czwartek, 3 grudnia 2015

NAJWYŻSZY CZAS CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE WE WŁASNYM DOMU...W SWOJEJ OJCZYŹNIE!

03 grudnia 2015 rokuDziś z kolei temat na czasie ...CO PAŃSTWO POLSKIE POWINNO ZROBIĆ ABY POLACY CZULI SIĘ BEZPIECZNIE W SWOIM DOMU...W SWEJ OJCZYŹNIE?!!!

A ZALEGŁOŚCI W TEJ SPRAWIE - CAŁA MASA!

Zapraszam wiec dziś na co nieco w tej kwestii ...

Zacznę od następującej sprawy:


CZY WIECIE ILE NIELEGALNYCH JEDNOSTEK BRONI PALNEJ  NA DZIŚ DZIEŃ GRUDNIOWY 2015 ROKU MAJĄ W SWOICH DOMACH NASI SĄSIEDZI ...UKRAIŃCY??!

Zapewne mało kto z Was o tym słyszał ...ale jest to ogromny problem nie tylko obecnych władz Ukrainy ale i Unii Europejskiej a ja już wiem,że UKRAINA USIŁUJE ,,WYCIĄGNĄĆ KASĘ" Z FUNDUSZY UE NA JAKOBY ,,WYKUPIENIE TEJŻE BRONI" OD UKRAIŃCÓW  a jest tego coś miedzy ( UWAGA!!!) ...5 - 6 MILIONÓW SZTUK!!!!

Są to głownie karabiny Kałasznikowa i pistolety jakie Ukraińcy  UKRADLI WŁASNEJ ARMII... a teraz dla swej obrony lub na handel trzymają w ukryciu!

NO I TERAZ WYOBRAŹMY SOBIE SYTUACJĘ ...OTWARTYCH GRANIC UE POMIĘDZY POLSKĄ A UKRAINĄ , gdzie jestem w 100% pewien owa broń nielegalna będzie masowo przewożona a liczba napadów i rabunków z jej użyciem wzrośnie ogromnie...

NA TĄ CHWILĘ TO NA RAZIE MOJE ,,GDYBANIE" ale...

coraz częściej NASZA POLSKA POLICJA znajduje w kraju takie oto prawdziwe arsenały, które wierzcie mi nie przybywają do Polski ze Szwecji czy Niemiec...ale ze wschodu!

Od czasu do czasu piszę o tym na swym blogu!

          

       
A teraz wyobraźcie sobie ,że tego typu broń dostaje się w łapy takich psychopatów jak w Paryżu ostatnio...


Moi Drodzy!


A TERAZ NAPISZĘ COŚ CO POWINNO WAS OGROMNIE ZBULWERSOWAĆ - A SZCZEGÓLNIE,ŻE SA TO 100% FAKTY DOWODZĄCE JAK OSTATNIA WŁADZA PLATFUSÓW OBYWATELSKICH W POLSCE ... ,, DBAŁA" O NASZE BEZPIECZEŃSTWO!

CIEKAWOSTKA!!!

Czy wiecie ile PRYWATNIE  broni mają w swych domach nasi sąsiedzi z Czech??!
AKTUALNIE  pośród 10 milionowego narodu Czech - legalnie broń posiada ponad 300 tysiecy osób!

A W POLSCE??!  35 milionowy kraj Europy... TAKICH OSÓB W PORÓWNANIU Z CZECHAMI JEST AŻ O PONAD 100 TYSIĘCY MNIEJ!!!

Jeszcze raz podkreślam: Czechów jest 10 mln zaś Polaków, aż 35 mln osób...

A OSTATNIO NA TERENIE CZECH MNÓSTWO KOLEJNYCH OSÓB POSTANOWIŁO ZŁOŻYĆ STOSOWNE WNIOSKI O LEGALNY ZAKUP KOLEJNEJ  BRONI PRYWATNEJ!!!


Zaś co do naszego  ,,BEZPIECZEŃSTWA" to wczoraj media podały informację o ...KOLEJNYCH ZATRZYMANYCH W POLSCE ŻOŁNIERZACH WOJSKA POLSKIEGO (kilkunastu) PODEJRZANYCH O POSIADANIE I ROZPROWADZANIE (DYSTRYBUCJĘ!!!) ...NARKOTYKÓW!!!

To okolice Świętoszowa i Żagania...


CZY WIECIE,ŻE :

w USA na 100 mieszkańców przypada aż 90 jednostek broni!!!

we Francji ta liczba to 31 sztuk!

w Niemczech = 30 sztuk!


A WIECIE JAK TO OFICJALNIE WYGLĄDA W NASZEJ OJCZYŹNIE??! TO JEST  MEGA SKANDAL!!!   

W Polsce na 100 mieszkańców RP przypada ...(UWAGA!!!)  = 1,3 sztuki broni!!!

( słownie: JEDEN I TRZY DZIESIĄTE ...A WIĘC NAWET NIE DWIE KOMPLETNE SZTUKI BRONI!!!)Tak samo jak i u nas w Polsce jest w : Burundi...Togo...Mali...Czadzie...

Dlaczego o tym akurat dziś piszę?!

Otóż NOWA dyrektywa Komisji  UE planuje wprowadzić w Polsce jeszcze większe obostrzenia w dostępie zwykłych obywateli do broni ostrej...samopowtarzalnej... a nawet ALARMOWEJ ...ODSTRASZAJACEJ...I O ZGROZO DO BRONI OZDOBNEJ 

W MEJ OCENIE TO NIE PRZYPADKOWE ZABIEGI....BO JAK PODAŁEM POWYŻEJ OFICJALNE DANE = JASNO Z NICH WYNIKA,ŻE JUŻ JAKO NARÓD POLSKI JESTEŚMY BEZBRONNI - ZAŚ JAKIŚ KRETYN I TOTALNY DUPEK W UNII EUROPEJSKIEJ TERAZ MAJSTRUJE PRZY DYREKTYWIE MAJĄCEJ ZA CEL WRĘCZ TOTALNE ROZBROJENIE POLAKÓW! 

NIE MOŻEMY NA TO POZWOLIĆ!!! MUSIMY PROTESTOWAĆ!!!

A NAJGORSZE JEST TO,ŻE DZIEJE SIĘ TO WSZYSTKO AKURAT ,,PRZYPADKOWO" W CZASIE WZMOŻONYCH NAPADÓW TERRORYSTÓW ISLAMSKICH W EUROPIE KTÓRYCH AŻ TAKIE OBOSTRZENIA NIE DOTYCZĄ, GDYŻ JAK WIEMY TERRORYSCI ZAWSZE MAJĄ BROŃ ZDOBYTĄ ...NIELEGALNIE!!!Oto konkretny przykład i dowód na to,że POLACY MUSZĄ BEZWZGLĘDNIE MIEĆ MOŻLIWOŚĆ SZCZEGÓLNIE DZIŚ DO POSIADANIA PRYWATNIE BRONI W DOMACH!!!


Na zdjęciu POWYŻEJ tragiczna scena w Paryżu po ataku terrorystów islamskich na Charlie Hebdo - gdzie...DOBIJAJĄ STRZAŁAMI Z KAŁASZNIKOWA RANNEGO I PODDAJĄCEGO SIĘ Z UNIESIONYMI RĘKOMA POLICJANTA ...noemn omen muzułmanina!!!

Zwróćcie uwagę na fakt,że  KTOŚ to sfotografował z okna ... GDYBY MIAŁ ZAMIAST APARATU FOTO BROŃ W DOMU = POWINIEN BEZWZGLĘDNIE STRZELAĆ DO TEJ HOŁOTY I TEN POLICJANT BY DZIŚ ZAPEWNE ŻYŁ!!!


Uczmy się wiec w NASZEJ OJCZYŹNIE chociażby na tych tak tragicznych błędach Francuzów...
   
BUNTUJMY SIĘ WSZYSCY - JAKO POLSKI NARÓD, KTÓRY ZAWSZE KOCHAŁ BROŃ  = PRZECIWKO IDIOTYCZNEMU PRAWU UNII EUROPEJSKIEJ NARUSZAJĄCEMU NASZE POLSKIE BEZPIECZEŃSTWO !!!


A oto moje wystąpienie do Ministra Spraw Wewnętrznych w Polsce ( GORĄCO WAS NAMAWIAM DO WYSŁANIA TEGO TYPU TREŚCI PROTESTÓW - W TO SAMO MIEJSCE!!!)

Sławno, dnia 03 grudnia 2015 roku


Pan Mariusz Błaszczak
Minister Spraw Wewnętrznych
ul. Stefana Batorego nr 5
02-591 Warszawa


Szanowny Panie Ministrze!


Dnia 8 listopada 2015 roku Komisja Europejska przyjęła poprawkę do Dyrektywy 91/477/EEC autorstwa wybranej w mej ocenie w skandalicznych okolicznościach politycznych KOSZTEM PAŃSTWA POLSKIEGO Komisarz Elżbiety Bieńkowskiej (PO) .

Po implementacji w krajach członkowskich UE powyższa poprawka bardzo znacznie utrudni dostęp obywateli państw Unii Europejskiej do legalnej broni palnej, w tym do broni samopowtarzalnej, alarmowej a nawet dezaktywowanej – czyli takiej, która została trwale pozbawiona cech użytkowych.

Zgodnie z argumentacją przyjętą przez Komisję Europejską – owa poprawka ma stanowić reakcję na rosnące zagrożenie terrorystyczne w Europie, bezpośrednio zaś stanowi odpowiedź na zamachy terrorystyczne w Paryżu w dniach 7 styczni a i 13 listopada 2015 roku.

Przyjęta przez Komisję Europejską poprawka do dyrektywy nawet w najmniejszym stopniu NIE PRZYCZYNI SIĘ DO PODNIESIENIA POZIOMU BEZPIECZEŃSTWA W EUROPIE, a wręcz przeciwnie - stanowi krok niepotrzebny i bardzo niekorzystny!


BEZSPORNYM FAKTEM JEST, IŻ TERRORYŚCI I BANDYCI POSŁUGUJĄ SIĘ ZAWSZE BRONIA ZDOBYTĄ NIEZGODNIE Z PRAWEM!

Tak było podczas niedawnych zamachów w Paryżu, gdzie terroryści używali wówczas posiadanej nielegalnie broni automatycznej.

W związku z powyższym proponowane zmiany w prawie w żadnym razie nie mogłyby przyczynić się do jakiegokolwiek udaremnienia przyszłych zamachów.

Wnioskowane regulacje należy z cała pewnością uznać za nielogiczne, a przede wszystkim zaś za bardzo niesprawiedliwe wobec obywateli państw UE – między innymi również i naszej Polski!

Dyrektywa w swym nowym brzmieniu – GODZI W NASZE PODSTAWOWE PRAWA I WOLNOŚCI OBYWATELSKIE!

Kształtowane przez nią prawo karałoby nie przestępców, którzy dokonali ostatnio rzezi na ulicach Paryża a respektujących prawo Europejczyków, w tym również Polaków – miłośników strzelectwa, myślistwa i kolekcjonerów broni , do których jako indywidualny Mistrz i v-ce Mistrz Polski LEŚNIKÓW od wielu lat się z dumą zaliczam!

Szanowny Panie Ministrze!

Ostatnia zmiana władzy w Polsce dla wielu naszych wspólnych Rodaków stała się NADZIEJĄ NA ODZYSKANIE PRZEZ POLSKĘ PODMIOTOWOŚCI NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ !!!

Głęboko w to wierzę,że wraz ze mną podzielają tę wiarę tysiące Polaków – że NOWY RZĄD będzie dbał przede wszystkim o interes polskich obywateli!

W OGROMNIE GŁĘBOKIEJ SPRZECZNOŚCI Z TYM INTERESEM STOJĄ ZAŚ PLANY DOSZCZĘTNEGO ROZBROJENIA NASZEGO POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA  – A ZWŁASZCZA W KONTEKŚCIE CORAZ BARDZIEJ NIESPOKOJNEJ SYTUACJI MIĘDZYNARODOWEJ I WZRASTAJĄCEGO RYZYKA ZAMACHÓW TERRORYSTYCZNYCH!

Zwracam się zatem niniejszym do Pana Ministra Spraw Wewnętrznych RP – w imieniu własnym i tysięcy moich Rodaków z prośbą o podjecie kroków mających na celu udaremnienie wprowadzenia szkodliwych planów owej komisji Europejskiej i zapobieżenie kolejnym, jeszcze gorszym tragediom!

Będę bardzo wdzięczny Panu Ministrowi o udzielenie mi odpowiedzi w niniejszej kwestii.Z poważaniem!

Krzysztof Kowalczyk


Piszę jak jest ...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

Czy kiedykolwiek oglądaliście ten film??!


,,LEON  - ZAWODOWIEC" ...serdecznie polecam!!!  Jeden z moich ulubionych ...