sobota, 11 października 2014

WYCHODZI SZYDŁO Z WORA...CZYLI KORZENIE I PRAWDA O OBECNYCH ZDRAJCACH NASZEJ OJCZYZNY, PIEWCACH POPULIZMU I STRAŻNIKACH SWEGO POLITYCZNEGO KORYTA !!!

11 października 2014 roku


JEŚLI JESTEŚ POLAKIEM A OJCZYZNA RZECZPOSPOLITA CI ŚWIĘTYM SKARBEM - NIE GŁOSUJ NA LISTĘ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ  MIĘDZY INNYMI DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO ...ponieważ wyłącznie za sprawą Stanisława Gawłowskiego ,O ZGROZO  posła RP i v-ce ministra środowiska = ODDASZ GŁOS NA PIEWCÓW KOMUNIZMU, APARATCZYKÓW SOVIECKIEGO PRL (...o czym pisałem wczoraj!) LUB ZDRAJCÓW NASZEJ POLSKI, KTÓRZY SWYM POSTĘPOWANIEM PRZYNOSZĄ HAŃBĘ NASZEMU NARODOWI OD LAT !!!Poseł PO, wiceminister środowiska Stanisław Gawłowski będzie nadal przewodniczącym zachodniopomorskiej Platformy Obywatelskiej. W sobotę w Szczecinie zdecydował o tym zjazd regionalny partii.


TRZY RODZAJE PRAWDY ; wszystkie są związane z Platforma Obywatelską ...A KTO SIĘ DA NABRAĆ TEN FRAJER !!!!!
I tak to działa od 2008 roku...sic!!!!!


Taka jest właśnie kurewska Platforma Obywatelska ...PEŁNA FAŁSZU,ZDRADY INTERESÓW POLSKI,PUSTYCH OBIETNIC BEZ POKRYCIA I PEŁNA MEGA POLITYCZNYCH ŁAJDAKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja PRAWDZIE MÓWIĘ PO IMIENIU ...


BĘDZIECIE BARDZO ZASKOCZENI ...nie tylko tym czym kieruje się w PO-lityce Stanisław Gawłowski!


Po ruchach kadrowych Platformy Obywatelskiej w zachodniopomorskim i nie tylko przy doborze kandydatów w zbliżających się wyborach samorządowych widać,że... TONĄCY BRZYTWY SIĘ CHWYTA !!!

Poniższe dane są tego KLASYCZNYM dowodem...

W poprzednich moich wiadomościach opartych na FAKTACH oczywiście – PODAŁEM PRZYKŁAD WŁĄCZENIA DO LISTY KANDYDATÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO POSPOLITEGO APARATCZYKA, DAWNEGO FUNKCJONARIUSZA KOMUNISTYCZNEGO PRL, KTÓRY MIĘDZY INNYMI ZASŁYNĄŁ JAKO ,,CENZOR,, , TAK ZWANE POLITYCZNE,KOMUNISTYCZNE SITO – WYRZUCAJĄCE NA BRUK DZIENNIKARZY NIE MYŚLĄCYCH TAK JAK TEGO OCZEKIWAŁABY MOSKWA I SOVIECKA WŁADZA PRL !!!

Dziś czas na przedstawienie ,,KOLEJNEGO EGZEMPLARZA,, z tej samej listy Stanisława Gawłowskiego – szefa zachodniopomorskich struktur tej partii OSZUSTÓW!

CZY TYM RAZEM RÓWNIEŻ JAK W POPRZEDNIM PRZYPADKU GAWŁOWSKI POWIE,ŻE ...NIC NIE WIEDZIAŁ ??!

Wyobraźcie sobie,że tym razem oto na listach PO znalazł się człowiek, który ;

1/ PORÓWNUJE PUBLICZNIE ZBRODNICZĄ UKRAIŃSKĄ POWSTAŃCZA ARMIĘ DO...POLSKIEJ ARMII KRAJOWEJ !!!

2/ PORÓWNUJE PUBLICZNIE TWÓRCĘ LUDOBÓJSTWA NARODU POLSKIEGO
STEPHANA BANDERĘ DO..POLSKIEGO GENERAŁA WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO!!!

3/ PUBLICZNIE W POLSCE PROPAGUJE MORDERCÓW Z UPA !!!!


4/ ZORGANIZOWAŁ WYSTAWĘ POD TYTUŁEM ,,BOHATEROWIE UKRAIŃSKIEJ POWSTAŃCZEJ ARMII,, !!!

5/...a co niektórzy nawet twierdzą,że zorganizował NOCNA IMPREZĘ pt ; ,,POLOWANIE NA POLAKÓW,, !!!


O kim mówię??!

O zastępcy dyrektora Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie i CZŁONKU (!!!) Platformy Obywatelskiej - Ukraińca ROMANA BIŁAS – obecnego Prezesa KOSZALIŃSKIEGO Oddziału Związku Ukraińców w Polsce !!!

Oddział ten liczy około 450 osób i ma swoje placówki min. w Kołobrzegu, Wałczu, Szczecinku,Białym Borze,Świdwinie,Koszalinie...I JEST FINANSOWANY W ZNACZNYM PROCENCIE PRZEZ PAŃSTWO POLSKIE , PRZEZ NAS PODATNIKÓW!!!

W siedzibie owego oddziału w Koszalinie przy ul. Piłsudskiego nr 6/1 od poniedziałku do piątku dzieci pochodzenia ukraińskiego są W NORMALNYCH WARUNKACH nauczane religii i języka ukraińskiego!Wiele imprez jest współfinansowana od lat przez ,,PRYWATNYCH SPONSORÓW,, oraz Polskie Ministerstwa w tym min; Cyfryzacji !

Tenże Roman Biłas - jak widać DZIĘKI WSPARCIU I UKŁADOM W PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ ZAPOMINA,ŻE UKRAIŃCY W NIEPODLEGŁEJ POLSCE STANOWIĄ JEDYNIE MNIEJSZOŚĆ NARODOWĄ, KTÓRA MA U NAS JAK U PANA BOGA ZA PIECEM !!!!

SETKI TYSIĘCY POLAKÓW DZIŚ NA UKRAINIE A RACZEJ NA TERYTORIUM RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ , A SKRADZIONYM NAM OD 17 WRZEŚNIA 1939 ROKU PRZEZ KOMUNISTÓW SOVIECKICH I UKRAIŃCÓW ...może sobie jedynie pomarzyć, aby SKORUMPOWANA Ukraina mogła chociażby w 10% partycypować JAKO PAŃSTWO w kosztach potrzeb osób NARODOWOŚCI LUB POCHODZENIA POLSKIEGO – tak jak ma to mniejszość ukraińska obecnie w Polsce!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie tylko ja uważam,że sposób zachowania i prowadzenia tak ANTY POLSKIEJ polityki tego typu osób jak Biłas...przymykającego oko Gawłowskiego i PO-lityczna spółka – doprowadzi ich niebawem do zguby...


FACET JEST TAK ODERWANY OD RZECZYWISTOŚCI,ŻE WIDOCZNIE ZAPOMINA BĘDĄC IDEOWYM CZŁONKIEM PLATFORMY OBYWATELSKIEJ,ŻE TU NA POMORZU ŻYJE MNÓSTWO LUDZI I ICH RODZIN - DOSKONALE PAMIĘTAJĄCYCH CO ZROBIŁA RZECZPOSPOLITEJ I BEZBRONNEJ SPOŁECZNOŚCI POLSKIEJ NA KRESACH ...UKRAIŃSKA POWSTAŃCZA ARMIA I BANDEROWCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tego nie wymaże z polskiej pamięci narodowej NIKT !!!

Jak to jest możliwe,że MOJA OJCZYZNA ,A NASZA ROZKRADZIONA WZDŁUŻ I WSZERZ RZECZPOSPOLITA – nie tylko toleruje takich ZDRAJCÓW POLSKOŚCI i narodowych tradycji , A NA DODATEK ZATRUDNIA ICH JAK WIDAĆ NA WYSOKICH STANOWISKACH W SAMORZĄDACH itp. ??!

OCZYWIŚCIE JEST TO CUCHNĄCY UKŁAD POLITYCZNY BARDZO ZWIĄZANY Z PLATFORMĄ OBYWATELSKĄ, KTÓRA TEMU TYPOWI ZAŁATWIŁA PRACĘ I TOLERUJE JEGO ANTY POLSKIE WYCZYNY ...umieszczając go chociażby obecnie na listach kandydatów do sejmiku woj. zachodniopomorskiego !!! 

