wtorek, 1 grudnia 2015

OTO JAK BARDZO ŁATWO JEST ZNALEŹĆ NA PRZYKŁADZIE RDLP GDAŃSK I JEGO EX DYREKTORA JANA SZRAMKI - PIENIĄDZE JAK DOTĄD ROZRZUTNIE WYDAWANE - A DZIŚ MOGĄCE SŁUŻYĆ REALIZACJI PLANÓW NOWEGO RZĄDU !


Sławno, dnia 01 grudnia 2015 roku


Dzięki kolejnym informacjom jakie otrzymuję regularnie z terenu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku od leśników z baczną uwagą przyglądającym się WYDATKOM I ROZRZUTNOŚCI poprzedniej ekipy w tej RDLP, oraz dyskryminacji i nierównemu traktowaniu w latach 2008-2015 szeregu osób - dziś kilka zdań na temat GORĄCYCH WYDATKÓW  na jakie oto wciąż ,,stać" na koszt Skarbu Państwa ....odwołanego kilka dni temu a już ex. dyrektora J.Szramkę!

OCZYWIŚCIE JEŚLI SIĘ DOWIEM I UPEWNIĘ W 100%,ŻE TE KOSZTY SĄ REALIZOWANE I WYDATKOWANE - OSOBIŚCIE ZŁOŻĘ SWÓJ WNIOSEK DO NOWEGO DYREKTORA GENERALNEGO LP O ...OBCIĄŻENIE NIMI PANA SZRAMKĘ!!!

Bardzo popieram ostatnią publiczną wypowiedź pana Ferency (cytat) : ,,POPRZEDNIA WŁADZA BYŁA TAK AROGANCKA I PYSZAŁKOWATA, ŻE MUSIAŁA DOSTAĆ W DUPĘ!"


Tekst i moja analiza tej sytuacji w oparciu o dane Braci leśnej RDLP Gdańsk ...

Oto jak w skrócie wygląda realizacja przez NOWY RZĄD bardzo słusznego projektu ,,RODZINA 500+ " ...na który oczywiście potrzeba jest znalezienia stosownych pieniędzy!

Infografika pokazująca, jak projekt będzie wprowadzany w życie /KPRM /materiały prasowe


A JA NA PRZYKŁADZIE ROZRZUTNOŚCI EX. DYREKTORA RDLP GDAŃSK (Jan Szramka) = ZNAJDĘ MINIMUM PIERWSZE 500 ZŁ NA TENŻE PROJEKT!!!
Kiedy przeglądam informacje na temat realizacji pomysłu znalezienia 500 zł na każde dziecko w Polsce- co jest słusznym i dalekosiężnym perspektywicznie pomysłem Prawa i Sprawiedliwość, A SZCZEGÓLNIE SŁUCHAJĄC IDIOTYCZNEJ KRYTYKI PEWNEGO GRONA ,, a skąd na to kasę wziąć” - myślę sobie JAK TO SKĄD?!

STOP I TOTALNA BLOKADA KRETYŃSKICH I IDIOTYCZNYCH WYDATKÓW Z KASY SKARBU PAŃSTWA !!!

Jest takie mądre powiedzenie ,, OD ZIARNKA DO ZIARNKA – A UZBIERA SIĘ MIARKA” więc wystarczy tylko tym się kierować, aby w co nie wątpię chociażby ten pomysł z ogromną łatwością się powiódł – BO TO PRZECIEŻ DLA DOBRA NASZEJ WSPÓLNEJ OJCZYZNY!


Oto mój dosłownie PROSTY przykład w jaki sposób znaleźć owe …,,SYMBOLICZNE „ PIERWSZE PIENIĄDZE NA TEGO TYPU CEL!

Jak wiemy, ostatnio zostało odwołanych wielu dyrektorów Regionalnych Dyrekcji LP ze swych stanowisk...Lublin, Warszawa, Radom, Szczecinek, Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Krosno...itd itd.

A CO JEST W TYM NAJWAŻNIEJSZE ?! TO FAKT OCZYWISTY,ŻE BARDZO,BARDZO SŁUSZNIE !!!

Znający mniej czy bardziej przyczyny tych odwołań polscy leśnicy w znacznej wielkości kibicują NOWEMU DYREKTOROWI GENERALNEMU LP za te zmiany i co by nie mówić...PILNIE OCZEKUJĄ NA KOLEJNE I TO SZYBKIE ZMIANY W LP, KTÓRE CHOĆ NA TĄ CHWILĘ W MINIMALNYM PROCENCIE ZABEZPIECZĄ INTERESY NASZEGO PAŃSTWA ...A NIE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ CZY TAK ZWANEGO ,,POLSKIEGO” STRONNICTWA LUDOWEGO, TO JEST TYCH OPCJI POLITYCZNYCH KTÓRE W LATACH 2008-2015 OKRADAŁY PAŃSTWO POLSKIE NA MAKSA!!!

To dlatego NARÓD POLSKI pogonił tych złodziei – poprzez swoje głosowanie popierając ugrupowanie osób A SZCZEGÓLNIE NAZWĘ MÓWIĄCĄ DLA POLAKÓW WSZYSTKO to jest:

PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ !

Polacy teraz żądają od swych wybrańców – ABY PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ coraz częściej przechodziła już na stałe do naszego życia codziennego , a nie tego typu skandale jakie mieliśmy ,,okazje” posłuchać w restauracji ,,Sowa&Przyjaciele”.

NIGDY WIĘCEJ TAKIEGO ZŁODZIEJSTWA I DRAŃSTWA ...AŻ TAKIEGO OSZUKIWANIA POLSKI I POLAKÓW!

                 BO POLSKA SIĘ BUDZI...
                   

Dziś dostałem kilka informacji z różnych źródeł od Braci Leśnej terenu RDLP Gdańsk!

Wyglądały one praktycznie tak samo :

Panie Krzysztofie!

PROSZĘ SOBIE WYOBRAZIĆ JAKIE JAJA DZIEJĄ SIĘ U NAS W GDAŃSKICH LASACH  NA PRZYKŁADZIE ...ODWOŁANEGO ZE STANOWISKA JUŻ KILKA DNI TEMU EX. DYREKTORA RDLP GDAŃSK Pana Jana Szramki!

OFICJALNIE na jego stanowisko został powołany PEŁNIĄCY OBOWIĄZKI nowy dyrektor tejże regionalnej dyrekcji LP a tu...JAN SZRAMKA ( ex dyrektor!) zażyczył sobie SAMOCHÓD SŁUŻBOWY LASÓW PAŃSTWOWYCH WRAZ Z KIEROWCĄ I JUTRO UDAJE SIĘ TAK OTO JAK ZWYKLE DOSTOJNIE ...DO WARSZAWY!!!

JAKIM PRAWEM PYTAMY???!

PRZECIEŻ TO SĄ PIENIĄDZE SKARBU PAŃSTWA!!!

SZRAMKA NIE JEST JUŻ DYREKTOREM I NIE POWINIEN TAK SZASTAĆ WYDATKAMI!!

Do tego doszły jeszcze opowieści dotyczące kolejnych wydatków na terenie RDLP Gdańsk związanych z ….ZABAWĄ ANDRZEJKOWĄ, na których nie mogło zabraknąć oczywiście ów Jana Szramki!

Obiecałem,że się tym zainteresuję A JEŚLI POTWIERDZĄ SIĘ TE INFORMACJE - OSOBIŚCIE ZŁOŻE WNIOSEK DO NOWEGO DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH, ABY OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA UDOSTĘPNIENIE SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO WRAZ Z KIEROWCĄ ...ZAPŁACIŁA PRYWATNIE ZA KURS NA TRASIE RDLP GDAŃSK – DGLP WARSZAWA-RDLP GDAŃSK !!!

Aby nie być gołosłowny ; już sprawdzam !


Oto dowód:

Sławno, dnia 01 grudnia 2015 roku


Pan Jerzy Fijas
pełniący obowiązki Dyrektora RDLP Gdańsk
ul.Ks. Rogaczewskiego nr 9/19
80-804 Gdańsk


WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ

na podstawie art.2 ust. 1 ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 06 września 2001 roku ( Dz. U. nr 112, poz.1198  ze zmianami) – uprzejmie proszę o udzielenie mi odpowiedzi na poniższe pytania:

1/ czy odwołany ze stanowiska przez Dyrektora Generalnego LP ex dyrektor RDLP Gdańsk Pan Jan Szramka OFICJALNIE lub NIEOFICJALNIE  świadczy po tym odwołaniu jakąkolwiek prace dla LP?!

2/ czy ex dyrektor RDLP Gdańsk Pan Szramka – porusza się NADAL po tym odwołaniu pojazdem służbowym LP wraz z kierowcą – a jeśli tak na jakiej podstawie prawnej i na czyj koszt?!

3/ czy prawda jest,że ex dyr. RDLP Gdańsk Pan Jan Szramka otrzymał pojazd służbowy LP wraz z kierowcą ABY UDAĆ SIĘ NIM DO WARSZAWY pomimo faktu, iż został odwołany ….A NIC MI NIE JEST WIADOME O JAKICHKOLWIEK UTRUDNIENIACH W POŁACZENIACH KOLEJOWYCH MIĘDZY GDAŃSKIEM A WARSZAWĄ??!

                                      


4/ proszę o podanie ilości tego typu przypadków wyjazdów ex. Dyrektora RDLP Pana Jana Szramki pomimo odwołania go ze stanowiska , ilości przejechanych kilometrów, kosztów Skarbu Państwa z tym związanych oraz daty wyjazdów a szczególnie osób które wydały zezwolenie na tego typu WYCIECZKI NA KOSZT PODATNIKÓW!

5/ jakie podstawy prawne regulują w RDLP Gdańsk tego typu wyjazdy ODWOŁANYCH ZE STANOWISKA URZĘDNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH?!


Krzysztof Kowalczyk


Do wiadomości:
Dyrektor Generalny LP Pan dr inż. Konrad Tomaszewski

Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk