wtorek, 14 października 2014

SKANDAL GONI SKANDAL - A POLITYCZNA ,,WIERCHUSZKA ,, W NASZEJ POLSCE ...MORDA W KUBEŁ !!!

14 października 2014 roku


NASZEJ POLSCE pilnie potrzebne są   nowe działania, nawet te szokujące - które zmienić powinny na zawsze OBECNY STAN FAKTYCZNY polskiej rzeczywistości, gdzie wrogowie Rzeczpospolitej mają wciąż więcej do gadania niż zwykły,szary Polak w kraju!

Kiedyś było ,,BÓG - HONOR - OJCZYZNA,,  natomiast dzisiejszy model jaki nam zafundowała władza i PO-litycy to ,,BÓG - HONOR - OBCZYZNA,, gdyż przestajemy się czuć jak U SIEBIE W DOMU a na dodatek trwa swego rodzaju ,,PROMOCJA WYJAZDÓW Z POLSKI W POSZUKIWANIU LEPSZYCH WARUNKÓW ŻYCIA,,

Jak myślicie KOMU NA TYM OGROMNIE ZALEŻY...??! 

NA PODSTAWIE FAKTÓW ostatnich dni; WCZORAJSZEGO I DZISIEJSZEGO !!!


Dziś 14 października a więc jak co roku ogólnopolski DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ...

I cóż ciekawego nauczyliście się moi Rodacy chociażby w ciągu ostatnich tylko dwóch dni ??!


Wcale nie pytam o to właśnie ot tak sobie...

Od dłuższego już czasu wiem DLACZEGO wielu Polaków mówi na obecnego Prezydenta Rzeczpospolitej BREDZISŁAW KOMOROWSKI...a szczególnie po tym JAK ZACZĄŁ PO SWOJEMU ,,UBIERAĆ,, POLITYCZNIE SUKCESY NASZYCH NOWYCH MISTRZÓW ŚWIATA ( kolarstwo, piłka siatkowa) A NAWET O ZGROZO OSTATNIE ZWYCIĘSTWO REPREZENTACJI POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ NAD MISTRZAMI ŚWIATA NIEMCAMI NA STADIONIE NARODOWYM!

Rzeczywiście skoro ma  tupecik na aż takie BREDNIE wciskać narodowi i to publicznie ...powinien nazywać się na serio BREDZISŁAW !!!

Pan Prezydent Komorowski oświadczył oto,że jest toNI INNEGO JAK  sukces polityczny Polski, swego rodzaju ,,polska szarża,, no i oczywiście jako WAZELINIARZ Platformy Obywatelskiej dodał do owych sukcesów Polski kolejne tj; ...wzrost sondaży Platformy Obywatelskiej i ,,wybór,, Donalda Tuska na stanowisko ,,Prezydenta,, UE.

Takie bajki to lepiej opowiadać krowom na łące pośród jezior na Mazurach a nie własnemu narodowi Panie Komorowski – o czym najlepiej przekonała się stacja TVN-24, która puściła na żywo ZALICZAJĄC MEGA POLITYCZNĄ WPADKĘ wypowiedź polskich kibiców na Stadionie Narodowym w Warszawie tuż po zwycięstwie naszych nad Niemcami !!!!

DZIESIĄTKI MILIONÓW POLAKÓW USŁYSZAŁO KTO TO JEST DLA NAS DONALD TUSK I DLACZEGO NASI PIŁKARZE WYGRALI ...Panie Bredzisłąw!!!!!!


TO BYŁA PRAWDA I WYMARZONA CHWILA …,,EDUKACJI NARODOWEJ,, !!!


Chyba zbliżają się WYBORY PREZYDENCKIE W POLSCE – ponieważ właśnie Pan Prezydent Komorowski i media ,,przypomniały sobie,,że oprócz tablicy NIE MA W WARSZAWIE POMNIKA UPAMIĘTNIAJĄCEGO WSZYSTKIE OFIARY KATASTROFY PREZYDENCKIEGO SAMOLOTU W ROSJI POD SMOLEŃSKIEM,zaś coraz intensywniej Rosjanie chcą stawiać w Krakowie (...nawet już kasę zbierają!) SWÓJ ROSYJSKI POMNIK KU CZCI JAKOBY BESTIALSKO POMORDOWANYCH ŻOŁNIERZY RADZIECKICH PRZEZ POLAKÓW , TUŻ PO ODZYSKANIU PRZEZ RZECZPOSPOLITĄ NIEPODLEGŁOŚCI 1918 ROKU !

