wtorek, 7 lipca 2015

KTO CHCE OGRABIĆ POLSKIE LASY PAŃSTWOWE... W KTÓREJ SZUFLADZIE I U KOGO SĄ SCHOWANE GŁOSY POLAKÓW OBURZONYCH PRÓBĄ SPRZEDAŻY CZĘŚCI POLSKICH LASÓW?!

08 lipca 2015 roku

ŻYDOWSKIE GIERKI...JAK DŁUGO JESZCZE BĘDZIEMY POZWALAĆ, ABY TAK WYGLĄDAŁ ...,,CIEŃ" POLSKIEGO ORŁA W KORONIE ??!

Czy zastanawialiście się gdzie się podziały nasze podpisy PRZECIWKO SPRZEDAŻY,PRYWATYZACJI POLSKICH LASÓW PAŃSTWOWYCH – naszego wspólnego bogactwa narodowego będącego od lat w zarządzie Państwowego Gospodarstwa Leśnego ,,Lasy Państwowe”?!

CHYBA JUŻ JEDNEGO Z OSTATNICH SKARBÓW NARODOWYCH ...NIE SPRZEDANEGO JAK DOTĄD PRZEZ TO POLITYCZNE OSZOŁOMSTWO TAK ZWANEJ ,,WŁADZY” RP !

Czy zastanawialiście się ostatnio DLACZEGO TAK NAGLE ex Prezydent RP Bredzisław Komorowski oznajmił publicznie, iż nie będzie dodatkowego zapisu do referendum jakie ma się odbyć w Polsce w sprawie dotyczącej POLSKICH LASÓW , gdyż jak to oznajmił Komorowski stronie wnioskującej o dopisanie tego problemu Lasów Państwowych tj; Prawu i Sprawiedliwość : ,,DOPISAĆ TO SIĘ MOŻNA, ALE DO WYCIECZKI LUB DO PAMIĘTNIKA”!

CZY ZASTANAWIALIŚCIE SIĘ, KTO MOŻE BYĆ W DZISIEJSZEJ POLSCE PO TAKICH SŁOWACH A SZCZEGÓLNIE PO TYLU OBIECANKACH-CACANKACH ...WIĘKSZYM I BARDZIEJ AROGANCKIM PROSTAKIEM I CHAMEM??!


Dlaczego więc nagle Komorowski wycofał się z owej ,,troski” o polskie lasy ...dlatego,że przerżnął wybory i nie został Prezydentem Polski na kolejna kadencję – czy może z innych względów o których wspomina raport ambasadora USA opublikowany przez Snowdena na WikiLeaks ?!

Jest ,,COŚ” co osobiście zauważyłem w ramach własnej oceny i analizy tych spraw w sprawie Lasów Państwowych w Polsce!

ZWRÓĆCIE BACZNA UWAGĘ NA PEWNĄ ,,PRAWIDŁOWOŚĆ” polegającą na tym,że ...IM BARDZIEJ JEST GŁOŚNO W POLSCE W SPRAWACH VETA PRZECIWKO HANDLOWANIU LASÓW PAŃSTWOWYCH ZE STRONY POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA = TYM BARDZIEJ ZA OCEANEM W USA, DOSTAJĄ ,,BIAŁEJ GORĄCZKI” ...ŻYDZI !!!

TO WŁAŚNIE TAM KOMOROWSKI I TUSK OBIECYWALI JUŻ W 2008 ROKU PRZEHANDLOWANIE CZĘŚCI LASÓW PAŃSTWOWYCH, W RAMACH TAK ZWANEJ RESTYTUCJI MIENIA PO ŻYDOWSKIEGO W POLSCE!!!

Jest jeszcze ,,COŚ WYJĄTKOWEGO” co mnie zastanawia w tej samej prawie!

CZY TO MOŻLIWE, ABY PREZYDENT RP BRONISŁAW KOMOROWSKI I ÓWCZESNY PREMIER DONALD TUSK (...historyk z wykształcenia!) - MOGLI NIE WIEDZIEĆ O PEWNYCH USTALENIACH MIĘDZY INNYMI POMIĘDZY POLSKA I USA W SPRAWIE TEGOŻ MIENIA JAKIE OBOWIĄZUJĄ OD DZIESIĄTEK LAT MIĘDZY NASZYMI PAŃSTWAMI...czy tylko ,,palili głupa”??!

