piątek, 21 listopada 2014

SKANDAL WYBORCZY...DYMISJE PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ - ODKRYWAJĄ KURTYNĘ PRAWDY O STANIE POLSKIEJ ,,DEMOKRACJI,, I JEJ TAK ZWANYCH STRAŻNIKACH !

22 listopada 2014 roku


Już prawie TYDZIEŃ od wyborów a MY Polacy W JAKOBY PAŃSTWIE PRAWA I PRAWORZĄDNOŚCI nie znamy jeszcze pełnych wyników ostatnich wyborów samorządowych!

CZY TO PRZYPADEK ,że jeden po drugim NICZYM CUCHNĄCE, OPANOWANE CHCIWOŚCIĄ  SZCZURY Z TONĄCEGO OKRĘTU ...UCIEKAJĄ Z PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ JEJ POSZCZEGÓLNI CZŁONKOWIE ...NIETYKALNE ,,ŚWIĘTE KROWY,,PALESTRY - DLA KTÓRYCH JAKOBY ZAPOMNIANO ,,PRZYPADKIEM,, USTANOWIĆ JASNYCH,CZYTELNYCH ZASAD SŁYNNEGO ZWROTU FRANCUSKIEGO ... ,,PASZOŁ WON - sil vus plait ,, ??!CZY TO PRZYPADEK - że dzieje się to akurat w czasie tego BURDELU WYBORCZEGO oraz kontroli Najwyższej Izby Kontroli w owej Państwowej Komisji Wyborczej ??!OTO SPRAWCY NAJWIĘKSZEGO W HISTORII POLSKI OFICJALNEGO SKANDALU WYBORCZEGO...od środy do piątku uciekają (,,dymisje,, !) niczym szczury z tonącego okrętu m/s ,,POLONIA TO NIE DEMOKRACJA,,

Ich brak kompetencji...wiedzy...niewyobrażalne zaniedbania ...niedopełnienie obowiązków służbowych = DOPROWADZIŁY NASZ KRAJ DO TEJ SKANDALICZNEJ SYTUACJI,którą ,,zamiata pod dywan,, nawet Prezydent RP Komorowski słowami (cyt) ,,WSZYSTKO DA SIĘ POLICZYĆ,, ??!

KIEDY??!  W TYM ROKU CZY ZA KILKA LAT ??? sic!!!!!!!!!!!!
Sala konferencyjna Państwowej Komisji Wyborczej w Warszawie /Radek Pietruszka /PAP
...PUSTO JUŻ WSZĘDZIE...GŁUCHO WSZĘDZIE...CO TO BĘDZIE ??! CO TO BĘDZIE??! Prezydent Komorowski NAGLE odwołał swa planowaną wizytę w Japonii ...I choć oburzył Polaków IDIOTYCZNYMI słowami ,,WSZYSTKO DA SIĘ POLICZYĆ,, - wczoraj już powiedział że ,,LICZENIE GŁOSÓW JEST SKANDALICZNE,,

A więc jak to jest Panie Prezydent ; CZY DA SIĘ POLICZYĆ TO CO JEST LICZONE SKANDALICZNIE ?????? Sic!!!

To klasyczny przykład na POLSKĄ ,,KWADRATURĘ KOŁA,,  I TO Z TAK ZWANEJ ,,GÓRNEJ PÓŁKI,, ...

A ja malutki, szary  Polak dochodzę do 100% pewności, iż ...PREZYDENT KOMOROWSKI WZIĄŁ OSTATNIO SERIĘ ZIMNYCH PRYSZNICÓW NA OCHŁODZENIE UMYSŁU...

A wcześniej ostro sobie popracował fizycznie ...
                                    Jak Polska długa i szeroka PROTESTY SPOŁECZNE PO SFAŁSZOWANYCH WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2014 ROKU ...wylewają się na polskie ulice niczym wulkaniczna lawa!

PROTESTUJE: ŁÓDŹ...WROCŁAW...KATOWICE...GDAŃSK,,,CZĘSTOCHOWA...SZCZECIN … i kolejne miasta!

Patrząc na te tłumy WIDAĆ MNÓSTWO MŁODYCH I BARDZO MŁODYCH LUDZI !!!

BRAVO MŁODZI POLACY ! BRAVO WSZYSCY, KTÓRZY OSZOŁOMSTWU I OSZUSTOM MAJA ODWAGĘ POWIEDZIEĆ BASTA I VON !!!

Osoby PROTESTUJĄCE i aresztowane w Warszawie mają już procesy sadowe, a wśród nich jest dwoje dziennikarzy, którzy z racji swego zawodu relacjonowali owe niepokoje społeczne związane z FAŁSZERSTWAMI WYBORCZYMI !

Wywołało to powszechne oburzenie i natychmiastową reakcję środowiska dziennikarzy...I SŁUSZNIE!

Bardzo ciekaw jestem rozpatrywania PROTESTÓW WYBORCZYCH – a czytelników mego www.pigipedia.blogspot.com już dziś zapraszam do poczytania jednego z nich jaki OSOBIŚCIE WYSYŁAM DO SĄDU RP nie godząc się z faktem wprowadzenia moich Rodaków w błąd – co skutkowało nieprawdopodobna ilością głosów uznanych przez komisje za nieważne!

