sobota, 7 września 2013

POLACY NICZYM STADO BARANÓW...PAKOWANYCH NA SIŁĘ DO RZEŹNI!!! !!!
POLACY NICZYM STADO BARANÓW...PAKOWANYCH NA SIŁĘ DO RZEŹNI !!!

07 września 2013 roku


Moi Drodzy RODACY !

CZY W SWOIM ŻYCIU WIDZIELIŚCIE KIEDYKOLWIEK STADO BARANÓW ZARZYNANYCH ŻYWCEM NIE KONIECZNIE W RZEŹNI ??!
NIE???!

MYLICIE SIĘ...BO NICZYM W JAKIMŚ SENNYM LETARGU, OGŁUPIANI PRZEZ PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ - WIDZICIE TO CODZIENNIE NA WŁASNE OCZY !!!!!!!!!!!
TAK!! TAK !!! Codziennie na własne oczy...

Mówiąc bez ogródek i dosadnie : NASTAŁ CZAS ABY  RUSZYĆ WRESZCIE  SWE DUPY I POKAZAĆ ,,RZĄDZĄCYM,, W NASTĘPNYM TYGODNIU W WARSZAWIE OD 11 WRZEŚNIA 2013 ROKU,ŻE SIĘ NIE GODZIMY NA TAKI ,,DOBROBYT,, MADE IN PLATFORMA OBYWATELSKA (...czytaj MEGA OSZUŚCI I ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Dlaczego ??!

OTO NAJŚWIEŻSZE PRZED STRAJKOWE FAKTY NA TEMAT NAS SAMYCH JAKO OBYWATELI RZECZPOSPOLITEJ, ŻYJĄCYCH W TAKIM ,,DOBROBYCIE,, POD SZTANDARAMI TAKŻE UNII EUROPEJSKIEJ :

TYLKO DUREŃ I ZDRAJCA NASZEJ OJCZYZNY- POLSKI MOŻE DALEJ DAWAĆ SIĘ OSZUKIWAĆ KŁAMSTWAMI OBECNYCH  POLITYKÓW !!!!!!!!!!!!!!

1/Minęły właśnie w Polsce WAKACJE 2013 ROKU ...na naszym polskim rynku pracy przy takim bezrobociu pojawiło się oto BLISKO 400 TYSIĘCY ABSOLWENTÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH I WYŻSZYCH !!!
Panie Tusk!!! ONI POWINNI NIE EMIGROWAĆ ZA CHLEBEM  ...ALE ZJAWIĆ SIĘ ZA KILKA DNI ZE SWYMI RODZICAMI W WARSZAWIE ABY WYBIĆ WAM DURNIOM Z TYCH PUSTYCH ŁEPETYN DALSZE RZĄDZENIE , GDYŻ SĄ MŁODZI -CHCĄ I POWINNI GODNIE ŻYĆ W SWEJ OJCZYŹNIE RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ A NIE POZA JEJ GRANICAMI !!!

2/ WEDŁUG PREZESA ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH (...a nie moich wymysłów!!!) w tym roku zabraknie mu już kasy na...WYPŁATY RENT I EMERYTUR !!!
Wiecie moi Rodacy ILE MU ZABRAKNIE TYCH ŚRODKÓW ??!
....AŻ 49 MILIARDÓW ZŁOTYCH  a co jest tu nie bez znaczenia 30 miliardów złotych pan prezes ZUS JUŻ WYKORZYSTAŁ - a były to ,,DOTACJE BUDŻETOWE,, !!!
Także panowie UBecy, komunistyczni zdrajcy z czasów PRL nie tylko ze szlifami oficerskimi ...KASY CO MIESIĄC ZARAZ ,,NIE BUDIET,, !!!

3/ Platforma Obywatelska i jej przewodnik Tusk oznajmili ostatnio Polakom,że ,,KRYZYS SIĘ KOŃCZY,, !!! ZAPOMNIELI DODAĆ TO ...
Coś jest na rzeczy w tych pogłoskach,że NA KAŻDEGO POLAKA PRZYPADA JUŻ NAWET 60 TYSIĘCY ZŁOTYCH DO SPŁATY STARYCH NALEŻNOŚCI !!!

Kredyty tzw. ,,ZAGROŻONE,, gospodarstw domowych w całej Polsce osiągnęły właśnie poziom ...40 MILIARDÓW ZŁOTYCH !!!
Ciekawie przy czymś takim brzmią te ŚCIERWO - KŁAMSTWA ...,, KRYZYS SIĘ KOŃCZY,, ???????!

A ile tego może być tak dla przykładu  za ...20 lat ???!

4/  NAJNOWSZY RAPORT NARODOWEGO BANKU POLSKIEGO zawiera informację ,,BARDZO POCIESZAJĄCĄ POLAKÓW,, a mianowicie ...BEZROBOCIE BĘDZIE ROSŁO NAWET DO POŁOWY 2015 ROKU !!!!!!!!!

Ale jakoś nikt nie przewiduje tu pewnego wariantu tj; OBALENIE TEGO RZĄDU PLATFORMY OBYWATELSKIEJ i ...spadek bezrobocia po objęciu władzy w Polsce PRZEZ OSOBY,POLITYKÓW - ODPOWIEDZIALNYCH ZA CAŁY NARÓD a nie interesy partii,obcych państw,banków i wszelakiego rodzaju złodziei panoszących się w Rzeczpospolitej już jak U SIEBIE ??!

5/ OD STYCZNIA DO LIPCA 2013 ROKU - LICZBA BEZROBOTNYCH ZWOLNIONYCH ,,Z PRZYCZYN DOTYCZĄCYCH ZAKŁADU PRACY,,
tj; kłopotów finansowych ...WZROSŁA JUŻ DO GIGANTYCZNEGO POZIOMU OKOŁO 120 TYSIĘCY OSÓB a do końca roku mamy jeszcze od tych danych aż 5 miesięcy !!!
REKORDOWYM był poziom z lat 2001-2002 kiedy liczba TEGO TYPU osób wynosiła 220 tysięcy Polaków...

Co Wy na to moi Rodacy ??! CZY NADAL BĘDZIECIE STADEM BARANÓW - PCHANYCH SIŁĄ NA RZEŹ PRZEZ PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ I JEJ ŚCIEMA POLITYKÓW ??!

Tu mała przerwa :
ZRÓBCIE TAK DLA PRÓBY W TEJ CHWILI taki ................odgłos baranów ...Meeeeeeee!!!! Meeeeeee!!!Meeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
Jeśli macie ,,problem,, z tym - to polecam ,,PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA ,,
Tak,Tak ...PACANOWO jest właśnie w Polsce !!!

ALBO WRESZCIE RUSZCIE SWE DUPY I OTWÓRZCIE USTA W GEŚCIE SPRZECIWU przeciwko temu co jest od 2008 roku w Naszej Ojczyźnie ...........FAKTY NIE KŁAMIĄ A WZROK MACIE DOBRY !!!

6/ PAMIĘTAJCIE (...a co niektórzy już powinni mieć to wytatuowane NA CZOLE tak aby od razu było widać KŁAMCĘ I ŁGARZA !!!),że w 1991 roku DŁUG PUBLICZNY POLSKI WYNOSIŁ........... ZALEDWIE 68 MILIARDÓW ZŁOTYCH !!!

Gdy wstępowaliśmy do UNII EUROPEJSKIEJ  w 2004 roku - tenże dług wynosił ...........już około 403 miliardy złotych...

OBECNIE WEDŁUG STANU NA WRZESIEŃ 2013 ROKU - DŁUG PUBLICZNY RZECZPOSPOLITEJ POD WODZĄ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ...ZBLIŻYŁ SIĘ JUŻ DO 900 MILIARDÓW ZŁOTYCH ( słownie: dziewięćset miliardów złotych polskich!!!).
Co Wy na to Rodacy ???!

DALEJ meeeeeeee!  Meeeeeeeee!  Meeeeeeeeeee ????!
I DO RZEŹNI .... ??!

TEN DŁUG PUBLICZNY już jest większy, bo przecież trzeba uwzględnić TO CO PLATFORMA OBYWATELSKA UKRYWA POD DYWANEM a jest tego cała masa !!!

A przecież gdy KOALICJA PO-PSL PRZEJMOWAŁA WŁADZĘ W POLSCE ...Rzeczpospolita otrzymała OGROMNE ŚRODKI UNIJNE bo aż 527 miliardów złotych w 2008 roku - WIĘC GDZIE SIĘ TO PODZIAŁO SKORO MAMY TAKI DŁUG ??????????????!

7/ Musicie mieć W TEJ SYTUACJI obywatele Rzeczpospolitej Polskiej pewną świadomość gdyż oto z nastaniem SYLWESTRA roku  2014 i jak zwykle życzeń WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO POLACY ... rok ten BĘDZIE W 100% GORSZY NIŻ SĄDZĄ O NIM NAWET NAJWIĘKSI PESYMIŚCI !!!
Wiecie DLACZEGO ??!

