czwartek, 9 października 2014

NIEBAWEM NIE TYLKO POLSCY LEŚNICY BĘDĄ MOGLI DOTKNĄĆ W LESIE TO POLSKIE NIEWIDZIALNE CACKO...

09 października 2014 roku
Dołączona grafika

POLSKI NIEWIDZIALNY CZOŁG ,,PL - 01,,...w Lasach Państwowych prezentuje się MEGA OKAZALE !!!!!!!!!!!!!!!


Ja już to nasze cudo techniki wojskowej dotknąłem gdzieś tam w polskim lesie...


Jako jeszcze prototyp stał się GWIAZDĄ podczas Targów Przemysłu Obronnego w 2013 roku w Kielcach.

POLSKI CZOŁG NOWEJ GENERACJI o nazwie ,,PL-01,, zaprojektowany w Gliwicach , w OBRUM-ie, przy współpracy z brytyjskim BAE-Systems.

To supernowoczesny wóz wsparcia bezpośredniego, nafaszerowany techniką XXI wieku i nowinkami jakie nie są jak dotąd spotykane w obecnych czołgach na świecie!CZOŁG TEN JEST ...NIEWIDZIALNY DLA WSZYSTKICH RADARÓW I WSZELKIEJ BRONI PRZECIWNIKA WYPOSAŻONEJ W ...CZUJNIKI PODCZERWIENI!!!

Taka POLSKA ,,FATAMORGANA,,...pokryta dodatkowo specjalnym materiałem pochłaniającym fale radiowe!

W przedniej części czołgu siedzi kierowca, mający za plecami BEZZAŁOGOWĄ wieżę, a obok miejsce dla dowódcy tego cacka i celowniczego!

Czołg może mieć dwa rodzaje działa tj; kalibru 105 lub 120 mm, które mogą strzelać typowymi,klasycznymi pociskami ...LUB KIEROWANYMI RAKIETAMI PRZECIWPANCERNYMI !

Z każdym działęm sprzężony jest karabin maszynowy UKM 2000 C kal.7,62 mm.
Ponadto zdalnie sterowany moduł tego czołgu zawiera dodatkowe uzbrojenie granatnik automatyczny GA kal.40 mm , aktywny system obrony niszczący nadlatujące w stronę czołgu pociski, wyrzutnie granatów dymnych i dwa dodatkowe rodzaje karabinów maszynowych kal7,62 mm lub 12,7 mm.


GŁÓWNĄ ROLĘ w tym, iż ten czołg staje się niewidzialny dla radarów i czujników podczerwieni odgrywają specjalne płytki heksagonalne, którymi pokryty jest cały ten sprzęt!
KAŻDY TEKI ELEMENT MOŻE W TERENIE ZMIENIAĆ SWOJĄ TEMPERATURĘ I DOSTOSOWYWAĆ JĄ DO OTOCZENIA W DANEJ CHWILI (...np, mróz MINUS 16 stopni Celsjusza!).
Dzięki temu czołg oszukuje detektory, dla których jest niewidzialny a na dodatek jest w stanie tym samym ..PRZYBRAĆ KSZTAŁT KONSTRUKCJI np.; samochodu !!!!

Pomocny w tym jest INTELIGENTNY system chłodzenia czołgu, który odprowadza nadmiar ciepła i odpowiednio reguluje termicznie poszycie czołgu...

Masa PODSTAWOWA czołgu ,,PL-01,, to 30 ton i może on spokojnie pędzić do celu 70 km/h, dzięki silnikowi diesla o mocy 940 KM, sprzężonemu z hydrokinetyczną AUTOMATYCZNA skrzynią biegów i specjalnym mechanizmem wspomagania jazdy.

KONIA Z RZĘDEM TEMU, KTO ODGADNIE na terenie których Regionalnych Dyrekcji Lasów Państwowych w Polsce ,,PL-01,, zostawia w terenie WIDOCZNE JEDYNIE.... ŚLADY GĄSIENIC CZOŁGOWYCH !

TOP SECRET !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Veni...Vidi..Vinci... (!!!)

Nie tylko w leśnym terenie DOSKONALE RADZI SOBIE z drzewami, ale również z nachyleniem 30 stopni, rowami, okopami 2,6 mb a także przeszkodami wodnymi 1,5 mb...nawet i takimi o głębokości 5 mb przy odpowiednim zabezpieczeniu.


