wtorek, 22 grudnia 2015

NIE NISZCZMY CUDOWNYCH MARZEŃ I UCZUĆ DZIECI - W SPRAWIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!!!!!! WRÓĆMY PAMIĘCIĄ DO NASZYCH CHWIL Z DZIECIŃSTWA...

22 grudnia 2015 roku ...PIERWSZY DZIEŃ ZIMY W POLSCE !

A na zewnątrz temperatury + KILKANAŚCIE STOPNI i deszcz!

I tu od razu POLECAM prognozę pogody ,,pigipedii" jaką upubliczniłem nie tak dawno na blogu - nawiązując do mojej wiedzy i spostrzeżeń dotyczących ZMIAN KLIMATU a do tego skutków...obecnego El Ninio . Jak dotąd = moja prognoza sprawdza się w 100%!!!

Zbliżają się szybko Święta Bożego Narodzenia - a wraz z nimi mnóstwo pracy ma ...ŚWIĘTY MIKOŁAJ!
                                           
Każdy z nas doskonale wie jak ogromnie jest on zapracowany - aby dotrzeć na czas DO KAŻDEGO  a przy tym te NASZE UKŁADY Z MIKOŁAJEM , który zatroskany ogromnie o naszych bliskich  ma niejednokrotnie do nas prośbę o ,,odpowiednie" rozdysponowanie prezenów.

No i właśnie dziś w tej materii chciałbym co nieco parę zdań do Was napisać - GDYŻ JEST TO PRZEOGROMNIE ODPOWIEDZIALNA PRACA , PRZY KTÓREJ WYJĄTKOWO MUSIMY MIEĆ BACZENIE NA ...UCZUCIA I MARZENIA DZIECI!

Oto konkretny dowód poniżej na to - JAK ŁATWO JEST ZNISZCZYĆ MARZENIA SKRYWANE W  SERCU I DUSZY MAŁEGO DZIECKA...

Bezwzględnie zwróćcie proszę uwagę na ....RYSUNKI tego dziecka zamieszczone tuz obok owej korespondencji do swoich rodziców!
SA ONE BARDZO WYMOWNE ....A TEN UNIESIONY PALUSZEK U DŁONI I STOPY  NADZWYCZAJ WYMOWNIE PODKREŚLA OBURZENIE TEGO DZIECKA !!!! Sic!!!!!
List 10-latki /Facebook

(cytat) powyższego LISTU DO RODZICÓW 10 letniej Belle z USA (stan Maryland) : Nie macie pojęcia, co zrobiliście , naprawdę chciałam wierzyć . Wszyscy mówili mi ,że to rodzice przynoszą prezenty, nie Mikołaj.
Nie mogę wam już wierzyć. Czy wielkanocny króliczek jest prawdziwy?
Co z waszym stwierdzeniem: Zawsze trzeba mówić prawdę?

Zrujnowaliście życie 10-letniego dziecka.

Okłamywaliście mnie w sprawie osoby, którą kochałam...to złamało mi serce! "
                                      
Moi Drodzy czytelnicy ,,pigipedii" :

Piszę o tym AKURAT W TEJ CHWILI...DWA DNI PRZED BOŻYM NARODZENIEM I WIZYTĄ  Z PREZENTAMI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA,KTÓRY DOSKONALE WIECIE,ŻE ISTNIEJE ...abyście byli szczególnie w tym czasie wrażliwi na to co w duszy i sercu mają najmłodsi, UCZĄCY SIĘ trudów dorosłego życia.

A wystarczy przecież  ODPOWIEDNIO POWAŻNE zorganizowanie spotkania Świętego Mikołaja z dziećmi - aby udowodnić chociażby,dzieciom ,że MIKOŁAJ MA PRAWDZIWĄ BRODĘ!!!!!   :)


....A PRZECIEŻ TO JEST TAK PROSTE I OCZYWISTE, BO ŚWIĘTY MIKOŁAJ ISTNIEJE NA SERIO!!!   BA ...NAWET MOŻNA GO PRZYTULIĆ !

MAMY TYLKO JEDNO ŻYCIE - WIĘC NIE WARTO JEST JE MARNOWAĆ ...

A PRAWDZIWY ŚWIĘTY MIKOŁAJ  - JAK DOSKONALE WIEMY NIGDY NIE ZAWIEDZIE  I TO NAWET W SYTUACJACH GDY MU SANIE NAWALIŁY....ZAWSZE ZNAJDZIE SPOSÓB ABY DOTRZEĆ NA CZAS! Oto przykład :Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

Na zakończenie ,,COŚ" dla poprawy Waszego humoru...A może te najbliższe święta to doskonała okazja aby wytłumaczyć najmłodszym,że Święty Mikołaj w Polsce spiesząc się z prezentami ....MUSI UWAŻAĆ NA FOTORADARY??!