niedziela, 22 września 2013

JUBILEUSZOWA ,,PIĘĆSETKA,,
JUBILEUSZOWA ,,PIĘĆSETKA,,...


22 września 2013 roku


TAK!!! TAK!!! Oto czytacie na mojej ,,pigipedii,, (PO)lesie Lasy dla ludzi -  kolejny post ... NUMER 500 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak ten czas leci...

Z jego perspektywy zastanawiam się SKĄD WE MNIE TYLE SIŁY I DETERMINACJI, aby już od tylu lat znaleźć czas na napisanie czy też opisanie tylu niegodziwości i draństwa oraz niewyobrażalnego oszołomstwa, nepotyzmu,partactwa, politycznego wazeliniarstwa z serii ,,COŚ ZA COŚ,, które AKTUALNIE JEST W POLSCE, MOJEJ I WASZEJ OJCZYŹNIE...

Piszę o tym od 2008 roku NA PRZYKŁADZIE Państwowego Gospodarstwa Leśnego ,,LASY PAŃSTWOWE,, w którym pracowałem do czasu nielegalnego zwolnienia mnie z pracy po ponad 20 latach mojej służby dla nich (...procesy w Sądach Pracy które wygrałem prawomocnymi wyrokami trwały aż 4 lata ,bo od 2008 do 2012 roku !!!) - a w którym tak na pierwszy rzut oka A SZCZEGÓLNIE  LAIKA,OSOBĘ Z LASAMI NIE ZWIĄZANĄ jest niby OK ...

Wierzcie mi w wielu sprawach  to BZDURA NA ŚCIEMA RESORACH... !!!

Dzięki Bogu zdecydowana większość POLSKICH LEŚNIKÓW to wspaniali ludzie,pasjonaci tego zawodu o ogromnej wiedzy nie tylko tą przyrodniczo leśną tak im potrzebną w pracy ...to społecznicy, na których lokalna społeczność wie,że w 100% może na ich bezinteresowną  pomoc zawsze liczyć!!!

Ale niestety w Lasach Państwowych od 2008 roku działy i nadal dzieją się aczkolwiek bardziej pokrętniej sprawy złe, które nigdy nie powinny mieć miejsca w tak szlachetnym zawodzie leśnika...
I właśnie o tym zacząłem od 2008 roku opisywać i piszę ...oraz pisał będę nadal !!!

PRZECZYTAJCIE TE 500 POSTÓW NA ,,PIGIPEDII,, (PO)lesie Lasy dla ludzi a zobaczycie obraz nędzy i rozpaczy jaką reprezentują pewne jednostki osobowe w obecnych Lasach Państwowych, które myślały, iż przy politycznym wsparciu układów związanych z tym oszołomstwem z Platformy Obywatelskiej ...BĘDĄ MOGŁY LATAMI ROBIĆ WSZYSTKO JAK DOTĄD !!!

Ponownie Wam przypominam DURNIE,że to przez waszą ,,leśną POlitykę,, już kilku leśników nie wytrzymało psychicznie i popełniło samobójstwa po przepracowaniu dla Lasów Państwowych wielu dziesięcioleci, gdy przyszło im nagle zmierzyć się z POLITYCZNYMI BURAKAMI , dla których interes własny i układowo- kolesiowski jest zawsze ważniejszy niż dobro leśników i ich rodzin, a o całym PGL LP to już nie wspominam !!!

A tak na marginesie...KTO TO JEST ,,BURAK,, ??!
Warto tylko zerknąć do internetu (...o ile jest się na stanowisku kierowniczym w Lasach Państwowych i potrafi obsługiwać coś takiego jak komputer !!!!!!!!!!!!!!!) aby dowiedzieć się, że w POLSKIEJ MOWIE POTOCZNEJ słowo ,,BURAK,, naprawdę istnieje od całych dekad ...

,,BURAK,, to prostak, osoba nie reformowalna, zadufana w sobie i w jakoby swoich ,, osiągnięciach ,, które dla przykładu  w Lasach Państwowych głównie sprowadzają się do tego,że taki dany delikwent NIGDY ALBO PRAWIE NIGDY nie startował w konkursach,egzaminach na dane stanowisko kierownicze ...A BYŁ AWANSOWANY ZAWSZE Z POLITYCZNEGO ,,KLUCZA,, swych mocodawców,kolesi itp !!!

