środa, 2 grudnia 2015

CZY WASI PRZODKOWIE POSIADALI DOMY,KAMIENICE W POLSKIM LWOWIE??! WRESZCIE MOŻECIE ODZYSKIWAĆ WASZĄ PRYWATNĄ WŁASNOŚĆ UKRADZIONĄ PRZEZ KOMUNISTÓW I UKRAIŃCÓW PRZED LATY...PO 01 STYCZNIA 2016 ROKU POLACY MOGĄ ZACZYNAĆ ODZYSKIWAĆ SWOJE MIENIE!

02 grudnia 2015 roku


Powyżej przepiękny POLSKI LWÓW  - z czasów miedzy grabieżą Polski ze strony III Rzeszy a sowietami i Ukraińcami!!!

TO ZAPEWNE SUPER WIADOMOŚĆ DLA WASZYCH BLISKICH...DLA WAS SPADKOBIERCÓW DAWNYCH WŁAŚCICIELI NIE TYLKO KAMIENIC W OD WIEKÓW POLSKIM LWOWIE, ZAGRABIONYM PRZEZ PODSTĘPNYCH GRABIEŻCÓW !!! 

Z chwilą wejścia już niebawem  UMOWY STOWARZYSZENIOWEJ  Ukrainy z Unią Europejską - wszyscy dawni właściciele i ich spadkobiercy dawnych kamienic POLSKIEGO LWOWA mogą po 01 stycznia 2016 roku występować z roszczeniami prawnymi do nieruchomości jakie im zagrabiono, a które należały do nich lub ich przodków przed wybuchem II wojny światowej!

Tak dla Waszej wiedzy dodam w tej chwili jest już zgłoszonych około 150 TYSIĘCY SPRAW ROSZCZENIOWYCH  a w tym już 600 przygotowanych pozwów, jakie niebawem zostaną złożone  do ukraińskich sądów!

GORĄCO WAS NAMAWIAM - ODZYSKUJCIE W 100% TO CO UKARADZIONO WASZYM RODZINOM ZA SPRAWĄ KOMUNISTÓW I UKRAIŃCÓW!!!


Skala grabieży kamienic Lwowa jest PRZEOGROMNA i aby zdać sobie sprawę z jej rozmiaru - należy wiedzieć, iż TEORETYCZNIE ...minimum 90% starych kamienic POLSKIEGO LWOWA wybudowanych przed 1939 rokiem będzie praktycznie podlegała zwrotowi, a mądrzy NIE TYLKO POLSCY WŁAŚCICIELE mają do dziś akty ich własności!!!

PRZYPOMNĘ : Polski Lwów był przed II wojną światową atrakcyjnym dla Europejczyków miejscem zamieszkania NA WSCHODZIE EUROPY!
                     
Na zdjęciu powyżej : KOŚCIÓŁ ŚWIĘTEJ ELŻBIETY W POLSKIM LWOWIE.W ramach RESTYTUCJI TEGO MIENIA przewidywać należy kilka wariantów:

a) albo zwrot w 100% zagarniętego mienia;  

b) ....lub gratyfikacja finansowa, która według speców od nieruchomości będzie oscylowała w granicy MINIMUM 8,5 MILIARDA DOLARÓW AMERYKAŃSKICH tj;200 mld chrywien ukraińskich.

Od razu nasuwa się pytanie : A SKĄD UKRAINA MOGŁABY WZIĄĆ AŻ TAKĄ SUMĘ PIENIĘDZY??! ICH GOSPODARKA A NAWET PRAKTYCZNIE CAŁOŚĆ PAŃSTWA JEST W TRAGICZNEJ SYTUACJI ..zaś co niektórzy przewidują za 6 miesięcy TOTALNĄ KLAPĘ PAŃSTWA UKRAIŃSKIEGO!

Nie ma się co czarować: sytuacja w Syrii ...bardzo jest nie na rękę Ukrainie, gdyż po tragedii w Paryżu i walce z tym oszołomstwem islamskim TERAZ ZACHODNIA EUROPA MA WAŻNIEJSZE SPRAWY NIŻ KWESTIE UKRAIŃSKIE ...stąd też mogą się niebawem jak przewiduje zacząć dziać kolejne ,,ciekawe"  scenariusz e na wschodzie Ukrainy!

