środa, 19 listopada 2014

MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI RP ...ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW ZWIĄZANYCH Z WYBORAMI SAMORZĄDOWYMI 2014 ROKU !

19 listopada 2014 roku


W dniu dzisiejszym osobiście zawiadomiłem najwyższe organy ścigania w Rzeczpospolitej o podejrzeniu przestępstw wyborczych - związanych z tymi SKANDALICZNYMI WYBORAMI SAMORZĄDOWYMI 2014 ROKU !

SPRAWA DOTYCZY NIEDOPEŁNIENIA OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH I WPROWADZENIA W BŁĄD SPOŁECZEŃSTWO POLSKIE  - CO SKUTKUJE PRZEOGROMNĄ ILOŚCIĄ NIEWAŻNYCH GŁOSÓW ODDANYCH PRZEZ MOICH RODAKÓW!

TAKICH GŁOSÓW NIEWAŻNYCH W SKALI CAŁEGO KRAJU JEST NIEPRAWDOPODOBNA ILOŚĆ ...ZAŚ SYSTEM KOMPUTEROWY WSKAZUJE NAWET TAKIEGO ZWYCIĘZCĘ, KTÓRY NIGDY NIE BRAŁ UDZIAŁU W WYBORZE NA DANE STANOWISKO ...NIGDY NIE BYŁO GO NA LIŚCIE WYBORCZEJ!!!

Wyobraźcie sobie,że są miejsca na Pomorzu gdzie jest ...40% GŁOSÓW NIEWAŻNYCH !!!!

To nie CYRK ...TO POLSKA Platformy Obywatelskiej !!!
Sławno,dnia 20 listopada 2014 roku
MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI RP
Pan Cezary  Grabarczyk
00-950 Warszawa
Al. Ujazdowskie nr 11
ZAWIADOMIENIE O PODEJRZENIU POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTW

podczas organizacji i przeprowadzania wyborów samorządowych w dniu 16 listopada 2014 roku.


Na podstawie art. 304 par.1 kodeksu postępowania karnego – zawiadamiam organy ścigania RP o podejrzeniu popełnienia następujących przestępstw, ściśle związanych z wyborami samorządowymi 2014 roku tj;

1/ art.231 kk – nie dopełnienie obowiązków służbowych i działanie na szkodę interesu publicznego przez osoby odpowiedzialne za sprawne przeprowadzenie wyborów;

2/ art. 248 kk – nadużycia w związku z wyborami ;
  • wpisaniem osób nieuprawnionych na listę kandydatów
  • przerabianie protokołów wyborczych
3/ art. 271 kk – fałszerstwo intelektualne, poświadczenie nieprawdy w dokumentach do głosowania,skutkujące ogromną ilością nieważnych głosów, a tym samym wpływanie na wynik głosowania ;U Z A S A D N I E N I E


Zgodnie z art.62 Konstytucji RP w dniu 16 listopada 2014 roku Polacy brali udział w jednodniowych wyborach samorządowych, wybierając swoich przedstawicieli do organów samorządu terytorialnego.

Osobiście również brałem udział w głosowaniu , zauważając od razu pewne nieprawidłowości które jak widzę generalnie w skali kraju nie przypadkowo powtarzały się CYKLICZNIE, powodując tym samym niewyobrażalną w historii ,,DEMOKRATYCZNYCH,, wyborów w Polsce ilość głosów uznanych za nieważne!

Sprawa dotyczy między innymi głosów oddawanych na kandydatów do sejmików województw!

Posłużę się tu konkretnymi przykładami z Pomorza, gdzie stwierdzono dziesiątki tysięcy nieważnych głosów, co budzi UZASADNIONY, SPOŁECZNY NIEPOKÓJ dotyczący wiarygodności podczas tych wyborów!

Oto procentowa ilość nieważnych głosów oddanych w kilku powiatach przez Polaków do sejmiku woj. pomorskiego ;

          a) powiat starogardzki – 30%
          b) powiat sztumski – 25%
          c)powiat malborski – 23,5%
          d)powiat kwidzyński – 22,8
          e)powiat nowodworski – 22%
    f)powiat tczewski – 21%
    g)powiat kościerski – 20%
    h)powiat wejherowski – 20 %


TAK JEST WSZĘDZIE ...W CAŁEJ POLSCE ...WE WSZYSTKICH POWIATACH – ponieważ osoby odpowiedzialne za organizację wyborów nie dopełniły swych obowiązków, działając tym samym na szkodę interesu publicznego !!!

Wyborcy otrzymali SPIĘTY PLIK KARTEK (,,książeczkę,,!) z nazwiskami kandydatów,gdzie na kolejnych stronach ,,książeczki,, znajdowały się kolejne listy komitetów wyborczych.