,,BURAK,, to typ który działa zakulisowo, pokrętnie, jest KŁAMCĄ obiecującym z jednej strony zmiany,poprawę  danej sytuacji a z drugiej strony ...uruchamiający niczym wąż swój jad, np; dzwoniąc do swoich podwładnych i PODPOWIADAJĄCY JAK MA WYGLĄDAĆ ,,LEŚNA POLITYKA,, którą ,,BURAK,, promować będzie !!!
,,COŚ ZA COŚ,, ..rączka rączkę wspiera i myje ...

To wzór TYPOWEGO TCHÓRZA, który w wyniku nagłych zmian a szczególnie POLITYCZNYCH jest w stanie duszę diabłu sprzedać aby ...BYŁO MU TAK DOBRZE JAK DOTĄD...stanowisko...co miesiąc kilkanaście tysięcy złotych na konto za ,,pracę,, w Lasach Państwowych  itp!!!

To straszne dla Polski, dla Lasów Państwowych także że BURAKÓW NIKT TAK NAPRAWDĘ NIE ROZLICZA OD LAT  za całokształt ich działalności jak dotąd i uważam zresztą nie tylko ja ,że już NAJWYŻSZY CZAS WZIĄĆ SIĘ OSTRO ZA ROZLICZENIE ,,BURAKÓW,, i podsumowanie ich ,,twórczej działalności,, ...tj: głównie zasiadania w układowych fotelach i na prominentnych stanowiskach ZA NIC,wręczania sztandarów z napisem Bóg-Honor-Ojczyzna !!!!!!

Podobnie jest a od 2008 roku szczególnie NA BARDZO WIELU STANOWISKACH RZĄDOWYCH I ADMINISTRACYJNYCH W NASZEJ POLSCE, którą Donald Tusk i jego Platforma OSZOŁOMÓW zadłużyła do granic jej możliwości...

Jak sami widzicie ...RZECZPOSPOLITA przypomina więc ogromne ,,BURACZANE POLE,, gdzie oczywiście nie ma winnych tego stanu rzeczy!
ALE WIERZĘ,ŻE DO CZASU ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepotyzm jakich mało...układy...afery złodziejskie ukrywane przed społeczeństwem...wyrzucanie milionów złotych w błoto...puste obietnice bez pokrycia...zmiana prawa POD POLITYCZNE POTRZEBY a nie dla Polski i Polaków ... brak kompetencji urzędniczej...doprowadzenie Polaków do wyboru ,,ALBO BIEDA W KRAJU ALBO UCIECZKA ZA GRANICĘ W POSZUKIWANIU PRACY I GODNYCH WARUNKÓW ŻYCIA...mega chamstwo...podział społeczeństwa na gorszych i lepszych... PRAWIE ZUPEŁNY BRAK PRAWORZĄDNOŚCI W POLSCE...korupcja na każdym poziomie sprawowanej władzy...kłótnie i konflikty...BRAK NARODOWEJ JEDNOŚCI W SPRAWACH DLA NASZEJ POLSKI NAJWAŻNIEJSZYCH NA ARENIE KRAJOWEJ I ZAGRANICZNEJ... POZWALANIE NA PRZEKŁAMYWANIE POLSKIEJ HISTORII W KRAJU I NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ ZAWSZE NA NASZĄ NIEKORZYŚĆ...

O wszystkim poczytacie sobie także tu na moim blogu (PO)lesie Lasy dla Ludzi ( ,,pigipedia,,) oraz już na NOWYM BLOGU www.pigipedia.blogspot.com ,który założyłem tylko dlatego,że od pewnego czasu wyjątkowo  zakłócano mi ten przekaz i formę wiadomości dla Was przeróżnymi hakerskimi sposobami z którymi staraliśmy sobie jakoś poradzić, ale pomysł z drugim, kolejnym blogiem był jak widzę skuteczny !!!