Z D R A J C Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pierwsze skrzypce w tym gra ...Stanisław Gawłowski, poseł RP i nędzny POLITYCZNY wice Minister Środowiska!!!!

CZY ZASTANAWIALIŚCIE SIĘ KIEDYKOLWIEK ...SKĄD U GAWŁOWSKIEGO TAKI ,,CIEPLUTKI,, STOSUNEK DO TEGO ,,TYPU,, UKRAIŃCÓW W POLSCE ??!

Może rodzinne powiązania...historia ojców...miejsce urodzin owego Gawłowskiego – NIECH BĘDĄ WAM PODPOWIEDZIĄ !!!

Popieram osobiście UKRAINĘ w obecnym konflikcie wojennym z ROSJĄ ale...patrzę na całość trzeźwo i ZE ZROZUMIENIEM WYSŁUCHUJĘ STARSZYCH POLAKÓW, KTÓRZY MÓWIĄ O TEJ WOJNIE TAK ; ,, ...a wie Pan o tym, że mordują się teraz DWAJ ODWIECZNI WROGOWIE NASZEJ RZECZPOSPOLITEJ ???!,, …

Obiektywnie to ujmując, a biorąc pod uwagę FAKTY HISTORYCZNE ...jest w tym mnóstwo racji !!!!

Ukraińcy czasami brutalnie usiłują ZAWŁASZCZYĆ SOBIE PRAWO DO PISANIA SWOJEJ WŁASNEJ HISTORII OD NOWA ale oczywiście tej pro-ukraińskiej...zapominając przy tym jak bardzo jest ona złączona z Rzeczpospolitą, KTÓRĄ DZIĘKI SOVIETOM AKTUALNIE OKRADLI Z WSCHODNICH ZIEM NASZEJ POLSKI !!!

POLSKA I JEJ WŁADZE (...oraz taki Gawłowski z Platformy Obywatelskiej!!!) to tolerują, a nawet PRZYMYKAJĄ OKO !!!

ZA JAKĄ CENĘ jest owe milczenie i przyzwolenia ...pytam !!!

Najlepszą formą przekazywania informacji są MEDIA i wie to każdy trzeźwo myślący człowiek.

Jednym z takich mediów jest na Pomorzu środkowym ...RADIO KOSZALIN i prasa np.; ,,DZIENNIK BAŁTYCKI,, !

Od samego początku władzy Platformy Obywatelskiej – wie o tym również Stanisław Gawłowski no i ...mniejszość ukraińska na tym terenie!!!


Ostatnio wpadła mi do rąk bardzo ciekawa informacja – opisująca w jaki sposób RADIO KOSZALIN zostało ,,UKIERUNKOWANE ,, politycznie oczywiście na sposób przekazywania społeczeństwu takich informacji JAKIE PRAGNIE TEGO WŁADZA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!

Z tego co wiem Stanisław Gawłowski jest tam OD LAT NON STOP ,,ZAPRASZANY,,(...czytaj: sam sobie to załatwił !!!).
  

Na okrągło ...pieprzy populistyczne hasełka, nic nie wspominając o PRYWATNYCH INTERESACH Z NIMI ZWIĄZANYCH !!!

Oto pewien FAKT AUTENTYCZNY ;

(cytat) ,,Jako wieloletni dziennikarz Radia Koszalin, zajmujący się problematyką społeczną, polityczną, gospodarczą i historyczną, spotykałem się kilka razy z NACISKAMI DOTYCZĄCYMI PREZENTOWANYCH PRZEZE MNIE PROGRAMÓW, REPORTAŻY I INNYCH AUDYCJI.

W czasach obowiązywania cenzury wiele z nich zostało zatrzymanych oczywiście przed emisją, bo taka była natura cenzury prewencyjnej i polityki SOCJALISTYCZNEGO PAŃSTWA.

Po transformacji ustrojowej TAKŻE WYWIERANO NACISKI , które miały spowodować zmianę wydźwięku, a dokładniej – DOPROWADZIĆ DO PREZENTOWANIA TREŚCI ODPOWIADAJĄCYCH POGLĄDOM, TYCH KTÓRZY DECYDOWALI O PROGRAMIE RADIA KOSZALIN, A KTÓRZY MIANOWANI ZOSTALI PRZEZ MOCODAWCÓW POLITYCZNYCH.