W moim powiecie na kilkanaście tysięcy oddanych głosów do sejmiku województwa zachodniopomorskiego...PRAWIE 5 TYSIĘCY KOMISJE UZNAŁY ZA NIEWAŻNE!!!
OSZUKANO POLAKÓW!!!

Z POLAKÓW ZROBIONO DURNI NIE POTRAFIĄCYCH ODDAĆ POPRAWNIE GŁOS a średnia ich ilość oscyluje w granicach od 20% do nawet 40% w powiatach !

POLACY TO BARDZO MĄDRY NARÓD – ale niestety tym razem sam się ,,nadział,, na wiarę reklamom wyborczym i namawianiu do oddania głosu na każdą kartę!

Sztuczka z ,,książeczką,, do głosowania – bez względu JAKI OSZOŁOM JĄ WYMYŚLIŁ – skutkuje właśnie coraz większymi niepokojami społecznymi!

JESTEM BEZPARTYJNY – GŁOSOWAŁEM NA KONKRETNYCH LUDZI ...NIE WIERZĘ W UCZCIWOŚĆ TYCH WYBORÓW JAK MILIONY MOICH RODAKÓW!

Uważam za PSYCHICZNIE CHORE wypowiedzi wielu polityków a w tym obecnej premier Ewy Kopacz, która niczym diabeł święconej wody unika i nie dopuszcza możliwości powtórzenia wyborów – uznając ich wyniki za uczciwe i normalne!

Z tego co wiem i słyszę w rozmowach codziennych z moimi znajomymi, z tego co czytam w internecie JEŚLI TAK DALEJ PÓJDZIE ...JEŚLI DALEJ NARÓD I SPOŁECZNOŚĆ POLSKA BĘDZIE OSZUKIWANA I PONIŻANA PRZEZ GARSTKĘ POLITYCZNEGO OSZOŁOMSTWA ...czuję, że wybuch społeczny będzie tak ogromny, iż nie tylko ulice ale i urzędy mogą zalać się krwią!

LUDZIE SĄ WŚCIEKLI... BARDZO ŹLE MÓWIĄ O SEJMIE...O POLITYKACH...O PREMIER...O PREZYDENCIE ...a jak znamy mentalność naszego narodu ; POLAK ZAWSZE POTRAFI !!!!

Ostatnio podczas obchodów kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą, w ramach jej obchodów na Litwie – NASI RODACY czytali bardzo piękny i wymowny w treści wiersz Leopolda Staffa, który DZIWNIE brzmi w sytuacji FAŁSZERSTW WYBORCZYCH ;

,,Polsko, nie jesteś ty już niewolnicą!
Łańcuch twych kajdan stał się tym łańcuchem,
Na którym z lochu, co był twą stolicą
Lat sto, swym własnym dźwignęłaś się duchem.

Nie przyszły ciebie poprzeć karabiny
Ni wiodły za cię bój komety w niebie,
Ni z Jakubowej zstąpiły drabiny
W pomoc Anioły. Powstałaś przez siebie!

Dzisiaj wychodzisz po wieku z podziemia,
Z ludów jedyny ty lud czystych dłoni,
Co swych zaborców zdumieniem oniemia,
Iż tym zwycięża jeno,że się broni.

Ducha wspomnieniem ich ci nie rozsierdzę,
Żyłaś miłością, nie zaś zemsty żołdem,
Choć serce twardsze masz niż Flandrii twierdze,
Co ci przyznano nowym pruskim hołdem.

Ty, broniąc siebie wbrew wszelkiej nadziei,
Broniłaś jeno od czarnej rozpaczy
Wiary, że wolność, prawo, moc idei
Nie jest czczym wiatrem ust, ale coś znaczy.

Duchową bronią walczyłaś i zbroją,
O którą pękał każdy cios obuchem.
Więc dziś myśl każdą podłóż ziemią swoją
I każdej ziemi swej piędź nakryj duchem.

Żadne cię miana nadto nie zaszczycą,
Co być nie mogło przez wiek twą ozdobą!
Polsko, nie jesteś ty już niewolnicą!
Lecz czymś największym, czym być można ; SOBĄ ! ,,Piękny, wymowny wiersz O POLSKIM NARODZIE CZYSTYCH DŁONI, KTÓRY ZWYCIĘŻA DLATEGO ,ŻE SIĘ BRONI !

A dzisiejsze nasze protesty po tych wyborach, NASZ NARODOWY BUNT jest właśnie tą obroną w społeczeństwie niestety wielu brudnych dłoni …

POLSKA NIE JEST NIEWOLNIKIEM Platformy Obywatelskiej i wszelkiej maści koalicyjnego oszołomstwa – WIĘC DAMY RADĘ ROZNIEŚĆ KRĘTACZY I OSZUSTÓW W PYŁ!!!

DLA NORMALNEJ POLSKI!!!


Piszę jak jest...

Krzysztof Kowalczyk

PS.