BARDZO CIEKAWE czy to aby nie na te kolejne uroczyste obchody naszej ,,WOLNOŚCI,,
został zatrzymany w pociągu między Koszalinem a Słupskiem pewien Rosjanin, na którego namiar Straży Granicznej dali pasażerowie tego pociągu.


Rosjanin miał przy sobie w tym pociągu ;dwa pistolety CZ 27 produkcji czechosłowackiej; polski pistolet P-83; pistolet TT-ka; siedem luf do pistoletu TT;części do karabinu maszynowego a w tym szkielet, zamek,lufę i taśmę nabojową...a do tego prawie 100 sztuk amunicji

Sprytny Rusek z wizą turystyczną miał przy sobie tylko trzy pistolety, zaś czwarty...przewidując wpadkę ukrył w tymże pociągu,zaś po zatrzymaniu oświadczył iż jest …,,KOLEKCJONEREM,,

Za ,,kolekcjonerstwo,, posiedzi parę lat w polskim więzieniu... no chyba że opowie ABW na jaką ,,imprezę,, były szykowane owe zbiory kolekcjonerskie!


W ogólnopolski DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ – zapytam Was CZY WIECIE,ŻE KONSTYTUCJA RP JAKA OBOWIĄZUJE W NASZEJ POLSCE OD 02 KWIETNIA 1997 ROKU JEST NON STOP ŁAMANA , ZAŚ NAJWYŻSZE WŁADZE PAŃSTWOWE NIE REAGUJĄ NA TO ??!


TAK BYŁO WCZORAJ 13 PAŹDZIERNIKA 2014 ROKU W KOSZALINIE ...gdzie Z HONORAMI WOJSKOWYMI POŻEGNANO NA CMENTARZU KOMUNISTYCZNEGO ZBRODNIARZA, PROKURATORA OSKARŻAJĄCEGO I SKAZUJĄCEGO NA ŚMIERĆ PRAWDZIWYCH POLSKICH PATRIOTÓW – TUŻ PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ !
           POLSKA ARMIA dała d***y w Koszalinie 13.10.2014 roku oddając honory ZBRODNIARZOWI NARODU POLSKIEGO !!!!


I cóż z tego,że dziś Minister Obrony Narodowej odwołał min. dowódcę i komendanta garnizonu  w Koszalinie - SOKORO OD LAT W SEJMIE LEŻY GOTOWY PROJEKT NOWEJ USTAWY WYKONANEJ PRZEZ Prawo i Sprawiedliwość a dotyczącej...SPOSOBU POGRZEBÓW KATÓW NARODU POLSKIEGO!!!

To prokurator MORDERCA SĄDOWY Wacław Krzyżanowski , którego W TAKIEJ właśnie ,,WOLNEJ,, POLSCE (sic!!!!!) pożegnała asysta tj; kompana WOJSKA POLSKIEGO ( 8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy!!!) ...i poduszki z orderami tego łotra !!!

Kat-prokurator KRZYŻANOWSKI został pozbawiony uprawnień kombatanckich gdzy ,,wyszło szydło z wora,, - natomiast wnioskodawcą TAKIEJ OPRAWY POGRZEBOWEJ jak się okazuje jest ….koszalińskie koło nr 6 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego!

A przecież to art 26 Konstytucji RP stanowi, że Siły Zbrojne zachowują ,,neutralność w sprawach politycznych,,...więc KTO je wciągnął w ten SKANDAL ???!

NIE ROZLICZENI KOMUNIŚCI I MORDERCY TACY JAK KRZYŻANOWSKI...nomen omen jest on PIERWSZYM STALINOWSKIM PROKURATOREM OSKARŻONYM PO 1989 ROKU W POLSCE O TO MORDERSTWO SĄDOWE !


