sobota, 25 października 2014

MIESZANIE W UMYSŁACH POLAKÓW...KTO?! PO CO ??! I DLACZEGO ?!

25 października 2014 roku

Temat PROBLEM NARODOWY POLSKI ...


Oto piękny pomnik NASZEGO ŚWIĘTEGO PAPIEŻA JANA PAWŁA II - jaki odsłonięto teraz w Paryżu! 
Wysoki na 3,6 metra powstał wytworem rąk ROSJANINA !!! 


MA BARDZO CIEKAWY WYRAZ TWARZY...tak jakby papież Jan Paweł II w zadumie MYŚLAŁ W TEJ CHWILI O NASZEJ POLSCE I O TYM JAK WIELE ZŁEGO SIĘ W NIEJ DZIEJE...
… POLSKA UTRATA PAMIĘCI !!!

Ostatnio PONAD 70 LAT OD CZASU  OGRABIENIA NASZEJ RZECZPOSPOLITEJ Z ZIEM NA WSCHODZIE … ,,ni z gruszki, ni z pietruszki,, bardzo głośno stało się NA TEMAT NASZYCH POLSKICH GRANIC min. za sprawą wypowiedzi Radosława Sikorskiego, który WYPAPLAŁ PUBLICZNIE MEDIOM , iż Prezydent Rosji Putin – złożył propozycję ODZYSKANIA ZIEM POLSKICH NA WSCHODZIE, a będących obecnie pod ukraińską administracją!

CHODZI MIĘDZY INNYMI O POLSKI LWÓW...

Jak wielu Polaków PAMIĘTA dziś,że to są ZIEMIE RZECZPOSPOLITEJ ??!

Proponuję MOIM RODAKOM poprawę owej wiedzy na temat POLSKOŚCI I JEJ HISTORII , abyście byli dumni z tego, iż Bóg pozwolił Wam urodzić się POLAKAMI – a nie tylko duma po rzadkich co prawda ALE SUKCESACH NASZYCH SPORTOWCÓW zdobywających nawet tytuły Mistrzów Świata, co natychmiast wykorzystują HIENY (...czytaj: POD SIEBIE POLSCY POLITYCY !!!)...

PRZYPOMNIJCIE SOBIE RZECZPOSPOLITĄ JAKIEJ JESZCZE NIE ZNACIE nie koniecznie za sprawą Waszej niechęci do wiedzy – lecz raczej w wyniku POLITYCZNEGO MIESZANIA NAM W NASZYCH UMYSŁACH I GŁOWACH PRZEZ OSTATNIE DZIESIĘCIOLECIA …

Namawiam Was do zakupu monumentalnej monografii POLSKICH MIAST UTRACONYCH ZA SPRAWĄ ZŁEJ I NIEPRZEWIDYWALNEJ POLITYKI W NASZYM KRAJU...

CZY WIECIE,ŻE NASZEJ OJCZYŹNIE SKRADZIONO PONAD 200 ( słownie ; DWIEŚCIE!!!) SAMYCH MIAST NA WSCHODZIE KRAJU PO 17 WRZEŚNIA 1939 ROKU A POTEM PRZESUNIĘCIU GRANIC NA ZACHÓD ???!Nie liczę wsi,osad....

To jeszcze nic...DODAJĄC TE, KTÓRE PO TRAKTACIE RYSKIM 1921 ROKU NIE ZNALAZŁY SIĘ W GRANICACH NASZEJ POLSKI, KTÓRA TRZY LATA WCZEŚNIEJ 1918 ROKU ODZYSKAŁA NIEPODLEGŁOŚĆ (...jak dla przykładu ; ŻYTOMIERZ, KAMIENIEC PODOLSKI itd. itd.!) ...to byłoby ich mnóstwo!


CZY ZASTANAWIALIŚCIE SIĘ CHOĆ RAZ W SWOIM ŻYCIU JAKO POLACY ( PATRIOCI??!) ; ile Rzeczpospolita utraciła TYLKO OSTATNIO wsi, ludności, zamków, rezydencji magnackich,majątków ziemskich,pałaców, restauracji,kawiarni, okazałych wilii, naszych polskich cmentarzy …??!

NIKT JESZCZE TEGO CO NAM SKRADZIONO NIE POLICZYŁ DOKŁADNIE...NIKT NAM ZA TO NIE ZADOŚĆUCZYNIŁ...PRAKTYCZNIE NIKT ANI PO STRONIE WROGÓW POLSKI ANI PO STRONIE POLSKICH POLITYKÓW = NIE ZOSTAŁ ROZLICZONY ZA ,,UTRATĘ PAMIĘCI,, I BRAK SKUTECZNYCH POCZYNAŃ, ABYŚMY ODZYSKALI TO CO OD SETEK LAT,KOLEJNEGO TYSIĄCLECIA JEST POLSKIE...


,,KRESOWA ATLANTYDA,, - to tytuł cyklu książek na temat SKRADZIONYCH POLSCE MIAST NA WSCHODZIE NASZEJ RZECZPOSPOLITEJ , autorstwa profesora Stanisława, Sławomira Niciei... zakupcie dla siebie, aby móc NA ARGUMENTY DYSKUTOWAĆ ZE ZŁODZIEJAMI POLSKICH ZIEM !!! ZACHĘCAM GORĄCO !!!

Tom czwarty nosi tytuł ,,KRESOWA ATLANTYDA.HISTORIA I MITOLOGIA MIAST KRESOWYCH,,

Czy czytał ją Putin ??! NIE WIEM, ale...ostatnio Prezydent Rosji ,,TRYSKA WIEDZĄ HISTORYCZNĄ,, na temat Polski i na dodatek tą PRAWDZIWĄ !!!

Ostatnio Putin w Soczi na spotkaniu KLUBU WAŁDAJSKIEGO powiedział moim zdaniem PRAWDĘ o Polskich ziemiach i o Ukrainie :

(cytat) ,, Inną sprawą jest to, że HISTORIA POWSTANIA UKRAINY W JEJ DZISIEJSZYCH GRANICACH TO DOŚĆ ZŁOŻONY PROCES (…)

W latach 20 – tych przy tworzeniu ZSRR, ziemie które wchodziły w skład Noworosji – Charków, Ługańsk,Donieck, Mikołajów,Chersoń i Odessa – ZOSTAŁY PRZEKAZANE UKRAINIE.

NIE UWAŻANO TEGO ZA STRATĘ DLA ROSJI , GDYŻ ODBYŁO SIĘ TO W RAMACH JEDNEGO PAŃSTWA.

W 1954 roku Nikita Chruszczov (...był Ukraińcem!) - nie wiedzieć czemu przekazał Ukrainie Krym. Przy czym zrobił to z naruszeniem prawa ZSRR.

PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ UKRAINIE PODAROWANO CZĘŚĆ TERYTORIUM.
CZĘŚĆ ODCIĘTO OD POLSKI...CZĘŚĆ OD WĘGIER !

JAKIM MIASTEM BYŁ LWÓW ...JEŚLI NIE POLSKIM ??!


.koniec CYTATU wypowiedzi Putina sprzed kilku dni !!!!!

Jego zdaniem (...A WEDŁUG MNIE MA 100% RACJĘ !!!!) - Ukraina POD WZGLĘDEM ,,CZĘŚCI SKŁADOWYCH,,jest … ,,bardzo złożonym tworem państwowym,,

TYLKO CHORY CZŁOWIEK nie przyzna akurat w tej kwestii PUTINOWI RACJI ...to fakty!!!

Wie o tym doskonale na Węgrzech ORBAN, który nie wiem czy wiecie – ale ostatnio wsiadł w swój rządowy samolot i BEZ POWIADAMIANIA UKRAINY ...poleciał DO SWOICH, DO WĘGRÓW żyjących na terenach obecnej Ukrainy jako państwa , NA ZIEMIE, KTÓRE OD PONAD TYSIĄCA LAT BYŁY WĘGIERSKIE !!!!

Czy stać na TAKI NUMER (!!!) kogokolwiek z obecnego rządu Platformy Obywatelskiej – czy Prezydenta RP Komorowskiego,którego BOR pozwala SMAROWAĆ GARNITUR ŚMIERDZĄCYM JAJKIEM PODCZAS WIZYTY U POLAKÓW ZAMIESZKAŁYCH NA DZISIEJSZEJ UKRAINIE przez jakiegoś nawiedzonego nacjonalistę ukraińskiego ??!