A co do tego ,,palenia głupa” to mało kto w Lasach Państwowych zapewne dziś pamięta pewne NIBY NIE ZNACZĄCE ZAPYTANIE kogo jak kogo ale ...Stanisława Żelichowskiego z PSL  ( byłego Ministra Środowiska!), który pismem z dnia 01 sierpnia 2008 roku (...AKURAT WÓWCZAS GDY DONALD TUSK OBIECAŁ ZYDOM HANDEL POLSKIMI LASAMI !!) zadał pewne pytanie W SPRAWIE ROSZCZEŃ MAJĄTKOWYCH  WOBEC POLSKI W KONTEKŚCIE ZGŁOSZONEGO WNIOSKU... CZTERECH AMERYKAŃSKICH KONGRESMENÓW DO KONGRESU USA !

Jest to pismo Żelichowskiego  nr SPS-023-4550/08....

Moja intuicja mi podpowiada,że WSZYSTKO TO BYŁO ŚCIŚLE UZGODNIONE POMIĘDZY SZEREGIEM POLITYKÓW W POLSCE A ŻYDAMI USIŁUJĄCYMI ZNOWU (...podkreślam ZNOWU!!!!) ZROBIĆ ,,YNTERES” NA NAIWNYCH POLACZKACH!

A dziś polecam, abyście zwrócili baczną uwagę W JAKI SPOSÓB ,,POLSKIE MEDIA” (sic!!!!)KOMENTUJĄ BĄDŹ PISZĄ O TYCH SPRAWACH ROSZCZENIOWYCH ŻYDÓW WOBEC NASZEJ OJCZYZNY ?!

Nie ma tam ANI SŁOWEM O ...UMOWACH INDEMNIZACYJNYCH  z jakich w 100% przez lata po II wojnie światowej wywiązała się NASZA POLSKA!!!

Rząd Polski – przyjmując wówczas obowiązki z zobowiązań międzynarodowych po tej wojnie ZOBOWIĄZAŁ SIĘ I WYPŁACIŁ W 100% ODSZKODOWANIA ZA PRZEJĘTE MIENIE OSÓB POSIADAJĄCYCH OBYWATELSTWO OBCEGO PAŃSTWA!

Polska zawarła takie umowy z 12 państwami i ich rządami NA MOCY KTÓRYCH PRZEKAZAŁA TYM PAŃSTWOM NA RZECZ TYLKO I WYŁĄCZNIE TYCH ROSZCZEŃ OGROMNE ŚRODKI PIENIĘŻNE, KTÓRYCH MIENIE ULEGŁO NACJONALIZACJI LUB INNEGO RODZAJU PRZEJĘCIU ...JUŻ W KOMUNISTYCZNEJ POLSCE, GDZIE WE WŁADZACH PRL BYŁO PRZECIEŻ CAŁE MNÓSTWO ŻYDÓW !!!!!!!!!!!!!!!


Odszkodowania przyznane na mocy tych międzynarodowych układów były PŁACONE W GOTÓWCE I W RATACH !!!

A teraz coś dla tych, którzy o niczym nie wiedzą :

1/ USA – czyli tam gdzie dziś Żydzi znowu ,,GRAJĄ SWOJE LICHWIARKIE GIERKI WOBEC NASZEJ POLSKI” - Rzeczypospolita wypłaciła na mocy tych umów idemnizacyjnych 40 mln dolarów amerykańskich W 20 RATACH!!!!!

2/ AUSTRII – 71,5 MLN szylingów austriackich!!!

3/ DANII – 5,7 mln koron duńskich w ciągu 15 lat!!!

4/ SZWAJCARII ORAZ KSIĘSTWU LICHTENSTEIN – 53,5 mln franków szwajcarskich, które były rozłożone na 13 rat !!!

