niedziela, 20 grudnia 2015

DO CZEGO DOPROWADZI DALSZE TOLEROWANIE TEGO TYPU SKANDALI...PRZECIWKO NASZEJ RZECZPOSPOLITEJ?!!!

20 grudnia 2015 roku


Dziś coś wyjątkowego jak na polskie ,,możliwości"...ZAPRASZAM!
Sławno,dnia 20 grudnia 2015 rokuMinister Sprawiedliwości RP
Pan Zbigniew Ziobro
Aleje Ujazdowskie nr 11
00-950 WarszawaZAWIADOMIENIE O PODEJRZENIU POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA 

na podstawie art.304 paragraf 1 kodeksu postępowania karnego – zgłaszam poniższe zawiadomienie dotyczące realnych możliwości popełnienia przestępstwa nie tylko GROŹBY KARALNEJ tj; przestępstwa określonego między innymi w art.190 kk , ale i ... zabójstwa politycznego!


UZASADNIENIE.


Już na samym początku informuję,że nigdy nie należałem i nie należę do jakiejkolwiek partii politycznej w Polsce – aczkolwiek z dumą mogę dodać,że moje poglądy są bardzo prawicowe w stosunku do realiów życia codziennego w NASZEJ WSPÓLNEJ OJCZYŹNIE!

Tuż po wygranych wyborach parlamentarnych w Polsce, gdzie 35 milionowy naród Polski zadecydował w demokratycznym wyborze o tym aby ZŁODZIEI I OSZUSTÓW pozbawić władzy w naszym kraju (...co stało się wreszcie faktem!) - na ulicach naszej Ojczyzny pojawiają się ,,protesty” w obronie tak zwanej ,,demokracji” organizowane przez Komitet Obrony Demokracji.

Tylko człowiek racjonalnie myślący doskonale wie czym jest ów Komitet : a jest to zorganizowana operacja propagandowa mająca na celu wzbudzenie niepokojów społecznych w Polsce PRZY NADZWYCZAJ WYRAŹNYM WSPARCIU ŚRODOWISK ZAGRANICZNYCH, zastopowanie zmian realizowanych przez NOWY RZĄD (PiS) wybrany przez Polaków!

W mej ocenie Pani Ministrze już czas najwyższy , aby PRO NARODOWE, POLSKIE organa ścigania zainteresowały się wreszcie tym – co wyprawiają w Polsce media , KTÓRE NADZWYCZAJ INTENSYWNIE A DO TEGO BEZKARNIE  WRĘCZ PROMUJĄ I KREUJĄ TE OSOBY, KTÓRE NAWET NAMAWIAJĄ DO ZABÓJSTWA POLITYCZNEGO !

Tego typu czarna propaganda i tolerowanie tego ze strony władz może niebawem ...zebrać swe tragiczne owoce, a ja tutaj tylko dodam iż TAKIE PRZYPADKI W TRAGICZNEJ HISTORII POLSKI JUŻ MIAŁY MIEJSCE!!!!!!!


Owe protesty na ulicach polskich miast to tak na serio obrona interesów bardzo wąskiej grupy osób, korporacji, upiornego układu ludzi poprzedniej władzy …


Natomiast osoby wchodzące w skład nowego rządu są dla nich ogromnym zagrożeniem …

Niniejszym zawiadomieniem o podejrzeniu popełnienia przestępstwa – informuję Pana Ministra Sprawiedliwości RP,iż w dniu wczorajszym tj; 19 grudnia 2015 roku w Krakowie podczas jednej z tego typu manifestacji ,,w obronie demokracji” (sic!!!!!!) w Polsce ZE SKANDALICZNYM W SWEJ WYMOWIE WYKORZYSTANIEM MAŁOLETNICH DZIECI  - PUBLICZNIE PROMOWANO POMYSŁ A WRĘCZ NAMAWIANO DO ….ZASTRZELENIA PREZESA PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚĆ PANA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO określanego przez jego przeciwników ,,Kaczorem”.
   