JAK SIĘ CZUJECIE JAKO POLACY wiedząc o tym...bo mi się w kieszeni SAM nóż otwiera!!!


TERAZ NA UKRAINIE MAMY WYBORY...wielu Polaków dało się namówić na wyjazd tam w roli ,,OBSERWATORÓW,, ale według mnie żadną nowiną dla mnie są już ATAKI HAKERÓW na komputery liczące głosy I POWIEM SZCZERZE,ŻE INTUICJA MI PODPOWIADA ,ŻE NIE TYLKO ROSJANIE MOGĄ STAĆ ZA TEGO TYPU WŁAMANIAMI HAKERSKIMI ...ale i nawet sami Ukraińcy !!!

WYBORY NA UKRAINIE ,,MUSI WYGRAĆ,,...nacjonalizm , Prawy Sektor, a więc BANDEROWCY I WROGOWIE POLSKI , KTÓRZY CO INNEGO MÓWIĄ A CO INNEGO ROBIĄ !!!

NIE UKRYWAM ,że coraz bardziej sceptycznie i na NIE (!!!) - podchodzę do kwestii POMOCY PRZEZ POLSKĘ atakowanej na wschodzie Ukrainie !!!

DLACZEGO ??!

ANTYPOLSKIE POCZYNANIA UKRAIŃCÓW pomimo naszej POLSKIEJ deklaracji pomocy od chwili rozruchów na Majdanie … WCALE NIE ZMALAŁY !!!

Prezydent Ukrainy Poroszenko ustanowił teraz OFICJALNIE … święto Stephana Bandery – nacjonalistycznego ideologa Ukraińskiej Powstańczej Armii, KTÓRZY WYMORDOWALI NAM DZIESIĄTKI TYSIĘCY NASZYCH RODAKÓW !!!

O ZGROZO ...NIGDY NIE UKARAŁA ICH ZA TO POLSKA , LECZ ...KOMUNISTYCZNY ZWIĄZEK SOCJALISTYCZNYCH REPUBLIK RADZIECKICH, który ścigał banderowców i ...MORDOWAŁ ICH W PROCESACH PUBLICZNYCH !

Sprawa UKRAIŃSKIEGO NACJONALIZMU, zachowań Ukraińców w Polsce ( studenci ...nawet z ,,Kartą Polaka,, czy też ,,ZWYKLI,, goście!) jest już tak poważna,iż ZAINTERESOWAŁY SIĘ TYM ,,stosowne,, POLSKIE ORGANY !!!!

ŚCIGAĆ SKUR***ÓW I NATYCHMIAST WYDALAĆ Z POLSKI ...a ja mam w oczach ŻAŁOSNY UKŁON w Gdańsku Lecha Wałęsy wręczającego nagrodę Solidarności...BANDEROWCOM, WROGOM POLSKI z ,,Prawego Sektora,,


A ja mam w oczach POLSKIE HEŁMY WOJSKOWE I KAMIZELKI KULOODPORNE jakie Polacy dostarczyli w ramach sąsiedzkiej POMOCY Ukrainie, w które ...WYPOSAŻONO UKRAIŃSKIE BATALIONY PROMUJĄCE UPA I BANDERĘ, LUDOBÓJCĘ POLAKÓW !!!

...Tak wyglądały POLSKIE HEŁMY płynące strumieniem jako pomoc dla Ukrainy na przejściach granicznych RP!

NIE DAJMY SIĘ ROBIĆ W ,,JAJO,,...UKRAINA POROSZENKI JEST NADAL SKRAJNIE NIEUCZCIWA WOBEC POLSKI A ICH DECYZJE SĄ TYLKO TEGO CZYTELNYM PRZEKAZEM!!!

NIE POWTARZAJMY BŁĘDÓW NASZYCH RODAKÓW Z LAT 30 i 40 POPRZEDNIEGO STULECIA, KTÓRZY UFALI UKRAIŃCOM, POMAGALI IM, DAWALI PRACĘ A DZIŚ...LEŻĄ POMORDOWANI PRZEZ UKRAIŃCÓW ...w studniach, rowach, bezimiennych mogiłach, popalonych osadach, domach, rozkradzionych dworach...