5/ SZWECJI – 116 mln koron szwedzkich w 17 ratach!!!

6/ KANADZIE – 1,225 mln dolarów kanadyjskich w 7 ratach !!!

7/ WIELKIEJ BRYTANII – 5,465 mln funtów brytyjskich!!!

8/ GRECJI – 230 tysięcy dolarów amerykańskich!!!

9/ HOLANDII – 9,05 mln florenów holenderskich !!!

10/ BELGII i KSIĘSTWU LUKSEMBURGA – 600 mln franków belgijskich!!!

11/ FRANCJI – 65 mln dolarów amerykańskich płacowo w formie dostaw polskiego węgla kamiennego!!!

12/ NORWEGII – ustalono,że składniki majątku Polskiego w Norwegii i norweskiego w Polsce się równoważą i zgodnie z umową zostały zużyte na rzecz wzajemnych roszczeń!!!!

Nie zawarto NIGDY umowy z Niemcami , które napadły i ograbiły Rzeczpospolitą – oraz z Włochami jako sojusznikami Niemiec hitlerowskich!

O ZSRR już nie chcę wspominać...!!!

A teraz w ramach pewnej dygresji powiem tak:

GDYBY ŻYŁ PREMIER ANDRZEJ LEPPER  – czytając to, ile milionów Polska wypłaciła w/w państwom w ramach owych umów indemnizayjnych to powiedziałby zapewne tak nawet z trybuny Sejmu RP: 

ODPIERDOLCIE SIĘ NIE TYLKO ŻYDZI OD POLSKIEGO MIENIA , OD POLSKICH LASÓW PAŃSTWOWYCH!!!! 

RZĄD POLSKI PRZEKAZAŁ OKREŚLONĄ I WSPÓLNIE USTALONĄ NA PODSTAWIE UMÓW GLOBALNĄ KWOTĘ PIENIĘŻNĄ …...NA ZASPOKOJENIE ROSZCZEŃ RZĄDOM PAŃSTW OBCYCH (...np: USA!) = które na mocy umów indemnizacyjnych PRZEJĘŁY NA SIEBIE CAŁKOWITĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WYPŁATĘ IM ODSZKODOWAŃ, ICH OBYWATELOM I OSOBOM PRAWNYM!

Z CHWILĄ WYWIĄZANIA SIĘ POLSKI Z TYCH UMÓW INDEMNIZACYJNYCH - A TAK JUŻ DAWNO STAŁO SIĘ W 100% , NASZA ZAWSZE HONOROWA OJCZYZNA = STAŁA SIĘ ZGODNIE Z PRAWEM MIĘDZYNARODOWYM ZWOLNIONA JUŻ Z JAKICHKOLWIEK ROSZCZEŃ ODSZKODOWAWCZYCH W PRZYSZŁOŚCI !!!

Jakiekolwiek zarzuty wobec Polski dziś 2015 roku – co do niewypłacenia odszkodowania na rzecz podmiotów indywidualnych NIE mogą BYĆ JUŻ NIGDY WIĘCEJ KIEROWANE PRZECIWKO POLSCE , ponieważ to rządy tych 12 państw jakie powyżej wymieniłem WZIĘŁY NA SIEBIE PRAWNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ CAŁKOWITEGO ZADOŚĆUCZYNIENIA POSZCZEGÓLNYM OSOBOM, PO OTRZYMANIU FINANSÓW Z POLSKI!


A OTO DOWÓD NA KOLEJNE CWANIACTWO I DRAŃSTWO ŻYDÓW: 

Kilka dni temu (...przypomnę że jest rok 2015!!!!!) ŚWIATOWA ORGANIZACJA RESTYTUCJI MIENIA ŻYDOWSKIEGO złożyła w Kongresie USA wniosek o ….ZAPŁATĘ PRZEZ POLSKĘ GIGANTYCZNEGO ,,ODSZKODOWANIA „ tym razem aż 200 MILIARDÓW ZŁOTYCH  za majątki Żydów zamieszkujących dawną II Rzeczpospolitą ...KTÓRZY POTEM STALI SIĘ OFIARAMI ZBRODNI NIEMCÓW I KOMUNISTÓW!


