niedziela, 26 lipca 2015

CZY ABY WYŁĄCZNIE NIEUCZCIWOŚĆ, CHCIWOŚĆ I PAZERNOŚĆ ŻYDÓW - JEST AKTUALNIE JEDYNYM ZAGROŻENIEM DLA MAJĄTKU SKARBU PAŃSTWA...LASY PAŃSTWOWE???!

26 lipca 2015 roku

Z tym bardzo ciekawym wątkiem i tematem jaki już kilkakrotnie poruszałem w swoich felietonach na www.pigipedia.blogspot.com  A O KTÓRYM WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW NIE MA TAK ZWANEGO ... ,, ZIELONEGO POJĘCIA " postanowiłem niniejszym Was zapoznać , kierując stosowne pytania, które poniżej publikuję, a które niech ...OTWORZĄ WAM OCZY na temat prawdy w sprawach PRYWATYZACJI LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!
Zapraszam do zapoznania się z następującym tekstem:

PRZEPRASZAM WAS ZA OPÓŹNIENIE ,ALE..ATAKUJĄ MNIE HAKERZY !!!!

Sławno, dnia 26 lipca 2015 roku


Dyrektor Generalny Lasów Państwowych

Pan Adam Wasiak

ul. Grójecka nr 127

02-124 WarszawaSzanowny Panie Dyrektorze!

Z ogromnym zainteresowaniem analizuję wszelkie informacje mówiące o zagrożeniach majątku Skarbu Państwa Lasy Państwowe - a szczególnie tych o których Polacy i nasze społeczeństwo niewiele wiedzą!


Oczywiście wśród nich jest także słynna już obietnica przehandlowania Lasów Państwowych Żydom w zamian za jakoby odszkodowania za ich mienie pozostawione w Polsce (sic!!!).


TU PRZYPOMNĘ : to taki kraj nad Wisłą, który w 100% wypłacił aż 12 państwom świata po zakończeniu II wojny światowej ogromne kwoty do 1989 roku = celem zaspokojenia ich ewentualnych roszczeń finansowych w tej kwestii ,a dotyczących mienia w Polsce, co tym samym czyni , iż ZAGROŻENIE ŻYDOWSKIE WOBEC MIENIA LASÓW PAŃSTWOWYCH SĄ ZGODNIE Z PRAWEM JEDYNIE MARZENIAMI OSZUSTÓW I CHCIWYCH CWANIAKÓW!


Mam ogromną nadzieję,  że nikt w Lasach Państwowych nigdy nie okaże się aż takim durniem – jak pewni urzędnicy w Polsce, którzy oddali podstępnym Żydom chociażby lubelską Jesziwę, czy też tereny głównej synagogi w Warszawie..za co wcześniej przed 1989 roku Żydzi otrzymali od Polski w ramach owych porozumień międzynarodowych ogromne sumy dolarów!!!


Ponadto nie mogę zapomnieć,że ów handel gruntów LP gwarantował Żydom między innymi oprócz premiera Donalda Tuska ten sam Bronisław Komorowski, z którym to Pan Dyrektor Generalny LP tak ,,obsadzał” Rzeczpospolitą ,,DĘBAMI WOLNOŚCI” ...natychmiast niszczonymi przez Polaków mających dość obłudy i kłamstw!!!

W mej ocenie, jako leśnik LP nadzwyczaj dobrze znający nie tylko tego typu tematy w LP ,,od kuchni” - dostrzegam od szeregu lat inne zagrożenia dla majątku Lasów Państwowych!!!


TYM ZAGROŻENIEM PANIE DYREKTORZE GENERALNY LASÓW PAŃSTWOWYCH JEST BARDZO WIELU ...LEŚNIKÓW NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH I OSÓB Z NIMI ZWIĄZANYCH!!!

Z informacji jakie posiadam, wiem iż w latach 1997 – 2009 Lasy Państwowe sprzedały 34.454 mieszkania, z tego tylko 309 w ramach przetargu nieograniczonego!


W latach 2000-2008 ŚWIETNY INTERES zrobiła sobie cała grupa leśników na stanowiskach kierowniczych, a w tym dyrektorskich ...kupując aż 116 mieszkań i 137 tak zwanych ,,osad leśnych” położonych zazwyczaj w bardzo atrakcyjnych miejscach (lasy, jeziora, góry).


TEN I PODOBNY PROCEDER TRWA NADAL W 2015 ROKU...


W związku z tym niniejszym składam :


WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ – na podstawie art.2 ust.1 ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 06 września 2001 roku ( Dz.U. Nr 112, poz. 1198 ze zmianami) – prosząc Pana Dyrektora Generalnego LP o udzielenie mi odpowiedzi na poniższe pytania:
1/ czy skorzystał już Pan z ,,okazji” tak zwanego ,,dobrodziejstwa” artykułu 40a ustawy o lasach i zakupił Pan PRYWATNIE ZE ZNIŻKĄ z zasobów LP jakakolwiek posesję, budynek i inny majątek Skarbu Państwa – a jeśli tak to gdzie i za jaką sumę?!


2/ czy z podobnej ,,okazji” skorzystał również Główny Inspektor LP Pan Haładaj – a jeśli tak to kiedy, gdzie i za jaką kwotę?!


3/ ilu dyrektorów i zastępców Regionalnych Dyrekcji LP w Polsce – stało się na tych samych zasadach prywatnymi właścicielami posesji i gruntów dotąd Lasów Państwowych ??!Proszę o dane według stanu na lipiec 2015 roku.

4/ ilu byłych ministrów, vice ministrów, sekretarzy stanu oraz poprzednich dyrektorów generalnych LP i ich zastępców - wykupiło z Lasów Państwowych prywatnie grunty i lokale mieszkalne, budynki (proszę o dane według stanu na lipiec 2015 roku)?!

Proszę o same nazwiska z podaniem daty zakupu.

5/ ilu polityków tym samym sposobem wykupiło już z LP PRYWATNIE DLA SIEBIE dotąd majątek Skarbu Państwa Lasy Państwowe??!

Nadmieniam, że jest mi doskonale znana sprawa Pana Jacka Kurskiego – który ,,okazyjnie” nabył ,,DANIELÓWKĘ” nieopodal wsi Przezmark w Nadleśnictwie Susz (RDLP Olsztyn), uznaną przez nadleśniczego za ,,zbędną” LP... (sic!!!!!!!!)

Kurski nabył tam łącznie 6 ha gruntów + 3.040 metrów kwadratowych tej posesji LP...


Wielu leśnikom po tej sprzedaży...automatycznie przeładowały się sztucery i dubeltówki w szafach na broń!!!!!!


6/ czy ma Pan Dyrektor Generalny LP informacje a przede wszystkim świadomość faktu, że uznanie danego lokum, gruntu w LP przez nadleśniczego.... MA WIELOKROTNIE SWOJA NIEOFICJALNA CENĘ??!


Oto jeden z wielu jakie znam przykładów:
W RDLP Szczecinek prywatnym właścicielem domu i posesji stał się niedawno ...członek Platformy Obywatelskiej i burmistrz Szczecinka (Douglas);


Na terenie RDLP Poznań – nadleśniczy Nadleśnictwa Grodzisk Wlkp  w związku z zatrudnieniem jego syna w ...POLICJI w Nowym Tomyślu , uznał za ,,zbędną” LP posesję jaką dzierżawił ...KOMENDANT POLICJI W NOWYM TOMYŚLU , co zostało zaraz sfinalizowane!!!


PAN KOMENDANT JUŻ SPRZEDAŁ INNEJ OSOBIE TĄ ,,ZBĘDNĄ” I JEMU NIERUCHOMOŚĆ ...Z OCZYWISTYM ZYSKIEM, Panie Dyrektorze Generalny LP !!!

Nie chciałbym Pana dyrektora zanudzać tego typu faktami jakie znam – a jedynie uzmysłowić Panu, iż TAK WYGLĄDA WSZĘDZIE W LASACH PAŃSTWOWYCH, GDZIE KRĘTACZE I CWANIACY CIAGLE GÓRĄ....a Pan za to jest również odpowiedzialny!!!!!!!!!


7/ czy Wojciech Adamczak były szef RDLP we Wrocławiu nadal wynajmuje z LP 100 metrową leśniczówkę z garażem za...266,68 złotych miesięcznie??!

Zgodnie z przepisami ...mógłby ja tanio kupić, jeśli tylko zostałaby ona ,,przypadkowo” uznana za zbędną!

A możliwości ku temu są ogromne, gdyż Adamczak, Pigan i Łokietko ...JEST TO OSZOŁOMSTWO Z LEŚNEJ ZWIĄZKOWEJ ,,SOLIDARNOŚCI” KTÓRE JAKO TERAZ NIE ZJAWIŁO SIĘ NA UROCZYSTOŚCIACH JUBILEUSZOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ PANA KUSZLEWICZA W SIANOWIE...wstyd a może HAŃBA?????!


A może to obawa owych pseudo związkowców przed zawodowym ...LINCZEM lub SZUBIENICĄ za całokształt ich ,,twórczości” z Donaldem Tuskiem dla ,,dobra” Lasów Państwowych PLATFORMY OBYWATELSKIEJ??!


8/ czy Skarb Państwa LP nadal wynajmuje w bardzo ciekawej dzielnicy Wrocławia ...willę dla przestępcy z leśnej ,,Solidarności” Bolesława Bdzikota, a jeśli już nie – proszę o informacje jak długo to trwało i jakie LP zapłaciły za to pieniądze??!

Za ta sprawą i wydatkami stał Pana kolega ...Marian Pigan!!!


Jak widać z tego powyżej – tak na serio istnieje zupełnie inne zagrożenie PRYWATYZACJĄ Skarbu Państwa Lasy Państwowe, a jest nim ;PLATFORMA OBYWATELSKA I JEJ CWANIACTWO...UKŁADY...POLITYCY...PAZERNOŚĆ I CHCIWOŚĆ URZĘDNIKÓW...WSZĘDOBYLKIE I POSPOLITE DRAŃSTWO W LASACH PAŃSTWOWYCH GDZIE ,,COŚ ZA COŚ” JEST REGUŁĄ!!!


O tego typu sprawach Polacy nie mogą zapominać szczególnie jesienią tego roku w wyborach parlamentarnych ...oddając swój cenny głos !

Darz Bór!

Krzysztof  Kowalczyk

PS.TEGO TYPU AROGANCKIE ZACHOWANIA ŻYDÓW W POLSCE SĄ JUŻ CODZIENNOŚCIĄ...