sobota, 5 grudnia 2015

UWAŻAJCIE...BĄDŹCIE OSTROŻNI I CZUJNI ...DLA DOBRA WASZEGO - DLA DOBRA NASZEJ OJCZYZNY POLSKI!!!

05 grudnia 2015 roku


Dziś postanowiłem  podzielić się z Wami moimi informacjami, które posiadam - a które już dawno powinny budzić poważne obawy w każdym sercu Polaka...
Pisałem ostatnio o zmianach jakie usiłuje narzucić nam idiotyczna polityka Unii Europejskiej a dotycząca możliwości legalnego zakupu i posiadania przez min. Polaków broni we własnych domach!

Podałem kilka przykładów z Czech...Francji...USA...

Dowiaduję się dziś oto, że i w Niemczech ostatnio bardzo wzrasta popyt ze strony samych Niemców na możliwość zakupu i posiadania we własnym mieszkaniu broni gazowej...hukowej ...i ostrej!

Po ostatnich zamachach w Paryżu jak widać LUDZIE NIGDZIE NIE CZUJĄ SIĘ NA TYLE BEZPIECZNIE,ŻE ZACZYNAJĄ SAMI DBAĆ O SWOJE I RODZIN BEZPIECZEŃSTWO WOKÓŁ SIEBIE...i bardzo, bardzo słusznie!

Co ciekawe – NAJWIĘKSZY POPYT NA BROŃ W NIEMCZECH WYSTĘPUJE W LANDACH GRANICZĄCYCH Z CZECHAMI I POLSKĄ, a jak wiemy są to nowe trasy imigrantów podążających w kierunku właśnie Niemiec.

Nie wiem czy wiecie, ale podczas ostatniego posiedzenia sejmowej komisji SPRAW WEWNĘTRZNYCH naszej Ojczyzny – szef Straż Granicznej generał Tracz poinformował,że ...TYLKO NA GRANICY POLSKI Z BIAŁORUSIĄ nasi pogranicznicy zatrzymują miesięcznie już 500 osób!!! Są to nielegalni imigranci...

A ILU UDAJE SIĘ NIEPOSTRZEŻENIE PRZEKROCZYĆ TĄ WSCHODNIĄ GRANICĘ UE NA WSCHODZIE...??!

Na wiosnę 2016 roku szykowany jest NOWY KANAŁ PRZERZUTOWY imigrantów z północnej Turcji, przez Morze Czarne- potem port w Ukraińskiej Odessie ...A NASTĘPNIE DO POLSKI I INNYCH KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ!

Wielu nielegalnych imigrantów wpada w ręce Straży Granicznej na południu – na granicy z Czechami.
Imigranci z Bliskiego Wschodu w Kołobrzegu? To turyści - uspokajają strażnicy graniczni
Zapewne zrobicie duże oczy – ale musicie wiedzieć,że imigranci z Syrii, Afganistanu i Bałkanów mają super możliwość swobodnego przemieszczania się po stronie całych Czech, ponieważ nie tak dawno Praga ...ZLIKWIDOWAŁA W 100% SWOJĄ STRAŻ GRANICZNĄ!!!

No a teraz ,,z innej beczki” - a mianowicie : JAK NA TERENIE NASZEJ POLSKI , OSOBY KTÓRYM POMAGA SKARB PAŃSTWA POLSKIEGO ...ZACHOWUJĄ SIĘ SKANDALICZNIE I NAWET WROGO DO RZECZPOSPOLITEJ A CO NAJGORSZE, PRZY JAKIMŚ DZIWNIE ,,ŁASKAWYM” PODEJŚCIU NASZYCH WŁADZ OSTATNIMI LATY!

Po prostu należy to nazwać jasno po imieniu: NA WŁASNE ŻYCZENIE HODUJEMY SOBIE KOSZTEM POLSKIEGO NARODU … WRZÓD NA WŁASNEJ (...no właśnie!!!)


Nie przypadkowo zamieszczam powyższe zdjęcie - aby uzmysłowić Wam,że są takie miejsca w UE gdzie nikt się zbytnio nie patyczkuje i ,,cacaka" z imigrantami !!!

NIESTETY JAK DOTĄD W POLSCE - POPRZEDNIA WŁADZA SKANDALICZNIE PRZYMYKAŁA OKA NA OBRAŻANIE NASZEGO PAŃSTWA I WYZYSKIWANIE POLSKIEJ GOŚCINNOŚCI !
A to powodowało powstawanie NIEBEZPIECZNYCH PRZYZWYCZAJEŃ - zagrażających naszemu państwu, z którym teraz musi się zmierzyć nowa władza w Polsce a z tego co wiem ..KONIEC Z PRZYZWALANIEM NA ANTY POLSKOŚĆ NA KOSZT POLSKI W NASZYM OJCZYSTYM DOMU O NAZWIE RZECZPOSPOLITA !!!


A oto gorące detale SKANDALICZNEGO DRAŃSTWA – chociażby na następującym przykładzie z ...ostatnich godzin:W ciągu ostatnich 48 godzin w domu studenckim ,,HELIOS” w Lublinie – o godzinie 22.00 polska policja zatrzymała BARDZO AGRESYWNEGO STUDENTA Z ...UKRAINY!!!

Wyobraźcie sobie,że ten DUREŃ trzymał na terenie akademika w Polsce...BAGNETY...KUSZĘ...... a w jego posiadaniu była również banderowska flaga Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA) która jak wiemy jest sprawcą LUDOBÓJSTWA NA NARODZIE POLSKIM  NA KRESACH RZECZPOSPOLITEJ ...ukradzionej nam przez komunistów i Ukraińców po dziś dzień!!!!


I takie UKRAIŃSKIE cuchnące BANDEROWSKIE ,,coś” - przyjeżdża do naszej Polski studiować NA KOSZT PAŃSTWA POLSKIEGO!!!

W Rosji nikt by się nie patyczkował z tego typu banderowskim draństwem ...więc może czas tam zapytać o ,,SKUTECZNE METODY” wyplewienia tego zjawiska w Polsce??! (sic!!!!)

Mało tego : wyobraźcie sobie,że ten UKRAIŃSKI OSZOŁOM trzymał u siebie ….POLSKĄ BIAŁO – CZERWONĄ FLAGĘ NARODOWĄ a na niej napisane ,,ch...j” ( oczywiście bez cenzury pełnym słowem!).

OD MIESZKAŃCÓW TEGO AKADEMIKA POLICJA DOWIEDZIAŁA SIĘ, IŻ ZACHOWYWAŁ SIĘ TENŻE UKRAINIEC TAK AGRESYWNIE, ŻE OBAWIANO SIĘ NAWET O WŁASNE ŻYCIE...zresztą kusza i bagnety były w jego posiadaniu w tym akademiku!

Zatrzymała tego oszołoma policja , czeka go proces – zaś uczelnia wyrzuciła go już z tego akademika!

PRZYPOMNĘ:

są to kolejne ekscesy UKRAIŃCÓW STUDIUJĄCYCH W POLSCE i jestem w 100% pewien,że CZAS NAJWYŻSZY ABY PREZYDENT RP I NOWY RZĄD wziął się BARDZO SKUTECZNIE dla dobra i bezpieczeństwa Polaków za te sprawy!

A JEŚLI TAKI UKRAINIEC ,,ZAŁATWIŁ SOBIE" TAK ZWANĄ ,,KARTĘ POLAKA"  - to warto jest przytoczyć pewien przepis, który w związku z tym skandalicznym zachowaniem w Polsce tego OSZOŁOMA  warto jest wreszcie bezwzględnie stosować :

Zgodnie z ustawą o Karcie Polaka KONSUL, który wydał decyzję o jej przyznaniu TEGO TYPU OSZOŁOMSTWU UKRAIŃSKIEMU  ...powinien je natychmiast z rzędu unieważnić!!!

Oto dowód:

zgodnie z art.20 pkt 1: ,, Konsul w drodze decyzji administracyjnej z urzędu  unieważnia Karte Polaka  w przypadku, gdy PO OTRZYMANIU KARTY POLAKA  JEJ POSIADACZ ZACHOWUJE SIĘ W SPOSÓB UWŁACZAJĄCY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LUB POLAKOM" 


Nie możemy WE WŁASNEJ OJCZYŹNIE pozwolić durniom na eksponowanie FASZYSTOWSKICH SYMBOLI  = a takimi są w Polsce flagi ukraińskich ZBRODNIARZY i nacjonalistów z  OUN i UPA!!!!

To co zrobił tenże Ukrainiec w Lublinie - to klasyczne działanie na szkodę Rzeczpospolitej i narażanie jej na zniesławienie!!! 

Prawdziwi Polacy PATRIOCI Rzeczpospolitej doskonale pamiętają o tym co się działo w czasie LUDOBÓJSTWA CYWILNEJ LUDNOŚCI RZECZPOSPOLITEJ NA KRESACH  - ZE STRONY UKRAIŃSKICH NACJONALISTÓW Z OUN i UPA :

                         


POLSKA NIGDY TEGO NIE ZAPOMNI ...UKRAIŃSKIM NACJONALISTOM !!!

                               


                            

DOSKONALE WIEM,ŻE POWYŻSZE UJĘCIA SĄ SZOKUJĄCE I BARDZO DRASTYCZNE DLA NORMALNEGO CZŁOWIEKA - ale to 100% FAKTY HISTORYCZNE oparte na wspomnieniach naszych Rodaków, POLAKÓW którym jakimś cudem udało się wówczas uciec i uratować przed tą UKRAIŃSKĄ RZEZIĄ !!!

A DZIŚ PRAWDĘ TRZEBA KONIECZNIE MÓWIĆ PO IMIENIU ...PROSTO W TWARZ...ABY NIGDY WIĘCEJ TEGO TYPU LUDOBÓJSTWO NIE MIAŁO MIEJSCA!!!

A TU JEDNOZNACZNIE I KATEGORYCZNIE PODKREŚLAM,ŻE PODOBNIE JAK I ROSJANIE TAK I UKRAIŃCY TO W ZNACZNYM PROCENCIE WSPANIALI, UCZCIWI I SYMPATYCZNI LUDZIE PRAGNĄCY ŻYC W POKOJU I DOSTATKU JAK KAŻDY Z NAS!I jest jeszcze  ,,coś" ku pamięci...

Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk

PS.

Dokładnie dziś 05 grudnia ...ale 1868 roku w Zułowie nieopodal Wilna urodził się Józef Piłsudski 
 NAJWYBITNIEJSZY POLSKI POLITYK I PRZYWÓDCA XX WIEKU!


Marszałek Polski...Naczelnik Państwa...Minister Spraw Wojskowych...Premier...(zmarł w 1935 roku,)