ONI TEŻ NAKAZYWALI I ZAKAZYWALI np.; kogo można zaprosić do audycji , a kogo nie można.

Finałem jednej z takich interwencji było odsunięcie mnie od prowadzenia programu... ,,

TAK PISAŁ redaktor Andrzej Rudnik z RADIO KOSZALIN do Jana Dworaka Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji PO ATAKU NA RADIO KOSZALIN (tj; redaktora Rudnik oraz prof. dr hab. Czesława Partacza ) PRZEZ UKRAIŃCÓW W POLSCE ZA WYEMITOWANIE W RADIO KOSZALIN AUDYCJI pt; ,,W snach uciekam przed śmiercią,,

JEST TO AUTENTYCZNA OPARTA NA FAKTACH HISTORYCZNYCH OPOWIEŚĆ, OPIS ŻYJĄCEJ KOŁO KOSZALINA PEWNEJ STARSZEJ PANI ...LUDOBÓJSTWA BEZBRONNYCH POLAKÓW PRZEZ UKRAIŃSKĄ POWSTAŃCZĄ ARMIĘ I BANDEROWCÓW NA POLSKICH KRESACH WSCHODNICH !!!!


Ukraińcom popłynęła zawistna piana z pyska...gdy usłyszeli o tych FAKTACH w Radio Koszalin !!!
I ZNOWU USŁYSZAŁO TO POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO POMORZA !!!

POLECAM WAM DETALE W TEJ SPRAWIE na blogu ks. Tadeusza Isakowicz-Zaleskiego pt; ,,ZWIĄZEK UKRAIŃCÓW W POLSCE ATAKUJE RADIO KOSZALIN..,,


DZIĘKI DETERMINACJI A SZCZEGÓLNIE MIŁOŚCI DO NASZEJ OJCZYZNY RZECZPOSPOLITEJ – takich osób jaką jest ks. Isakowicz – Zaleski ...MAMY WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ NA WŁASNE OCZY PRZEKONAĆ SIĘ JAK DZIAŁA ISTNIEJĄCY OD DEKAD NA CAŁYM ŚWIECIE UKRAIŃSKI SYSTEM FAŁSZERSTW I ZACIERANIA PRAWDY O LUDOBÓJSTWIE NASZYCH RODAKÓW NA POLSKIM WOŁYNIU, KTÓRY SKRADZIONO POLSCE W 1939 ROKU DO DZIŚ …

TO DLATEGO PISZĘ O TYM TERAZ  NA BLOGU !

NIE DAJCIE SIĘ OGŁUPIAĆ KŁAMCOM I ZDRAJCOM NASZYCH NARODOWYCH WARTOŚCI... MÓWCIE PRAWDĘ PO IMIENIU A NIE TAKA JAKĄ CHCIELIBY USŁYSZEĆ NASI WROGOWIE...ZDRAJCY...SPRZEDAWCZYKI

NIE GŁOSUJCIE NA TEGO TYPU KŁAMCÓW A SZCZEGÓLNIE PARTIĘ TAK KRĘTACKA JAK PLATFORMA OBYWATELSKA I JEJ REPREZENTANTÓW – bo głosujecie NA ZGUBĘ NASZEJ OJCZYZNY !!!!

Jakim kretynem trzeba być aby UPA porównywać do Armii Krajowej...ZNAJĄC FAKTY !!!

JAK MOŻNA TOLEROWAĆ TAKICH IDIOTÓW I ICH PUBLICZNE, A SZCZEGÓLNIE BEZKARNE - WYPOWIEDZI NA TEN TEMAT W POLSCE skoro w art. 19 Konstytucji RP zapisano, iż ,,Rzeczpospolita Polska SPECJALNĄ OPIEKĄ otacza weteranów walk o niepodległość...


JAK MOŻNA PRZYZWALAĆ na to,że takie persony mają reprezentować POLSKI NARÓD, SPOŁECZEŃSTWO we władzach regionalnych (sejmiki wojewódzkie!) , tym bardziej że są to tylko MNIEJSZOŚCI NARODOWE...


Platforma Obywatelska TONIE ...skoro już stać jest ją na TAK ANTYPOLSKO NASTAWIONYCH swoich ,,kandydatów,, do wszelkiego rodzaju władz; od komunistycznych aparatczyków sovieckiej PZPR z czasów czerwonego PRL do KŁAMCÓW opiewających ,,bohaterskie,, czyny ludobójców z UPA i BANDEROWCÓW!!!

