poniedziałek, 3 listopada 2014

NIESTETY PREZYDENTOWI RP KOMOROWSKIEMU ZABRAKŁO ODWAGI MI ODPISAĆ...

04 listopada 2014 roku


Niebawem ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI Polski ...niebawem Pan Prezydent RP Bronisław Komorowski będzie znów przy błysku fleszy aparatów fotograficznych okazywał NARODOWI POLSKIEMU swój ,,patriotyzm,, i zaangażowanie w WOLNOŚĆ i ,,PRAWORZĄDNOŚĆ,, w naszym kraju...
                             
...WSZYSCY MAJA PRZYPIĘTE KOLORY CZERWONO-BIAŁE (...barwy narodowe MALTY!!!) - a nie BIAŁO-CZERWONE Rzeczpospolitej !  ,,Elyta,,...,,Elyta,, ...,,Elyta,,...


Kilka miesięcy temu napisałem do owego Prezydenta RP poniższy list...A NA ODPOWIEDŹ CZEKAM DO DZIŚ !!!


A może ,, bardzo zajęty ,, Pan Prezydent Komorowski nie ma czasu ??!
WCZORAJ 03 LISTOPADA BYŁ ,,HUBERTUS,,...

...zaś to nie jest w 100% jeleń byk SELEKCYJNY , ani ŁOWNY !!!

Tak PO prostu ... ,,PREZYDENCKI,, ??????!
A tak na marginesie oto moje małe spostrzeżenie, sugestia; Otóż przyglądając się na owe trofeum Pana Prezydenta RP Komorowskiego A SZCZEGÓLNIE RODZAJ ŁOWISKA w jakim się znajduje - INTUICJA MI PODPOWIADA ...ZAŚ LEŚNA KNIEJA JAKBY SZUMI O TYM DEO UCHA,ŻE TEGO TYPU SUKCESY ŁOWIECKIE PREZYDENTA RP MAJĄ WPROST PROPORCJONALNY STOSUNEK DO JAKOŚCI I ILOŚCI ODZNACZEŃ PAŃSTWOWYCH JAKIE KANCELARIA PREZYDENTA ,,SPREZENTOWAŁA,,  PARU LEŚNIKOM PODCZAS 90 - LECIA LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE TEGO ROKU NA TERENIE RDLP LUBLIN (...w tej wersji rządowej !).

Paru leśnikom tym ...SZCZEGÓLNIE, SZCZEGÓLNIE , SZCZEGÓLNIE ,,ZAANGAŻOWANYM,,....


Sławno,dnia 01 lipca 2014 rokuPREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
PAN BRONISŁAW KOMOROWSKI
U. WIEJSKA Nr 10
00-902 WARSZAWASzanowny Panie Prezydencie RP !


PEWNEGO DNIA w mojej skrzynce na listy przed laty znalazłem LIST OD PANA jako ówczesnego kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, w którym MNIE I MILIONY NASZYCH RODAKÓW prosił Pan o poparcie swej kandydatury na ten urząd w państwie!

WSPOMINAŁ PAN W TYM LIŚCIE ….o tym, że całe życie służył Pan Polsce...o swoim doświadczeniu i umiejętnościach pracy na rzecz kraju...o swym życiowym i politycznym doświadczeniu....

OBIECYWAŁ PAN GODNIE REPREZENTOWAĆ POLSKĘ...DZIAŁAJĄC NA RZECZ wszystkich OBYWATELI ...WSZYSTKICH POLSKICH RODZIN !!!!!

ZOBOWIĄZAŁ SIĘ PAN W TYM LIŚCIE,ŻE NASZA OJCZYZNA POLSKA BĘDZIE SIĘ ZMIENIAĆ W NOWOCZESNE, SPRAWNE, STABILNE I DOSTATNIE PAŃSTWO A URZĘDNICY MIELI JAKOBY DOBRZE NIM GOSPODAROWAĆ !!!!


OKŁAMAŁ MNIE PAN PANIE PREZYDENCIE KOMOROWSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wcale tego nie ukrywam,że moja intuicja mi podpowiadała, aby na Pana NIE GŁOSOWAĆ i tak też uczyniłem a ,,mój,, PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ ...ZGINĄŁ W ZAMACHU POD SMOLEŃSKIEM WRAZ Z MAŁZONKĄ I PRAWIE SETKĄ MOICH RODAKÓW !!!!!!!!!!


