poniedziałek, 17 listopada 2014

PREZYDENT KOMOROWSKI...NIE MA SZCZĘŚCIA DO JAJEK !!! TYM RAZEM W PRADZE - OBERWAŁ OBOK PREZYDENTA NIEMIEC I CZECH!

17 listopada 2014 roku


Nagle wraz z lecącymi jajkami gdzie stał Prezydent Komorowski - polski BOR wyjął parasolki , chroniąc Prezydenta RP przed jajecznymi porcjami...Prezydent Czech ZEMAN rozpoczął swe przemówienie w rocznicę aksamitnej rewolucji od słów ,,NIE BOJĘ SIĘ WAS...,, mając obok Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i Prezydenta Niemiec no i się zaczęło; gwizdy,buczenie i jajka...

                      czechy-praga-nie-dla-rosji
Dziś Czesi pokazali swemu Prezydentowi Zemanowi ,,CZERWONĄ KARTKĘ,, w gigantycznym proteście  skandując NIE CHCEMY BYĆ KOLONIĄ ROSJI !!!!
TO BUNT CZECHÓW PRZECIW PRO-ROSYJSKIEJ POLITYCE ZEMANA...który sprytnie wciągnął w to Prezydenta Komorowskiego, który OBERWAŁ NA WŁASNE ŻYCZENIE !!!

Nagle wokół pojawiła się ochrona, która zaczęła...wyłapywać jajka w locie!


A oto dowód jakiego ,,pecha,, do jajek ma Pan Prezydent RP Komorowski....


A jak zaczną idioci rzucać czymś groźniejszym ...??!


Dziś 17 listopada 2014 roku w Pradze pod pamiątkową tablicą . W głębi OCHRANIANY PARASOLKAMI PREZYDENT NASZEJ POLSKI Bronisław Komorowski...nawet tu ,,LATAJĄCE JAJKA,, to normalność...

Tu przypominają mi się DRWIĄCE OPINIE Pana Komorowskiego gdy nie był jeszcze Prezydentem na temat zdarzenia na granicy gruzińsko-rosyjskiej z udziałem prezydentów Sakaszwilego i Kaczyńskiego  i jego słowa ,,JAKI PREZYDENT TAKI ZAMACH...,,

Jak to los sprawia,że słowa te IRONICZNOŚCIĄ SWĄ WRACAJĄ DO IDIOTYCZNEGO NADAWCY...


CIEKAWE CZY CZESI KUPUJĄ JAJKA W POLSCE....???!

Piszę jak jest...

Krzysztof Kowalczyk

PS.

Pan Prezydent RP Komorowski ...GDYBY MIAŁ JAJA  - to na mocy przysługujących mu uprawnień powinien natychmiast usunąć z dniem 17 listopada 2014 roku  CAŁĄ PAŃSTWOWĄ KOMISJĘ WYBORCZĄ tych starych dziadków a na odchodne dać im ręczne liczydła = ZA DOPROWADZENIE DO TAK SKANDALICZNEJ,KATASTROFALNEJ DLA DEMOKRATYCZNEGO PAŃSTWA SYTUACJI Z PODSUMOWANIEM GŁOSÓW WYBORCÓW, którzy w ponad 45% uprawnionych oddawali swe głosy we wczorajszych wyborach samorządowych!

PREZYDENT KOMOROWSKI WYBRAŁ JEDNAK JAJA CZESKIE.... które po obejrzeniu filmu z tego ,,zamachu,,w Pradze - jakoś WYJĄTKOWO UPODOBAŁY SOBIE PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO choć ,,jakoby,, lecąc były ,,adresowane,, do Prezydenta Czech Zemana!  Sic!!!

...CIEKAWE czy Prezydent Komorowski lubi strusie....?????????


UWAGA! UWAGA! UWAGA!...Panie Prezydencie RP;

SERWERY ORAZ CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA   dla http://wybory.kbw.pl zapewnia w Polsce ....  WYJĄTKOWO CIEKAWA FIRMA : Unizeto Technologies S.A.

Prezesem Zarządu Unizeto Technologies S.A. jest ANDRZEJ BENDIG - WIELOWIEJSKI ...KONSUL HONOROWY FEDERACJI ROSYJSKIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moi Rodacy! Szanowni WYBORCY !