Co miesiąc będę DLA WASZEJ WIEDZY sporządzał ,,TOP LISTĘ MIESIĄCA,, Waszych wejść i czytania moich informacji a już teraz jestem dumny i bardzo wdzięczny tym wszystkim, którzy bezinteresownie są moimi STAŁYMI CZYTELNIKAMI  JUŻ NA CAŁYM ŚWIECIE...

OGROMNIE ZASKOCZYŁA MNIE TA SYTUACJA bo czytają mnie oprócz NASZEJ POLSKI (...zaglądają na ,,pigipedie,, także te ,,BURAKI,, i zwykłe mendy o których opisuję O CZYM WIEM DOSKONALE ze swego ,,wywiadu,, !!!!!) regularnie CO DZIENNIE z : USA, KANADY,NIEMIEC,NORWEGII,SZWECJI,DANII,ISLANDII,IRLANDII, WIELKIEJ BRYTANII, ROSJI,UKRAINY,SŁOWACJI,RUMUNII,SERBII,CHORWACJI,FRANCJI,HOLANDII,LITWY,BIAŁORUSI,JAPONII, KOREI POŁUDNIOWEJ,ARABII SAUDYJSKIEJ, WENEZUELI,BRAZYLII,ARGENTYNY,KOLUMBII,MALEZJA ...i wielu innych miejsc świata!!!

DZIĘKI I SERDECZNIE POZDRAWIAM TYCH KTÓRZY CHCĄ BEZINTERESOWNIE ZNAĆ PRAWDĘ DLA SIEBIE,SWOICH BLISKICH O TYM CO SIĘ DZIAŁO PRZED LATY LUB DZIEJE TERAZ W NASZEJ OJCZYŹNIE ...RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ TEJ OD ZAWSZE W KORONIE !!!

Aby nie ,,zamęczyć,, Was wiedzą o tym co jest złe obecnie w Polsce i jej sytuacji społeczno-politycznej - piszę także O PRAWDZIWEJ HISTORII POLSKI ostatnich dekad, gdy komuna i sowieccy wazeliniarze sprzedawali NASZĄ OJCZYZNĘ po kawałku !!!

Mam pokaźną wiedzę na ten temat TYLKO DLATEGO,ŻE SAM SZPERAM I WYSZUKUJĘ JAKO PASJONAT TEJ HISTORII (...z wykształcenia jestem leśnikiem!) I DZIĘKI BOGU ODKRYWAM ZA KAŻDYM RAZEM COŚ NOWEGO - Z CZYM DZIELĘ SIĘ NA TYCH BLOGACH !!!

Ta wiedza to FAKTY a nie jakieś POLITYCZNE BZDURY POD ZAMÓWIENIE TAKŻE POLITYCZNYCH UKŁADÓW ... !!!

W tym jubileuszowym PIĘĆSETNYM poście na pigipedii pragnę pozdrowić tych, którzy mnie wspierają duchowo w tym co robię a wierzcie mi,że to co robię ma naprawdę pomimo sytuacji jaka jest teraz pod tak nędznymi  rządami Platformy Obywatelskiej...BARDZO DUŻE UZNANIE!!!

Najważniejsze,że TO JA WIEM CZYJE I KOGO TO UZNANIE i to także mi w pewien sposób pomaga w wytrwałości...

To właśnie dlatego w ramach zaufania do mnie - otrzymuję dziesiątki dokumentów i informacji o BARDZO ZŁYCH SYGNAŁACH I FAKTACH 
zarządzania mieniem Skarbu Państwa Lasy Państwowe w Polsce, o czym opisuje na blogu - TAK NAPRAWDĘ NIE WIERZĄC JUŻ NAWET W 0,01% ŻE KTOKOLWIEK Z EKIPY RZĄDZĄCEJ ZROBI Z TYM OBECNIE PORZĄDEK !!!!

Wszyscy to mają w ... (no właśnie!!!)

Na pytania czy wnioski o udostępnianie mi informacji publicznej, zgodne zresztą z obowiązującym prawem...ODPOWIADA SIĘ MI POKRĘTNIE, CWANIACKO, IDIOTYCZNIE a tylko dla ,,sztuki,, tak abym się odczepił !!!
A WY MACIE OKAZJĘ SOBIE ZOBACZYĆ TEN PROCEDER BRAKU KOMPETENCJI NIE TYLKO W POLSKICH LASACH PAŃSTWOWYCH czytając załączniki owych ...GŁUPAWYCH I NIEJASNYCH WYJAŚNIEŃ Z RÓŻNYCH URZĘDÓW !!!

