczą w nim na super preferencyjnych warunkach osoby NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH W LASACH PAŃSTWOWYCH , powiązane w przeróżne układy a nawet nieformalne związki partnerskie!!!

W TAKICH SYTUACJACH ...JEST TO ,,ZŁOTY INTERES  X 2 " !!!!

Doskonale wiem,że cała rzesza osób na stanowiskach dyrektorskich w Lasach Państwowych ma już za sobą sfinalizowanie owego ...ZŁOTEGO INTERESU!

Dyrektor DLP Szczecin za dom wyceniony na  450 tysięcy złotych zapłacił mniej niż swoje dwie miesięczne pensje...tj: 22 tysiące złotych!!!!!!!! 

Dyrektor RDLP Poznań za dom wyceniony na 426 tysięcy złotych....zapłacił za niego zaledwie 5% wartości!!!!!! 

Pozostawiam w zaistniałych okolicznościach pod głębsze rozmyślenia Panu Dyrektorowi Generalnemu LP jakiekolwiek publiczne wystąpienia - stawiające ZA WZÓR DO NAŚLADOWANIA instytucję Lasy Państwowe Platformy Obywatelskiej w Polsce ...w obawie o tak zwany ,,grom z jasnego nieba”!!!!!!

Z MORALNOŚCIĄ...ETYKĄ...I CECHAMI OSOBOWOŚCIOWYMI  – w PGL LP jest ostatnimi laty bardzo tragicznie w wielu leśnych regionach!!!


Darz Bór!


Krzysztof KowalczykPiszę jak jest....


Krzysztof  Kowalczyk

PS.

DZWONIĄC DO MNIE  - PYTACIE : ,,CO TAM W RDLP GDAŃSK SŁYCHAĆ....sic!!!!"
Czy macie pojęcie W JAK EKSTREMALNYCH WARUNKACH MUSI POLOWAĆ  dyrektor RDLP Gdańsk Jan Szramka ??!

Proszę bardzo - oto odpowiedź:
W trójmiejskich lasach straż leśna stosuje kamery do podglądania zwierząt i walki z wandalami - Ostatnio udało im się odkryć bardzo rzadki gatunek

A GDY UPRAWIACIE SPORT W LESIE ...na przykład bieganie , to pamiętajcie:

Nie liczy się mina ;)