czwartek, 10 grudnia 2015

CIEKAWE RZECZY SIĘ DZIEJĄ - A DOTYCZĄCE KAŻDEGO Z NAS ODDZIELNIE I WSZYSTKICH JAKO POLAKÓW ŁĄCZNIE! JAK DŁUGO JESZCZE BĘDZIE PRZYZWOLENIE NA OPLUWANIE POLSKOŚCI...

10 grudnia 2015 roku


Chowanie pod dywan przez całe dekady kwestii LUDOBÓJSTWA NA CYWILNEJ LUDNOŚCI POLSKIEJ KRESÓW RZECZPOSPOLITEJ  PRZEZ NACJONALISTÓW UKRAIŃSKICH ze Stephanem Banderą  na czele - zbiera oto swe owoce.

Nie zdziwię się jeśli niebawem jakiś produkt wojskowy jak np; czołg, samolot,wyrzutnia rakiet wyprodukowana w Niemczech - zostanie nazwana ... ,,ADOLF HITLER"!!!

Może i jesteście zaszokowani takim oto moim tokiem myślenia , ale ma on swe bardzo uzasadnione podstawy...Gdy wejdziecie na Facebook Zakładów Lotniczych ,,Antonow" w Kijowie - możecie znaleźć tam pewną ciekawą ankietę do wypełnienia - która ma za cel :

JAK NAZWAĆ SAMOLOT TRANSPORTOWY ,,AN-178" PRODUKOWANY W TAMTEJSZYCH ZAKŁADACH LOTNICZYCH.

Jak na tą chwilę - zdecydowanie przoduje (ponad 2,5 tysiąca głosów) nazwa ,,STEPHAN BANDERA" ...a jak my Polacy wiemy : BYŁ TO SPRAWCA I POMYSŁODAWCA LUDOBÓJSTWA POLAKÓW NA SKRADZIONYCH NAM DOTĄD ZIEMIACH RZECZPOSPOLITEJ NA WSCHODZIE...

Stąd też , o ile ten idiotyczny pomysł Ukraińców ,,wypali" - od razu proponuję nazwać jakiś czołg przez Niemców, lub też przemalować go na inną nazwę np; ,,ADOLF HITLER PANZER'

Tak dla idiotycznej ,,równowagi" stron na osi WSCHÓD-ZACHÓD.... 

Jak tak dalej pójdzie - to niebawem zobaczymy na Ukrainie takie oto ,,koncerty charytatywne" ...ZBIERAJĄCE KASĘ UNII EUROPEJSKIEJ (POMOC Z NIEMIEC) NA SKORUMPOWANĄ DO GRANIC MOŻLIWOŚCI UKRAIŃSKĄ GOSPODARKĘ!

Twarzy tego ,,zespołu" od perkusisty w głębi...nikomu chyba nie muszę przedstawiać?!

Dla przykładu wiec może oto nadchodzi czas , aby  - zmienić nazwę tego oto 68 tonowego TIGER VI ...na jakąś bardziej ,,swojsko" brzmiącą??!

     


No a teraz z kolei - kilka spraw dotyczących ...powiem to po męsku wpieprzania się Niemców W WEWNĘTRZNE SPRAWY NASZEJ POLSKI i to według stanu na dzień 10 grudnia 2015 roku!

Jak doskonale wiemy - ostatnio WYŁĄCZNIE Z WOLI SUWERENNEGO NARODU POLSKIEGO ODBYŁY SIĘ W NASZEJ OJCZYŹNIE WYBORY ZARÓWNO NOWEGO PREZYDENTA JAK I NOWEGO PARLAMENTU !

POLACY POWIEDZIELI STOP I BASTA ZŁODZIEJOM I OSZUSTOM Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ...a ta jak widzę hołota nie chce łatwo oddać NAM POLAKOM tego co sobie zawłaszczyła w latach 2008-2015 !

Oto jedna z kolejnych ,,metod" tego draństwa:

Wiecie co to poniżej  jest??!Zobaczcie tekst poniżej i powyżej tego zdjęcia - obrazującego MŁODYCH POLAKÓW NIOSĄCYCH  W WARSZAWIE Z DUMĄ NASZĄ SYMBOLIKĘ NARODOWĄ W KOLORACH BIELI I CZERWIENI ...
Tak jest wiele razy w roku - nie tylko w dniu 11 listopada w kolejną rocznicę odzyskania NIEPODLEGŁOŚCI RZECZPOSPOLITEJ !

Ale bardzo, bardzo nie podoba się to pewnym środowiskom Niemiec...

ZDRAJCY POLSKI z Platformy Obywatelskiej wszelkimi możliwymi sposobami ATAKUJĄ DZIŚ NASZEGO NOWEGO PREZYDENTA RP Pana Andrzeja Dudę...ATAKUJĄ NOWY RZĄD WYBRANY PRZEZ CAŁY POLKI NARÓD -  puszczając w eter ,,bajki" o jakoby zagrożonej demokracji w NASZEJ OJCZYŹNIE...a tak w rzeczywistości obawiających się pożegnania z władzą i stołeczkami jakie zawładnęli całymi MAFIJNYMI klanami w latach 2008-2015! 

Ten niemiecki tekst nad tym zdjęciem to informacją,że (UWAGA!!!) :

Dziennikarze z ,,Gazety Wyborczej" będą na bieżąco INFORMOWAĆ  W NIEMIECKIM TYGODNIKU ,, Die Zeit" o ... (cyatat)  : ,,AUTORYTARYZMIE W POLSCE"

Oczywiście chodzi tu tylko i wyłącznie o totalne zdyskredytowanie OBECNIE WYBRANEJ PRZEZ POLSKI NARÓD WŁADZY związanej z Prawem i Sprawiedliwość !

A oto co napisano na stronie internetowej owego niemieckiego ,,Die Zeit" :

(cytaty):

,, KROK PO KROKU NOWY RZĄD W POLSCE  BUDUJE PAŃSTWO NARODOWO-PRAWICOWE. Te zmiany będą dokumentować polscy dziennikarze"   (...NIE JEST PODANE ZA ILE...sic!!!!!!!!!!!!!!!!)

NIEMCY PODAJĄ IMIONA I NAZWISKA TYCH ,,ZATROSKANYCH" POLSKĄ DZIENNIKARZY, KTÓRZY BĘDĄ IM CODZIENNIE ZDAWAĆ RELACJĘ Z POLSKI...


Aczkolwiek wiadomo, KTO się dał tak kupić:

,,NASI KOLEDZY Z LIBERALNEGO POLSKIEGO DZIENNIKA  ,,GAZETA WYBORCZA"

Dalej z kolei Niemcy podają ,że w Polsce : 

,,MOŻE BYĆ GORZEJ NIŻ NA WĘGRZECH RZĄDU ORBANA" 

No to macie problem, bo warto jest pamiętać iż od zawsze :

,,POLAK WĘGIER DWA BRATANKI  ... I DO SZABLI  I DO SZKLANKI" Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

INFORMACJA DLA ...NIE TYLKO NIEMCÓW!

POLACY I WĘGRZY PRZEZ PRAWIE 900 LAT ( słownie: dziewięćset lat!!!!)  MIELI WSPÓLNĄ GRANICĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POLACY I WĘGRZY PRAWIE NIGDY Z SOBĄ NIE WALCZYLI...zaś król Stefan Batory jest pięknym przykładem naszej przyjaźni i współpracy miedzy Polską a Węgrami!