TO SĄ 100% FAKTY ...


Wracając zaś do REWELACJI Radosława Sikorskiego – obecnego Marszałka Sejmu RP a wówczas Ministra Spraw Zagranicznych, który POINFORMOWAŁ MEDIA(... A NASTĘPNIE TCHÓRZLIWIE SIĘ WYCOFAŁ !!!), iż Putin proponował Tuskowi ...ODZYSKANIE POLSKICH ZIEM KRESOWYCH a w tym Lwowa :


Za ,,X,, lat pojawią się zapewne w formie książkowej ,,WSPOMNIENIA,, Radosława Sikorskiego – który jak obecnie Donald Tusk NIE KONIECZNIE BĘDZIE PRZEBYWAŁ W POLSCE (sic!!!!!!)...w których owa PRAWDA WRÓCI niczym bumerang, zaś ,,Radek-Zdradek,, jak go nazywają Polityczni kolesie , będzie nie mniej niż OSTATNIO pokrętnie tłumaczył detale owej ,,PROPOZYCJI PUTINA,,

A WIECIE,ŻE Z TEJ ROZMOWY JEST SPORZĄDZONA TAJNA NOTATKA ...A WIECIE O TYM,ŻE DONALD TUSK INFORMOWAŁ O TYM -V-CE PREZYDENTA USA ??!

Ta propozycja Putina padła nie w 2008 roku na Kremlu , lecz NA POLSKIM POMORZU ...na sopockim molo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ...Czy nie zastanawia Was W JAKIM JĘZYKU tak swobodnie w Polsce Tusk rozmawia z Putinem ??! TO NIE JĘZYK POLSKI ! NIEMIECKI ....!!!!!!       

TO TAM POJAWIŁ SIĘ TEMAT ...ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ TERENÓW RDZENNIE NALEŻĄCYCH DO RZECZPOSPOLITEJ SPRZED 17 WRZEŚNIA 1939 ROKU, GDY SOVIECI ZAATAKOWALI NASZ KRAJ !!!

Putin był wówczas nie prezydentem Rosji a PREMIEREM i podczas spaceru z Tuskiem SAM NA SAM w Sopocie na molo...mówił o tym, czyniąc ALUZJE do kwestii ,,ukraińskiego Lwowa,, (SIC!!!)
...czyli WY z jednej a MY z drugiej ??!

DOKUMENT TEN z klauzulą ,,zastrzeżone,, sporządził ówczesny wice minister spraw zagranicznych RP ANDRZEJ KREMER...który niebawem po tym ZGINĄŁ W KATASTROFIE SAMOLOTU WRAZ Z PREZYDENTEM KACZYŃSKIM POD SMOLEŃSKIEM !!!

Jest to taka zbiorcza NOTATKA Kremera – opisująca najważniejsze elementy wizyty Putina na Pomorzu z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej!!!

W części zatytułowanej przez Kremera ,,W WĄSKIM GRONIE,, - który odnosi się do owego słynnego spaceru SAM NA SAM Putina i Tuska po sopockim molo...UKRAIŃSKI WATEK POJAWIA SIĘ AKURAT TAM, gdzie jak pisze Kremer Tusk i Putin ,,omawiali głównie kwestie ukraińskie,,


Gdy Tusk poruszył kwestię POTRZEBY ROZLICZENIA ZBRODNI KATYŃSKIEJ – Putin odparł mu. iż...główną OFIARĄ Stalina był jednak ...naród rosyjski!

Opisując konsekwencje inne stalinizmu – wymienił min; POWOJENNE ZMIANY GRANIC, z której jak stwierdził LITWINI i UKRAIŃCY SĄ Z CAŁA PEWNOŚCIĄ BARDZO ZADOWOLENI !

Była to polityczna aluzja do ziem i miast takich jak polskie LWÓW i WILNO utracone obecnie przez Rzeczpospolitą !

