czwartek, 24 grudnia 2015

ŻYCZENIE Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ...

24 grudnia 2015 roku


BOŻE NARODZENIE ...2015 roku.

Nadszedł czas abym mógł oto dziś w ten wyjątkowy dzień złożyć czytelnikom mojej ,,pigipedii" życzenia świąteczne...

Moi Drodzy!

GDZIEKOLWIEK JESTEŚCIE NA ŚWIECIE ...a czytacie mnie, za co Wam dziękuję  codziennie z miejsc dla wielu Polaków nadzwyczaj ciekawych jak np; Kenia...Japonia..USA...Meksyk...Hiszpania...Rosja...Ukraina...Wenezuela...Kanada...Niemcy...
Australia...Norwegia...Szwecja...Brazylia....Argentyna...Belgia...Dania...Portugalia...Malezja....Rumunia...Chiny...Turcja...Egipt...Finlandia...Łotwa...Ekwador...Wielka Brytania...Austria...Filipiny...Białoruś...Francja i szereg innych urokliwych miejsc na naszej Ziemi = przyjmijcie ode mnie życzenia WESOŁYCH,RADOSNYCH I POGODNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

Popatrzcie proszę na te kilka poniższych ujęć przedstawiających PRAWDZIWĄ ZIMĘ  i ...zatęsknijcie choć przez chwilę za swoimi fantastycznymi wspomnieniami z poprzednich Świąt Bożego Narodzenia jakie już są za Wami, a które utkwiły Wam wyjątkowo w pamięci!

Wróćcie pamięcią do tego mrozu szczypiącego w nos i uszy... śniegu i sopli lodu...PASTERKI w zimowej scenerii...NIE ZAPOMINAJĄC SZCZEGÓLNIE DZIŚ O TYCH, KTÓRZY JUŻ OD NAS ODESZLI DO NIEBA,


Niech się spełnią w dniu dzisiejszej Wigilii Wasze pragnienia - a ciepło domowego ogniska i RODZINNEJ ATMOSFERY  niech Was każdego utuli całych od stóp do głów!

DAJCIE SIĘ PONIEŚĆ ŚWIĄTECZNEJ ATMOSFERZE - a w NASZEJ WSPÓLNEJ POLSCE jak doskonale wiecie jest ona NIEPOWTARZALNA I NADZWYCZAJNA!!!!

A dzieje się tak akurat dlatego,że POLACY OD WIEKÓW KULTYWUJĄ WŁASNE TRADYCJE NARODOWE OPARTE NA WIERZE CHRZEŚCIJAŃSKIEJ!!!!!!!!!!W Polsce Święta Bożego Narodzenia od wieków są kojarzone z taką oto pogodą i widokami jak ten poniżej...ale w tym roku możemy sobie o takiej zimie jak na tą chwilę  jedynie słodko pomarzyć : 


No ale spokojnie: WEDŁUG MOJEJ WIEDZY ZIMA DO NAS ZAWITA W STYCZNIU I LUTYM 2016 roku.

A w tej chwili ( godzina 18.35) na Pomorzu w Polsce mamy temperaturę ...PLUS 7 stopni Celsjusza!
Ciekaw jestem JAK TAM Z POGODĄ U WAS, bo w Polsce dziś piękna pogoda była ...niczym koniec kwietnia/ początek maja !

PAMIĘTAJCIE O POLSKICH TRADYCJACH NARODOWYCH W TE ŚWIĘTA... zaś co do Świętego Mikołaja to pozwolę sobie Wam dodać,że WASZE ADRESY ZNA DOSKONALE!!! Gdyby się jednak spóźnił to BARDZO PROSIŁ O WYROZUMIAŁOŚĆ I WYBACZENIE, gdyż może być bardzo zajętym człowiekiem AKURAT W TYM OKRESIE ŚWIĄTECZNYM ....A SZCZEGÓLNIE NAD MORZEM !

Zresztą sami zobaczcie....


Krzysztof  Kowalczyk

PS.

Dla poprawy Waszego humoru - dodam: NIE ZAPOMNIJCIE SZCZEGÓLNIE W TYCH DNIACH O KOLĘDOWANIU na wesoło ....:)
                          

BĄDŹCIE UŚMIECHNIĘCI I RADOŚNI PRZEZ TE ŚWIĘTA!!!!
fot

...no i jeszcze coś na dokładkę:
PIERWSZY RAZ OD 38 LAT MAMY NA NIEBIE W ŚWIĘTA WIGILII BOŻEGO NARODZENIA PEŁNIĘ KSIĘŻYCA - więc ZERKNIJCIE SOBIE ROMANTYCZNIE NOCĄ W NIEBO ABY MU SIĘ UWAŻNIE PRZYJRZEĆ.
Kolejna taka atrakcja dopiero za 19 lat....w 2034 roku!!!!!!!!!!!!!!

    Bezpośredni odnośnik do obrazka