wtorek, 3 września 2013

BĄDŹMY WSZĘDZIE DUMNI,ŻE JESTEŚMY POLAKAMI...
BĄDŹMY WSZĘDZIE DUMNI,ŻE JESTEŚMY POLAKAMI ...OKAZUJMY TO Z HONOREM !!!


03 września 2013 roku


JESTEM DUMNY,ŻE JESTEM POLAKIEM !!!!

JEST MI WSTYD ZA BARDZO WIELE TEGO ZŁEGO, KTÓRE PRZYTRAFIŁO SIĘ NASZEJ OJCZYŹNIE NA PRZESTRZENI DZIEJÓW ,,TYLKO DLATEGO,, ŻE INTERES PRYWATNY,KŁÓTNIE, POSPOLITE ZŁODZIEJSTWO, UMYSŁOWA TĘPOTA  I ZDRADA RZECZPOSPOLITEJ BYŁA WAŻNIEJSZA NIŻ ... BÓG-HONOR-OJCZYZNA !!!

Dziś w roku 2013 ...NIESTETY Z OBSERWACJI NIE TYLKO MOICH JEST W POLSCE - BEZ ZMIAN !!!
Jak przysłowiowe barany dajemy się OGŁUPIAĆ a cały BIAŁO-CZERWONY ich tłum ...niestety pakuje się do rzeźni !!!

JAKIE ZMIANY PRZYNIESIE WRZESIEŃ 2013 ROKU ???!

Pożyjemy...ZOBACZYMY ...jak mawia mądre powiedzenie!

A JA KOLEJNY RAZ GORĄCO WAS NAMAWIAM ...LEŚNICY TAKŻE - NA WARSZAWĘ !!!!!!!!!!!!!!
Dnia 14 września 2013 roku HONOR POLAKA (...A NIE PO-LITYCZNEGO ZŁODZIEJA !!!) NAKAZUJE TAM BYĆ I POKAZAĆ,ŻE JEST NAS WIĘCEJ NIŻ ...OKOŁO 40 TYSIĘCY CZŁONKÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, którzy tak TRAGICZNIE już zapisali się w historii NASZEJ POLSKI !!!

JESTEŚMY JAKO NARÓD OKŁAMYWANI PRZEZ ,,RZĄDZĄCYCH,, a co najgorsze ...CELOWO POMIJANE SĄ OGROMNIE WAŻNE DLA NASZEJ NARODOWEJ,POLSKIEJ DUMY - HISTORYCZNE WYDARZENIA, PODKREŚLAJĄCE JAKIM MĄDRYM I NAPRAWDĘ WIELKIM BYLIŚMY NARODEM !!!

JESTEŚMY NIM NADAL ale uśpiono naszą czujność ...

Kiedyś przez ostatnie dziesięciolecia ZAKAZYWAŁA NAM W POLSCE KOMUNA poruszać te kwestie - A TERAZ KTO ??!
UNIA EUROPEJSKA ...czy może kilka z jej czołowych tak zwanych MOCARSTW, dla których POLAK TO KLASA NIŻSZA I GORSZA ??!

A teraz DLA WASZEJ WIEDZY oczywiście - posłużę się pewnym PRZYKŁADEM, z którego NIE TYLKO POWINNIŚMY ALE MUSIMY JAKO POLACY BYĆ WSZĘDZIE DUMNI !!!

Zaczął się kolejny wrzesień -  miesiąc pamięci o II wojnie światowej...KTÓRA WŁAŚNIE ZACZĘŁA SIĘ OD NAPAŚCI NA NASZĄ POLSKĘ !!!
Trwała do 1945 roku a CZY WIECIE,ŻE TO DZIĘKI MĄDROŚCI POLAKÓW ... ,,tylko tyle,, czasu ??!

TO MĄDROŚĆ TYLKO POLAKÓW JAKO JEDYNYCH NA ŚWIECIE W CZASIE TAMTYCH STRASZNYCH LAT WOJNY doprowadziła do kilku OGROMNIE ZNACZĄCYCH SUKCESÓW W WALCE Z HITLEROWCAMI :

1/ TO DZIĘKI MĄDROŚCI POLAKÓW ...wygrano słynną bitwę o Atlantyk (1942 rok!) !!!

2/ TO DZIĘKI MĄDROŚCI POLAKÓW...zadano tak dotkliwy cios wojskom niemiecko-włoskim w Afryce Północnej w decydującej bitwie w październiku 1942 roku pod El-Alamein !!!

3/ TO DZIĘKI MĄDROŚCI POLAKÓW ...Stalin pokonał wojska pancerne Hitlera w bitwie pod Kurskiem !!!

4/TO DZIĘKI MĄDROŚCI POLAKÓW... i tak mógłbym podawać PRZYKŁADÓW naprawdę wiele !

No i teraz pewnie WAS ZASKOCZĘ gdy zapytam...CZY WIECIE,ŻE ZA TYMI SUKCESAMI WOJSKOWYMI NA CAŁYM ŚWIECIE stoi pewna grupa Polaków z MARIANEM REJEWSKIM na czele ???!

CZY WIECIE W OGÓLE KTO TO JEST ...MARIAN REJEWSKI ???????????????????!

I właśnie TU JEST NASZ NARODOWY POLSKI PROBLEM !!!
WIEMY bez problemu  kto to Stalin,Hitler,czy obecnie bardzo wielu przywódców państw jak np: Putin,Merkel,Obama itp !!!

A DLACZEGO NIE ZNAMY NASZYCH NARODOWYCH BOHATERÓW ???!

Takich jak chociażby MARIAN REJEWSKI...czy opisywanych przeze mnie na pigipedii od lat WIELU,WIELU INNYCH POLAKÓW - PATRIOTÓW jak chociażby na przykład BOHATERSKI OBROŃCA HELU KOMANDOR PRZYBYSZEWSKI , KTÓREGO PO WOJNIE ZAMORDOWALI POLSCY KOMUNIŚCI NA USŁUGACH MOSKWY !!!

Odświeżcie sobie wiedzę, czytając te kilka wcześniejszych postów na pigipedii...
TO WŁAŚNIE TERAZ, WE WRZEŚNIU ale 74 lata temu ...WIELU Z NICH jak komandor Przybyszewski walczyło o to aby była WOLNA POLSKA !!!

Działania tak zwanych ,,MOCARSTW,, wobec Polski KIEDYŚ I TERAZ są bardzo,bardzo podobne ...A JESTEŚMY TEMU WINNI SAMI !!!
Gdy przeczytacie DRUGI RAZ ten właśnie post, może bardziej zrozumiecie O CO MI CHODZI ...

Otóż NASZ POLSKI BOHATER - MARIAN REJEWSKI i jego koledzy kryptolodzy z BIURA SZYFRÓW dokładnie 80 LAT TEMU (...rocznica minęła w grudniu  poprzedniego roku!) osiągnęli JAKO POLACY ...mega niebywały sukces!
TO POLACY ODCZYTALI WÓWCZAS NIEMIECKIE SZYFROGRAMY I ODTWORZYLI SŁYNNĄ DZIŚ MASZYNĘ O NAZWIE ,,ENIGMA,, !!!

PRZYPOMNĘ,ŻE MINĘŁA WŁAŚNIE 80 ROCZNICA TEGO SUKCESU POLSKI ...i co ???!
,,PRZEMINĘŁO Z WIATREM,,...nikt jakoś w naszej Rzeczpospolitej NIE PODKREŚLAŁ TEGO SUKCESU a wiecie DLACZEGO ???!

ABY NIE RAZIĆ ANGLIKÓW I ROSJAN ...pieprzona  polska ,,racja stanu,, obecnie rządzących z PO ??!

A fakty są takie,że ówczesny główny kryptolog brytyjski ( DILLWYN KNOX) wpadł we wściekłość, gdy dowiedział się o tym CO ZROBILI POLACY i że ,,rozwalili,, szyfry niemieckiej ,,ENIGMY,, ...
WIECIE JAK ON PUBLICZNIE OKREŚLAŁ POLSKICH MATEMATYKÓW-KRYPTOLOGÓW ??!
POLACY są (cyt) ,,IGNORANTAMI I GŁUPCAMI,, ...

No i w tym miejscu TRZEBA NIGDY NIE ZAPOMINAĆ,że to nikt inny a tylko ...BRYTYJCZYCY (!!!) BYLI PRZEKONANI W DOSKONAŁOŚCI OWYCH NIEMIECKICH SZYFRÓW ,,ENIGMA,,że ......NAWET NIE PODEJMOWALI ZE SWEJ STRONY PRÓB JEJ ROZSZYFROWANIA !!!

TO WŁAŚNIE MIĘDZY INNYMI DLATEGO - ALIANCI PO ZAKOŃCZENIU II WOJNY ŚWIATOWEJ TAK DŁUGO MILCZELI O SUKCESIE POLSKICH NAUKOWCÓW !!!

Dla nich to był...POLICZEK od małej Rzeczpospolitej gorszej kategorii !!!

NO I POTEM STAŁO SIĘ ,,COŚ,, - CO STAWIA ÓWCZEŚNIE RZĄDZĄCYCH RZECZPOSPOLITĄ W PANTEONIE OSZOŁOMÓW,GŁUPCÓW, NAIWNYCH TĘPAKÓW itp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pisałem o nich z imienia i nazwiska nie tak dawno na pigipedii...