Napis z takim transparentem umieszczonym na zwykłym kartonie a jak widać na zdjęciach namalowany ręką dziecka – był PUBLICZNIE OKAZYWANY W CZASIE ,,PROTESTÓW W OBRONIE DEMOKRACJI” przy asyście dziwnie wyglądającego typa (łysy, w czarnych okularach!)
POLSKA TO JEST MOJA I NASZA OJCZYZNA – GDZIE PRAGNIEMY ŻYĆ W DOSTATKU I SPOKOJNIE , WIĘC PROMOWANIE TEGO TYPU SKANDALICZNYCH ZACHOWAŃ TO PRZESTĘPSTWO , KTÓRE MUSI BYĆ BEZWZGLĘDNIE ŚCIGANE KARNIE!

Jestem w 100% pewien,że te biedne dzieci trzymające ów napis ,,WOLNA POLSKA – BEZ KACZORA”sugerujący narysowaną bronią palną obok ,,ODSTRZELENIE KACZORA” - nie mają zielonego pojęcia w czym uczestniczą a jedynie wykonują posłusznie wolę nieprawdopodobnych idiotów i kanalii , pragnących niepokojów społecznych w Polsce .

Jak należy domniemywać – jest to KOLEJNY SZALEŃCZY POMYSŁ Panów Petru, Kijowskiego (...dziwnych ludzi ZNIKĄD!!!) i ich owego ,,Komitetu Obrony Demokracji”...

A jak wiadomo powszechnie – pierwszym trupem w czasie tego typu protestów Komitetu Obrony Demokracji jakoby zagrożonej w Polsce (sic!!!!!) jest PRAWDA i ROZSĄDEK !!!

Żądam ścigania osób widocznych na zdjęciach opublikowanych między innymi w mediach, które jak doskonale wiem są....niemieckie!!!

Proszę przy okazji zwrócić uwagę NA INNE HASŁA promujące nienawiść i niepokoje społeczne – jakie zawierają transparenty osób uczestniczących w tego typu marszach ,, w obronie demokracji” w Polsce!!!

DLACZEGO NIKT NA TO NIE REAGUJE  – a my Polacy jesteśmy jako naród opluwani przez tego typu motłoch i hołotę ?????

WSZYSTKO TO PRZYPOMINA CZASY TARGOWICY....gdzie Polacy kupieni przez cudzoziemców zniszczyli Rzeczpospolitą bo wystąpili przeciwko swoim Rodakom i Ojczyźnie!

Na zakończenie pozwolę sobie akurat w tym momencie dodać,że NIEMIECKIE MEDIA zadaniem chociażby ostatnio dziennikarza ,,Die Welt” Torstena Krauela podały:

(CYTAT) ;

,, Polski rząd  jest nie tylko po prostu neurotyczny i ksenofobiczny.
Kumulują się w nim uczucia, które istnieją w kraju, KTÓRY BYŁ PRZEZ 300 LAT PIONKIEM W GRZE SWOICH SĄSIADÓW". 

Dalej ten sam dziennikarz tłumaczy,że POLSKA jest dla Angeli Merkel …,,JAZDĄ PRÓBNĄ przygotowującą się na wzrost populistycznych i ksenofobicznych nastrojów w Holandii i Francji!

Proszę o pilne zajęcie się niniejszym zjawiskiem występującym w Polsce – zanim ...stanie się jakieś nieszczęście, których ostatnimi laty nam jako Polakom nie brakowało !

Oczekuję informacji o zajętym stanowisku w niniejszej sprawie przez Pana Ministra Sprawiedliwości.


Z poważaniem!

Krzysztof Kowalczyk

PS.

     
   
                          

A poniżej obraz : JAK UPADAŁA RZECZPOSPOLITA w latach TARGOWICY  i ....symboliczne wieszanie ZDRAJCÓW Ojczyzny !A ja jak zwykle : 

Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk