poniedziałek, 27 października 2014

OTO PRZYKŁADOWA PRAWDA O CHOREJ,KARŁOWATEJ POLSCE DNIA DZISIEJSZEGO...POLSCE WEDŁUG ,,MODELU,, PLATFORMY OBYWATELSKIEJ,, - PARTII OSZOŁOMÓW!!!!

27 października 2014 roku

Ostatnio pisałem o rosyjskim ,,KLUBIE WAŁDAJSKIM,,, na którym zjawia się osobiście sam Putin...

CZY WIECIE moi Rodacy...SZANOWNI WYBORCY, WYBIERAJĄCY OD DEKAD NA POSŁÓW W ZNACZNEJ WIĘKSZOŚCI ZDRAJCÓW I POLITYCZNYCH KLAKIERÓW,MOTŁOCH - ,,KTO,, był już tam zaproszonym ważnym gościem ze strony Polski ??!


Podam Wam kilka nazwisk : LESZEK MILLER...JÓZEF OLEKSY...ADAM MICHNIK...ROZENEK...znacie tych ,,PATRIOTÓW,, sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chora, skarłowaciała za sprawą zdrajców Rzeczpospolita...


Pisałem niedawno o zatrzymaniu DWÓCH SZPIEGÓW ROSYJSKICH w Polsce ; adwokata z podwójnym (… w tym rosyjskim!) obywatelstwem oraz pułkownika Ministerstwa Obrony Narodowej RP !!!

Okazuje się właśnie, że SZPIEGA WPROWADZANO NAWET DO BUDYNKU SEJMU RP W WARSZAWIE ...a uczyniła to partia Palikota !!!

Ów ,,mecenas,, TO KOLEŚ BARDZO WIELU POLSKICH POLITYKÓW, który starał się zostać ...POSŁEM RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ – na usługach Moskwy rzecz jasna!!!

Chora, skarłowaciała Polska za sprawą PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!!

Kilka dni temu Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP cofnęło akredytację dziennikarską KOLEJNEMU OSOBNIKOWI powiązanemu z rosyjską Federalna Służbą Bezpieczeństwa!

TO DZIENNIKARZ ; LEONID SWIRIDOV...który w 1997 roku wyjechał z Białorusi a od 2003 roku (….już 11 lat!!!) MIESZKA SOBIE SPOKOJNIE W WARSZAWIE i nie ukrywa,że pisze o Polsce...A PŁACI MU ZA TO ROSYJSKI PRACODAWCA !!!!

TO ON WŁAŚNIE załatwia WYBRANYM POLAKOM udział w tymże ,,KLUBIE WAŁDAJSKIM,,...

MA MNÓSTWO ZNAJOMYCH, KOLEGÓW I PRZYJACIÓŁ POŚRÓD...polskich polityków, posłów !!!!!!!!!!!!!!!!!

Już od lat Swiridov jest persona non grata u naszych sąsiadów CZECHÓW- którzy uważają go OFICJALNIE ZA RUSKIEGO SZPIEGA !!!!!


Chora, zgniła, skarłowaciała OD SZPIEGÓW I SPRZEDAWCZYKÓW POLSKI ...ta ,,NASZA,, Rzeczpospolita...

Niedawno również pisałem o SKANDALICZNYM ODDANIU HONORÓW WOJSKOWYCH PRZEZ KOMPANIĘ GARNIZONU W KOSZALINIE - komunistycznemu prokuratorowi który skazał na śmierć niepełnoletnią sanitariuszkę Armii Krajowej ,,Inkę,, KTÓRĄ PRO-SOVIECKA HOŁOTA I UBECKA SWOŁOCZ ZASTRZELIŁA W PIWNICY BUDYNKU W GDAŃSKU...

POLACY SIĘ TAK OBURZYLI,ŻE MINISTER OBRONY NARODOWEJ ZWOLNIŁ KILKA OSÓB W KOSZALIŃSKIM GARNIZONIE...ale nie zapominajmy,że jest on REPREZENTANTEM Platformy Obywatelskiej!

Dziś właśnie zadecydowano POLITYCZNIE W WARSZAWIE – że od teraz każdy TEGO TYPU HONOROWY Z WOJSKOWĄ ASYSTĄ A ,,NIEPEWNY,, POCHÓWEK KOMUNISTYCZNEGO ŚCIERWA , musi być uzgadniany przez DOWÓDCÓW WSZYSTKICH GARNIZONÓW WOJSKOWYCH W POLSCE z...Instytutem Pamięci Narodowej!

POMYSŁ JEST WE WŁAŚCIWYM KIERUNKU ...lecz nadal chory i mało skuteczny, gdyż NIE DAJE 100% PEWNOŚCI I GWARANCJI, ŻE ZNOWU JAKIŚ DOWÓDCA WOJSKOWY POWIE ,,nic nie wiedziałem,, lub ,,otrzymałem informację z IPN zbyt późno ,, !!!

DLACZEGO WIĘC POLSKI ,,NIEZALEŻNY,, SEJM ,,WOLNEGO,, PAŃSTWA EUROPEJSKIEGO – nie chce rozpatrzeć BARDZO TRAFNEJ USTAWY W TEJ KONKRETNEJ SPRAWIE , JAKA GOTOWA W SWYCH ZAŁOŻENIACH I PROJEKCIE ZOSTAŁA ZŁOŻONA PRZEZ PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – CELEM UCHWALENIA ??!


DLATEGO, iż to chora, cuchnąca INTERESAMI PARTII a nie interesem NARODU i PAŃSTWA Rzeczpospolita Platformy Obywatelskiej !!!!

W kolejną rocznicę wybuchu II wojny światowej A SZCZEGÓLNIE INFORMACJA O WYBORZE DONALDA TUSKA (...szef Platformy Obywatelskiej!, premier RP!) na przewodniczącego Rady Europejskiej – czeski portal internetowy stalo-se.cz napisał ;
(CYTAT) ,, Józef, dziadek Donalda (TUSKA) był oficerem SS i miał brać udział w zbrodniach nazistowskich,,

W swoim życiorysie Józef Tusk pisał,że OD SIERPNIA 1944 ROKU DO MARCA 1945 ROKU PRACOWAŁ PRZY KOPANIU OKOPÓW.

Tekst ten zilustrowano fotografią z podpisem (CYTAT),, Euro-nazista Donald Tusk i jego dziad nazista SS Józef Tusk,,
Euronacista Donald Tusk a jeho děd nacista z SS Josef Tusk

CZY CZYTAŁ ŻYCIORYS DONALDA TUSKA LUB TENŻE ARTYKUŁ NA CZESKIM PORTALU ...burmistrz Działdowa BRONISŁAW MAZURKIEWICZ ???!

NIE WIEM!!!!

Ale wiem za to,że niedawno ...BURMISTRZ DZIAŁDOWA UHONOROWAŁ NIEMIECKICH NAZISTOWSKICH ZBRODNIARZY , KTÓRZY OBAJ BYLI W SS !!!!!!!!

W przypadku pierwszego ze ZBRODNIARZY SS – odznaczonego HERBERTA KOSCHOWITZA , osobiście burmistrz Działdowa Mazurkiewicz ...POSADZIŁ DRZEWO POŚWIĘCONE PAMIĘCI TEGOŻ ZBRODNIARZA!
                                 Skandal w Działdowie.Burmistrz uhonorował nieżyjących nazistów!

Wiecie gdzie??! W PARKU MIEJSKIM IMIENIEM … NASZEGO ŚWIĘTEGO PAPIEŻA JANA PAWŁA II, którego naziści ZMUSZALI DO PRACY FIZYCZNEJ w jego młodości w kamieniołomach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy drzewko pochodzi z Lasów Państwowych ...panie dyrektorze Generalny Wasiak ??!
CZY TO BYŁO DRZEWKO Z TEJ SAMEJ ,,PULI,, CO OBECNIE TAK NIEDAWNO MEDIALNIE SADZONE ...PREZYDENCKIE ,,DĘBY WOLNOŚCI,, ???!

Drugi ZBRODNIARZ SS – JAN GERLACH został uhonorowany pośrednio poprzez powieszenie pamiątkowej tablicy na płycie mosiężnej na jednym z odrestaurowanych w mieście ogrodzeń – UPAMIĘTNIAJĄCYCH CAŁĄ RODZINĘ GERLACHÓW !!!!!


A teraz UWAGA moi Rodacy :

HERBERT KOSCHOWITZ - ...był strażnikiem obozu koncentracyjnego w Działdowie, BRAŁ OSOBIŚCIE UDZIAŁ W ARESZTOWANIACH POLAKÓW A TAKŻE W EGZEKUCJACH LUDNOŚCI POLSKIEJ !!!


Natomiast JAN GERLACH – SYN tak wyróżnionego przez burmistrza Działdowa Mazurkiewicza , był bardzo zaangażowanym, bliskim współpracownikiem tego obozu koncentracyjnego w Działdowie, BRAŁ OSOBIŚCIE UDZIAŁ W ŁAPANKACH LUDNOŚCI POLSKIEJ W DZIAŁDOWIE ORGANIZOWANYCH PRZEZ SS oraz brał udział w likwidacji getta żydowskiego w Mławie !!!!!!!!!!!!!!!!!


OBAJ CI ZBRODNIARZE SS tj; KOSCHOWITZ i GERLACH znajdują się na ...LIŚCIE ZBRODNIARZY NIEMIECKICH przebywających w czasie okupacji w Działdowie a listę tą sporządził w 1946 roku ...WICE BURMISTRZ DZIAŁDOWA Stanisław Radomski !!!


Jako osoba, której dziadka zamordowali naziści... członków rodziny mordowano w hitlerowskim obozie koncentracyjnym...mordowano w miejscach ich ówczesnego zamieszkania strzałami karabinów maszynowych – PYTAM :

KTO Z WAS PIERWSZY DZIŚ WYPALI NA CZOLE ...KU PRZESTRODZE (!!!) HITLEROWSKĄ SWASTYKĘ KAŻDEMU POLSKIEMU CHOREMU URZĘDNIKOWI = ZA TO CO TAK SKANDALICZNIE WOBEC NASZEJ NARODOWEJ KRZYWDY TERAZ CZYNIĄ , OBRAŻAJĄC  MNIEJ CZY BARDZIEJ ŚWIADOMIE NASZĄ POLSKĘ ??!

Gdybyśmy TAKICH KRETYNÓW spotykali z naznaczonym na czole tego typu znakiem...NIE BYŁOBY WIĘCEJ PRZYKŁADÓW CZCZENIA LUB ODDAWANIA HONORÓW KATOM POLSKI PATRIOTYCZNEJ...POLSKIEJ LUDNOŚCI STAWIAJĄCEJ CZYNNY OPÓR NAJEŹDŹCOM NIEMIECKIM CZY SOVIECKIM LUB UKRAIŃCOM !!!!!!!!!!!

A tak...MAMY DZIŚ CHORE, SKUNDLONE PAŃSTWO POD WODZĄ UDAJĄCYCH IŻ TEGO NIE WIDZĄ PO-LITYCZNYCH ZDRAJCÓW PRAWDZIWYCH IDEAŁÓW POLSKOŚCI


PYTAM;

Dlaczego nie reaguje na tego typu SKANDALE natychmiast i z urzędu PROKURATURA lub GŁÓWNA KOMISJA ŚCIGANIA ZBRODNI PRZECIWKO NARODOWI POLSKIEMU...dlaczego tacy KRETYNI i IDIOCI – piastują na koszt Skarbu Państwa swe urzędy ???!

DLACZEGO W KONSTYTUCJI RZECZPOSPOLITEJ – nie mamy jasno i czytelnie sprecyzowane , określone NASZE NARODOWE SKARBY I ŚWIĘTOŚCI , za naruszenie których bezwzględnie ...KULA W ŁEB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A teraz moja INFORMACJA SPECJALNA dla czytelników mego bloga www.pigipedia.blogspot.com mieszkających i pracujących na Wyspach Brytyjskich !!!

W DNIU 06 LISTOPADA 2014 ROKU – o godz.13.30 , w kościele Polskim w Huddersfield
odbędzie się WYJĄTKOWY POGRZEB śp. Pana ROMUALDA RODZIEWICZ !!!

Oddział Hubalczyków z mjr. Henrykiem Dobrzańskim /CAF /PAP
Oddział majora Henryka Dobrzańskiego ,,Hubala,, ...

W dniu 01 lipca 2008 roku Prezydent RP śp. LECH KACZYŃSKI – odznaczył Go ZA WYBITNE ZASŁUGI DLA NIEPODLEGŁOŚCI RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski !

Romuald Rodziewicz zmarł mając 101 lat w Domu Opiekuńczym ,,JASNA GÓRA,, w Huddersfield w Anglii …

TO OSTATNI Z ŻYJĄCYCH ŻOŁNIERZY – LEGENDARNEGO ODDZIAŁU MAJORA ,,HUBALA,,...

Urodził się w 1913 roku w ŁAWSKIM BRODZIE na Kresach Rzeczpospolitej...SKRADZIONYCH NAM POLAKOM PRZEZ KOMUNISTÓW !

Gdy miał 26 lat wybuchła II wojna światowa... walczył w Grupie ,,Wołkowysk,, jako podoficer 102 Rezerwowego Pułku Ułanów pod dowództwem generała Przeździeckiego.

Następnie pod dowództwem słynnego zagończyka ppłk Jerzego Dąbrowskiego ze 110 Pułku Ułanów od 23 września przeszedł z Kresów aż pod Warszawę .

PO UPADKU WARSZAWY...JAKO OCHOTNIK, WRAZ Z 60 ŻOŁNIERZAMI WOJSKA POLSKIEGO DOŁĄCZYŁ DO ODDZIAŁU WYDZIELONEGO WOJSKA POLSKIEGO SŁYNNEGO MAJORA ,,HUBALA,,(Henryka Dobrzańskiego).

Brał udział WE WSZYSTKICH BITWACH ,,HUBALCZYKÓW,, na Mazowszu i Kielecczyźnie...po bitwie pod Huciskami Romuald Rodziewicz otrzymał stopień wachmistrza kawalerii!

Po śmierci ,,Hubala,,(...do dziś Niemcy nie ujawnili miejsca jego pochówku!) 
                                     

był instruktorem a potem pracował w wywiadzie wojskowym Ośrodka Północ I w Wilnie .
W 1942 roku wstąpił do Armii Krajowej na tamtym terenie...w sierpniu 1943 roku aresztowany przez Niemców, osadzony w więzieniu Mołodeczno – a stamtąd transportem wywieziony do obozu koncentracyjnego Auschwitz.

W tym obozie spotkał swoich kolegów z oddziału ; JÓZEFA DRABIK , ANTONIEGO PIOTROWSKIEGO, oraz porucznika ,,CZARNEGO,,

Z Auschwitz wywieziono go do obozu Buchenwald a potem do Nadrenii, gdzie naprawiał z innymi więźniami tory kolejowe...
Potem hitlerowcy wywieźli Go do Insbrucku w Austrii, gdzie 03 maja 1945 roku został wyzwolony przez aliantów i wysłany do szpitala.

Po 5 tygodniach ruszył do Włoch i wstąpił do II Korpusu..

TO WYŁĄCZNIE ZA SPRAWĄ WSPOMNIEŃ śp. RODZIEWICZA - POWSTAŁA SŁYNNA KSIĄŻKA MELCHIORA WAŃKOWICZA ,,HUBALCZYCY,, opisująca losy i walki tego oddziału Wojska Polskiego w okupowanej Polsce tamtego okresu...


Macie taką książkę chociaż w domu ????????????????????????!

W 1947 roku Romuald Rodziewicz wystąpił z armii i osiedlił się w Anglii...NIE MOGĄC WRÓCIĆ DO SWEGO DOMU NA KRESY, UKRADZIONE NAM DO DZIŚ 2014 ROKU !!!!

Jeśli macie taką możliwość na Wyspach Brytyjskich ...KONIECZNIE JAKO POLACY A JEGO RODACY , W PODZIĘKOWANIU ZA JEGO TRUD W ODZYSKANIU NASZEJ POLSKI DZIŚ – ZŁÓŻCIE MU HONOR I SZACUNEK 06 listopada 2014 roku w kościele Polskim w Huddersfield o godz.13.30 !

NIE ZAPOMNIJCIE O ,,BIAŁO-CZERWONEJ,,...


Piszę jak jest...Krzysztof Kowalczyk

PS.

INFORMACJA SPRZED CHWILI ...

Do ukraińskiego parlamentu dostał się po wczorajszych wyborach z ramienia Partii Radykalnej Ołeha Liaszki  ...SYN KATA NARODU POLSKIEGO, MORDERCY I ZBRODNIARZA Z UKRAIŃSKIEJ POWSTAŃCZEJ ARMII ...81 LETNI DZIŚ JURIIJ  SZUCHEWYCZ., zapewne najstarszy deputowany!                 
                                  
Paskudna morda...
                             

Facet jest znany z ogromnej ilości ANTY POLSKICH WYPOWIEDZI !!!!!!!

W 2011 roku WZYWAŁ DO ODEBRANIA POLSCE jego zdaniem ,,etnicznie ukraińskich ziem,,..

(cyt),,  TO PRAWDA, JESZCZE NIE WSZYSTKIE ETNICZNE ZIEMIE (ukraińskie) ZOSTAŁY ZEBRANE W CAŁOŚĆ. DO PRAWDZIWEJ JEDNOŚCI DOJDZIEMY , KIEDY ZBIERZEMY TE ZIEMIE, KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ JESZCZE POZA GRANICAMI UKRAINY,,

Panie Wałęsa...może by tak jakaś KOLEJNA NAGRODA dla tego ,,seniora,, ??! sic!!!!!!!!!!

Rosjanie więzili go jako wroga ludu (...czemu nie dostał w czapę??!) i to u nich w więzieniach stracił wzrok...

JEST NA UKRAINIE BARDZO ZNANY ZE SWOJEJ WROGOŚCI DO NASZEJ POLSKI !!!!!

CZY WIECIE że ten stary  ukraiński idiota - DOMAGAŁ SIĘ W 2002 ROKU...(uwaga!!!!) PRZENIESIENIA POLSKIEGO CMENTARZA OBROŃCÓW POLSKIEGO LWOWA  ...DO POLSKI !!! 

Prezydent Ukrainy JUSZCZENKO w 2006 roku nadał mu tytuł ... ,,BOHATERA UKRAINY,, !!!

JEGO OJCIEC ROMAN SZUCHEWYCZ  - JAKO DOWÓDCA UPA JEST ODPOWIEDZIALNY ZA LUDOBÓJSTWO MINIMUM 120 TYSIĘCY POLAKÓW ...

...a to ich ,,dzieło,, na ludności polskiej!!!!!!!!!!!