niedziela, 12 lipca 2015

DOKĄD DRYFUJESZ W ŚWIAT ... ZAKŁAMANA UKRAINO SPŁYWAJĄCA KRWIĄ POLAKÓW I OSZUSTWAMI HISTORII ? !!!!!!!12 lipca 2015 roku

CZY UWAŻACIE SIĘ ZA POLSKICH PATRIOTÓW?!

CZY ODDALIBYŚCIE SWE ŻYCIE ZA NASZĄ BIAŁO - CZERWONĄ  I OD TYSIĄCA LAT ZAWSZE CHRZEŚCIJAŃSKĄ OJCZYZNĘ ??!

CZY PAMIĘTACIE W SWYCH RODZINACH CO TO BYŁA ,,KRWAWA NIEDZIELA"NA POLSKIM WOŁYNIU??!

CZY MIELIŚCIE WCZORAJ,DZIŚ JAKIEKOLWIEK ROZMOWY,DYSKUSJE POŚRÓD BLISKICH I WASZYCH PRZYJACIÓŁ ...NA TEMAT PRAWDY HISTORYCZNEJ I LUDOBÓJSTWA NASZYCH RODAKÓW NA WOŁYNIU, KTÓREGO KULMINACJĄ BYŁA WŁASNIE OWA NIEDZIELA 11 LIPCA 1943 ROKU, KIEDY TO TYSIĄCE POLAKÓW POSZŁO DO KOŚCIOŁA I ZOSTAŁO ZAMORDOWANYCH PRZEZ UKRAIŃCÓW??!!

CZY MACIE W SWOJEJ RODZINNEJ BIBLIOTECE CHOCIAŻ JEDNĄ PRYWATNĄ, SWOJĄ KSIĄŻKĘ O TRAGEDII POLAKÓW Z TAMTYCH LAT??!

PAMIĘTAJCIE:

ZAWSZE TO MOŻECIE ZMIENIĆ - TAK, ABY POLSKA BYŁA Z WAS DUMNA!!!Gdy ,,polskich" polityków nie jest stać na ODWAŻNE MÓWIENIE O LUDOBÓJSTWIE POLAKÓW NA KRESACH PRZEZ UKRAIŃCÓW Z UPA   -  Polacy w dzisiejszej Rzeczpospolitej nie mają oporów nazywać PO IMIENIU prawdę tamtych tragicznych lat!!!

Oto poniżej dowód:
Fot. Wikipedia.pl


Wczoraj na POLSKIM WOŁYNIU w PRZEBRAŻU który został przez Ukraińców nazwany .... - miała miejsce SKANDALICZNA UKRAIŃSKA CELEBRACJA KŁAMSTW HISTORYCZNYCH!

Oto poniżej fotka z wczorajszych uroczystości, w czasie których Polaków określono  jako ,,polskich szowinistów".

                       

MAM OGROMNĄ NADZIEJĘ,ŻE PALĄ SIĘ W PIEKLE CI UKRAIŃCY, KTÓRZY TO ZROBILI.NA POLSKICH DZIECIACH ..A ICH POTOMKOWIE NIGDY SPAĆ SPOKOJNIE NIE MOGĄ !!!A oto poniżej KSIĄŻKA PRAWDY tamtego okropnego czasu UKRAIŃSKIEGO LUDOBÓJSTWA NA POLAKACH - napisana przez Henryka Cybulskiego BOHATERSKIEGO POLSKIEGO LEŚNIKA - DOWÓDCY OBRONY PRZEBRAŻA PRZED ATAKAMI UKRAIŃSKICH NACJONALISTÓW Z UPA!!!

      

BOHATERSKI LEŚNIK HENRYK CYBULSKI  - DOWÓDCA OBRONY PRZEBRAŻA NA ZDJĘCIU.


A oto zdjęcia, które Ukraińcy nie chcieliby pamiętać - co wyczyniali ich ojcowie, dziadkowie i babcie na Polakach, a nawet tak małych dzieciach polskich mordując jak popadnie!
W 1939 roku na terenie Wołynia w Rzeczpospolitej zamieszkiwało 346 tysięcy Polaków.

Po zakończeniu II wojny światowej ... pozostało tam zaledwie 4 tysiące naszych bohaterskich  Rodaków!

Co się z nimi stało?????!

POLACY NIGDY NIE ZAPOMNĄ UKRAIŃCOM NIE TYLKO KŁAMSTW HISTORYCZNYCH ALE I KRADZIEŻY ZIEM RZECZPOSPOLITEJ I LUDOBÓJSTWA NASZYCH RODAKÓW....TE DRASTYCZNE ZDJĘCIA SĄ Z INSTYTUTU PAMIĘCI NARODOWEJ I DOWODZĄ LUDOBÓJSTWA W MACIEJOWIE NA WOŁYNIU!