Radosław Sikorski w swoim wywiadzie DLA AMERYKANÓW – powiedział,że Putin mówił o ...POLSKOŚCI MIASTA LWÓW !!!

Przypomnę iż było to już kilka lat temu – dlatego nie bez podstaw zacytowałem wypowiedzi Putina W TEJ CHWILI (październik 2014 !) podczas posiedzenia ,,KLUBU WAŁDAJSKIEGO,, (...poczytajcie sobie w internecie o tym KTO należy do tego klubu!!!).

JESTEM PEWIEN,ŻE RADOSŁAW SIKORSKI ZNAŁ TREŚĆ OWEJ NOTATKI SPRZED LAT - stąd jego tak ,,długi jęzor,,medialny , ale...

To w jakim TCHÓRZLIWYM STYLU (...niczym skunks!!!) wycofał się z tych rewelacji podczas konferencji prasowej A POTEM NA DODATEK BYŁ NACISKANY PRZEZ PREMIER EWĘ KOPACZ do...,,przeproszenia dziennikarzy,, co uczynił medialnie następnego dnia – świadczy o tym,że to DOBRO PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I JEJ WIZERUNEK JEST DLA TEGO TOWARZYSTWA WAŻNIEJSZE NIŻ DOBRO NASZEJ OJCZYZNY !!!!

Donald Tusk miałby z tego typu REWELACJAMI mnóstwo kłopotów...a on teraz MUSI MIEĆ SPOKÓJ , bo szykuje się aby usiąść swą du** na fotelu ,,Prezydenta,, Unii Europejskiej.

Właśnie CICHACZEM ...oddał swój mandat poselski POSŁA RP!!!

I ZOSTAWIŁ TEN BURDEL JAKI STWORZYŁ OD 2008 ROKU W NASZEJ POLSCE...UCIEKAJĄC NICZYM KOLEJNY POLITYCZNY SKUNKS !!!!!!!!!!!!!
                                                                                     

Teraz podpowiem COŚ dziennikarzom :

SPRAWDZAJCIE SWOIMI KANAŁAMI , SZUKAJCIE I UDOWODNIJCIE TEJ POLITYCZNEJ MAFII PLATFORMY OBYWATELSKIEJ , że ...Donald Tusk w marcu tego 2014 roku OPOWIEDZIAŁ O PROPOZYCJI, SŁOWACH PUTINA- WICE PREZYDENTOWI USA (Joe Bajden!)...podczas jego wizyty w Warszawie !!!!!!!!!

CIEKAW JESTEM, czy Donald Tusk (...nomen omen HISTORYK z wykształcenia!) poleciałby również z tymi REWELACJAMI do wice Prezydenta USA – gdyby jako PREMIER RP (...o zgrozo!!!) znał chociażby ten 100% FAKT :

RZĄD STANÓW ZJEDNOCZONYCH (...nasz SOJUSZNIK!) nadal wypłaca CO MIESIAC poprzez państwowy fundusz socjalny ( SOCJAL SERVICE) świadczenia emerytalne W WYSOKOŚCI OKOŁO 15 TYSIĘCY DOLARÓW ROCZNIE!!!) NABYTE NA TERENIE STANÓW ZJEDNOCZONYCH ...wiecie KOMU ???!

NAZISTOWSKIM PRZESTĘPCOM WOJENNYM, KTÓRZY BRALI UDZIAŁ W LUDOBÓJSTWIE POLAKÓW !!!

Jednym z nich jest UKRAINIEC (dziś 93 letni WASYL ŁYTWYN !!!) spokojnie żyjący na Ukrainie (sic!!!!!!!!) , który po szkoleniu SS w specjalnym obozie szkoleniowym dla Ukraińców w TRAWNIKACH – osobiście brał udział min. w LIKWIDACJI GETTA ŻYDOWSKIEGO W WARSZAWIE !!!
                                  
Co na to Izrael...CO NA TO MOSAD ???!

A CO NA TO rząd polski.... ??! 

Sic!!!  sic!!! sic!!!