Otóż NA POCZĄTEK 2014 ROKU przypada pewna WYJĄTKOWA ,,okoliczność,, a jest nią KUMULACJA (...nie mylić z LOTTO!!!) ODKUPIENIA OGROMNEJ PULI OBLIGACJI SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO - czyli mówiąc na skróty : STARYCH DŁUGÓW KRAJOWYCH za kwotę około 52 miliardów złotych I DŁUGÓW ZAGRANICZNYCH w wysokości 14 miliardów złotych !!!
RAZEM 66 MILIARDÓW ZŁOTYCH...do odkupienia przez RP !!!!

Ślicznie prawda ??!
A JAK ODKUPI KTOŚ INNY np:............????!

NIE ZAPOMINAJCIE czytając ten post NADAL TRENOWAĆ to meeeeeeeeee!!!!!! Meeeeeeeee!!!!Meeeeeeeeeeeeee!
Może się przydać....JEŚLI TAK NADAL BĘDZIECIE UFAĆ PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ !!!

8/ TYLKO W LIPCU 2013 ROKU według danych spółki Euler Hermes, powołując się na dane MONITORA SĄDOWEGO I GOSPODARCZEGO
...upadło 98 firm !!!
OD POCZĄTKU 2013 ROKU liczba ta wynosi już 581 firm...A TO ZNACZY, IŻ JEST TO ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ ROK WCZEŚNIEJ W 2012 ROKU i jest to w 100% ....NAJGORSZY WYNIK OD 1O LAT !!!!

,,KRYZYS SIĘ SKOŃCZYŁ,, Panie Tusk ?????????????!
Ale u kogo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przy tym bardzo wyraźny spadek zysków notują POTĘŻNE (...już tylko CZĘŚCIOWO Polskie !!!) firmy takie jak : LOTOS...ORLEN....KGHM...branże hutnicza, górnicza,budowlana !!!

9/ Dzięki decyzji komisji UE już w 2014 roku NASTĄPI W POLSCE ...WZROST GOSPODARCZY PKB !!!
Stanie się tak tylko dlatego,że minister finansów Rostowski (...KTÓRY MUSI ZOSTAĆ !!!) będzie mógł doliczyć do PKB w Polsce...DOCHODY Z PROSTYTUCJI, ZYSKI Z HANDLU NARKOTYKÓW, PRZEMYTU TOWARÓW AKCYZOWYCH !!!

To już będzie KONIEC ŚWIATA, gdy PREMIERA POLSKIEGO RZĄDU zapytają na ulicy pod latarnią....,,JAK ŻYĆ,, - prostytutki, alfonsi,sutenerzy,dilerzy czy też szefowie kontrabandy !!!

A PONIEWAŻ JAK SAMI WIECIE MOI POLSCY RODACY ...POLACY TO OD ZAWSZE TĘGIE GŁOWY I WE WSZYSTKIE TE POWYŻSZE ,,KLOCKI,, JESTEŚMY W SKALI ŚWIATA BARDZO MOCNI , to należy domniemywać,że jeśli ZAMIAST PROTESTOWAĆ będziecie ciągle te swoje meeeeeeeeeeeeeeee! Meeeeeeeeeee! - TO NASZ POLSKI PKB W 2014 ROKU BARDZO ,,PODSKOCZY,, a to oczywiście pozwoli Platformie Obywatelskiej ........JESZCZE BARDZIEJ ZADŁUŻYĆ NASZĄ RZECZPOSPOLITĄ NA KOLEJNE MILIARDY ZŁOTYCH, BO DANE STATYSTYCZNE A SZCZEGÓLNIE WZROST PKB NA PAPIERKU BĘDZIE JUŻ WYSOKI  !!!

10/ MAM POMYSŁ aby Platforma Obywatelska zadbała jeszcze o to,by UNIA EUROPEJSKA udzielała DODATKOWO POLSCE  tak zwanych ,,KREDYTÓW DEBILNYCH,, uzależnionych od skali debilizmu połączonej z brakiem kompetencji,partactwa,nepotyzmu, TUMIWISIZMU i tego typu urzędniczych wad !!!

Uważam o czym zresztą opisuję od 2008 roku na pigipedii,że PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE ,,LASY PAŃSTWOWE,, miałoby wręcz przeogromny wpływ na uzyskiwanie tego typu kredytów,ze względu na PONAD PRZECIĘTNY W SKALI ŚWIATA poziom owych przywar chciwych urzędasów...który jakoś za żadną ,,cholerkę,, NIE KWAPI SIĘ ABY ulec wreszcie zmniejszeniu !!!

BETON przy tym to ....,,pikuś,, !!!!!!!Piszę jak jest ......
Krzysztof Kowalczyk


PS!!!

Albo meeeeeeeeeeeeeee! Meeeeeeeeeeeeeeeee!  Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! (...BARANY!!!) albo na barykady od 11 września 2013 roku I NA WARSZAWĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!