piątek, 3 lipca 2015

LASY PAŃSTWOWE....PIGAN, ŁOKIETKO! ZA SPRAWĄ POLITYCZNEGO OSZOŁOMSTWA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ - LASY PAŃSTWOWE MUSZĄ ZAPŁACIĆ ODSZKODOWANIE ZA DYSKRYMINACJE I NIERÓWNE TRAKTOWANIE PODCZAS ,,KONKURSÓW" NA STANOWISKA KIEROWNICZE!

03 lipca 2015 rokuSzanowni Państwo! JESZCZE TROSZKĘ A ROZPIEPRZYŁBYM TE LASY PAŃSTWOWE WYKONUJĄC WYTYCZNE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ NA AMEN !!!! Marian Pigan...


DZIŚ W WARSZAWIE O GODZINIE 15.00 ZAPADŁ PRAWOMOCNY WYROK SĄDU APELACYJNEGO W SPRAWIE Z POWÓDZTWA LEŚNIKA PRZECIWKO...LASOM PAŃSTWOWYM RZĄDZONYM PRZEZ KRETYNÓW I WAZELINIARZY Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!!!!!!!!!!

WYROK SĄDU APELACYJNEGO W WARSZAWIE JEST JUŻ PRAWOMOCNY...

NAJWIĘKSZYM NIE TYLKO DLA MNIE SKANDALEM W TEJ SPRAWIE  JEST TO,ŻE OSOBY WINNE DYSKRYMINACJI I NIERÓWNEGO TRAKTOWANIA tj; głównie takie ,,COŚ" jak  Marian Pigan i Jerzy Łokietko ...ukryli swe fałszywe dupy na bardzo dobrze płatnych stanowiskach w tychże samych CHORYCH  Lasach Państwowych w Polsce, które zaledwie tylko tym obu CWANIAKOM POLITYCZNYM płacą co miesiąc ...kilkadziesiąt tysięcy złotych za ich pseudo ,,profesjonalizm"!

ZŁODZIEJSTWO W BIAŁY DZIEŃ!!!!!!!!!!!!!!

WAZELINA POLITYCZNA I WŁAZI DUPY PLATFUSÓW OBYWATELSKICH ...NADAL MAJĄ SIĘ KAPITALNIE NIE TYLKO W LASACH PAŃSTWOWYCH W POLSCE!


A OTO NAJWIĘKSZE DRAŃSTWO SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE W LATACH 2008 - 2015 ...APORTER...SŁUŻĄCY...I POLITYCZNY WASAL !!!


 I właśnie po najbliższych wyborach CZAS ROZLICZENIA ... i na szczaw, nawet zimową porą!

Po głębszej analizie FAKTÓW jakie są doskonale mi znane w tej sprawie - a zarazem po głębszych przemyśleniach postanowiłem jednak w kolejnym felietonie  przedstawić na moim blogu detale tej sprawy a szczególnie kulisy ŁAJDACTW W LASACH PAŃSTWOWYCH JAKIE REALIZOWALI SOBIE BEZKARNIE CI OTO DWAJ KOMBINATORZY WIDOCZNI W MUNDURACH LEŚNIKÓW NA ZDJECIACH ; Marian Pigan i Jerzy Łokieto vel OSZUST Andrzej Kowalski z Poznania!!!


A SWOJĄ DROGĄ : PRAWOMOCNOŚĆ WYROKU W TEJ SPRAWIE POWODUJE SZEREG REPERKUSJI - no bo jak można uznać zgodnie z prawem,że w ramach owego konkursu JAKI ZAKWESTIONOWAŁ SĄD RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ  - takie coś jak JERZY ŁOKIETKO  moze mieć wpisane w świadectwie pracy,że piastował urząd dyrektora RDLP we Wrocławiu...SKORO KONKURS NA TO STANOWISKO JEST DYSKRYMINACJĄ I NIERÓWNYM TRAKTOWANIEM OSOBY W NIEJ UCZESTNICZĄCEJ!!!

I TERAZ WŁAŚNIE ...CZAS NA NIESPODZIANKI DLA TYCH OSZUSTÓW !!!
którzy nadal żerują na pensji Lasów Państwowych ...ACZKOLWIEK Z OGROMNIE PODKULONYM OGONEM POD WŁASNĄ D**** sic!!!!


Pisząc jak jest ....SKANDALICZNIE w Lasach Państwowych Platfusów Obywatelskich!

Krzysztof  Kowalczyk