Podaję PUBLICZNIE KOLEJNE NAMIARY na tego typu co Łytwyn ,,emerytów,, ZBRODNIARZY NAZISTOWSKICH którym USA co miesiąc płaci taka kasę ;

1/ CHORWACJA ( ..mieszka w Osijeku!)...były strażnik z wieżyczek obozu koncentracyjnego ,,AUSCHWITZ,, ( Oświęcim!!!), gdzie wymordowano TYSIĄCE POLAKÓW !!!
To 90 letni JAKOB DENZINGER...

2/ NIEMCY (...mieszka w Berlinie!!!) ...były strażnik obozu koncentracyjnego w Sachsenhausen – 95 letni MARTIN HAUTMANN

3/ Pensjonariusz DOMU OPIEKI (..sic!!!!!) w Wormacji , 90 letni PETER MUELLER, były strażnik obozu koncentracyjnego Natzweiler we Francji...

JEŚLI WASI BLISCY, LUB RODZINY ZNAJOMYCH ZOSTAŁY WYMORDOWANE W TYCH MIEJSCACH – to macie niniejszym na www.pigipedia.blogspot.com ADRESY I NAMIARY NA HITLEROWSKICH OPRAWCÓW...może czas najwyższy porozmawiać ??!

ONI MAJĄ CO MIESIĄC KASĘ OD RZĄDU STANÓW ZJEDNOCZONYCH...a było ich od lat 80-tych DZIESIĄTKI na świecie !!!!Dokument sporządzony wówczas przez Kramera ma ,,ROZDZIELNIK,, do kilku urzędów ;

CZY W OGÓLE DOTARŁ OSOBIŚCIE DO RĄK ówczesnego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego ???!

TO JEDYNY PREZYDENT RP PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ, KTÓRY NIE ZOSTAWIŁBY TEGO TEMATU OT TAK SOBIE...

OD DZIESIĄTEK LAT NASI ,,RZĄDZĄCY,, NIE CZYNIĄ NIC ABY ODZYSKAĆ UTRACONE ZIEMIE POLSKIE NA WSCHODZIE RZECZPOSPOLITEJ...udając na wszelkiego rodzaju imprezach publicznych ,że ,,PATRIOTYZM,, TO MAJĄ WYSSANY Z MLEKIEM MATKI !!!

Chyba zbyt długo ssali własne paluchy....

Właśnie niebawem 11 listopada DZIEŃ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI od 1918 roku ...zwróćcie więc uwagę na ten KOLEJNY  KABARET w ich wydaniu !!!


Piszę jak jest …


Krzysztof Kowalczyk

PS.

A tak na marginesie: ZNACIE TREŚĆ KONSTYTUCJI RP ??!

To odpowiedzcie sobie sami na następujące pytanie ;

NA JAKIEJ PODSTAWIE...JAKIM PRAWEM...premier rządu  RP Ewa Kopacz POLECIŁA (!!!!) Marszałkowi Sejmu Rzeczpospolitej, aby ten NATYCHMIAST  PRZEPROSIŁ MEDIA I SPOŁECZEŃSTWO oraz wytłumaczył się, że ma ,,kłopoty z pamięcią,,po owych słowach na temat propozycji Putina  (SIC!!!)


PREMIER WOLNEGO PAŃSTWA NIE MA TAKIEGO PRAWA !!!!!!!!!!!!!

Marszałek PARLAMENTU POLSKIEGO zgodnie z Konstytucją RP ....stoi ponad PREMIEREM rządu !!!!!!!!!!

Radek moim zdaniem  dałeś PUBLICZNIE d****y ze strachu ...

A to z kolei jest JASNY DOWÓD,że polecenie to wydała Sikorskiemu – wice szefowa Platformy Obywatelskiej (...tu mogła!!!!) ...więc INTERESY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I JEJ WIZERUNEK SĄ JAK WIDAĆ NAJWAŻNIEJSZE NIŻ KWESTIA ODZYSKANIA UKRADZIONYCH POLSCE ZIEM I SETEK MIAST NA WSCHODNICH KRESACH RZECZPOSPOLITEJ !!!!...Z SZYDERCZYM UŚMIECHEM całą PO-lityczną gębą; ALE WAS ROBIMY W JAJO POLACY!


Boże!!! CHROŃ NASZĄ RZECZPOSPOLITĄ OD TAKICH POLITYKÓW...