czwartek, 16 października 2014

DYSKRETNY PREZENT(DOTACJA) DLA PARTII C.D.U. KANCLERZ NIEMIEC ANGELI MERKEL 2013 ROKU...SETKI TYSIĘCY EURO...TO PIENIĄDZE WYPRACOWANE PRZED LATY NIEWOLNICZA PRACĄ POLSKICH WIĘŹNIAREK W OBOZIE KONCENTRACYJNYM!!!

16 października 2014 roku


Temat ARCY CIEKAWY - ukazujący, iż dla polityków NIE WAŻNE JEST SKĄD I KTO DAJE PIENIĄDZE NA DZIAŁALNOŚĆ POLITYCZNĄ...nawet jeśli są one związane z niewyobrażalna krzywdą PRACY PRZYMUSOWEJ W OBOZIE KONCENTRACYJNYM między innymi ...POLSKICH KOBIET I DZIECI !

     

                    
Za sprawą DOKŁADNIE TYCH KOBIET NA ZDJĘCIACH ARCHIWALNYCH I TAK KATORŻNICZEJ PRACY Polek,Francuzek,Rosjanek...w 2013 roku Pani Kanclerz Niemiec Angela Merkel i jej CDU otrzymała na działalność ...690 tysięcy euro ,,dotacji,, od spadkobierców osób które tak wykorzystywały pracę kobiet i dzieci w hitlerowskich Niemczech NIE PONOSZĄC ZA TO PRAKTYCZNIE ŻADNYCH KONSEKWENCJI !

Oczywiście FAKTY I DETALE na www.pigipedia.blogspot.com ...
 Znalezione obrazy dla zapytania tusk całuje merkel w dłoń foto                                                                   

W 1937 roku za czasów III rzeszy niemieckiej i czasów Adolfa Hitlera w roku 1937 tytuł ,,Wehrwirtschaftsfuhrer,, WODZA PRZEMYSŁU ZBROJENIOWEGO NIEMIEC uzyskał
Gunther Ouandt.

Przez to właśnie zbił przeogromny majatek jako właściciel fabryk pracujących dla nazistowskiego Wehrmachttu, Luftwaffe, czy Kreigsmarine...

Produkował działa...karabiny mauser...a przede wszystkim akumulatory do łodzi podwodnych i rakiet,przy których NIEWOLNICZO PRACOWALI PRZYMUSOWO MIĘDZY INNYMI POLSCY WIĘŹNIOWIE, KOBIETY I DZIECI!

Ouandt nie przejmował się tym ile tysięcy ludzi ginie przy tej pracy w jego przedsiębiorstwach AFA a następnie VARTA...

Tenże przemysłowiec nieźle obłowił się także podczas I wojny światowej sprzedając ...mundury dla armii niemieckiego Kajzera!

Gdy był wdowcem – w 1921 roku ożenił się z Magdą Ritschel, która urodziła mu syna Haralda.

Harald Ouandt zginął w katastrofie lotniczej we Włoszech w 1967 roku zaś JEGO 5 CÓREK odziedziczyło po śmierci jego zony a ich matki w 1978 roku wówczas fortunę wyliczoną na 1,5 miliarda marek niemieckich!

WIECIE KIM BYŁA BABCIA owej 5 wnucząt, córek Haralda Ouandt które odziedziczyły tą fortunę ??!!

OCZYWIŚCIE to była jak już wspomniałem MAGDA RITSCHEL...która po 8 latach małżeństwa z w/w przedsiębiorcą Guntherem Ouandt ROZWIODŁA SIĘ !!!

W 1931 ROKU NA JEJ KOLEJNYM ŚLUBIE ŚWIADKIEM BYŁ ...ADOLF HITLER !!!

Tym razem Magda Ritschel poślubiła oto bezpardonowego WROGA ŻYDÓW na świecie ...Josefa Goebbelsa, MINISTRA PROPAGANDY III RZESZY NIEMIECKIEJ !!!!!!!
         

Cała rodzina Goebbelsów to FANATYCZNI NAZIŚCI....którzy 01 maja 1945 roku w obliczu klęski Rzeszy popełnili rodzinne samobójstwo!
Magda Ritschel-Goebbels OSOBIŚCIE ZAMORDOWAŁA swoich 6 dzieci w bunkrze Adolfa Hitlera w Berlinie.

        

RODZINA GOEBELSA...wszystkie widoczne na tym zdjęciu dzieci Magda Ritschel-Goebbels ( w środku) ZAMORDOWAŁA... i co o tym wszystkim teraz sądzi Pani Angela Merkel Kanclerz Niemiec, KOBIETA I MATKA ????!


To właśnie do Haralda Ouandt (..który zginął we Włoszech w owym wypadku lotniczym!) osobiście sam Josef Goebbels napisał te słowa przed swoją śmiercią , gdy Harald był wtedy więźniem w obozie jenieckim w Benghazi ,, PRAWDOPODOBNE JEST, ŻE TY JESTEŚ JEDYNY – KTÓRY ZOSTANIE BY KONTYNUOWAĆ TRADYCJĘ NASZEJ RODZINY,,

Jaką ,,TRADYCJĘ,, możemy się tylko dziś domyślać...

Cały klan Ouandtów od tamtych lat zarabiał ogromne pieniądze...A DZIŚ OFICJALNIE ta rodzina, potomkowie nazistowskiej rodziny Goebbelsa to ...NAJBOGATSZA RODZINA DZISIEJSZYCH NIEMIEC Kanclerz Angeli Merkel!

Mają między innymi aż 46,7 % swoich udziałów w koncernie samochodowym BMW...A ICH MAJĄTEK NA DZIŚ TO OFICJALNIE 31 MILIARDÓW EURO !!!
Takie info podał w tamtym tygodniu niemiecki magazyn ,,Manager,,....

Całym tym majątkiem zarządza Harald Ouandt Holding Gmbh z siedzibą w Bad Homburg...ZAPEWNIAJĄC PIĘCIU WNUCZKOM MAGDY GOEBBELS 7-8% ZYSKÓW ROCZNIE !!!

Obecnie sama wartość tylko tego RODZINNEGO HOLDINGU została wyceniona na ...6 miliardów euro!


BARDZO NIECHĘTNIE RODZINA OUANDTÓW WRACA DO HISTORII I SWOJEJ PRZESZŁOŚCI...o czym przypomniała co prawda w późnych godzinach wieczornych bez zapowiedzi niemiecka TV ( NDR) w filmie pod tytułem ,, Milczenie Oundtów,, w 2007 roku...

PODSTAWĄ ICH MAJĄTKU jest przymusowa praca niewolnicza między innymi POLSKICH DZIECI I KOBIET OBOZU KONCENTRACYJNEGO Rawensbruck..

ZGINĘŁO TAM DZIESIĄTKI TYSIĘCY WIĘŹNIÓW....

W roku 2013 Ouandtowie przekazali dla partii Kanclerz Angeli Merkel (CDU) OFICJALNIE ,,dotację,, w wysokości 690 tysięcy euro...

MYŚLICIE IŻ ZA DARMO ??!

W zamian za to RZĄD NIEMIEC Angeli Merkel ...UDAREMNIŁ PRZYJĘCIE PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ BARDZO SUROWYCH NORM - OGRANICZAJĄCYCH EMISJĘ DO ATMOSFERY SPALIN WYTWARZANYCH PRZEZ SAMOCHODY !!!

Dla koncernu BMW (...gdzie Ouandtowie mają 49,7% udziałów !) był to FANTASTYCZNY INTERES ...DAR NIEBIOS...kupiony za taka kasę !!!

JAK MYŚLICIE ...ZA CZYM WÓWCZAS GŁOSOWAŁ W TEJ SPRAWIE RZĄD POLSKI DONALDA TUSKA I PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ???!


Zerknijcie na te ,,słodkie,, fotki Merkel-Tusk powyżej  NA POCZĄTKU tych moich info...I NIECH TO BĘDZIE DLA WAS PODPOWIEDZIĄ !!! Sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Piszę jak jest....

Krzysztof Kowalczyk

PS.


Będę z tych OSTATNICH ZASKOCZONYCH z całej Unii Europejskiej jeśli ujrzę teraz Donalda Tusk – Prezydenta UE jeżdżącego wyłącznie niemieckimi autami , zaś SZCZEGÓLNIE z takim logo ;Znalezione obrazy dla zapytania logo bmw foto