Nie poinformowani głosujący, szczególnie osoby starsze – skreślali ,,X,, ...NA KAŻDEJ kartce tej ,,książeczki,, co jest dowodem na niedopełnienie obowiązków służbowych członków komisji, gdyż znak ten powinien być postawiony tylko przy jednej osobie w owej ,,książeczce,,!!!

TAK OGROMNA ILOŚĆ GŁOSÓW NIEWAŻNYCH ODDANYCH NIE Z WINY GŁOSUJĄCYCH – A OSÓB WINNYCH PRAWIDŁOWEGO POUCZENIA O ZASADACH WYBORU , JEST KŁAMSTWEM WYBORCZYM I JEDNYM WIELKIM OSZUSTWEM!

Taki problem nigdy nie istniał w Polsce w ostatnich 25 latach co powoduje,że wiarygodność Polaków do jakichkolwiek wyborów obecnie spada z godziny na godzinę, gdyż mija 4 doba od wyborów i nie są nadal znane wyniki w bardzo wielu miejscach Polski jak np.; wyniki do sejmiku województwa zachodniopomorskiego!

Jest ogromnie prawdopodobne i to powinny uczciwie sprawdzić organy ścigania nie tylko na Pomorzu, że ów wysoki procent głosów uznanych za nieważne jest również wynikiem, konsekwencją fałszerstw wyborczych!!!

Według mej oceny zmiana wyglądu list wyborczych jaka była 4 lata temu i pojawienie się tym razem w roku 2014 NOWEJ ,,książeczki,, miała nie przypadkowo wprowadzić tego typu zamęt i zamieszanie , powodując powstanie aż tylu głosów nieważnych, na czym zyskuje ściśle określona opcja polityczna !

WYBORCY ZOSTALI WPROWADZENI W BŁĄD POJAWIAJĄCYMI SIĘ PRZED GŁOSOWANIEM KOMUNIKATAMI,KTÓRE DOTYCZYŁY PRAWIDŁOWEGO SPOSOBU GŁOSOWANIA W TYCH WYBORACH!

DOŚC POWSZECHNIE MÓWIONO O TYM,ABY WYBORCA PAMIĘTAŁ ŻEBY...NA JEDNEJ KARCIE POSTAWIĆ JEDEN GŁOS.

NIE BYŁOBY W TYM NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU, GDYBY KARTY WYGLĄDAŁY JAK 4 LATA TEMU – STĄD TEŻ ,,KSIĄŻECZKA,, WPROWADZONA PRZEZ OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA WYBORY DOPROWADZIŁA NINIEJSZYM DO SKANDALU I OGROMNEGO WYPACZENIA WYNIKÓW WYBORCZYCH!

Ewidentną winę ponoszą osoby z PKW,które wprowadzając tym razem inny ,,model,,(książeczkę!)powinny przewidzieć tego skutki...!!!

WSZYSCY SKUPIALI SIĘ NA KAMPANII WYBORCZEJ – ZAŚ ZABRAKŁO KAMPANII PRO-OBYWATELSKIEJ !!!
Za tym stoją ściśle określone osoby, które tym samym nie dopełniły swoich obowiązków...

SWOBODNY, NIEUPRAWNIONY DOSTĘP DO BAZY DANYCH strony internetowej www.pkw.gov.pl świadczy w zaistniałej sytuacji skandalicznej ilości głosów nieważnych w Polsce o ogromnie prawdopodobnych próbach manipulacji wyników wyborczych na terenie całego kraju...

Jest to także dowód na niedopełnienie obowiązków służbowych i działanie na szkodę interesu publicznego...

DOWODEM NA MANIPULACJĘ GŁOSAMI jest następujący fakt ujawniony przez dziennikarzy RMF FM;

Podczas zliczania głosów oddanych na Prezydenta Szczecina system PKW wskazał, że ich zwycięzcą został ...KRZYSZTOF WOŹNIAK !!!

ZNAMIENNYM I SKANDALICZNYM JEST TU FAKT, ŻE KANDYDATA TAKIEGO W OGÓLE NIE BYŁO NA LIŚCIE WYBORCZEJ I KARCIE DO GŁOSOWANIA...

Szczegóły na temat tej kuriozalnej sytuacji posiada przewodniczący komisji wyborczej w Szczecinie Pan Grzegorz Kasicki.
Kiedy zauważono tą sytuację i próbowano poprawić ...system PKW po pewnym czasie przestał działać!!!

W Szczecinie od lat trwa bardzo brudna POLITYCZNA walka o władzę, więc domniemywam iż powyższy fakt nie jest żadnym przypadkiem!

