niedziela, 6 grudnia 2015

JAK TO JEST W RZECZYWISTYM REALU POMIĘDZY POLSKĄ A UNIĄ EUROPEJSKĄ...NA DZIŚ DZIEŃ ???!

06 grudnia 2015 roku

MAM NADZIEJĘ,ŻE JUŻ NIEDŁUGO SIĘ O TYM DOWIEMY...Moi Drodzy Rodacy!

CZY NIE MACIE ABY PODOBNEGO DO MNIE WRAŻENIA,ŻE Z TEGO CO OSTATNIO WYRAŹNIE WIDAĆ  - CELEM UNII EUROPEJSKIEJ JAKBY STAŁO SIĘ OBECNIE WRĘCZ TOTALNE ,,ROZMONTOWANIE" PAŃSTW NARODOWYCH I TAK ZWANYM ,,ROZPUSZCZENIU ICH" SAMOPAS W JEDNYM  JAKOBY SUPER - PAŃSTWIE (sic!!!!!) O NAZWIE ,,EURO-KOŁCHOZ" ??!

A CAŁY TEN INTERESUJĄCY PROCES OCZYWIŚCIE NA TERENIE CAŁEJ EUROPY POD ....ŚWIATŁYM NIEMIECKIM PRZYWÓDZTWEM, ZAŚ KTO JEST TEMU PRZECIWNY ...TEN JEST : RASISTA...FASZYSTA...ZACOFANY KATOLIK...KSENOFOB...PRAWICOWY POPULISTA?!!!!

Co jest bardzo ciekawe - zwróćcie proszę uwagę na NIEMIECKIE MEDIA , które ...po przegranej Platfusów Obywatelskich z Kopacz i Tuskiem na czele A WYGRANEJ PRAWA i SPRAWIEDLIWOSĆ z woli narodu polskiego ....OPLUWAJĄ NAS POLAKÓW MEDIALNIE OSTATNIO WRĘCZ NA MAKSA Z WŚCIEKŁOŚCIĄ SKRZYŻOWANEGO GENETYCZNIE OSŁA ZE SKUNKSEM!!!!! 

A jak powszechnie już w UE wiadomo ...tego typu co powyżej moje poglady sa bardzo niemile widziane, wiec dla humoru i poprawy Waszego samopoczucie - poniżej BARDZO WYMOWNA scena z tym właśnie związana:

                  

Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk 


PS.

A TERAZ MOŻE TAK COŚ ... NA POWAŻNIEJ ?!!
A choinki rosnące w lasach tych bliżej morza Bałtyckiego mogą mieć swoich stróży ...więc lepiej polecam legalny  zakup w Lasach Państwowych!!!

Oto poniżej na zdjęciu STRÓŻ CHOINEK NADMORSKICH ....w akcji!!!   :)


Jak sami widzicie po nim... styrany na maxa!    Dlatego  wabi się ....MAX !!!!