sobota, 18 października 2014

ZA WOŁYŃ....

18 października 2014 roku


Informacja na weekend;Oto foto ukraińskiego czołgu, zaś na im napis ,,ZA WOŁYŃ,,  a do tego zwróćcie baczną uwagę na NASZE BARWY NARODOWE (Biało-czerwone) na piersi munduru tego mężczyzny!!!


No cóż do Wołynia czołg ten zapewne nie dojedzie -NATOMIAST WEDŁUG MNIE KAŻDA FORMA PRZYPOMNIENIA UKRAIŃCOM PRAWDY O LUDOBÓJSTWIE POLAKÓW NA WOŁYNIU JEST BARDZO DOBRA ...NAWET W TEJ WOJENNEJ SCENERII!!!

Niech świat się dowie ...JAKI GŁUPI RZĄD MAMY W ,,WOLNEJ,, POLSCE, który przez całe dziesięciolecia wymagał od Polaków MILCZEĆ o tym co zrobiła NASZYM RODAKOM ...,,Ukraińska Powstańcza Armia,, (UPA) młotkami, nożami,widłami, siekierami,piłami,kamieniami,cepami,ogniem...


Czyżby to był jeden z POLAKÓW ...potomków kilkudziesięciu tysięcy żyjących w tamtej okolicy  ZESŁAŃCÓW POLSKICH DO DONBASU przez sovietów ???! 

POLACY NIGDY NIE ZAPOMNĄ UKRAIŃSKIEGO LUDOBÓJSTWA  NASZYCH RODAKÓW NA WOŁYNIU...oto pomordowane POLSKIE DZIECI powiązane drutem kolczastym do drzewa! Zwano to ... ,,POLSKIMI WIANUSZKAMI,,

ludobojstwo-wolynskie
Piszę jak jest...

Krzysztof Kowalczyk

PS.

A oto jak ,,bawi się,, W POLSCE (Przemyśl) grupa studentów min.stosunków międzynarodowych z FLAGĄ BANDEROWCÓW I ZBRODNIARZY UPA!!!!

Aby było jeszcze ciekawiej IDIOTYCZNY RZĄD POLSKI dał im..... ,,Kartę Polaka,,!!!!

OTO JAKA EMANUJE Z NICH PRAWDZIWA POLSKOŚĆ...Ks. Isakwicz-Zaleski: Jakim cudem banderowcy studiują w Polsce na Karcie Polaka?...na koszt każdego z nas w Polsce!!!!!!!!

Jakim to ,,CUDEM,, powyżsi uczniowie,studenci  PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOŁY WSCHODNIOEUROPEJSKIEJ  W PRZEMYŚLU tak bezkarnie propagują BANDEROWCÓW w Naszej Ojczyźnie ???
To podziemia, garaże Galerii Sanowa w Przemyślu..CZY TU POLACY HODUJĄ SOBIE TAKI OTO WRZÓD NA D***IE ??!
JAKIM CUDEM POLSKIE KONSULATY WYDAJĄ TAKIM KANALIOM ..Kartę Polaka,,??!

Nic tylko wypatrywać  teraz w kolejnych regionach obecnej Rzeczpospolitej  KOLEJNE GRUPY ,,imprezowiczów,,...ale już tym razem  BANDEROWSKO-HITLEROWSKIE bo oni wówczas z sobą bardzo współpracowali w ,,RZEZI POLAKÓW NA WOŁYNIU. 

A cóż słychać oprócz walk na wschodzie Ukrainy ??!

Półwysep Krymski jest praktycznie odizolowany od świata...nie ma jak się dostać do ludzi którym Kreml obiecał przecież WOLNOŚĆ I POMOC ...zima się zbliża a wieści niosą,że Rosjanie budują ...PODWODNY TUNEL oczywiście rosyjskim sposobem ;

rosja-krym-most-budowa                                                                                                                                                                                                                     ....bardziej w lewo ,,MAŁADCY,,  !!!