W dniu 12 maja 2014 roku drogą e-mail na adres listy@prezydent.pl o godzinie 10.20 skierowałem do Pana Prezydenta KOLEJNĄ BEZ ODPOWIEDZI KORESPONDENCJĘ - przypominając Kancelarii Prezydenta RP, iż do owego 12 maja 2014 roku NADAL NIE OTRZYMAŁEM ŻADNEJ ODPOWIEDZI w sprawie mojego osobistego wniosku O POZBAWIENIE PRZEZ PANA JAKO PREZYDENTA MOJEJ OJCZYZNY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ – ODZNACZENIA ,,VIRTUTI MILITARI,, JAKIE POSIADA NADAL PEWIEN LITEWSKI ŻYD , MORDERCA BARDZO WIELU POLAKÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W POWYŻSZEJ KORESPONDENCJI – prosiłem Pana Prezydenta RP o udzielenie mi także odpowiedzi na pytanie (cyt) ,, JAKIM PRAWEM GUBERNATOR OBWODU KALININGRADZKIEGO (NIKOŁAJ CUKANOV) W DNIU 04 MAJA 2014 ROKU BYŁ ORGANIZATOREM NA POLSKIEJ ZIEMI PEWNYCH UROCZYSTOŚCI NA CMENTARZU KU CZCI ŻOŁNIERZY …...3 FRONTU BIAŁORUSKIEGO ARMII CZERWONEJ, GDZIE ASYSTĘ WOJSKOWĄ ZAPEWNIAŁA IM KOMPANIA REPREZENTACYJNA WOJSKA POLSKIEGO tj; 9 Brygada Kawalerii Pancernej !!!,,

Przypomniałem Panu Prezydentowi, że żołnierze sovieccy 3 frontu białoruskiego w lipcu 1945 roku uczestniczyli w NAJWIĘKSZEJ ZBRODNI NA NARODZIE POLSKIM po II wojnie światowej tj; w tak zwanej ,,OBŁAWIE AUGUSTOWSKIEJ,,

Z ponad 2 tysięcy Polaków, do dziś nie znaleziono grobów około 600 naszych Rodaków....


DLACZEGO PAN MI NIE ODPOWIEDZIAŁ NA TAK PROSTE PYTANIA PANIE PREZYDENCIE ???????!

DLACZEGO LITEWSKI ŻYD , MORDERCA POLAKÓW NADAL DZIĘKI PANU JEST POSIADACZEM TAK ZASZCZYTNEGO ORDERU ,,VIRTUTI MILITARI,, ?????!

.BARDZO PUSTE są SŁOWA PANA PREZYDENTA W TAKICH OKOLICZNOŚCIACH GDY SŁYSZĘ ,,BÓG – HONOR – OJCZYZNA,, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Już w październiku 2014 roku wejdą w życie dla mieszkańców Unii Europejskiej a w kwietniu 2015 roku dla reszty świata – NOWE ZASADY , KTÓRE ZATWIERDZIŁ PAN JAKO PREZYDENT RP I TEN ŻENUJĄCY , SKANDALICZNY PARLAMENT , NA MOCY KTÓRYCH AŻ 50 TYSIĘCY IZRAELCZYKÓW będzie MOGŁO UBIEGAĆ SIĘ O COMIESIĘCZNE PIENIĄDZE ZE SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO , JAKO OSOBOM OCALAŁYM Z HOLOCAUSTU I INNYM OFIAROM NAZISTÓW, ORAZ SOVIECKIEGO UCISKU !!!!!!!!!!!!!!!!!

ILU WŚRÓD NICH JEST ALBO MOŻE BYĆ ...ZABÓJCÓW SETEK POLAKÓW, JAK ÓW ODZNACZONY O ZGROZO ,,VIRTUTI MILITARI,, ŻYD Z LITWY ????!


PRZECIEŻ MOI RODACY, POLACY – NIE SĄ W OGÓLE ODPOWIEDZIALNI ZA HOLOCAUST I ZA TO CO SIĘ STAŁO Z LUDNOŚCIĄ ŻYDOWSKĄ – WIĘC DLACZEGO MAMY JAKOBY OBOWIĄZEK DBAĆ O TYCH, KTÓRZY CIERPIELI ZE STRONY NIEMIECKICH NAZISTÓW OKUPUJĄCYCH OD 1939 ROKU POLSKĘ ????!