GŁOSUJCIE TYLKO NA OSOBY PROMUJĄCE POLSKOŚĆ, WALCZĄCE O NASZĄ OJCZYZNĘ I MÓWIĄCE PRAWDĘ HISTORYCZNĄ, NAWET TĄ  DLA NAS TAK BOLESNĄ...BO NASI PRZODKOWIE BYLI NIESTETY ZBYT NAIWNI WOBEC SĄSIADÓW !!!

Jestem bezpartyjny od zawsze,ale obiektywnie uważam iż pomimo paru niedoskonałości które można łatwo i szybko poprawić – jedynym PRO-POLSKIM ugrupowaniem PATRIOTYCZNYM w Polsce naszych lat jest Prawo i Sprawiedliwość i to tam znajdźcie swoich kandydatów na których oddawajcie głos W KAŻDYCH NAJBLIŻSZYCH WYBORACH W NASZEJ OJCZYŹNIE!!!

PAMIĘTAJCIE,że Polska jest silna nie postępowaniem tak nędznego jaki mamy rządu – LECZ SIŁĄ I MĄDROŚCIĄ SWOICH OBYWATELI !!!,,POLSKA JEST NAJWAŻNIEJSZA – dla Niej nasze życie
i każdy Krzyż niesiony w imię Jej wolności
dziś niełatwo być wolnym ...dziś niełatwo unieść
Krzyż niesiony wśród wrogów drogami prawości

gdy szyderców korowód obrzuca cię błotem
i gdy ZDRAJCY się stroją w biele i czerwienie
POZOSTAJE NAM PAMIĘĆ, ŚWIADOMOŚĆ I WIARA
i wymowne wśród wrzasków i dumne milczenie,,

Tak pisał Kazimierz Węgrzyn...Piszę jak jest....


Krzysztof Kowalczyk

PS.

AKURAT W TYM OKRESIE NA CAŁEJ UKRAINIE CZCZONA JEST PAMIEĆ O UKRAIŃSKIEJ POWSTAŃCZEJ ARMII I BANDEROWCACH ...sprawcach LUDOBÓJSTWA na Polakach !!!

Oto zdjęcie z dziś; 12 października 2014 roku w 72 rocznicę powstania ZBRODNICZEJ Ukraińskiej Powstańczej Armii  ruszył ulicami POLSKIEGO LWOWA  ,,MARSZ SŁAWY,, jak go tam nazwano...Kilkadziesiąt osób ubranych w stare ,,mundury,, UPA i BANDEROWCÓW tak dziś sobie paradowało we Lwowie...ciekawe czy potem ściągają owe łachy i jadą do Polski po pomoc BO ROSJANIE ATAKUJĄ ???!!!!upa-lwow-marsz_slawy
A po łapach spływa ...KREW TYSIĘCY ZAMORDOWANYCH W LUDOBÓJSTWIE POLAKÓW NA KRESACH RZECZPOSPOLITEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A OTO BARDZO SMUTNA PRAWDA O DZISIEJSZEJ UKRAINIE:

Kiedy dziś 12 października organizuje się  ,,parady,, NA ZACHODNIEJ UKRAINIE ku czci UPA i BANDEROWCÓW  ...tylko broń pozostała kilka dni temu PO DEZERTERACH ARMII UKRAIŃSKIEJ NA WSCHODZIE UKRAINY atakowanej przez Rosjan !!!! 

Koło miejscowości CZOMUCHINO ...zdezerterował CAŁY BATALION WOJSK MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH UKRAINY I DWA ODDZIAŁY UKRAIŃSKIEJ MILICJI ...s

Czy to także Ukraińcy będą niebawem określać ,,MARSZ CHWAŁY,, ???!  sic!!!!! 

Także dziś Prezydent Ukrainy Poroszenko - przyjął DYMISJĘ Ministra Obrony Hełeteja...


A WE WTOREK 14 PAŹDZIERNIKA 2014 ROKU (....to jest dokładna dzień powołania 72 lat temu UPA !!!) BĘDZIE W KIJOWIE ZADYMA JAKICH MAŁO..oczywiście za sprawą BANDEROWCÓW!.