czwartek, 23 października 2014

SUPER LEGIA WARSZAWA !!! POPATRZ SOBIE ZZA ŚCIANKA DONEK MATOLE ..JAK PATRIOTYCZNI SĄ ZAWSZE POLSCY ,,KIBOLE,, !!!
23 października 2014 roku


OSTATNIO nie tylko polscy piłkarze nożni zaskakują pozytywnie Rzeczpospolitą!

Jak się okazuje klub sportowy LEGIA WARSZAWA – wiedzie PRYMAT NAJBARDZIEJ PATRIOTYCZNEGO KLUBU PIŁKARSKIEGO W POLSCE, czego dowód po raz kolejny a tym razem podczas meczu z ukraińskim klubem dali KIBICE Legii określani przez PO-lityków ,,kibolami,, !!!

POLSCY POLITYCY – z tego co widać poniżej na foto ...MOGLIBY SIĘ MNÓSTWO NAUCZYĆ OD KIBICÓW LEGII WARSZAWA !!!

W kolejnym meczu Ligii Europejskiej Legia Warszawa grająca na wyjeździe wczoraj 22 października 2014 roku zwyciężyła 1 : 0 ukraiński Metalist Charków – a ponieważ jest wojna w Donbasie, mecz ten rozegrano w Kijowie.

Jeśli macie dostęp do mediów ukraińskich to z łatwością zauważyliście, iż TEMATEM Nr 1 dziś w nich to nie wynik meczu a...POLSKA BIAŁO-CZERWONA FLAGA zawieszona w sektorze kibiców Legii Warszawa …


BRAVO LEGIA WARSZAWA!!! BRAVO FANI !!! BRAVO ,,KIBOLE,, (sic!!!!!)

A jakie FANTASTYCZNE przyśpiewki śpiewali POLSCY PATRIOTYCZNI KIBICE LEGII WARSZAWA ....między innymi kierowane w stronę Ruskiej kur... !!!

Biało czerwona flaga z POLSKIM ORŁEM zawierała ponadto ; PRZEDWOJENNE GODŁA POLSKIEGO MIASTA LWÓW i WILNO oraz ...POLSKIE NAZWY TYCH MIAST !!!!

JESTEM DUMNY Z FANÓW LEGII WARSZAWA. KTÓRZY W TEN OTO SPOSÓB BEZPŁATNIE POMIMO PONIESIONYCH KOSZTÓW ...EDUKUJĄ NASZYCH SĄSIADÓW UKRAIŃCÓW, PRZYPOMINAJĄC IM CO ZOSTAŁO BEZPRAWNIE UKRADZIONE NASZEJ RZECZPOSPOLITEJ !!!

Mam nadzieję, iż Ministerstwo Kultury będzie pamiętało o wyróżnieniu fanów Legii Warszawa za ten PATRIOTYCZNY CZYN – dla dobra stosunków polsko-ukraińskich a przypominający Ukrainie PRAWDĘ HISTORYCZNĄ I KILKUSETLETNIE POLSKIE TRADYCJE TYCH ZIEM !!!

Media ukraińskie uznały TĄ PUBLICZNĄ DEKLARACJĘ POLSKICH KIBICÓW bardzo poprawnie tj; przyjezdni uznają,że (cyt),, LWÓW JEST POLSKI,, !!!!!

NA POZYTYWNĄ UWAGĘ ZASŁUGUJE TAKŻE FAKT,ŻE KIBICE LEGII WARSZAWA PODCZAS 90 MINUT MECZU ORAZ W JEGO PRZERWIE BARDZO DOSADNIE TAK JAK TO TYLKO ,,POLAK POTRAFI,, SKANDOWALI HASŁA ANTY WOJENNE KPIĄC Z OBU STRON KONFLIKTU ROSYJSKO-UKRAIŃSKIEGO ORAZ...SKANDUJĄC SUPER EPITETY POD KĄTEM UKRAIŃSKIEJ POWSTAŃCZEJ ARMII I STEPHANA BANDERY !!!

LEGIO WARSZAWA !!! JESTEŚ WIELKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

No cóż! Skoro paru Ukraińców w Polsce z ,,KARTĄ POLAKA,,macha sobie jakimiś szmatkami z symbolami BANDEROWCÓW, którzy wymordowali dziesiątki tysięcy NASZYCH RODAKÓW – zachowanie kibiców Legii Warszawa było kulturalne i z KLASĄ !!!

BARDZO CIEKAWA jest za to reakcja na to wszystko … tak zwanego ,,POLSKIEGO RADIA,, które ...skrytykowało ten sposób prezentowania swoich poglądów przez POLAKÓW na stadionie w stołecznym Kijowie!
Uznało go za (cyt) ...SKANDALICZNY,, ???????!

(cyt),, Kibice Legii Warszawa za rozbiorem Ukrainy ?! Skandaliczna flaga w Kijowie,,

...taki jest tytuł serwisu ,,Polskiego Radia,, w tej PATRIOTYCZNEJ OTWARTOŚCI POLAKÓW!

Jak widać ZMIENIA SIĘ NASZA NIE TYLKO MEDIALNA POLSKA OD WEWNĄTRZ ...stając się ANTY-POLSKA oraz ANTY-NARODOWA ...NIE PATRIOTYCZNA !!!

NIESTETY POLACY NIE są GŁUPI I OLEWAJĄ TEGO TYPU ,,MEDIALNE OBURZENIA,,jakoby społeczeństwa polskiego – pamiętając chociażby to, że dyrektorem PROGRAMOWYM ,,Polskiego Radia,, był jewrej, EUGENIUSZ SMOLAR (...wcześniej w zarządzie radia przez lata!)

Jego PEJSATY tatuś był ,,protektorem,, tych jewrejów BIELSKIEGO oraz SZLOMO ZORINA,których BANDY napadały, grabiły i mordowały setki Polaków w POLSKIEJ PUSZCZY NALIBOCKIEJ !!!!!!!!!!!!!!

UWAGA! UWAGA !

A teraz informacja dla POLSKICH LEŚNIKÓW 2014 roku, którzy DALI SIĘ NABRAĆ na jakoby jubileusz tylko 90 lat Polskich Lasów Państwowych ( 1924-2014) ;

JEST 100% PEWNE , ZAŚ W WIELU WYPADKACH  OGROMNIE PRAWDOPODOBNE,ŻE TE WŁAŚNIE BANDY ŻYDÓW NAPADŁY, OGRABIŁY I WYMORDOWAŁY WIELU POLSKICH LEŚNIKÓW RZECZPOSPOLITEJ W PUSZCZY NALIBOCKIEJ A W TYM...PRACOWNIKÓW I DYREKCJI GENERALNEJ LASÓW PAŃSTWOWYCH, KTÓRYCH ŚLAD NA TRASIE  Z WARSZAWY  WRAZ Z WYWOŻONYM ARCHIWUM URYWA SIĘ WE WRZEŚNIU 1939 ROKU W TEJ SAMEJ  ...PUSZCZY NALIBOCKIEJ !!!!

Mam wiele bardzo ciekawych info – W SPRAWIE LOSÓW PIERWSZEGO DYREKTORA LP LORETA, którego grobu... ani śladu po archiwum Lasów Państwowych jak dotąd NIKT nie odnalazł ...

Poczytajcie sobie książki-wspomnienia Żydów BIELSKIEGO...ZORINA..opisujących detale W JAKI SPOSÓB MORDOWALI POLAKÓW W TEJ POLSKIEJ PUSZCZY !!!


Wracając do tematu meczu...UKRAIŃCY POWINNI BYĆ NAM WDZIĘCZNI ZA TO PRZYPOMNIENIE CZYJ ZAWSZE BYŁ I NIGDY NIE PRZESTANIE BYĆ POLSKI LWÓW I NIE POWINNI NA POLAKÓW RZUCAĆ TERAZ BŁOTEM !!!

MAŁO KTO DZIŚ PAMIĘTA O TYM,ŻE POLAKOM Z KRESÓW, Z POLSKIEGO LWOWA - ŻOŁNIERZOM WOJSKA POLSKIEGO OBIECANO ZA ZDOBYCIE WZGÓRZA MONTE CASSINO ,ŻE POLSKA ODZYSKA MIĘDZY INNYMI LWÓW UKRADZIONY NAM PO 17 WRZEŚNIA 1939 ROKU PRZEZ KOMUNISTÓW STALINA I ZSRR...

Bardzo wielu z nich ZA TO WŁAŚNIE oddało swe młode życie na tamtym wzgórzu...CZERWONYCH MAKÓW !!!
...tu leżą OSZUKANI - BOHATERSCY ŻOŁNIERZE POLSCY NA CMENTARZU POD MONTE CASSINO,którzy tak daleko od swojej Rzeczpospolitej ODDALI SWE ŻYCIE, ABY MÓC WRÓCIĆ PO WOJNIE  DO DOMU...DO POLSKIEGO LWOWA !!!!!!!!!!!!!!

OSZUKANO ICH I NAS WSZYSTKICH....ci którzy przeżyli bitwę pod Monte Cassino = NIE MOGLI WRÓCIĆ DO KOMUNISTYCZNEJ POLSKI, KTÓRĄ ODDANO STALINOWI...to dlatego ZAMORDOWANO generała Władysława Sikorskiego - zaś nie tak dawno Margaret Thatcher UTAJNIŁA DOKUMENTY TEJ ZBRODNI jakie są na Wyspach Brytyjskich NA KOLEJNE 50 LAT !!! 

A oto jedno z najbardziej znanych cytatów ,,ŻELAZNEJ DAMY,, ...,,Jeżeli chcesz podciąć sobie gardło - TO NIE PRZYCHODŹ PÓŹNIEJ DO MNIE PO BANDAŻ,,
 
Polacy na Monte Cassino...bardzo wielu z nich pochodziło ze Lwowa!!!!

CZAS NAJWYŻSZY USIĄŚĆ DO STOŁU POROZUMIENIA I WZAJEMNEJ WSPÓŁPRACY SĄSIEDZKIEJ – CZAS NAJWYŻSZY WYJAŚNIĆ SOBIE MIĘDZY NASZYMI NARODAMI WSZELKIE BÓLE...TRAGEDIE...a nie czekać aż będą się w to wpieprzać Rosjanie czy Niemcy, BO ONI MAJĄ W TYM TYLKO SWÓJ INTERES !!!

NA DZIŚ ...UKRAIŃCOM BRAKUJE W TEJ KWESTII NIE TYLKO ODWAGI ALE I HISTORYCZNYCH ARGUMENTÓW!!! POLSKA NIGDY NIE ZAPOMNI ...CO JEST POLSKIE – a tenże mecz piłkarski i trybuny SĄ TEGO DOSADNYM DOWODEM !!!

Polacy nie godzący się z takim podejściem POLITYKÓW a nie społeczeństw ...PROTESTUJĄ NIE TYLKO NA STADIONACH !!!

Oto co działo się wczoraj pod ambasadą Ukrainy w Warszawie...TO ZA SPRAWĄ POLITYCZNEGO UCHWALENIA ŚWIĘTA NA UKRAINIE KU CZCI MORDERCÓW NARODU POLSKIEGO, LUDOBÓJCÓW Z UKRAIŃSKIEJ POWSTAŃCZEJ ARMII ORAZ BANDEROWCÓW …


Zdjęcie z protestu /paczone-przez-wizjer.blogspot.com /

Nie jesteśmy rozliczeni W TEJ KWESTII nie tylko POLSKICH ZIEM ale i ukraińskiego LUDOBÓJSTWA na Polakach ...to 100% fakty!!!Na zakończenie zapytam; CZY WIECIE,ŻE W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ 26 PAŹDZIERNIKA NA UKRAINĘ WYBIERA SIĘ NASZ ŚWIĘTY ...JAN PAWEŁ II ??!

Relikwie św. Jana Pawła II zostaną przywiezione do Lwowa

TAK! TAK!
Relikwie świętego Jana Pawła II NA PROŚBĘ głowy Ukraińskiej Grekokatolickiej Cerkwi Światosława Szewczuka przyjadą Z KRAKOWA ...DO LWOWA !!!Jest to na pamiątkę historycznego spotkania sprzed 25 lat, kiedy to Jan Paweł II spotkał się z Gorbaczovem w grudniu 1989 roku...dzięki czemu kościół ten mógł wyjść z podziemi PRZEŚLADOWANY PRZEZ KOMUNISTÓW ...także ukraińskich !!!OBY MOŻLIWOŚĆ MODLITWY W POLSKIM LWOWIE DO RELIKWI POLSKIEGO ŚWIĘTEGO PAPIEŻA JANA PAWŁA II ...DAŁA UKRAIŃCOM POKÓJ ...I MĄDROŚĆ NIE OPARTĄ NA IDEOLOGII BANDEROWCÓW LUB UKRAIŃSKIEJ ZBRODNICZEJ ,,ARMII,, (UPA!).Piszę jak jest....Krzysztof Kowalczyk
PS.CZY SŁYSZELIŚCIE O WYPOWIEDZI BYŁEGO MINISTRA SPRAW ZAGRANICZNYCH RP RADOSŁAWA SIKORSKIEGO , który ,,pochwalił się,, wiedzą iż Putin w 2008 roku złozył Donaldowi Tusk ...PROPOZYCJĘ PODZIAŁU UKRAINY I WYSŁANIA TAM POLSKICH WOJSK ??!Moja intuicja mi podpowiada,że pomimo TCHÓRZLIWEGO wycofania się przez Sikorskiego z tego oświadczenia ...JEST TO 100% PRAWDA, a imć Radosław zrozumiał po czasie JAK OGROMNY PRAWNY PROBLEM ZGOTOWAŁBY TUSKOWI szczególnie teraz po jego ,,UKŁADOWYM,, wyborze na fotel w Unii Europejskiej!!!
KIEDYŚ WYJDZIE SZYDŁO Z WORA...kwestia czasu!