Zachowując rozsądek i wykazując niniejszym zawiadomieniem do organów ścigania - niepewność o los mojego głosu jaki oddałem w tych wyborach samorządowych, czuję się w obecnej sytuacji jak osoba wykorzystana i zmanipulowana...a przecież głosowałem uczciwie!!!

Moje podejrzenia nie są bezpodstawne, gdyż np.; nie wiem na jakiej podstawie Państwowa Komisja Wyborcza podała chociażby dane z Kielc, gdzie PUBLICZNIE poinformowano iż ludowcy z PSL zdeklasowali tam rywali uzyskując ponad 40% głosów!

PO KILKU GODZINACH OD TEGO OGŁOSZENIA ...szef regionalnej komisji wyborczej w Kielcach ZE ZDZIWIENIEM STWIERDZIŁ, ŻE NIE MA POJĘCIA NA JAKIEJ PODSTAWIE PAŃSTWOWA KOMISJA WYBORCZA PODAŁA TE DANE O ZWYCIĘSTWIE PSL, SKORO KIELCE ...NIE PRZEKAZAŁY DO WARSZAWY JESZCZE ŻADNYCH DANYCH Z PROTOKOŁÓW WYBORÓW DO SEJMIKU !!!

W tej sytuacji trudno nie wyciągnąć wniosku,że wyniki podane przez Warszawę ...ZOSTAŁY PRZEZ KOGOŚ NIELEGALNIE WRZUCONE NA SERWER ,zaś panowie z PKW mogli być święcie przekonani że to dane LEGALNE i OFICJALNE.

Pozostaję w nadziei,że również ta sytuację uczciwie wyjaśnią organy ścigania …

Ciekawy jestem czy w tak skandalicznych sytuacjach wyborczych wczorajsze słowa Pana Prezydenta RP Komorowskiego (cytat) ,, TO SIĘ DA POLICZYĆ,, będą jego motto wyborczym przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi w 2015 roku...skoro to nikt inny a prezydent jest gwarantem ciągłości władzy państwowej, a każde wybory mają służyć właśnie ciągłości tej władzy!

O tym jak można PODSTĘPNIE zadecydować o wyniku wyborczym świadczy nie tylko owa ,,książeczka,, jaka się teraz pojawiła , ale sam Pan Prezydent Komorowski wie jak wygrać wybory nie koniecznie uczciwie !

Niedawno wyszło na jaw, iż to nikt inny a CENTRUM OBSŁUGI KANCELARII PREMIERA Donalda Tuska STWORZYŁO I BYŁO ODPOWIEDZIALNYM ZA SPECJALNY DRUK KART DO GŁOSOWANIA podczas ostatnich wyborów prezydenckich, w których bój toczyli Panowie Komorowski i Jarosław Kaczyński!

NIE PRZYPADKOWO obok nazwiska Komorowski WSTAWIONO DUŻĄ , RZUCAJĄCĄ SIĘ W OCZY KRATKĘ, zaś przy nazwisku Kaczyński ...malutką krateczkę!!!

NIBY ,,SZCZEGÓLIK,, NIE MAJĄCY ZNACZENIA a jednak zrobił ,,swoje,,...

TAK SAMO JEST TYM RAZEM ….Z ,,KSIĄŻECZKĄ,, zaś jej celem było zapewne w intencji pomysłodawców – ZAMIESZAĆ W WYBORACH i tak się stało!!!


Wnoszę o ustalenie osób winnych organizacji WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 2014 ROKU na poziomie tak skandalicznym oraz generującym ogromne koszty Skarbu Państwa – a także stawiających Polskę na pośmiewisko całej Europy i ukaranie sprawców !


Krzysztof Kowalczyk

PS.

SPOT REKLAMOWY ZACHĘCAJĄCY DO WYBORÓW - A PRZYGOTOWANY PRZEZ PAŃSTWOWĄ KOMISJĘ WYBORCZĄ ZAWIERA NASTĘPUJĄCE SFORMUŁOWANIE :

(cytat),, NA KAŻDEJ Z KART STAWIASZ ,,X,,  PRZY NAZWISKU KANDYDATA ,,

No i miliony Polaków NA KAŻDEJ Z KART  w  zszytej ,,książeczce,, stawiało ...NIEWAŻNE GŁOSY!!!

Protest w Warszawie przed siedzibą PKW /Radek Pietruszka /PAP
Warszawa 20 listopada 2014 ....PROTESTY SPOŁECZNE!

Fot. Paweł Balinowski /RMF FM

Policja po północy wynosi protestujących! SĄ ARESZTOWANI....


Kraków na ulicach...
      W Krakowie kilkuset ludzi protestowało przeciwko - jak mówili - sfałszowaniu wyników wyborów samorządowych /Jacek Bednarczyk /PAP

Kraków....20 listopada b.r.
Protest w Krakowie /Jacek Bednarczyk /PAP