UMOWA STOWARZYSZENIOWA I SAM FAKT EWENTUALNEGO WSTĄPIENIA UKRAINY DO PAŃSTW UNII EUROPEJSKIEJ - JEST ZAPEWNE NIE TYLKO WEDŁUG MNIE ...BYĆ ALBO NIE BYĆ DLA CAŁEGO PAŃSTWA UKRAIŃSKIEGO, KTÓRE AKTUALNIE JEST MEGA ZŻERANE PRZEZ  KORUPCJĘ!!!


Wyobrażacie sobie co teraz mają w głowach obecni właściciele kamienic w POLSKIM LWOWIE??!

A poniższe zdjęcie z 1941 roku- obrazuje ...W JAKI SPOSÓB OWE KAMIENICE ZDOBYWANO !

Na tą chwilę nie ma jeszcze na razie w ustawodawstwie Ukrainy przepisów prawnych dotyczących zwrotu tego UKRADZIONEGO RZECZYPOSPOLITEJ MIENIA - ale niebawem parlament w Kijowie będzie musiał go stworzyć...o ile Ukraina UCZCIWIE PRAGNIE BYĆ PAŃSTWEM UNII EUROPEJSKIEJ .

Bardzo zapewne wymownie brzmią słowa szefa ukraińskiej organizacji ,,GOŁOS" ( Rościsław Gudzińskij) który zamierza bronić ,,PRAW"  obecnych właścicieli kamienic POLSKIEGO LWOWA...ukradzionych Polakom i innym nacjom:

A oto cytat tych słów:

,, JEŚLI KAŻDY KRAJ BĘDZIE PRETENDOWAŁ DO MAJĄTKU NA UKRAINIE .. TO NIC NAM NIE ZOSTANIE"

Według mnie te słowa świadczą o ...ŚWIADOMOŚCI UKRAIŃCÓW,ŻE TO CO MAJĄ ZDOBYLI GRABIEŻĄ, ZŁODZIEJSTEM, MORDERSTWAMI , PODSTĘPEM I PRZEOGROMNĄ KRZYWDĄ MILIONÓW NIEWINNYCH LUDZI PO 1939 ROKU !!!

A poniżej zdjęcie ulicy Akademickiej POLSKIEGO LWOWA z 1939 roku  ( z widoczną po lewej stronie duża tablicą ogłoszeniową w języku polskim!) 
Wybór jest prosty: ODDAĆ TO CO UKRADLIŚCIE RZECZYPOSPOLITEJ!!! Amen!

Wartym podkreslenia jest fakt,że część środowisk Ukraińców doskonale zdaje sobie sprawę z tego,że JUŻ NIE DA RADY DALEJ TEJ DRAŻLIWEJ KRZYWDY MILIONÓW POLAKÓW CHOWAĆ POD DYWAN TAK ZWANEJ ,,POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ" ...gdyż komunistyczny ZSRR już nie istnieje i nie ma kto bronić tej ŚCIEMY HISTORYCZNEJ I NAKAZU TABU !!!!


A ja osobiście ogromnie szanuję sposób podejścia DO TYCH SPRAW POLSKIEJ HISTORII I POLSKIEGO MIENIA - Pana profesora Stanisława Niciei, REKTOR UNIWERSYTETU OPOLSKIEGO!

Pan profesor jest HISTORYKIEM ogromnie zasłużonym dla NASZEJ OJCZYZNY - w kwestii przybliżania Polakom prawdy i stanu faktycznego DZIEJÓW KRESÓW WSCHODNICH ...przez co jest od lat ogromnie atakowany przez pewne środowiska ukraińskie nie mogące ,,przełknąć" pigułki o nazwie PRAWDA HISTORYCZNA!!!

OTO PIĘKNY I WZOROWY  SPOSÓB GODNY NAŚLADOWANIA PRZEZ KAŻDEGO POLAKA NA ŚWIECIE  - W JAKI PAN PROFESOR ODPOWIEDZIAŁ JEDNEMU Z UKRAIŃCÓW ATAKUJĄCEGO PANA PROFESORA ZA FAKT WIELOLETNIEGO ZAJMOWANIA SIE HISTORIĄ I JEJ PUBLIKOWANIEM DOTYCZĄCYM POLSKICH MIAST NA KRESACH RZECZPOSPOLITEJ !!!


Oto pytanie tego Ukraińca do Pana profesora:

(cytat) ,, DLACZEGO Z UPOREM MANIAKA  OD 35 LAT PAN SIĘ ZAJMUJE NASZYMI UKRAIŃSKIMI MIASTAMI. ZACZĄŁ PAN OD LWOWA (...) PO TYM LWOWIE I ORLĘTACH ZACZĄŁ PAN PISAĆ  O KOŁOMYI, STRYJU, KRZEMIEŃCU, KAMIEŃCU PODOLSKIM, TARNOPOLU , STANISŁAWOWIE.CZY PAN NIE MA O CZYM PISAĆ W POLSCE??!

DLACZEGO PAN CIĄGLE O NASZYCH MIASTACH(...) DLACZEGO PAN SIĘ TYMI NASZYMI UKRAIŃSKIMI MIASTAMI ZAJMUJE??!"

A poniżej dowód na ..POLSKOŚĆ STANISŁAWOWA ( skąd pochodzi nasz słynny generał Maczek!) no i oczywiście na ...KŁAMSTWA TEGO UKRAIŃCA!!!


..generał Maczek nigdy nie mógł powrócić do swego rodzinnego Stanisławowa!!!  Przez KOMUNISTÓW...

A poniżej : POMNIK GENERAŁA MACZKA ...w Belgii,którą wyzwalał spod hitlerowskiej okupacji z POLSKĄ ARMIĄ ŻOŁNIERZY POCHODZĄCYCH Z KRESÓW RZECZPOSPOLITEJ !


Przykład generała Maczek  - POCHOWANEGO NA CMENTARZU ŻOŁNIERZY POLSKICH W BELGII (Breda) który nie mógł spocząć po swej śmierci w 1984 roku w Ojczystej ziemi Kresów RP i Stanisławowa skąd sie wywodził ...niech będzie dowodem na UKRAIŃSKIE KŁAMSTWA HISTORYCZNE!!! Niżej zaś foto sprzed lat : UROCZYSTOŚCI W POLSKIM  GARNIZONIE WOJSKOWYM W STANISŁAWOWIE:Oto co odpowiedział  temu Ukraińcowi Pan profesor Nicieja:

( CYTAT) :

,, PROSZĘ PANA! JA NIE ZAJMUJĘ SIĘ WASZYMI UKRAIŃSKIMI MIASTAMI!

JA JESTEM HISTORYKIEM POLSKI ... I PISZĘ HISTORIĘ POLSKI!

MUSZĘ PANA UŚWIADOMIĆ, ŻE POLSKA, KTÓRA SIĘ TYM WYRÓŻNIA JAKO DUŻY NARÓD EUROPEJSKI  (...) ŻE NA PRZESTRZENI TYSIĄCA LAT  POLSKA JAKO PAŃSTWO MIAŁA ,,PULSUJĄCE GRANICE".

JEŻELI BĘDĘ OPISYWAŁ HISTORIĘ W GRANICACH DZISIEJSZEGO PAŃSTWA POLSKIEGO , CZYLI  III RP , PAŃSTWA MIEDZY BUGIEM A ODRĄ.........OZNACZA TO WYCIĘCIE SOBIE 3/4 MÓZGU!!!!!!!!!!!

BO GDZIE SIĘ URODZIŁ - MONIUSZKO... KOŚCIUSZKO... SŁOWACKI...MICKIEWICZ...ZAPOLSKA...GROTTGER...KONWICKI... HERBERT...HEMAR...??! "

A poniżej przedstawiam Wam KOLEJNY DOWÓD ...jak grabiono i palono POLSKI LWÓW !!!


MÓJ PRZEOGROMNY SZACUNEK DLA PANA PANIE PROFESORZE...a jak domniemywam i większości moich czytelników ,,pigipedii" z całego świata ZA TAK RACJONALNE I DOSADNE W TREŚCI  WYJAŚNIENIE SĄSIADOWI Z UKRAINY NA TEMAT POJĘCIA ...,,UKRAIŃSKICH MIAST"  ( ...UKRADZIONYCH RZECZPOSPOLITEJ!!!) 

     
Na zdjęciu Pan profesor Nicieja na Kresach Rzeczpospolitej ...dokumentujący POLSKOŚĆ TYCH ZIEM !
A ja gorąco poleca Wam - KUPCIE SOBIE DO WASZEJ PATRIOTYCZNEJ DOMOWEJ BIBLIOTEKI DZIEŁA PRACY PANA PROFESORA ...BO OGROMNIE WARTO!!!

Oto przykłady:
                       

Przenieśmy się w krainę PRAWDY I POTĘGI NASZEJ OJCZYZNY ...

                    

                         

                                      
WIELKI POLAK I PATRIOTA ...Pan profesor Nicieja (uśmiechnięty ...po lewej stronie!)

Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk


PS.

Poniżej zdjęcie z 1909 roku : 

POLSCY PIŁKARZE KLUBU SPORTOWEGO ,,LECHIA" LWÓW...