środa, 15 października 2014

WOJSKO POLSKIE ,,PLATFORMY OBYWATELSKIEJ,,...ZDRAJCY, ZŁODZIEJE,HANDLARZE I NARKOMANI !!!

15 października 2014 roku

TAK! TAK! Fakty i prawda o tym jest bardziej niż BOLESNA ...ale niestety prawdziwa!


I właśnie o tym W JAKI SPOSÓB OD PARU LAT RZĄDÓW TEJ PARTII OSZUSTÓW W NASZEJ RZECZPOSPOLITEJ pracuje armia polska - postanowiłem moim czytelnikom napisać kilka zdań! 

NIE UKRYWAM , IŻ NADAL JESTEM POD OGROMNYM WRAŻENIEM MEGA SKANDALU Z UDZIAŁEM WOJSKA POLSKIEGO, KTÓRE NA MOCY ROZKAZÓW SWOICH DOWÓDCÓW ODDALI W KOSZALINIE 13 PAŹDZIERNIKA 2014 ROKU ...HONORY PROKURATOROWI STALINOWSKIEMU Wacławowi Krzyżanowskiemu, KTÓRY WYDAŁ WYROK ŚMIERCI NA NIEPEŁNOLETNIĄ ,,INKĘ,, ŻOŁNIERZA ARMII KRAJOWEJ -  ROZSTRZELANĄ W GDAŃSKU !!!


Tym razem podam kilka nie mniej skandalicznych przypadków jakie stają się O ZGROZO ...DNIEM POWSZEDNIM WOJSKA POLSKIEGO I MINISTERSTWA OBRONY NARODOWEJ !!!

Dzięki Bogu są w naszej armii NORMALNI żołnierze dla których UCZCIWOŚĆ i HONOR to świętość!!!  

BOŻE UCHOWAJ MNIE PRZED TAKĄ JAKOŚCIĄ ARMII POLSKIEJ 2014 ROKU ...BO PRZED WROGIEM OJCZYZNY BĘDĘ BRONIŁ JA SAM!!!!

Jest w naszej Polsce mnóstwo PATRIOTYCZNYCH SYMBOLI NARODOWYCH TOŻSAMYCH Z WOJSKIEM POLSKIM  jak np;

                        

Jak wiadomo - od niedawna mamy w Polsce ARMIĘ ZAWODOWĄ Wojska Polskiego, gdzie jak wynika to z poniższych przykładów pojęcie BÓG-HONOR-OJCZYZNA ...nie liczy się zupełnie, gdyż zamiast tego najważniejsza dla coraz większej grupy ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH POLSKIEJ ARMII JEST ZDOBYTA ZA WSZELKĄ CENĘ A NAJGORSZE ŻE NIELEGALNIE I NA SZKODĘ RZECZPOSPOLITEJ... KASA!!!!!!!!!!

Oczywiście może to być w złocie,dolarach,euro,złotówkach ...    
   
Lokata na ,,czarną godzinę,, nawet w takich warunkach wielu się opłaca...z dala od ZUS i Urzędów Skarbowych !

CZY MOŻNA W WOJSKU POLSKIM ,,DORABIAĆ NA BOKU,, DO PENSJI ŻOŁNIERZA ZAWODOWEGO KOSZTEM NASZEJ OJCZYZNY ...i to od stopnia z najniższych dołów aż po najwyższe w  samym Ministerstwie Obrony Narodowej ??!

MOŻNA !!!!

Oto aktualne DOWODY NA TO i konkretne przykłady :
Dziś Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wraz z Żandarmerią Wojskową aresztowała  w Warszawie SZPIEGA ROSYJSKIEGO w....Ministerstwie Obrony Narodowej!!!

Pan PUŁKOWNIK zrobił oczy jak oznajmiono mu iż od pewnego czasu rozpracował go nasz kontrwywiad wojskowy...a teraz gdy to piszę siedzi nie w domku z cieplutkich kapciach ale w izbie zatrzymań Żandarmerii Wojskowej !

Drugi z zatrzymanych W INNEJ SPRAWIE SZPIEGOWSKIEJ NA RZECZ ROSJI to ,,cywil,,z Warszawy... wyobraźcie sobie, iż to PRAWNIK z podwójnym obywatelstwem; polskim i rosyjskim!!!

CZY WIECIE ŻE ZGODNIE Z PRAWEM NA DZIŚ ZA SZPIEGOSTWO W POLSCE ...ZAMIAST KULA W ŁEB jest tylko wyrok do 10 lat więzienia ??!

Tenże pułkownik pracował w jednym z departamentów Ministerstwa Obrony Narodowej na ul. Niepodległości...natomiast wcześniej pracował KILKANAŚCIE LAT (!!!) na różnych stanowiskach w tymże MON !

Jakże żałośnie a zarazem tragicznie to brzmi ; SZPIEG NA RZECZ ROSJI ...POLSKI PUŁKOWNIK MINISTERSTWA OBRONY NARODOWEJ...MUNDUR WOJSKA POLSKIEGO Z ORŁEM W KORONIE...a na dodatek nazwa tej ulicy; ,,NIEPODLEGŁOŚCI,, …

To brzmi jak czarny horror...A DO TEGO ZAPEWNE BYŁA DUŻA KASA NA BOKU !!!

BRAVO KONTRWYWIAD WOJSKOWY !!!!!!!!!!!!!!!

Ciekawe jest ...czy ów pułkownik  Wojska Polskiego miał w MON dostęp do dokumentów ,,NATO,, a jeśli tak to od jakiego czasu i do jakich, PONIEWAŻ JEST OGROMNIE PRAWDOPODOBNE,IŻ OWE DOKUMENTY CZYTAJĄ SOBIE NA KREMLU W MOSKWIE!!!


Jako ciekawostkę podam,że w 1994 roku skazano za szpiegostwo na rzecz ZSRR a potem Rosji w latach 1981 – 1993 majora MSW Marka Zielińskiego – nasze służby dorwały i zatrzymały go w trakcie wręczania materiałów szpiegowskich attache wojskowemu ambasady Rosji  pułkownikowi Władimirowi Łomakinowi.

Zalewski poszedł do więzienia na 9 lat.

W 2005 roku na 3 lata więzienia skazano oficera WSI p.por Wojciecha S. uznanego za winnego szpiegostwa na rzecz Rosji.

Także dziś Żandarmeria Wojskowa zatrzymała ale winnym rejonie działania Wojska Polskiego 6 żołnierzy z lubuskich garnizonów oraz 2 osoby cywilne .

W MIESZKANIACH ZATRZYMANYCH OSÓB A W TYM ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH...ORAZ O ZGROZO TAKŻE NA TERENIE JEDNOSTEK WOJSKOWYCH GDZIE SŁUŻYLI ZNALEZIONO ,,ZNACZNE ILOŚCI,, ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH I PSYCHOTROPOWYCH !!!

Mają już postawione zarzuty karne związane z rozprowadzaniem narkotyków...

TAKIE WOJSKO POLSKIE STRZEŻE DZIŚ KAŻDEGO Z NAS...naćpane a w codziennych raportach zapewne MELDUNKI ,że widzieli tysiące ruskich uzbrojonych po zęby atakujących LICHWIARSKIE Wojsko Polskie w Lubuskiem !!! sic!!!!!!!!!!!!!!

Z niepotwierdzonych info dowiedziałem się dziś iż tak samo jest w ŚWIĘTOSZOWIE w 10 bkpanc...

A WIĘC NASZA ARMIA DAJE SOBIE ,,W ŻYŁE,, ...a potem dostają medale za wzorową służbę ??!

No cóż! JAKA PLATFORMA OBYWATELSKA KRĘTACZY TAKA I ARMIA WOJSKA POLSKIEGO OSTATNICH LAT!!!!!!

Aż strach pomyśleć Panie Prezydencie RP CO BY BYŁO GDYBY taki naćpany żołnierz miał rozkaz zjawić się na galowo uzbrojony po zęby na WOJSKOWEJ PARADZIE w Warszawie i nagle pod wpływem owych prochów przełączyłby swój karabin wojskowy na pozycję ,,OGIEŃ CIĄGŁY,, a potem ...WZIĄŁBY TRYBUNĘ HONOROWĄ Z PREZYDENTEM RP ZA ,,ZIELONYCH ROSYJSKICH LUDZIKÓW,, typu made in Ukraina !!!

TAKIE SYTUACJE NA ŚWIECIE SIĘ ZDARZAJĄ, więc....

Z kolei wczoraj 14 października 2014 roku, tym razem w Poznaniu tamtejsza Wojskowa Prokuratura Okręgowa postawiła zarzuty kradzieży wojskowego paliwa 5 podoficerom służby zawodowej, z których 4 expresem znalazło się już w rezerwie!!!
DO TEGO DOSZŁO FAŁSZOWANIE DOKUMENTÓW, PRZYWŁASZCZANIE MIENIA WOJSKOWEGO A NAWET ...ŁAPOWNICTWO !!!

Wszyscy przyznali się do winy i chcą się poddać DOBROWOLNIE KARZE, a grozi im ...O IRONIO tyle samo co za szpiegostwo czyli do 10 lat ,,ciupy,, !

MAŁO TEGO – POSTĘPOWANIEM KARNYM W TEJ SPRAWIE JEST DODATKOWO OBJĘTYCH  KILKANAŚCIE OSÓB a zdaniem prokuratury wojskowej – zakończą sprawę do końca 2014 roku!

A WIĘC W WOJSKU POLSKIM (...podobnie jak i w Platformie Obywatelskiej sic!!!!) ZŁODZIEJ ZŁODZIEJA ZŁODZIEJEM POGANIA...zaś cudem jest jeśli którys nie jest przy tym nafaszerowany narkotykami !


CZYŻBY WOJSKO POLSKIE DOSŁOWNIE BRAŁO PRZYKŁAD Z GÓRY – kierowane wypowiedziami co niektórych debilnych PO-lityków w restauracji ,,Sowa& Przyjaciele,, w Warszawie ??!

TO BARDZO PRAWDOPODOBNE!!!


Kończąc na tej sprawie – okazuje się,iż Ministerstwo Obrony Narodowej w 2012 roku ŻOŁNIERZE WOJSKA POLSKIEGO okradli na kwotę około 400 tys. zł min w 3 batalionie logistycznym w Glewicach (zachodniopomorskie).


No cóż jak sami widzicie nie tylko w Lasach Państwowych w Polsce jest BARDZO CIEKAWIE,a wszystkie drogi prowadza do … DAJĄCEJ POLAKOM PRZYKŁAD ZŁODZIEJSTWA I DRAŃSTWA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!!Co widać...słychać...i czuć !!!


Piszę jak jest....Krzysztof  Kowalczyk 

PS.

....CZOŁEM ŻOŁNIERZE !!!!  


INFORMACJA DODATKOWA I SPECJALNA!!!

Jak się dziś 16 października dowiedziałem ów zdrajca  PUŁKOWNIK WOJSKA POLSKIEGO WYNOSIŁ OD 4-5 LAT WIADOMOŚCI I PISMA Z MINISTERSTWA OBRONY NARODOWEJ I ...PRZEKAZYWAŁ TEMU WŁAŚNIE CYWILOWI (PRAWNIK Z WARSZAWY) ...A WIĘC DZIAŁALI I WSPÓŁPRACOWALI RAZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prawnik (..mający drugie obywatelstwo rosyjskie!) PRZEKAZYWAŁ TE INFO SPECJALNEMU WYSŁANNIKOWI ROSYJSKIEGO G.R.U.

ZA KAŻDA INFORMACJĘ OTRZYMYWALI PIENIĄDZE...NAWET KILKADZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH ZA KAŻDĄ Z NICH.....!!!!!

Zdjęcie z uroczystości wręczenia ppłk. Zbigniewowi J. Medalu Złotego za Długoletnią Służbę /wojsko-polskie.pl /

A oto jak RUSKI SZPIEG w mundurze pułkownika Wojska Polskiego ppłk.Zbigniew J. otrzymuje w Ministerstwie Obrony Narodowej....ZŁOTY MEDAL za długoletnią służbę wojskową!  OT KANALIA I SZPION....


Mam propozycję NIE DO ODRZUCENIA :

POWIESIĆ OBU SKUR***NÓW W DNIU 11 LISTOPADA W ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ RZECZPOSPOLITĄ  NA KOLUMNIE ZYGMUNTA W WARSZAWIE I ODTĄD CZYNIĆ TAK ZAWSZE ...NA POHYBEL UNII EUROPEJSKIEJ ZAKAZUJĄCEJ STOSOWANIA KARY ŚMIERCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BO NIE UNIA LECZ .......POLSKA JEST NAJWAŻNIEJSZA !!!!