poniedziałek, 9 września 2013

MOŻE CHOCIAŻ TO DA WAM DO MYŚLENIA O NASZEJ POLSCE...MOŻE CHOCIAŻ TO DA WAM DO MYŚLENIA O NASZEJ POLSCE...


09 września 2013 rokuPoniżej prezentuję czytelnikom pigipedii  INFORMACJĘ - PRAWDĘ obrazującą  stan ducha i rozterki  osób OSZUKANYCH w Naszej Ojczyźnie
ostatnimi laty od 2008 roku przez obecnie rządzącą opcję polityczną!

Każdy oczywiście ma prawo do przekonań politycznych,religijnych itp ALE NIKT NIE MA OBOWIĄZKU ŚLEPO WIERZYĆ w bajki, banialuki,kłamstwa jakie niczym ocean łgarstw wylewają się z ust wielu polityków w Polsce A SŁUŻĄCYCH NIE RZECZPOSPOLITEJ A PRYWATNYM CZY TEŻ PARTYJNYM INTERESOM PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!!!!

NIE TYLKO już Kowalczyk a  P.O.  ..... bo nie ma nic chyba bardziej wymownego w tym dzisiejszym załączniku do tego postu , co jednocześnie UDOWADNIA POLAKOM KIM LUB CZYM JEST NASZA OJCZYZNA DLA WIELU POLITYCZNYCH ŁOTRÓW o których już kilka lat opisuję na blogu!!!

Wielki szacunek dla tych osób jak ta pani, która miała swoje ideały i pragnienie niesienia SPOŁECZNEJ POMOCY POLAKOM a która teraz MA ODWAGĘ PISAĆ I MÓWIĆ PRAWDĘ JAK  W RZECZYWISTOŚCI FUNKCJONUJĄ ,,TRYBY,, PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W POLSCE I KIM JEST TAKI CZŁOWIEK JAK CHOCIAŻBY ONA... JA....WY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zresztą przeczytajcie sami....

                                                     >>>>A ty Platformo bujaj się...!!!<<<<<Kowalczyk a PO ...to zarzucanie mi jakoby celowego i inspirowanego działania,które ma za zadanie pomawianie tej opcji politycznej o czyny niezgodne z prawdą !!!
WSZYSTKO O CZYM PISZĘ TO 100% FAKTY a nie ploteczki i właśnie już czas najwyższy DLA DOBRA POLSKI aby zacząć rozliczać właśnie tą partię za jej ...NIE TYLKO ,,gruszki na wierzbie,, jakimi od tylu lat Polacy są obdarowywani i to na dodatek bez względu czy jest lato czy zima !!!

RZECZPOSPOLITA POLSKA ...to nie jakaś prostytutka, z którą można robić co się chce i wykorzystywać ją według ocen i porównań owej pani tak niedawno  ideowo związanej z Platformą Obywatelską!!!

Kowalczyk a PO ??! NIGDY NIE BYŁEM W ŻADNEJ PARTII POLITYCZNEJ...NIE JESTEM TAKŻE OBECNIE...ALE TO NIE ZNACZY WCALE ABYM BYŁ ŚLEPY I JAK BARAN  NIE WIDZIAŁ ORAZ NIE  SŁYSZAŁ TEGO  CO MÓWIĄ MOI RODACY NA TEMAT POLITYKI...TO NIE ZNACZY ABY MI KTOKOLWIEK ZABRANIAŁ MIEĆ SWOJE POGLĄDY POLITYCZNE,PRZEKONANIA !!!

Takich jak ja są przecież miliony Polaków A IM JESTEŚMY WINNI PRAWDĘ, SZACUNEK...PRAWDĘ I JESZCZE RAZ SZACUNEK !!!!!!!!!!!!!

Bez tego KAŻDY SYSTEM POLITYCZNY jak chociażby ten obecny w Polsce z Platformą Obywatelską ...to jedynie ,,KOLOS,, na glinianych nogach, które już się bardzo uginają pod wpływem PRAWDY wypływającej  niczym rwąca rzeka z serc Polaków MAJĄCYCH JUŻ ICH DOŚĆ !!!!!!!!

Nie tak dawno Elbląg...ostatnie głosowanie na senatora w województwie podkarpackim...ZARAZ WARSZAWA I JEJ PREZYDENT...to dopiero początek tego OCEANU PRAWDY,KTÓRY ZATOPI KAŻDEGO KŁAMCĘ I POLITYCZNEGO CWANIAKA dbającego o interesy wszystkich ...ALE NASZEJ RZECZPOSPOLITEJ W OGÓLE !!!!Piszę jak jest.....Krzysztof Kowalczyk