WIECIE CO ZROBIONO W POLSCE Z TYM MEGA SUKCESEM POLSKICH NAUKOWCÓW z Marianem Rejewskim na czele ??!

NAPRAWDĘ MAMY POWODY DO WSTYDU ...
NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ HISTORIĄ,ŻE HITLER ZASKOCZYŁ POLSKĘ ATAKIEM 01 WRZEŚNIA 1939 ROKU !!!!!!!!!!!

NAJWAŻNIEJSZE OSOBY W PAŃSTWIE A W TYM I DOWÓDZTWO POLSKIEJ ARMII DOSKONALE WIEDZIAŁO I ZNAŁO PLANY HITLERA I JEGO ZAMIAR ATAKU NA RZECZPOSPOLITĄ ...

ZNALIŚMY SZYFRY NIEMIECKIE...

WYOBRAŹCIE SOBIE TEN AUTENTYCZNY FAKT ...w lipcu 1939 roku ( NA DWA MIESIĄCE PRZED WYBUCHEM II WOJNY ŚWIATOWEJ I ATAKU HITLERA NA POLSKĘ !!!!) w Warszawie POLSCY KRYPTOLODZY a w tym szef Referatu 4 Biura Szyfrów ( BS4 ) niejaki GWIDO LANDER = UJAWNILI SWÓJ SUKCES ZWIĄZANY Z ,,ENIGMĄ,, !!!

Wiecie KOMU ??!
NASZYM ,,PSEUDO-SOJUSZNIKOM,, tj: Anglii oraz Francji !!!!!!!!!!!!!!!!!!

MAŁO TEGO !!!
Boże! JAKI TEN NASZ WIELKI NARÓD JEST CZASAMI NAIWNY I GŁUPI ...

Owego lipcowego dnia 1939 roku Anglicy i Francuzi OTRZYMALI OD POLAKÓW KOMPLETNE URZĄDZENIA WRAZ Z DOKUMENTACJĄ...BEZ ŻADNYCH ŻĄDAŃ !!!!!!!!!!!!!!!!!
Honor polskich oficerów kryptologów a szczególnie ta BEZINTERESOWNOŚĆ (...za darmo !!!!!!!!!) wprawiła Anglików i Francuzów w ...OSŁUPIENIE !!!
A ONI CHCIELI ZA TO POHANDLOWAĆ...ZAPŁACIĆ !!!

A przecież już po dwóch miesiącach...od 01 września 1939 roku owi ,,SOJUSZNICY,, zapomnieli o Polsce, zostawiając CAŁY NASZ NARÓD na pastwę Hitlera i Stalina !!!

,,SOJUSZNICY,, nie dali nam Polakom wówczas NIC za ten trud polskich kryptologów-matematyków A ZYSKALI TAKŻE DZIĘKI POLAKOM ...NAJWIĘKSZE ZWYCIĘSTWA W DECYDUJĄCYCH BITWACH TAMTEJ STRASZLIWEJ WOJNY !!!

Wiecie DLACZEGO ??!

BO MĄDRZY POLACY gdy ,,rozszyfrowali,, niemiecką ,,ENIGMĘ,, - trzymali ,,buzię na kłódkę,, tj; POTRAFILI BARDZO SKUTECZNIE ZADBAĆ O TAJEMNICE ICH SUKCESU, bo wiadomo, że naziści ...zmieniliby od razu szyfry !!!

Anglicy NATYCHMIAST wykorzystywali SUKCES MĄDRYCH POLAKÓW w swym ośrodku wywiadu w Bleatchley Park, w którym przez całą II wojnę światową przeogromny zespół ludzi ZBIERAŁ NIEMIECKIE SZYFROGRAMY...ANALIZOWAŁ...ODCZYTYWAŁ DZIĘKI NAIWNYM POLAKOM ...ORAZ PRZESYŁAŁ DO SWEGO DOWÓDZTWA !!!

JAK MYŚLICIE, CZY TAKIE ,,IMPERIUM,, BRYTYJSKIE a szczególnie ,,duma,, kilku jej reprezentantów - POZWALAŁA IM ABY PRZYZNAĆ SIĘ KTO TAK NAPRAWDĘ ROZSZYFROWAŁ ,,ENIGMĘ,, ???!
WSZYSTKIE SUKCESY TAMTEJ WOJNY (,,śmietankę,,) SPILI SAMI ...a o Polsce i Polakach zapomnieli na kolejne dekady, POZWALAJĄC NA DODATEK STALINOWI NA ZAGARNIĘCIE POŁOWY POLSKI NA WSCHODZIE !!!

Ten stan terytorialny trwa do dziś...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ,,ENIGMA,, bardzo się Brytyjczykom przydała...

