środa, 11 września 2013

PERSPEKTYWY ŻYCIA W POLSCE...OBECNYCH CZASÓW!


PERSPEKTYWY ŻYCIA W POLSCE ... OBECNYCH CZASÓW !


11 września 2013 roku.


Są chwile w życiu każdego z nas, gdy patrząc wokół na to co się dzieje w NASZEJ  Polsce tych obecnych czasów - zastanawiamy się JAK MOŻNA TAK PROSTE I OCZYWISTE SPRAWY WAGI PAŃSTWOWEJ tak olewać jak robi to obecny rząd !

JAK TO JEST W OGÓLE MOŻLIWE ??!

Jak możliwym jest aż taki brak kompetencji u wielu urzędników usadowionych w znacznym procencie PO protekcji...
OWOCE TEGO właśnie kosztujemy ...MY WSZYSCY POLACY!!!

Na przykładach Lasów Państwowych od 2008 roku UDOWADNIAM,iż dla wielu urzędasów byłoby super gdybyśmy jako Polacy mieli pozamykane
buźki na kłódkę a rączki tak sparaliżowane, by na myśl nie przyszło nam pisanie skarg, próśb o wyjaśnienia, monitów itp.

NIESTETY !!!
Jest jeszcze trochę osób wrażliwych na to draństwo jakie panoszy się wokół, które prowadzi nas ku przepaści...

DLA PRZYKŁADU - otóż okazuje się co już jest nawet nieźle wyliczone,że w roku 2030 w Rzeczpospolitej na 23 miliony osób zdolnych do pracy
(...CO WCALE NIE OZNACZA,ŻE PRACUJĄCYCH PRZY TAKIM BEZROBOCIU!!!!) będzie przypadać...7,4 miliona EMERYTÓW!!!

Jak tam u Was....KIEDY EMERYTURKA ??! ŁAPIECIE SIĘ NA TEN OKRES ???!
No to poczytajcie !!!

...Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Polsce wówczas zbankrutuje !!!
WIEC SKĄD BĘDZIE KASA NA EMERYTURY ??!

Mówiąc to po prostu...NIE BĘDZIE KASY DLA POLSKICH EMERYTÓW a to także dlatego,że głosujecie albo nie idziecie w ogóle na wybory gdy nastaje czas dokonania WYBORU - na kogo głosować ??!

W tym roku (2013) do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych wpłyną składki na poziomie około 140 miliardów złotych ALE NALEŻY WIEDZIEĆ
O TYM,IŻ WYDATKI TEGO FUNDUSZU NA ŚWIADCZENIA WYNIOSĄ DUŻO WIĘCEJ BO OKOŁO 184 MILIARDY ZŁOTYCH !!!

I tak mamy dziurę w FUS o wielkości 44 miliardów złotych, którą jak to na polskich drogach ...trzeba ,,CZYMŚ,,załatać dla oka czasami !!!

A więc Platforma Obywatelska ,,ŁATA,, ale oczywiście TYLKO KOSZTEM PODATNIKÓW czyli nas !!!
I właśnie duet Tusk - Rostowski (...z jakiej są partii POlitycznej już nie będę wspominał !!!) zawinęli rękawy by łatać i wpadli na pomysł aby były to jak zwykle pieniądze z ...kont emerytalnych Polaków!!!

TO PUBLICZNA KRADZIEŻ NA OCZACH OGŁUPIANYCH RODAKÓW AŻ POŁOWY NASZYCH OSZCZĘDNOŚCI W OTWARTYCH FUNDUSZACH EMERYTALNYCH...ślicznie prawda ??!

Od dziś 11 września 2013 roku zaczęły się protesty społeczne w Warszawie....ŚLEDŹCIE W MEDIACH ROZWÓJ SYTUACJI bo jak na razie co nie jest żadnym zaskoczeniem - OLEWANI SĄ PRZEZ WŁADZE STRAJKUJĄCY, OD KTÓRYCH JAŚNIE WŁADZA BOI SIĘ ODEBRAĆ PETYCJE I ŻĄDANIA ZAPRZESTANIA OKRADANIA POLSKI I POLAKÓW !!!

W sobotę 14 września 2013 roku będzie się działo na ulicach Warszawy...CZUJĘ TO INTUICYJNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Już wiem od znajomych o OGROMNEJ ILOŚCI POLICJI ściągniętej do Warszawy na spotkania z protestującymi przeciwko Platformie Obywatelskiej...