Taka jest właśnie AKTUALNIE...Rzeczpospolita Polska made in Platforma Obywatelska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na zakończenie pragnę jeszcze dodać,że NIE WIERZĘ I NIGDY NIE WIERZYŁEM W SPRAWIEDLIWOŚĆ W POLSCE a ostatnich lat szczególnie, gdzie sądy czy prokuratury według nie tylko mojej oceny (...o tym też szczegółowo opisałem na blogu!!!) SĄ UKŁADOWE, PRO POLITYCZNE !!!

Stąd takie sprawy jak odmowy wszczęcia dochodzeń, śledztw albo ich umorzenia z różnych przyczyn ALBO NAWET BEZ PODANIA PRZYCZYN (!!!!!!!!!!!!!) w jasnych sprawach, gdzie SPRAWCAMI  PRZESTĘPSTW SĄ OSOBY ZWIĄZANE POLITYCZNIE Z PLATFORMĄ OBYWATELSKĄ TYCH LAT ....

To już rozpad demokratycznych reguł państwa ...


Niebawem mamy KOLEJNE STARCIE ( po wyborach w Elblągu i na Podkarpaciu!) na linii POLSKI NARÓD,SPOŁECZEŃSTWO
A PLATFORMA OBYWATELSKA tj: referendum i obalenie prezydenta Warszawy , która zapomniała,że ma SŁUŻYĆ POLSKIEMU SPOŁECZEŃSTWU NASZEJ STOLICY A NIE SWOJEJ PARTII POLITYCZNEJ...oczywiście Platformy Obywatelskiej !!!

Pozwolę sobie tutaj w miesiącu wrześniu 2013 roku, 74 lata od chwili napaści Niemiec i Sovietów na Rzeczpospolitą dodać pewien według mnie BARDZO CZYTELNY SYGNAŁ DLA WYBORCÓW WARSZAWY PRZED GŁOSOWANIEM, A ŚWIADCZĄCY O TYM W 100% JAK WŁADZE TEGO MIASTA TRAKTUJĄ JEJ MIESZKAŃCÓW a o zgrozo ...jej bohaterskich obrońców z czasów II wojny światowej w szczególności :

PRZECZYTAJCIE TO CO PONIŻEJ 100 RAZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W wieku 84 lat zmarła śp.Pani DANUTA ORŁOWSKA ...UCZESTNICZKA POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, PORUCZNIK ARMII KRAJOWEJ,ODZNACZONA KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI !!!
To właśnie ją uwieczniono słynną piosenką ...,,SANITARIUSZKA MAŁGORZATKA,,

Dziś mamy XXI wiek a śp.Danuta Orłowska  W OSTATNICH LATACH SWEGO ŻYCIA ŻYŁA W RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ pod wodzą Platformy Obywatelskiej ...BEZ OGRZEWANIA...GAZU I CIEPŁEJ WODY W DOMU...Z KTÓREGO ZOSTAŁA WYEKSMITOWANA PRZEZ WŁADZE MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakie słowo pogardy dla tych ,,BURAKÓW,, jest według Was najbardziej odpowiednie za doprowadzenie do takiej sytuacji TYLKO NA TYM JEDNOSTKOWYM PRZYKŁADZIE ???!

Składanie wieńców i kwiatków w świetle fleszy aparatów fotograficznych POD PUBLICZKĘ  pod chłodnym pomnikiem KU PAMIĘCI BOHATERÓW WARSZAWY przy zapominaniu o jeszcze żywych jej świadkach i bohaterach - to według mnie a i zapewne wielu z Was klasyczny przykład ...POlitycznego ,,skurwysyństwa,, z najwyższej półki łajdactw !!!!!!!!!!!!!!!!!

Sory za to słowo...ale piszę jak jest !!!!!!!!!!!!!!!


Krzysztof Kowalczyk