CZY TA INFORMACJA JUŻ WAM DZWONI W USZACH ...gdy będziemy całymi dniami czekać na wyniki tych wyborów ???!

MOIM ZDANIEM PLATFORMA OBYWATELSKA PONIOSŁA SROMOTNA KLĘSKĘ - A TERAZ TRWA PROCES FAŁSZERSTW WYBORCZYCH !!!!!

Naiwnemu społeczeństwu ABY JE USPOKOIĆ PRZED EWENTUALNYM BUNTEM I WYJŚCIEM NA ULICE ...podano,że wybory wygrało ,,Prawo i Sprawiedliwość,,!!!

Teraz trwa ,,kosmetyczne,, niwelowanie RÓŻNICY  głosów , tak aby Platforma Obywatelska nie wypadła tak żenująco ...JAK OD LAT WYGLĄDA ONA W OCZACH PRAWDZIWEJ OPINII PUBLICZNEJ A NIE RZĄDOWYCH STATYSTYK  WARTYCH JAK SIĘ OKAZUJE FUNTA KŁAKÓW ZDECHŁEGO PSA!TAK SKANDALICZNE SYTUACJE POWTARZAJĄ SIĘ CYKLICZNIE ...CO WYBORY!
Jeszcze tego nie zauważyliście...???!

Przed wyborami parlamentarnymi 2011 roku - ŁĄCZA DO SIECI PUBLICZNEJ WRAZ Z CAŁĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ DLA.....KRAJOWEGO BIURA WYBORCZEGO W POLSCE  zapewniała spółka ATM S.A.

Spółka która nigdy nie obsługiwała gdziekolwiek wyborów....sic!!!!

TO ZAPEWNE TEŻ ,,PRZYPADEK,, (...sic!!!!), że ta sama ATM S.A. jest producentem REJESTRATORÓW LOTU W SAMOLOTACH ROSYJSKICH Tu-154.

Także w TYM samolocie Tu-154 w którym zginęło tylu Polaków wraz z Prezydentem Lechem Kaczyńskim....

KONIA Z RZĘDEM TEMU W POLSCE ...kto znajdzie jakikolwiek efekt pracy ,,EXPERTÓW,, owej ATM S.A. 
....tak wygląda ,,REJESTRATOR LOTU,, !


Moim zdaniem Prawo i Sprawiedliwość powinna EXPRESEM powiadomić prokuraturę o przestępstwach wyborczych....PODAM PRZYKŁAD Z POMORZA !!!

Otóż okazuje się iż w TYLKO DWÓCH POWIATACH NA POMORZU podczas liczenia głosów do sejmiku województwa pomorskiego  - UWAGA!!!! stwierdzono łącznie ...PRZERAŻAJĄCĄ LICZBĘ NIEWAŻNYCH GŁOSÓW tj; 5.313 (słownie; PIĘĆ TYSIĘCY TRZYSTA TRZYNAŚCIE głosów!!!) na ponad 22,5 tysiąca oddanych!
CZYLI CO PIATY GŁOS NIEWAŻNY....KTO MIAŁ TAM WYGRAĆ PO czy PSL ????!

W drugim powiecie na 13,5 tysiąca oddanych głosów - uznano za nieważne ...aż 3.133 (słownie; TRZY TYSIĄCE STO TRZYDZIEŚCI TRZY !!!)głosy.TO SĄ PRZERAŻAJĄCE DANE MANIPULACJI WYBORCZYCH ...CZEGOŚ TAKIEGO NIE BYŁO OD MINIMUM 25 LAT!!!!

Dane dotyczą powiatów; MALBORK i NOWY DWÓR ....

Tam prokuratura powinna jak najszybciej ZABEZPIECZYĆ ODDANE GŁOSY nim zostaną zniszczone!!!!

MIJA JUŻ KOLEJNA DOBA A WCIĄŻ NIE SĄ PODAWANE ILOŚCI GŁOSÓW DO SEJMIKU WOJEWÓDZTW INNYCH - JAK NA PRZYKŁAD ZACHODNIOPOMORSKIEGO!

ILE TAM JEST NIEWAŻNYCH...CZY TEŻ MA WYGRAĆ BO ,,MUSI,, PLATFORMA OBYWATELSKA ...lub PSL !!!!