Podobnie zapowiada się jak już pisałem na dzień 11 listopada 2013 roku tj: ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI !!!

Tego dnia ma się zacząć SZCZYT KLIMATYCZNY ONZ w Warszawie.

A TERAZ COŚ KONKRETNEGO NA TEMAT MARNOTRAWSTWA DUŻYCH ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA TEN CEL !

Minister Środowiska Marcin Korolec pod kątem owego szczytu klimatycznego WYSŁAŁ W LIPCU 2013 ROKU AŻ NA DWA TYGODNIE EKIPĘ SZEŚCIU OSÓB NA OCEAN SPOKOJNY!
Wiecie po co ??!

Na jednej z wielu maleńkich wysepek KARIBATI jest osada o nazwie ....POLAND !!!
Czy Wam się aby to z czymś nie kojarzy ??!  :)

Tak! Tak! POLAND ...POLSKA!!!
Na początku XX wieku Polak Stanisław Pełczyński miał właśnie tam ...PLANTACJĘ PALM KOKOSOWYCH !!!
No i tak ktoś wpadł na pomysł aby ów szczyt klimatyczny w Warszawie rozpoczął się od ...KRÓTKIEGO FILMIKU ( 10 minut!) o tej Karibati na Oceanie Spokojnym !

I własśnie tam ta osada POLAND jest najmniejsza na wyspie i jak zapowiadają ,,znawcy,, ma poważne szanse ...ZNIKNĄĆ Z MAPY w wyniku zmian klimatycznych!

RZECZYWIŚCIE TO WYJĄTKOWO WSPANIAŁY POMYSŁ I WIZYTÓWKA POLSKI TEJ ŚRODKOWO EUROPEJSKIEJ NA ODLEGŁYM PACYFIKU ...czyż może być coś jeszcze bardziej głupiego ??!

Coś czuję,że NASZA EUROPEJSKA POLSKA szybciej zniknie jeśli tak dalej pójdzie a Polacy nie otworzą oczu ...W TONI GŁUPOTY I PO-LITYCZNEJ PAZERNOŚCI TERAZ RZĄDZĄCYCH, KTÓRZY JUŻ ZA NIC MAJĄ POLAKÓW !!!

Czy wiecie ILE KOSZTOWAŁ ów 10 minutowy film ??!

...233 tysiące złotych polskich (NETTO !!!)

CO CIEKAWE ...wszystko odbyło się BEZ PROCEDUR PRZETARGOWYCH czyli z ,,wolnej rączki,, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Znawca oceani Pan Dariusz Zdziech jest autorem pomysłu,koncepcji niesienia pomocy dla ...POLAND na Oceanie Spokojnym, jedno z najbiedniejszych miejsc na naszej Ziemi !!!

NIKT JAKOŚ NIE KWAPI SIĘ DO ODPOWIEDZI NA PROSTE PYTANIE : skoro na ten filmik wydano NETTO ćwierć miliona złotych a tamtejsi mieszkańcy nie mają grosza aby sobie kupić metalową łódź czy zbudować zbiorniki na deszczówkę - to czy nie lepiej byłoby zakupić te potrzebne detale i ...NAGRAĆ 1 MINUTOWY FILM Z WRĘCZENIA TAMTEJSZYM MIESZKAŃCOM TYCH RZECZY  ??!

Nie koniecznie musiałby tam zjawić się sam premier Donald Tusk...wystarczyłby chociażby sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska Stanisław Gawłowski - przecież też z Platformy Obywatelskiej !!!

CAŁY ŚWIAT ONZ MIAŁBY ,,OKAZJĘ,, TO OGLĄDAĆ a tak ... nuda made in ,,POLAND,, ??!

Bohaterką tego filmu będzie za to inna osoba z Ministerstwa Środowiska (które ODPOWIADA ZA ZORGANIZOWANIE TEGO SZCZYTU KLIMATYCZNEGO W WARSZAWIE) tj; Pani podsekretarz stanu Beata Jaczewska, szefowa polskiej delegacji !

Jeszcze co prawda ,,POLAND,, nie zalewa pod wpływem zmian klimatycznych ale czy ...NIE ZALEWA WAS KREW czytając te 100% fakty ??!Miłego zalewania....


Piszę jak jest !!!!


Krzysztof Kowalczyk