TO REZULTAT LUDOBÓJSTWA NA POLAKACH ZE STRONY UKRAIŃSKIEJ LUDNOŚCI, DOKONANEGO ZA SPRAWA OSZOŁOMSTWA Z UKRAIŃSKIEJ POWSTAŃCZEJ ARMII I ORGANIZACJI UKRAIŃSKICH NACJONALISTÓW!

Jednym z takich miejsc, które Ukraińcy chcieli za wszelką cenę zniszczyć i ,,wyrezać” Polaków jest właśnie Przebraż i jego bohaterska obrona przez Polaków!

Ukraińcy nigdy tego miejsca nie zdobyli, a za sprawą między innymi odważnego polskiego LEŚNIKA, którego koleje losów mogą być fabułą do kapitalnego filmu patriotycznego o tragicznych losach ludności polskiej na Kresach RP!

Myślę tu o wspomnianym powyżej HENRYKU CYBULSKIM...

To właśnie wczoraj a nie przypadkowo ze strony Ukraińców w rocznicę KRWAWEJ NIEDZIELI I UKRAIŃSKIEGO LUDOBÓJSTWA POLAKÓW NA POLSKIM WOŁYNIU – takie osoby jak Henryk Cybulski i jego obrona Przebraża przed ukraińską złodziejską gawiedzią, zostały OFICJALNIE określone jako ,,polscy szowiniści”.

Dziś to nazwa miejscowości HAJOWE  na Wołyniu, a dawny polski PRZEBRAŻ  – i wczoraj Ukraińcy odsłonili tam pomnik upamiętniający (cyt) ,,OFIARY POLSKICH SZOWINISTÓW”.

KARUZELA UKRAIŃSKICH KŁAMSTW FAKTÓW HISTORYCZNYCH NIE ZNA JUŻ GRANIC- NA CO POZWALA IM OSZOŁOMSTWO POLSKIE NAD WISŁA POD NAZWĄ : KOMOROWSKI-TUSK-KOPACZ...I POZOSTAŁE TO ,,BARACHŁO” PLATFUSÓW OBYWATELSKICH!

Tym samym wczoraj tak uroczyście Ukraińcy odsłonili pomnik ...BANDYTOM, ZŁODZIEJOM  I MORDERCOM MNÓSTWA NIEWINNYCH POLAKÓW , KTÓRYM NIGDY NIE UDAŁO SIĘ ZDOBYĆ PRZEBRAŻA ZA SPRAWĄ PUŁAPKI JAKĄ POLSCY OBROŃCY ZMYŚLNIE ZASTOSOWALI WRAZ Z ROSJANAMI WOBEC TEJ NACJONALISTYCZNO-FASZYSTOWSKIEJ BANDY Z UPA ...WYRZYNAJĄC IM CAŁE SZEREGI NA TYLE SKUTECZNIE,ŻE ODECHCIAŁO IM SIĘ WIĘCEJ ZDOBYWAĆ PRZEBRAŻ I MORDOWAĆ ZEBRANYCH TAM POLAKÓW Z WOŁYNIA!!!

CHWAŁA NASZYM POLSKIM BOHATEROM - OBROŃCOM POLSKIEGO PRZEBRAŻA!!!

Detale znajdziecie w tej książce Henryka Cybulskiego, którą promuje powyżej …

A wiecie KTO zorganizował owe uroczystości akurat wczoraj w rocznicę KRWAWEJ NIEDZIELI na Ukrainie i LUDOBÓJSTWA POLAKÓW przez Ukraińców??!


CO WAM BYLI WINNI CI BEZBRONNI POLACY ...UKRAIŃSKIE KANALIE I MORDERCY!!!


Lokalny oddział partii ,,Swoboda”..Bractwo Weteranów OUN-UPA Regionu Wołyńskiego imieniem Pułkownika Kłyma Sawura...oraz łuckiej organizacji więźniów politycznych i osób represjonowanych!

W odsłonięciu nie zabrakło oczywiście przedstawicieli Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej patriarchatu kijowskiego z metropolitą łuckimi wołyńskim Michaiłem na czele!

Szkoda że zabrakło tam jeszcze Tuska i Komorowskiego … TCHÓRZY I ZDRAJCÓW NARODU POLSKIEGO!!!

Chciałbym tutaj Wam przypomnieć,że tego typu miejsc jak Przebraż – było wówczas w lipcu 1943 roku na Polskim Wołyniu zaledwie 128 ( placówki polskiej samoobrony) przeciwko LUDOBÓJSTWU na łącznie 3.400 miejscowości w jakich zamieszkiwali U SIEBIE Polacy!

Obrona Przebraża była doskonale zorganizowana i gdyby podobne placówki były nastawione przeciwko atakującym ich Ukraińcom defensywnie...nie byłoby aż takiej tragedii Polaków na Wołyniu!