W 1942 roku Hitler miał już prawie 400 okrętów podwodnych, z których prawie setka w ramach ,,wilczych stad,, torpedowała dostawy aliantów sprzętu wojskowego i paliw na potrzeby II wojny światowej!
Mało kto wie,ale Niemcy posłali wówczas na dno 1.160 statków (...ponad 6 milionów ton tonażu!!!).

TO WŁAŚNIE POLSKI SUKCES KRYPTOLOGÓW I TEN ,,PREZENT,, Z LIPCA 1939 ROKU umożliwił Royal Navy odczytywanie depesz wysyłanych z hitlerowskich ośrodków do  niemieckich ,,ubotów,, na Atlantyku !!!

LOS NIEMIECKICH WOJSK W AFRYCE zależał od dostaw zaopatrzenia, które do Tobruku miało dowieźć ...PIĘĆ STATKÓW WŁOSKICH!!!

TO DZIĘKI MĄDROŚCI POLAKÓW sprezentowanej Brytyjczykom - udało się im w październiku 1942 roku pod El-Alamein złamać szyfry ,,Enigmy,, oraz zatopić te statki a tym samym oddziały Afrika Korps ,,Lisa pustyni,, Rommla zmusiły do ucieczki z Egiptu !!

PODOBNIE BYŁO w 1943 roku, gdy Hitler usiłował rozgromić Rosjan swą armią pancerną pod Kurskiem !!!
PEWNIE BY MU SIĘ TO UDAŁO, gdyby nie ...NAIWNOŚĆ I MĄDROŚĆ POLSKICH KRYPTOLOGÓW !!!

Wyobraźcie sobie,że ...BRYTYJCZYCY ZNAJĄC TREŚĆ NIEMIECKICH DEPESZ - OSTRZEGLI STALINA !!!

Sovieci CZEKALI NA NIEMCÓW...W GŁÓWNYCH KIERUNKACH UDERZEŃ !!!!!!!!!!!!!!

Tak dla przykładu :
W bitwie pod Kurskiem PO TYM OSTRZEŻENIU STALINA PRZEZ BRYTYJCZYKÓW gen.Nikołaj Watutin - dowodzący frontem Woroneskim
(626 tysięcy żołnierzy!) , broniąc pasa o długości 244 km WYBRAŁ 164 KILOMETROWY ODCINEK PLANOWANEGO UDERZENIA NIEMCÓW, gdzie polecił zaczaić się z 90% swych czołgów, 83% żołnierzy i 86 % artylerii !!!

KLĘSKA NIEMCÓW POD KURSKIEM STAŁA SIĘ PO TYM FAKTEM...dzięki mądrości polskich kryptologów !!!

Po latach Brytyjczycy BARDZO HOJNIE OBDAROWYWALI SWYCH SOJUSZNIKÓW maszynami szyfrującymi jakie zdobyli...OCZYWIŚCIE ,,ZAPOMINAJĄC,, IM DODAĆ,ŻE POTRAFIĄ ODCZYTYWAĆ ICH KAŻDĄ TAJNĄ KORESPONDENCJĘ !!!!  (sic!!!!)

Gdy zakończyła się II wojna światowa a w Polsce NASTAŁ CZAS KOMUNY i gloryfikowania wszystkiego co czerwone i z Moskwy ...NIESTETY KAZANO ZAPOMNIEĆ POLAKOM O SUKCESACH NIE TYLKO PRZEDWOJENNYCH,BURŻUAZYJNYCH OFICERÓW WOJSKA POLSKIEGO dla których BÓG-HONOR-OJCZYZNA znaczył jak sami widzicie bardzo,bardzo wiele !!!!!!!!!!!!!!!

PYTAM WIĘC W 2013 ROKU :

DLACZEGO TERAZ NIKT NIE CHCE W POLSCE PAMIĘTAĆ O TEGO TYPU SUKCESACH NASZEJ RZECZPOSPOLITEJ ???!

BO RZĄDZĄ NAMI BARANY, SPRZEDAWCZYKI, MIERNOTY NAD MIERNOTAMI - DLA KTÓRYCH WYPASIONE KONTA BANKOWE ORAZ PRYWATNE POSESJE POZA GRANICAMI RZECZPOSPOLITEJ (...jak na przykład na Wyspach Brytyjskich!) SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ JAKAŚ TAM ,,POLSKA HISTORYJKA,, O ENIGMIE I KRYPTOLOGACH ...


ZMIEŃCIE TO JUŻ TERAZ, GDYŻ JEST TO ...NASZ POLSKI CZAS NA LEPSZE I ,,MADE IN POLAND ,, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PAMIĘTAJCIE : MARIAN REJEWSKI 80 lat temu....a nie Wilson Churchill !!!

Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk