wtorek, 8 grudnia 2015

B - 61 ...WIECIE CO TO JEST ??!

08 grudnia 2015 roku


B-61 ...TAK WYGLĄDAJĄ BOMBY ATOMOWE, które są bliżej nas niż Wam się wydaje !!!Są to bomby atomowe o sile rażenia ...4 X WIĘKSZEJ niż te jakie w czasie II wojny światowej zrzucono na Hiroszimę i Nagasaki. 
PRZEZNACZONE GŁOWNIE DO BURZENIA MIAST I CELÓW STRATEGICZNYCH ...

Co prawda testu (WYBUCHU) bomby atomowej od 50 lat nie było w Europie ...ale to wcale nie oznacza,że co niektóre państwa UE PO CICHUTKU ,,KOMBINUJĄ" jakby tu taką broń mieć u siebie w zanadrzu na wypadek ,,W"!

I TAK WŁAŚNIE KOMBINUJĄ ...NIEMCY !!!

Jak sięgam pamięcią - w 2009 roku niemiecki Bundestag zadecydował o wycofaniu broni atomowej z terenu Niemiec ...i to tyle!

JEDNAKŻE PO CICHUTKU NIEMCY ROZMIESZCZAJĄ U SIEBIE ...20 SZTUK TAKICH BOMB ATOMOWYCH!
Ma im w tym pomóc USA, które do końca 2017 roku PLANUJE wyprodukować aż 400 takich bomb atomowych B-61 nowej generacji! 

A poniżej - tak wygląda BOMBA ATOMOWA po wysunięciu jej ze schowka znajdującego się pod ...podłogą hangaru, w którym stoi myśliwiec.

   

Na tym etapie należy jest pamiętać, iż jeszcze nie tak dawno KOMUNISTYCZNE Siły Zbrojne PRL - na rozkaz Moskwy (...której z Jaruzelskim były wasalem!) - miały walczyć na terenie Polski i dalej na Zachodzie ...WBREW INTERESOWI NASZEJ OJCZYZNY!

Gdyby nie pułkownik KUKLIŃSKI i jego mega odwaga ...nie wiadomo jest, czy żylibyśmy akurat w tej chwili - gdyż KOMUNIŚCI PLANOWALI ZAATAKOWAĆ BOMBAMI ATOMOWYMI ZACHÓD EUROPY!
        

Za 10 mld dolarów trwa w USA program ODNOWIENIA i MODERNIZACJI bomb termojądrowych B- 61...które tak oto wyglądają w ich magazynach:DLACZEGO O TYM AKURAT DZIŚ PISZĘ??!

Otóż posiadaniem ,,co nieco" TEGO TYPU BRONI  - jest ostatnio I BARDZO,BARDZO SŁUSZNIE ....zainteresowana NASZA OJCZYZNA = POLSKA!!!!

Skoro Rosjanie ,,machają szabelkami" po całym naszym regionie ....GDZIE OSTATNIO JEDNĄ STRĄCONO NAD TURCJĄ = TO DLACZEGO JAKO PAŃSTWO SUWERENNE NIE MOGLIBYŚMY ZADBAĆ O WŁASNE BEZPIECZEŃSTWO ??!
  
Rosyjski samolot wojskowy zestrzelony ostatnio  nad Turcją...

Poczytajcie ostatnie wiadomości w tejże  sprawie:
OD RAZU...NATYCHMIAST ...reagują na ,,NIET" Rosjanie ....a do tego ,,NEIN" Niemcy = UZASADNIAJĄC TO BZDURAMI O JAKOBY ,,ZACHWIANIU RÓWNOWAGI" itp (sic!!!!)

Jakim musielibyśmy być GŁUPIM NARODEM ...gdybyśmy to słuchali zapominając nie tak dawną TRAGICZNĄ HISTORIĘ NASZEJ POLSKI :
                       

                                     

POLSKI RZĄD - MUSI DBAĆ O POLSKIE INTERESY NARODOWE ...A NIE INTERESY OBCYCH!

Czytajcie więc z uwagą ostatnie i najbliższe artykuły prasowe  i wypowiedzi medialne - w sprawie POLSKIEJ BRONI ATOMOWEJ, która należy się nam jak codzienne słoneczko o świcie!


Piszę jak jest...WYBUCHOWO w planach niektórych politycznych główek!

Krzysztof  Kowalczyk


PS.

DZIŚ ZA SPRAWĄ OGROMNEJ PRACY SŁUŻB DYPLOMATYCZNYCH NOWEGO POLSKIEGO RZĄDU - A POD OSOBISTYM NADZOREM MINISTRA SPRAW ZAGRANICZNYCH RP ...ZOSTALI UWOLNIENI I WRACAJĄ WSZYSCY W KOMPLECIE POLSCY OFICEROWIE I MARYNARZE PORWANI PRZEZ NIGERYJSKICH PIRATÓW W NOCY Z 26/27 LISTOPADA 2015 ROKU NA STATKU ,,SZAFIR".
                              
NIKT NIE ZGINĄŁ...NIKOMU NIE STAŁA SIĘ KRZYWDA!!!! WSZYSCY WRACAJĄ NA ŚWIĘTA DO DOMÓW I RODZIN!!!!!

Ogłosiła to już dziś Pani Premier RP Beata Szydło!!!!  BRAVO BIAŁO-CZERWONI!!!!!