KTO ,,ŁYKNIE" W POLSCE TEN NOWY POMYSŁ Z 200 MILIARDÓW ZŁOTYCH ,,ODSZKODOWANIA" DLA ŻYDÓW...??!

TA ŻYDOWSKA ORGANIZACJA WPADŁA NA SWÓJ LICHWIARSKI POMYSŁ, ABY ...STAĆ SIĘ SPADKOBIERCĄ OWEGO MIENIA ! (Sic!!!!!)

NA WYJĄTKOWE DRAŃSTWO I SKUR****STWO ZASŁUGUJE TU FAKT,ŻE CI SAMI ŻYDZI CHCĄ TERAZ GIGANTYCZNEGO ODSZKODOWANIA OD POLSKI (….mając nas za naiwniaków??!) - A OTRZYMALI ZA TO SAMO ODSZKODOWANIE OD RZĄDU NIEMIEC FEDERALNYCH NA PODSTAWIE TRAKTATU Z 1952 ROKU W KWOCIE 3,5 MILIARDA MAREK NIEMIECKICH, ORAZ DODATKOWO JESZCZE ….60 MILIARDÓW MAREK NIEMIECKICH W RAMACH WIELU TAK ZWANYCH ,,PROGRAMÓW POMOCOWYCH”!!!

TERAZ CZAS NA ,,DOJENIE POLSKI ???! (sic!!!!!!!!!!!!!!!!)
     
Tym razem inicjatywę Żydów 2015 roku poparło aż.... 46 kongresmenów USA , KTÓRZY JAK DOMNIEMYWAM NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA O FAKTACH JAKIE PRZEDSTAWIŁEM POWYŻEJ W TYM FELIETONIE!

Napisali oni specjalny list o wsparcie do ….szefa dyplomacji USA , sekretarza stanu Johna Kerry

Przypomnę : w 2008 roku , gdy interesował się tą sprawą Stanisław Żelichowski ...było to tylko 4 kongresmenów USA!

O dziwnej amnezji i braku żydowskiej pamięci świadczą te słowa ,,przyjaciela Polski” Szewacha Weiss uważającego,że POLSKA POWINNA ŻYDOM WYPŁACIĆ ODSZKODOWANIA gdyż:

,, gdy przyjeżdzają do Polski młodzi Żydzi i odwiedzają domy swoich ojców – to niestety wiedzą że nie uda się im tego odzyskać”

Szkoda,że ten sam Weiss nie dodaje publicznie,że owi ojcowie tych młodych Żydów odszkodowania już jak widać otrzymali, a teraz swe roszczenia kierują po raz kolejny?!

JAK SAMI WIDZICIE NIKT NIE LICZY SIĘ Z NASZĄ POLSKĄ WRAŻLIWOŚCIĄ ...Z POLSKĄ RACJĄ STANU a to na pewno za sprawą tego PROSTACTWA z Platformy Obywatelskiej jakie rządzi Rzeczpospolitą od 2008 roku!

TO SAMO POLITYCZNE PROSTACTWO pozwala, aby w eter światowych rozgłośni szły słowa,że to Polska w 1939 roku ,,padła ofiarą polityki którą sama próbowała prowadzić w Europie” (sic!!!!)

A TERAZ JAK WIDAĆ ŻYDZI MAJĄ JAKOBY ,,PRAWO” WYSTĘPOWAĆ JUŻ NIE TYLKO W CHARAKTERZE PRZEŚLADOWANEJ NACJI W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ – ALE WYŁĄCZNYCH JEDYNYCH BENEFICJENTÓW I ŻYRANTÓW POROZUMIEŃ ZAKULISOWEGO PODZIAŁU STREF WPŁYWÓW W EUROPIE WSCHODNIEJ???!

ZAPOMINAJĄ JEDNAK,ŻE SĄ POLACY NA ŚWIECIE, KTÓRZY NIE GODZĄ SIĘ NA ZAKŁAMYWANIE PRAWD HISTORII !!!

