poniedziałek, 17 listopada 2014

WYBORY SAMORZĄDOWE W POLSCE...SKANDALICZNY SYSTEM ELEKTRONICZNEGO PODSUMOWANIA GŁOSÓW!

17 listopada 2014 roku

                  

W wielu miejscach w Polsce NIE MOŻNA PRZEKAZAĆ WYNIKÓW WYBORÓW do systemu Państwowej Komisji Wyborczej...


Miał sprawnie działać system...NIE DZIAŁA!

PAŃSTWOWA KOMISJA WYBORCZA RZECZPOSPOLITEJ ...była OFICJALNIE na szkoleniu w Moskwie!!!

CZY TO EFEKTY OWEGO SZKOLENIA...??!

SKANDAL A NIE XXI WIEK i UCZCIWE WYBORY ...

Niczym oliwa co na wierzch wypływa OKAZAŁO SIĘ,ŻE SONDAŻE PRZEDWYBORCZE O OGROMNEJ PRZEWADZE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ JAKIMI OSZUKIWANY BYŁ NARÓD POLSKI PRZEZ SPRZEDAJNE MEDIA RZĄDOWE...OKAZAŁY SIĘ JEDNĄ WIELKĄ KUPĄ G........ !!!!!!!!!!!!!!

WYBORY SAMORZĄDOWE 2014 ROKU Wygrało Prawo i Sprawiedliwość!!!!!!!

Stąd takie ,,PROBLEMY,, w liczeniu głosów....ZAŚ PAŃSTWOWA KOMISJA WYBORCZA OFICJALNIE MÓWI O KILKUSET SKANDALACH WYBORCZYCH !

Np. w Darłowie (zachodniopomorskie!) mieszkańcy oddawali swój OBYWATELSKI GŁOS na nieostemplowanych drukach ...gdy to zauważono, spisano stosowny protokół i  unieważniono wszystkie głosy ! JAJA .....a nie wybory !

Od lewej: Janusz Niemcewicz, sekretarz PKW Kazimierz Czaplicki, zastępca przewodniczącego Komisji Andrzej Kisielewicz i Andrzej Mączyński podczas konferencji prasowej Państwowej Komisji Wyborczej /Leszek Szymański /PAP
A oto ona...PAŃSTWOWA KOMISJA WYBORCZA darmozjadów Rzeczpospolitej , która W TAKIM JAK OBECNIE STYLU I POZIOMIE FUNKCJONOWANIA  - powinna być pogoniona przez LEKCEWAŻONY naród ...na Białoruś albo do Rosji !!!
TAM NIECH SOBIE ORGANIZUJĄ TAKIE ŚCIEMA KONFERENCJE WYBORCZE...

TEN SKŁAD P.K.W.- OD LAT SKANDALICZNIE BAGATELIZUJE PROBLEMY WYBORCZE , sprowadzając polską demokrację wyborczą do poziomów rynsztoka!


Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk