piątek, 10 października 2014

STANISŁAW GAWŁOWSKI - VICE MINISTER ŚRODOWISKA Platformy Obywatelskiej A ...OWOCNA WSPÓŁPRACA Z KOMUNISTYCZNYM FUNKCJONARIUSZEM PRL.


10 października 2014 roku


Dla mnie osobiście ten człowiek jest MEGA kombinatorem , który od paru już  lat płynie na fali PO-litycznych ściem, oszustw i afer korupcyjnych , w które umoczeni są po samą szyję jego KOLESIE powiązani z Platformą Obywatelską!

Nie tak dawno wsłuchiwałem się w konkrety wypowiedzi paru osób,że Stanisław Gawłowski z PO WSPÓŁPRACOWAŁ GORLIWIE Z KOMUNISTAMI NA POMORZU, którzy go teraz wspierają!!!

Nie ukrywam,że podchodziłem do tych wypowiedzi z pewną dozą sceptycyzmu, z przymrużeniem oka ale...właśnie stało się ,,COŚ,, co niczym OLIWA NA WIERZCH WYPŁYWA  - ujrzało światło dzienne a jednocześnie TYM RAZEM PRZEKONUJE MNIE,ŻE JEST W TYCH INFORMACJACH NA TEMAT WSPÓŁPRACY GAWŁOWSKIEGO NIE TYLKO ,,ZIARENKO,, PRAWDY !!!

I własnie o tym dzisiaj w detalach...TYM BARDZIEJ,ŻE DO DZIŚ CZEKAM OD PARU LAT NA ODPOWIEDŹ OD OWEGO GAWŁOWSKIEGO JAKĄ MU PUBLICZNIE ZADAŁEM (...treść pytań jest na www.pigipedia.blog.com (PO)Lesie)  na temat JAKOBY (sic!!!!!) JEGO DZIAŁALNOŚCI OPOZYCYJNEJ  W LATACH KOMUNY I PRL !!!

Pytałem go o to dlatego, ponieważ patrząc  na datę jego urodzin ja i moi koledzy LEŚNICY wręcz jednogłośnie stwierdziliśmy ; ,, PRZECIEŻ ON WÓWCZAS BYŁ PO PROSTU GÓWNIARZEM...A NIE OPOZYCJONISTĄ O CZYM WSPOMINA W SWOIM ŻYCIORYSIE,,


Towarzyszki i Towarzysze! Obywatelki i Obywatele....CZY TAK NIEBAWEM BĘDZIE ROZPOCZYNAŁ SWE ŚCIEMA PRZEMÓWIENIA I WYSTĄPIENIA obecny wice Minister Środowiska STANISŁAW GAWŁOWSKI z Platformy Obywatelskiej ??!


Nie pytam o to przypadkiem !!!TOWARZYSZKI I TOWARZYSZE!  OBYWATELKI I OBYWATELE !
Czas bić w dzwony ...bo popularność Platformy Obywatelskiej LECI NA PYSK !!!!!!!!


W swoim życiorysie (...zresztą KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ !!!) Stanisław Gawłowski wpisał ,,działalność opozycyjną,, BEZ PODANIA JAKIEGOKOLWIEK SZCZEGÓŁU NA CZYM ONA POLEGAŁA - a mi pozostaje jedynie na dziś wierzyć w to, iż nie była to taka DZIAŁALNOŚĆ OPOZYCYJNA jaką normalny i trzeźwo myślący Polak ma na myśli, a po prostu włażenie w d.... ówczesnej władzy komunistycznej PRL !!!

Jest coś ,,na rzeczy,, w tej kwestii ,,opozycyjnej,, Gawłowskiego skoro ostatnio dowiedziałem się, że ...ZNOWU WŁAZI W D.... SKRAJNEJ KOMUNIE I JEJ ETATOWYM FUNKCJONARIUSZOM NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO, zwanego za czasów PRL = ZATOKĄ CZERWONYCH ŚWIŃ,, !

Czyżby ową zatokę ostatnio REAKTYWOWAŁ imć Gawłowski – szef Platformy Obywatelskiej województwa zachodniopomorskiego ??!

Otóż podczas sporządzania list kandydatów owej Partii Oszustów jak to ją BARDZO TRAFNIE określają moi Rodacy - do sejmiku woj. zachodniopomorskiego w zbliżających się wyborach samorządowych umieścił ….BYŁEGO ZASTĘPCĘ KIEROWNIKA WYDZIAŁU PROPAGANDY I AGITACJI KOMITETU WOJEWÓDZKIEGO KOMUNISTYCZNEJ PZPR W KOSZALINIE Marka Kęsik !!!

Wzajemna WAZELINA (...czytaj; włażenie w d...) w kontaktach towarzysko – politycznych między Gawłowskim a Kęsikiem KWITNIE OD WIELU LAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Towarzysz Kęsik - przed trzema laty wykupił ogłoszenia w lokalnej prasie środkowopomorskiej wyrażające wyjątkowe poparcie dla....STANISŁAWA GAWŁOWSKIEGO !!!

ZAPRASZAM – do poczytania sobie paru ciekawych info na ten temat ; wpiszcie w wyszukiwarkę temat ; ,,ZARZUTY WOBEC GAWŁOWSKIEGO I KLIMOWICZA NA FORUM -strona 2,,

 ,,CZERWONY DUECIK,,...w zachodniopomorskim!
"Działalność komisji weryfikacyjnej, której byłem członkiem, miała charakter
formalnego przeglądu kadr i nie wyrządziła nikomu żadnej
szkody” – pisze w swoim oświadczeniu Marek Kęsik. – Jak to nie wyrządziła
szkody? Mnie złamała karierę, zamknęła drogę do zawodowego
rozwoju – ripostuje Elżbieta Juszczak, w 1982 roku dziennikarka
"Głosu Pomorza”.
W Koszalinie TAKA BURZA medialna,że ZNAJOMEK  GAWŁOWSKIEGO ...Tawariszcz Marek zapewne zrezygnuje z kandydowania do sejmiku województwa !!!
Jak widać KOLOR CZERWONY ...nadal jest jego ulubiony !!!!!!!

To 2012 rok i ...Gawłowski – Kęsik- itd. itd. !!!

Od czasów ,,TRANSFORMACJI USTROJOWEJ,, ( sic!!! sic!!! sic!!! sic!!!) - Towarzysz Kęsik jest dyrektorem Zakładu Gazowniczego w Koszalinie a za sprawą takich układów i WAZELINY jak z Gawłowskim – nazywają go ,,szarą eminencją,, tegoż miasta !

MOŻNA BY DZIŚ PO TYCH 25 LATACH ,,TRANSFORMACJI USTROJOWEJ,, ŚMIAŁO PUBLICZNIE POWIEDZIEĆ ...OTO TOWARZYSZ KĘSIK, ZNAJOMY GAWŁOWSKIEGO I KLASYCZNY PRZYKŁAD NA CZYM MIAŁA I POLEGAŁA OWA ,,TRANSFORMACJA,, W NASZEJ NAIWNEJ POLSCE …


Tenże Towarzysz Kęsik znajduje się na pozycji nr 39 HONOROWEGO Komitetu Poparcia Stanisława Gawłowskiego – takiej liście 114 osób, którzy moim zdaniem nie mają zielonego pojęcia CO TO JEST HONOR a jedynie pojęcie ,że na tym MOŻNA COŚ UGRAĆ !!!!

TOWARZYSZ Marek Kęsik – zasiadał w tak zwanych KOMUNISTYCZNYCH SĄDACH KAPTUROWYCH czyli ,,komisji weryfikacyjnej,, w której mogli się znaleźć wyłącznie ideowi komuniści, członkowie cenzury,bezpieki itp.itd !!!

TO ZA SPRAWĄ TAKICH JAK TOWARZYSZ KĘSIK - 2 TYSIĄCE DZIENNIKARZY W POLSCE CZASÓW PRL ...ZNALAZŁO SIĘ NA BRUKU, GDYŻ NIE CHCIAŁO CODZIENNIE PIAĆ TAK JAK DYKTUJE MOSKWA I TOWARZYSZE Z WARSZAWY !

Wielu z tych dziennikarzy otrzymało tak zwany ,,wilczy bilet,,....

Jedną ze zweryfikowanych przez Towarzysza Kęsika osób jest Pani ELŻBIETA JUSZCZAK – koszalińska dziennikarka i poetka, która w latach 80-tych zatrudniła się w ,,Głosie Pomorza,,

Podczas KOMUNISTYCZNEJ ,,WERYFIKACJI,, przy udziale Towarzysza Kęsik – na pytanie dotyczące wprowadzenia stanu wojennego w Polsce bez zastanowienia odpaliła KOMUCHOM (cyt),, to co się stało 13 grudnia trudno jest nazwać błogosławieństwem,, !!!

WYRZUCONO JĄ Z PRACY...

No i na tej kanwie domniemywam,że kontakty Stanisława Gawłowskiego z Towarzyszem Kęsikiem z PZPR – spowodowały, iż tenże Gawłowski ...POSTĘPOWAŁ WRĘCZ IDENTYCZNIE POLECAJĄC WYWALIĆ NA PYSK DZIENNIKARZA , KTÓRY O NIM PISAŁ PRAWDĘ – LECZ NIE TAKA JAKĄ OCZEKIWAŁABY PARTIA OSZUSTÓW I SAM GAWŁOWSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To są FAKTY – jakie możecie sobie znaleźć przeszukując internet !!!


Oczywiście BOMBA MEDIALNA WYBUCHAŁA w tej sprawie dzięki dziennikarzom, którzy mają super pamięć min. na temat TOWARZYSZA KĘSIK – zaś Stanisław Gawłowski JAK ZWYKLE W TAKICH GORĄCYCH SYTUACJACH łże niczym pospolity KOMUCH z czasów PRL !!!!

Gawłowski oświadczył medialnie, iż ...NIC NIE WIEDZIAŁ O PRZESZŁOŚCI TOWARZYSZA Z PZPR MARKA KĘSIK, zaś jego kolesie PO-lityczni od razu pochwalili się mediom, że TO NIE JEST PRAWDA ponieważ to nikt inny a sam Gawłowski podczas zebrania władz regionu zachodniopomorskiego tejże PRZESTĘPCZEJ PARTII ( czytaj : PO!!!) oświadczył tam zebranym, że KANDYDATURA MARKA KĘSIK DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO TO (cytat) ,, OTWARCIE SIĘ NA LEWE SKRZYDŁO,, !!!!!

Czyli jak mówią to zwykli, normalni POLSCY LESNICY : ...STANISŁAW GAWŁOWSKI – VICE MINISTER ŚRODOWISKA TYM SAMYM WŁAZI W DUPĘ KOMUNISTOM , marząc zapewne o politycznych układach i układzikach NA WYPADEK gdy przegrają wybory samorządowe i potem parlamentarne ...CZEGO IM MILIONY POLAKÓW SERDECZNIE ŻYCZY !!!

Wielu CZŁONKÓW PO w zachodniopomorskim nie kryje swego oburzenia, że Gawłowski , który ,,pali teraz głupa,, ulokował na liście tegoż TOWARZYSZA KOMUNISTYCZNEJ PZPR .

Aby było jeszcze bardziej CZERWONO – w dniu 08 października 2014 roku Towarzysz Kęsik wydał oświadczenie , KTÓRE STAWIA GAWŁOWSKIEGO PO JEGO WYPOWIEDZIACH NA TEN TEMAT – POD PANTEONEM POLITYCZNYCH OSZUSTÓW I ŚCIEMNIACZY :

(cytat) ,, Mój życiorys nie był DLA NIKOGO TAJEMNICĄ – w tym epizod z lat 80,,

Słowo ,,EPIZOD,, jakie napisał w swym oświadczeniu Towarzysz Kęsik ...jest wyjątkowo pomniejszające ODPOWIEDZIALNOŚĆ komuchów za naszą Polskę!!!!!!!!!!!!

CZY TO  RÓWNIEŻ JAKIŚ DZIWNY ,,EPIZOD,, SPRAWIŁ,ŻE MORDOWALIŚCIE CZERWONE SKURWYS...Y POLAKÓW SETKAMI TYSIĘCY , TYLKO ZA TO ŻE MIELI ODWAGĘ NAPLUĆ WAM PROSTO W WASZ PASKUDNY PRO SOVIECKI RYJ ???!

Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk

PS.

CZY PRAWDĄ JEST,że tenże Stanisław Gawłowski - sprzedał udziały w spółce stawiającej wiatraki na Pomorzu, ponieważ w oświadczeniu majątkowym ANI SŁOWA o pieniądzach...ANI SŁOWA o udziałach.... ???!Już CZAS NAJWYŻSZY...OBUDŹ SIĘ POLSKO bo Cię rozkradną na amen !!!!!!!!CZY PRAWDĄ JEST,że ...pasierb (sic!!! sic!!! sic!!!) tegoż samego Stanisława Gawłowskiego WRAZ ZE WSPÓLNIKIEM (...zapewne nie przypadkowym!) - nabyli ostatnio z Agencji Mienia Wojskowego w Koszalinie bardzo atrakcyjne działki w cenie po 2,70 zł/ m2 , KTÓRE TERAZ MOŻNA ,,OPCHNĄĆ,, w cenie około....200 zł/m2 ????!


CZY ZNACIE SPRAWĘ ,,INWESTYCJI PRZECIW POWODZIOWEJ,, w Koszalinie związanej z rzeką Dzierżęcinka ???!
PO CO I DLACZEGO GAWŁOWSKI SKAKAŁ KOŁO TEGO ,,INTERESU,, SKORO...W HISTORII MIASTA KOSZALINA NIGDY OWA RZECZKA NIE WYLAŁA ….sic!!!!


NIE MA TO JAK INTERESY.... ,,dla dobra regionu,, oczywiście...  sic!!!! sic!!! sic!!!