A owe prawdy historyczne na temat roli Żydów w NISZCZENIU POLSKIEGO PAŃSTWA SĄ HAŃBĄ DLA NARODU MOJŻESZOWEGO …!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaledwie hasłowo pozwolę sobie przypomnieć :

...czy wiecie o tym,że około 3 TYSIĘCY ŻYDÓW ZDEZERTEROWAŁO z polskiej armii Andersa – UCIEKAJĄC WRAZ Z BRONIĄ  DO PALESTYNY po wyciągnięciu ich przez rząd Polski z obozów na terenie całego ZSRR??!

...czy znacie detale współpracy Żydów z hitlerowcami i komunistami do 1989 roku przeciwko Rzeczypospolitej?!

...czy znacie treść bram triumfalnych jakimi Żydzi witali wkraczające do Polski oddziały sowieckiej Armii Czerwonej we wrześniu 1939 roku??!

...czy wiecie,że termin ,,LUDOBÓJSTWO” został wymyślony przez polskiego Żyda (Rafał Lemkin) i dotyczył oczywiście tylko losów Żydów a nie innych narodów - A POTEM ZOSTAŁ ZASTĄPIONY POJĘCIEM ANTYSEMITYZM w 1860 roku przez Żyda z Austrii Moritza Steinschneidera??!


...czy wiecie,że Żydzi stanowiąc zaledwie 10% miejscowej ludności pod okupacją soviecką na Kresach Wschodnich RP ZAJMOWALI AŻ 49,5 % KIEROWNICZYCH STANOWISK W ADMINISTRACJI np.: obwodu pińskiego, a w tym 41,2% w organach sądowych i policji ??!
TAK BYŁO W CAŁEJ POLSCE!!!

...czy znacie tajemnice ,,KRWAWEJ LUNY' Żydówki Julii Brystygier – jednego z najbardziej bezwzględnych oprawców stalinowskiego systemu w Polsce??!

...czy znacie PRAWDĘ o morderstwach i prześladowaniach Żydów w getto ...PRZEZ ŻYDÓW??!

...czy znacie takie ŻYDOWSKIE KANALIE i ich historię niszczenia Rzeczypospolitej i naszych PATRIOTYCZNYCH RODAKÓW jak:
JACEK RÓŻAŃSKI ( vel JÓZEF GOLDBERG); OSKAR KARLINER ( SCHIE KARLINER); generał WACŁAW KOMAR ( a właściwie MENDEL KOSSOJ);SALOMON MOREL; HELENA WOLIŃSKA; MATEUSZ FRYDMAN : STEFAN KUHL(...żyje do dziś w ukryciu!):HERSZ PODLASKI; MAKSYMILIAN LITYŃSKI ( Maks Lifsches); EUGENIUSZ CHIMCZAK, LUDWIK SERKOWSKI...i setki innych ŻYDÓW, którzy nie zasługują nawet NA OPLUCIE ICH ZA TO CO UCZYNILI ZE STRONY POLAKÓW??!

Żyjemy oto w czasach, kiedy problem winy za doznane krzywdy stał się ...TOWAREM POLITYCZNYM,FINANSOWYM – co doskonale widać na przykładzie Izraela!

Dziś gdy wielu cwaniakom marzy się krojenie LASÓW PAŃSTWOWYCH w Polsce – przypomnę coś dodatkowo:

Układ polsko-amerykański zawarty dnia 16 lipca 1960 roku (zaraz będzie kolejna rocznica!) przewidywał zaspokojenie roszczeń z tytułu nacjonalizacji lub innego rodzaju przejęcia majątku w Polsce,które miało miejsce w dniu , lub przed dniem wejścia w życie tegoż układu!

Za datę przejęcia własności uznano datę, w której tego rodzaju polskie prawo zostało po raz pierwszy zastosowane wobec tego mienia!
KWOTĘ UZGODNIONYCH 40 MILIONÓW DOLARÓW AMERYKAŃSKICH POLSKA UREGULOWAŁA W 20 RATACH POCZYNAJĄC OD DNIA 10 STYCZNIA 1961 ROKU , PŁATNE DO RĄK SEKRETARZA STANU USA , A OSTATNIA RATĘ POLACY ZAPŁACILI DO DNIA 10 STYCZNIA 1981 ROKU!!!