JEŚLI OBECNE TESTY ZAKOŃCZĄ SIĘ SUKCESEM , na co wygląda – PRODUKCJA POLSKIEGO CZOŁGU ,,PL-01,, RUSZA NATYCHMIAST !!!!!!!!!!!!!!!!!!


POLACY OD ZAWSZE MIELI SUPER POMYSŁY OBRONNE, MILITARNE – KTÓRE KRADLI NAM ZABORCY LUB TACY ,,SOJUSZNICY.. JAK ...nie tylko ZSRR !!!!!!!!!!!

I tu zapraszam Was do poczytania AUTENTYCZNEJ HISTORII ŚMIERCI nieopodal Koszalina polskiego naukowca, który wymyślił kilka ciekawych rodzajów broni A W TYM ,,TARCZY ANTYRAKIETOWEJ,, która bardzo szybko pojawiła się po jego tragicznej i tajemniczej śmierci ...ALE NIE W POLSCE !!!!!!!
Opis tego jest na moim poprzednim blogu www.pigipedia.blog.com (PO)Lesie.... TO FAKTY, z którymi moim zdaniem ma ścisły związek śmierć ( MORDERSTWO) premiera Jaroszewicza!

Polacy prowadzą od paru lat bardzo ciekawe prace badawcze ściśle związane z obronnością a szczególnie ukierunkowaniem tego tak, aby to POLSKI PRZEMYSŁ ZBROJENIOWY zarabiał na ...POLSKICH POMYSŁACH I MYŚLI TECHNICZNEJ !

W ,,sojuszach,,.... jest ,,COŚ,, co jest mi trudno pojąć – a ostatnio ta oto rewelacja ;

DEPARTAMENT STANU USA zatwierdził sprzedaż Rzeczpospolitej Polskiej 40 SZTUK POCISKÓW MANEWRUJĄCYCH DALEKIEGO ZASIĘGU POWIETRZE-ZIEMIA TYPU ,,JASMM,, .

POLSKA MA ZA NIE ZAPŁACIĆ PÓŁ MILIARDA DOLARÓW to jest około 41 mln PLN ...ZA SZTUKĘ !!!!!!!!!!!!!!

JAKIM TO ,,ŻYDOWSKIM CUDEM,, TE SAME POCISKI KOSZTOWAŁY FINLANDIĘ ...12 mln PLN za sztukę (!!!), zaś lotnictwo USA ...MILION DOLARÓW za sztukę ( czyli max.4,5 mln PLN!!!) ?????????????????????????

Czyżby CENA ZA SZTUKĘ (….41 mln PLN!!!) owych 40 sztuk pocisków manewrujących USA jaką zakupiła NASZA POLSKA zawiera ową tajemnicę ,, PODATKU KORUPCYJNEGO,, dla polskich notabli (...czytaj: POSPOLITYCH PO-LITYCZNYCH  OSZUSTÓW I ZŁODZIEI !!!), o czym CAŁY NARÓD POLSKI DOWIEDZIAŁ SIĘ DZIĘKI KNAJPIE ,,Sowa & Przyjaciele,, i kilku kelnerom ?????????????????

No cóż!

POZOSTAJE NAM POLAKOM MIEĆ NADZIEJĘ, ŻE POLSKI RZĄD KTÓRY NIEBAWEM BĘDZIE NOWY ...NIE BĘDZIE TAK GŁUPI I TĘPY JAK OBECNY Platformy Obywatelskiej !!!!!!


Piszę jak jest …BARDZO interesująco w lasach!!!


Krzysztof Kowalczyk

PS.

CZAS NAJWYŻSZY ABY NAJBLIŻSZY I KOLEJNY POLSKI RZĄD ZACZĄŁ MATERIALNIE CENIĆ SIĘ WE WSZELKICH INTERESACH MIĘDZYNARODOWYCH – GDZIE WYKORZYSTUJE SIĘ POLSKIE UMYSŁY, JEDNE Z NAJWYBITNIEJSZYCH NA ŚWIECIE!!!
Co widać...słychać...i czuć !!!!!!!!!!!!!!!!


A nie jak jest to od lat ...DAWAĆ się OGŁUPIAĆ I MAMIĆ OBIECANKAMI-CACANKAMI typu; Donald Tusk – GALAKTYCZNY MISTRZ ŚCIEMY !!!