poniedziałek, 7 grudnia 2015

OSZOŁOMSTWO PLATFUSÓW OBYWATELSKICH POZBAWIONYCH WŁADZY W POLSCE PRZEZ NARÓD POLSKI - ZACZYNA PO CHAMSKU KĄSAĆ NOWY LEGALNY RZĄD RZECZPOSPOLITEJ!

07 grudnia 2015 roku


POLITYCZNE OSZOŁOMSTWO...ZŁODZIEJE...KRĘTACZE...OSZUŚCI...itd.itd.  z Platformy Obywatelskiej  - usiłuje oto dziś zastraszać NARÓD POLSKI I NOWY, DEMOKRATYCZNIE WYBRANY RZĄD W POLSCE ...debatami Parlamentu Europejskiego na temat tego , co jakoby złego działo się w naszym kraju. (sic!!!!!)


JESTEM W 100% PEWIEN,ŻE PLATFORMA OBYWATELSKA POWINNA ZOSTAĆ JAK NAJSZYBCIEJ ZDELEGALIZOWANA JAKO ZŁODZIEJSKA OPCJA POLITYCZNA W POLSCE LAT 2008-2015 I BARDZO SZYBKO ROZLICZONA PRAWNIE ZA POZOSTAWIONY STAN PAŃSTWA.

I właśnie tego boją się ci złodzieje z PO - stąd tak zwane ,,larum" (sic!!!!) w Unii Europejskiej przeciwko NOWEJ WŁADZY Prawa i Sprawiedliwości  - oraz zapowiedź na najbliższy poniedziałek 14 grudnia 2015 roku debaty w Parlamencie Europejskim , który ma się zająć dyskusją nad tym : ,,co się dzieje w Polsce".


LICZĘ OGROMNIE NA TO,ABY OWA DEBATA NA WNIOSEK OSZOŁOMSTWA Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ - STAŁA SIĘ ...BENZYNĄ NA OGIEŃ W KWESTII EXPRESOWEGO ROZLICZENIA TEGO DRAŃSTWA ZA LATA 2008-2015 W POLSCE!

                   

Siemoniak - kandydujący na szefa Platfusów Obywatelskich w radio RMF FM (...nomen omen RADIO POD KONTROLĄ NIEMCÓW!!!) opluwał sobie w najlepsze WYBÓR POLAKÓW...WYBÓR CAŁEGO NASZEGO NARODU W OSTATNICH WYBORACH PARLAMENTARNYCH, KTÓRY TYM ZŁODZIEJOM I MAFII POWIEDZIAŁ WON OD KORYTA !!!

A oto słowa tego ,,wizjonera" Siemoniaka w radio:

,, EUROPA JEST ZDUMIONA TYM CO SIĘ W POLSCE DZIEJE!
W POLSCE - KTÓRA UCHODZIŁA ZA WZÓR DEMOKRACJI"

,,Rozmawiałem w sobotę z eurodeputowanym Bogdanem Zdrojewskim i wiem,że na przyszły tydzień Parlament Europejski przygotowuje debatę na temat tego co się dzieje w Polsce".


,,Będzie debata na forum parlamentu, decyzje zapadną w ciągu najbliższych dni - a debata będzie w przyszłym tygodniu - BO EUROPA JEST BARDZO ZANIEPOKOJONA TYM CO SIĘ W POLSCE DZIEJE I UWAŻAM,ŻE TO JEST BARDZO WAŻNY SYGNAŁ".


Tak oto HISTERYCZNIE REAGUJE polityczne oszołomstwo PO w naszym kraju - zaś ja znając temperament moich Rodaków, przewiduję iż jeśli Parlament Europejski będzie wtrącał się w nasze wewnętrzne sprawy POLSKI zbyt nachalnie i na dodatek prowadzony na sznurku niczym świnia na ubój przez Schetyno-Siemoniaków TO NIEBAWEM ZACZNĄ PŁONĄC FLAGI UNII EUROPEJSKIEJ W NASZEJ POLSCE!!!

A TO DLATEGO,ŻE NASZEJ OJCZYŹNIE OSZOŁOMSTWO I ZŁODZIEJE Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ JUŻ SWOJE UCZYNILI...TERAZ NASTAŁ CZAS ROZLICZENIA !


A nie tak dawno temu - odbyło się kolejne ,,larum" Platfusów Obywatelskich gdy nowa Pani Premier demokratycznie wybranego przez Polaków rządu W SPOSÓB GODNY NAŚLADOWANIA POZBYŁA SIĘ W PEWNEJ SALI RZĄDU POLSKIEGO FLAG UNII EUROPEJSKIEJ  ...

Brawo Pani Premier RP !!!!!

Szkoda natomiast ,że ów napalony jakimiś ,,ziołami" Siemoniak z PO  tak oburzony i zatroskany DEMOKRACJĄ w Polsce - zapomniał w radio RMF FM dodać,że :Pisze jak jest...


Krzysztof Kowalczyk

PS.

Prezydent Rosji Pan Putin wielokrotnie podawał medialnie,że TURCJA WSPIERA TERRORYSTÓW ISLAMSKICH Z ISIS , od których kupują ropę z pól naftowych ...na co świat jak zwykle patrzył z głupią miną!

Rosjanie zbombardowali konwój ropy ISIS tuż przy granicy Turcji [+VIDEO]

WIĘC NA DOWÓD SWYCH SŁÓW ...ROSJANIE ZBOMBARDOWALI JEDEN Z TAKICH NIELEGALNYCH TRANSPORTÓW JADĄCYCH Z SYRII W STRONĘ GRANICY Z TURCJĄ !

Piekło na ziemi...A I PRAWDA OD RAZU WYSZŁA Z WORA!!!

W handel ową tanią ropą jest zamieszana rodzina jednego z najwyższych polityków Turcji...

A na zakończenie coś POZYTYWNEGO w tym dziwnym świecie:


Oto na zdjęciu ekipy filmowej ...nieprawdopodobne ujęcie !!!

Kilkadziesiąt kilometrów od Władywostoku  - TYGRYS ROSYJSKI  ZAPRZYJAŹNIŁ SIĘ ZE SWYM NIEDOSZŁYM ,,OBIADEM"... i to nie są żarty!

Czteroletni koziołek został serdecznym kumplem tego tygrysa a obaj nie rozstają się na krok!
Gdy kozła zabrano na dobę ...tygrys wył cała noc z tęsknoty!

Znowu są razem...