Czy ten , AKTUALNY ,polski przykład,, będzie jakoby pozytywnym precedensem dla innych krajów w Europie, którą okupował NAJEŹDŹCA – SZWAB, czy tez jest to tylko sposób zresztą KOLEJNY na ,,wydojenie,, naszego polskiego narodu, za sporawa arcy-miernych polityków ??!

BARDZO MNIE JAKO POLAKA MARTWI NIE TYLKO TA POWYŻSZA SYTUACJA SZCZEGÓLNIE W CHWILI SKANDALU ZWIĄZANEGO ZE SKORUMPOWANYMI POLITYKAMI PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ORAZ SYTUACJĄ GOSPODARCZA KRAJU ….


Szanowny Panie Prezydencie RP !


DLACZEGO ?????????! Rzeczypospolitej Polskiej ostatnich lat BRAK JEST JAKIEJKOLWIEK WOLI , ABY POSTAWIĆ PRZED WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI ZBRODNIARZY NARODU POLSKIEGO Z LITWY, UKRAINY ???!

A PRZECIEŻ TO OWI ZBRODNIARZE ŻYJĄCY NAWET DO dziś BRALI UDZIAŁ W TYM HOLOCAUŚCIE... uznanym za zbrodnie przeciwko ludzkości !!!!

DLACZEGO WSPÓŁCZEŚNIE CHOCIAŻBY NIKT Z POLAKÓW NIE SŁYSZAŁ O DOPROWADZENIU PRZED SĄD I SKAZANIU ZA MORDOWANIE POLAKÓW...BANDEROWCÓW ???!

DLACZEGO PISZEMY TYLKO DETALE O TYCH ZBRODNIACH CHOCIAŻBY NA WOŁYNIU ...A NIKT Z POLSKI NIE ŚCIGA OPRAWCÓW I KATÓW NIEWINNEJ LUDNOŚCI POLSKIEJ NA TERENACH RZECZYPOSPOLITEJ, KTÓRĄ NAM UKRADZIONO ???!


DLACZEGO POLSKA MUSI PŁACIĆ CO MIESIĄC PIENIĄDZE OFIAROM HOLOCAUSTU – skoro np.; obywatel USA MYKOŁA ŁEBED mordował Żydów i polaków i do końca życia miał nad sobą ,,ochronkę,, CIA ??????!


DLACZEGO Polska, ani Ukraina czy też inny kraj nie były przez lata zainteresowane ekstradycja i osądzeniem Iwana Demianiuka...KATA OBOZÓW W TREBLINCE gdzie zginał wraz z dziećmi Janusz Korczak, czy też SOBIBORZE i FLOSSENBURGU ???!

Gdy Demianiuk miał już 89 lat został skazany w 2011 roku na kilka lat więzienia, które ,,odsiedział,, w ….BAWARSKIM DOMU OPIEKI !!!!!


Z Piadyk pod Kołomyja pochodzi Panie Prezydencie pewien strażnik Żydów JAKIW PALIJ , który NA TERENIE POLSKI ZABIŁ OKOŁO 7 TYSIĘCY LUDZI, a dziś biedaczysko jest ,,skazany,, na spokojne życie w USA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIKT SIĘ NIM ZE STRONY POLSKI W OGÓLE NIE INTERESUJE …...zaś ,, New York Times,, podając jego BARDZO CHARAKTERYSTYCZNE IMIĘ I NAZWISKO UKRAIŃSKIE oraz miejsce urodzenia, podaje iż Jakiw Palij jest ….POLAKIEM !!!!!!

Kolejny morderca Polaków mi. na Lubelszczyźnie ( wsie; Chłaniów i Władysławin) MYCHAJŁO KARKOĆ , urodzony w Łucku na Wołyniu - mający swój osobisty udział potem w pacyfikowaniu Powstania Warszawskiego , nawet autor swoich wspomnień w których chwali się iz walczył w SS ...żyje sobie dziś nadal SPOKOJNIE W USA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


POLSKA NIGDY NIE BYŁA ZAINTERESOWANA JEGO EKSTRADYCJĄ – A PARADOKSEM NIECH BĘDZIE FAKT, IŻ OSTATNI RAZ W 1972 ROKU POLSKI SĄD SKAZAŁ SS-MANA ZA CZASÓW SKRAJNEJ KOMUNY I MARIONETKOWEGO PRO-SOVIECKIEGO KRAJU PRL


BARDZO POLECAM Panie Prezydencie ,, SPOWIEDŹ ROZSTRZELANEGO,, autorstwa kolejnego zbrodniarza ukraińskiego DMYTRO KUPIAKA ps. ,,Klej,, osiadłego w Kanadzie....

DLACZEGO Panie Prezydencie Rzeczypospolita Polska nie żąda ekstradycji żyjącego dziś w wieku 89 lat w West Chester w Pensylwanii strażnika obozów śmierci THEODORA SZEHINSKYJA rodem spod Lwowa.....


DLACZEGO Panie Prezydencie RP nadal cieszy się wolnością urodzony w Kownie ALGIMANTAS MYKOLAS DAILIDE , który pomagał Niemcom w ...MORDOWANIU ŻYDÓW I POLAKÓW , a potem był LEŚNIKIEM w USA ????!


DLACZEGO Panie Prezydencie RP – nadal cieszy się wolnością mieszkający w Sutton (stan Massachusetts) USA niejaki VLADAS ZAJANCKAUSKAS, który wraz z innymi zbrodniarzami likwidował warszawskie getto???!
NIKT GO NIE CHCE DEPORTOWAĆ...ani Polska...ani Litwa....ani Niemcy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pozostaję w naiwnej nadziei,że NIE ZABRAKNIE PANU PREZYDENTOWI RP ODWAGI ODPISAĆ MI NA WSZYSTKIE PYTANIA JAKIE DOTĄD ZADAŁEM, A O JAKICH ODPOWIEDŹ DOMAGAM SIĘ JAKO POLAK TYM PISMEM – PONAGLENIEM !!!!!
Krzysztof Kowalczyk


PS.


DLACZEGO DZIŚ O TYM PRZYPOMINAM ??!

Ano dlatego,iż kilka dni temu Prezydent RP Komorowski zaprosił do NASZEJ OJCZYZNY nowego Prezydenta Izraela na otwarcie w Warszawie MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH.

                                
Ciekawe co myśli siedzący pod gwiazdą Radosław Sikorski ...i w jakiej knajpie tym razem może poznamy jego ,,ZŁOTE MYŚLI,, z tej przytulanki ??!

PODKREŚLAM ;  ŻYDÓW POLSKICH , A WIĘC OBYWATELI POLSKICH SPRZED WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ - ALE WYZNANIA MOJŻESZOWEGO, DLA KTÓRYCH TO RZECZPOSPOLITA BYŁA OJCZYZNĄ I DOMEM !!!

Nowy Prezydent Izraela ...poruszał w Warszawie kwestie ...zwrotu majątków Żydów na terenie Polski mówiąc o jakichś umowach i porozumieniach już zawartych o czym naród Polski nie ma zielonego pojęcia!!!

HITLEROWCY WYMORDOWALI W POLSCE  ŻYDÓW (...oraz ograbili ile tylko mogli, wywożąc mienie do Rzeszy!)...ROSJANIE ROZKRADLI I OGRABILI CO MOGLI RĄCZKAMI KOMUCHÓW MIENIE PO ŻYDACH...DURNI POLACY DALI SIĘ NABRAĆ NA ,,GRUBĄ KRESKĘ,, I NIE ROZLICZENIE TYCH BANDYTÓW ZA TO CO ZROBILI...NIEMCY NIE ZAPŁACILI W OGÓLE POLSCE ODSZKODOWAŃ WOJENNYCH ZA NAPAŚĆ 01 WRZEŚNIA 1939 ROKU NA POLSKĘ...A TERAZ POLSKA ZNOWU DOJNĄ KROWĄ TYM RAZEM DLA ŻYDÓW ????!

...  czy ten napis oznacza,że Żydzi którzy urodzili się w Polsce i mieli obywatelstwo RP , tu żyli - BYLI PALESTYŃCZYKAMI, JAPOŃCZYKAMI,MONGOŁAMI ?????!

TEN NAPIS TO MARZENIA ŻYDÓW O KOLEJNYM ZROBIENIU W ,,JAJO,, POLAKÓW...TO ROSZCZENIA ZWANE WYŁUDZENIEM I ŻYDOWSKIM PODSTĘPEM,  FAŁSZEM ORAZ KOMBINACJAMI !!!

Piszę jak jest...i wrócę do tego tematu!


Krzysztof Kowalczyk