NIGDY NIE ZAPOMINAJMY – IŻ HISTORIA OBRONY PRZEBRAŻA JEST PEWNĄ CZĄSTKĄ HISTORII NASZEJ OJCZYZNY I POLSKIEGO RUCHU OPORU W WALCE PRZECIWKO FASZYZMOWI!!!

PREZYDENT ROSJI PUTIN MA W 100% RACJĘ .... MÓWIĄC DZIŚ ŚWIATU OCZYWISTĄ PRAWDĘ,ŻE FASZYZM TEŻ ZDOBIŁ ....UKRAIŃSKI ,,TRYZUB" A NIE TYLKO HITLEROWSKA SWASTYKA!!!

Każdy kto ZNA HISTORIĘ II WOJNY ŚWIATOWEJ – nie ma prawa mówić ,iż Putin w tej kwestii kłamie!

Ale nie możemy również zapominać o tych Ukraińcach, którzy POMAGALI POLAKOM nie dając się wciągnąć w nacjonalistyczną propagandę UPA i OUN , za co podobnie jak i Polacy zapłacili straszną cenę...TO JEST TAKŻE 100% PRAWDA!!!

NIE MAMY PRAWA MIERZYĆ UKRAIŃCÓW JEDNĄ MIARĄ...gdyż byłoby to strasznie niesprawiedliwe!


Nie możemy dziś żyć w odmętach niepamięci tamtych tragedii Polaków – a jednocześnie tolerować i godzić się na kolejne kłamstwa historyczne Ukraińców, którzy zapomnieli chyba iż to już XXI wiek A CIEMNOTA NIE ZNAJDZIE JUŻ NIGDY I NIGDZIE W POLSCE SWEGO MIEJSCA NA ZASIEDZENIE!!!

Na zakończenie przypomnę tylko pewien SZCZEGÓLNY FAKT z życia naszego bohaterskiego LEŚNIKA Henryka Cybulskiego , dowódcy obrony Przebraża w lipcu 1943 roku...w którym się urodził 1910 roku!

Otóż został on w dniu 10 lutego 1940 roku w ramach pierwszej deportacji – zesłany na Syberię do Irkucka nad jezioro Bajkał!

NASTĘPNEGO LIPCA 1941 ROKU - UCIEKŁ ROSJANOM Z SYBERII ABY...WRÓCIĆ DO DOMU RODZINNEGO W PRZEBRAŻU!

UDAŁO MU SIĘ TO W CIĄGU 2,5 MIESIĄCA...rzecz wręcz nieprawdopdona !

BRONIŁ SWEGO OJCZYSTEGO POLSKIEGO GNIAZDA W PRZEBRAŻU W KOLEJNYM LIPCU ALE JUŻ 1943 ROKU – TYM RAZEM PRZED UKRAIŃSKIMI ZŁODZIEJAMI I MORDERCAMI, POKONUJĄC WÓWCZAS Z SYBERII PO OKOŁO 60 KILOMETRÓW DZIENNIE DROGĘ DO OJCZYSTEGO DOMU!

Mało kto wie o tym,że pomógł mu w tym fakt że był POLSKIM LEŚNIKIEM  (...i to wyłącznie lasami wracał z Syberii do Polski!!!) oraz to, że kilka lat przed wojną czynnie uprawiał sport: ...biegi długodystansowe, przełaje!!!!!

NIGDY ZAPEWNE NIE ,,MARZYŁ” O TYM JAK BARDZO TA DYSCYPLINA PRZYDA MU SIĘ W ŻYCIU...

Chwała Polskim obrońcom POLSKIEGO WOŁYNIA ….SAMOOBRONY PRZEBRAŻA...!!!

HAŃBA UKRAIŃSKIM KŁAMSTWOM HISTORYCZNYM ...I TAKIM UROCZYSTOŚCIĄ JAK WCZORAJ 11 LIPCA 2015 ROKU W POLSKIM PRZEBRAŻU !!!

Przestaję się już dziwić moim Rodakom, którzy na wieści kolejne z frontu walk wojny rosyjsko-ukraińskiej piszą w internecie : (cytat) ,,PUTIN MASZ OD POLAKÓW ,,ZIELONE ŚWIATŁO" WIĘC ....NAPIERDA***AJ!!!! "

SAMI JAK WIDZĘ UKRAIŃCY SĄ SOBIE WINNI TEMU,ŻE ŁGARSTWO I OSZUSTWA MAJĄ WYSSANE Z MLEKIEM WIELU MATEK...

Nie dziwię się również Polakom,którzy coraz sceptyczniej myślą o pomocy Ukrainie...SKORO BANDEROWCY MAJA U NICH AŻ TAK DUŻE POPARCIE!

POLACY MAJĄ DOSKONAŁA PAMIĘĆ GENETYCZNĄ...

Piszę jak jest ...PRAWDĘ CODZIENNĄ , PRAWDĘ HISTORYCZNĄ!!!Krzysztof Kowalczyk