A oto ów katalog roszczeń oraz tytułów stanowiących podstawę , do których zaspokojenia ZOBOWIĄZYWAŁ SIĘ RZĄD STANÓW ZJEDNOCZONYCH :

a) nacjonalizacji lub innego rodzaju przejęcia przez Polskę mienia

b) przejęcia własności albo utraty użytkowania na podstawie polskich ustaw,dekretów lub innych zarządzeń;

  1. długów przedsiębiorstw, które zostały znacjonalizowane lub przejęte przez Polskę

Artykuł IV tego układu stwierdzał:

RZĄD STANÓW ZJEDNOCZONYCH NIE BĘDZIE PRZEDSTAWIAŁ RZĄDOWI POLSKIEMU ANI NIE BĘDZIE POPIERAŁ ROSZCZEŃ OBYWATELI USA DO RZĄDU POLSKIEGO !

Skąd więc ten GŁUPI POMYSŁ ŻYDÓW którzy skierowali swe kolejne żądania wobec Polski o 200 miliardów złotych dla Stowarzyszenia Żydów na ręce ….sekretarza stanu USA ??!

Na zakończenie ,,rodzynek”!!!

CZY WIECIE,ŻE W POLSCE JEST BARDZO BLOKOWANY PRZEZ ŚRODOWISKA PRO ŻYDOWSKIE - wspaniały PATRIOTYCZNY pomysł budowy w Warszawie....POMNIKA POLAKÓW RATUJĄCYCH ŻYDÓW???!

To kolejny dowód na ZAKŁAMYWANIE Z ZEWNĄTRZ NASZEJ TRAGICZNEJ HISTORII POLAKÓW !!!

A JEST TO OFICJALNIE AŻ OKOŁO 10 TYSIĘCY NAZWISK OBYWATELI POLSKICH ...KTÓRZY NARAŻAJĄC SWOJE życie I WŁASNYCH RODZIN RATOWALI ŻYDÓW OD ŚMIERCI!

TO MEGA DRAŃSTWO związane jest także z Prezydentem Warszawy Hanną Gronkiewicz Waltz z Platformy Obywatelskiej ( Żydówką) = EKIPIE NIECHCIANEJ PRAWDY HISTORYCZNEJ , A WRĘCZ OPCJI ANTY POLSKIEJ!!!

TEN PATRIOTYCZNY, PRO POLSKI POMYSŁ – NIE PODOBA SIĘ OGROMNIE OD LAT ŻYDOM, GDYŻ BURZY TO ICH KŁAMLIWĄ OPCJĘ I WEDŁUG MNIE ,,ŚCIEMĘ”O HOLOKAUŚCIE I TRAGEDII... ALE OCZYWIŚCIE TYLKO NARODU ŻYDOWSKIEGO W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ!

Skąd wziąć owe kolejne 200 miliardów złotych na NIELEGALNE odszkodowania jakie wymyślili sobie znowu w Izraelu ??!

HANDLUJĄC GRUNTAMI POLSKICH LASÓW PAŃSTWOWYCH...w pierwszej kolejności!

Zerknijmy więc z baczną uwagą NA POCHODZENIE osób ,,decyzyjnych” w Polsce... np.; w Ministerstwie Środowiska...w Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych – i uczyńmy wszystko, ABY KIEROWALI NASZĄ RZECZPOSPOLITĄ TYLKO I wyłącznie POLACY a nie ŻYDZI, UKRAIŃCY itp.itd!!!

ONI NIECH RZĄDZĄ I MIESZAJĄ W GARACH ALE U SIEBIE I NA SWÓJ KOSZT!!!

WYCIAGAJMY NAUKI JAKIE DAŁA NAM TRAGICZNA HISTORIA ZAUFANIA ....póki czas!!!

Piszę jak jest ….PRAWDĘ!!!!!!!!!!!!!!!!


Krzysztof Kowalczyk