TO właśnie TEN KAT ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH prokurator WACŁAW KRZYŻANOWSKI zażądał w procesie sądowym kary śmierci dla wówczas 17 letniej DANUTY SIEDZIKÓWNY ps. ,,Inka,, - sanitariuszki 4 szwadronu 5 Wileńskiej Brygady Armii Krajowej.
  
Bohaterska skromna Polka... ,,Inka,,  POLSKA PATRIOTYCZNA PAMIĘTA !!!!!

ROZSTRZELANO JĄ W PIWNICY W GDAŃSKIM WIĘZIENIU 28 SIERPNIA 1946 ROKU a jej ostatnimi słowami były ,,NIECH ŻYJE POLSKA,,

W swoim grypsie więziennym do sióstr Mikołajewskich ,,Inka,, krótko przed śmiercią napisała SŁYNNE SŁOWA do swojej kochanej babci, która to wychowywała ją po śmierci jej rodziców
(cytat) ,,POWIEDZCIE MOJEJ BABCI,ŻE ZACHOWAŁAM SIĘ JAK TRZEBA,, !!!

W tych słowach jest wyssane z mlekiem matki PATRIOTYCZNE I PRO-POLSKIE ...Bóg-Honor-Ojczyzna i świadomość DOBRA i ZŁA, które pomaga lub zabija RZECZPOSPOLITĄ!

Czy O TAKIEJ POLSCE myślała wówczas stojąc przed plutonem egzekucyjnym …???!

TO OGROMNA TRAGEDIA NASZEGO NARODU I OWA IDIOTYCZNA ,,GRUBA KRESKA,, ORAZ BRAK TOTALNEGO ROZLICZENIA KOMUNISTÓW W POLSCE SPRAWIŁA, ŻE KAT JEST CHOWANY Z HONORAMI WOJSKOWYMI ZAŚ DOSŁOWNIE TERAZ, WE WRZEŚNIU 2014 ROKU INSTYTUT PAMIĘCI NARODOWEJ NA GDAŃSKIM CMENTARZU ODNALAZŁ RACZEJ NA 100 % SZCZĄTKI BOHATERSKIEJ ,,INKI,, POCHOWANEJ POTAJEMNIE PRZEZ SWOICH OPRAWCÓW...


JEST ,,COŚ,, CO POWINNI WIEDZIEĆ WSZYSCY POLSCY LEŚNICY ; otóż ,,Inka,, ...była pracownikiem LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!!

We wrześniu 1945 roku major ,,Łupaszko,, rozformował na okres zimowy swoje oddziały a ,,Inka,, otrzymała fałszywe dokumenty wystawione na nazwisko DANUTA OBUCHOWICZ .
Wyjechała do Olsztyna i ….zatrudniła się w NADLEŚNICTWIE MIŁOMŁYN koło Ostródy!

Na początku 1946 roku znowu była ze swoimi, gdy Brygada wznowiła swą działalność na Pomorzu. Siedzikówna zawsze wiedziała GDZIE JEST JEJ MIEJSCE !!!

Jej ojciec Wacław BYŁ LEŚNICZYM (leśniczówka SIEDZIKÓW)– żołnierzem armii Andersa, który zmarł w 1942 roku W WYNIKU WYCIEŃCZENIA JAKIEGO DOZNAŁ W SOVIECKICH ŁAGRACH, do których trafił po pierwszych deportacjach Polaków na Syberię 10 lutego 1940 roku.

...JEST POCHOWANY Z DALA OD NASZEJ POLSKI – NA CMENTARZU W TEHERANIE !!!

W lesie pod Białymstokiem GESTAPO zamordowało matkę ,,Inki,, Eugenię z domu Tymińska za współpracę z polskim podziemiem...GDZIEŚ TAM SPOCZYWA W NIEZNANEJ MOGILE !!!


Los tej PATRIOTYCZNEJ POLSKIEJ RODZINY mógłby być scenariuszem wielogodzinnego filmu fabularnego...

GDY DZIŚ W KOSZALINIE Z TAKIMI HONORAMI WOJSKA POLSKIEGO CHOWANY JEST KAT, ZBRODNIARZ I MORDERCA SĄDOWY NIELETNIEJ ,,INKI,, PROKURATOR KRZYŻANOWSKI – pozwolę sobie dziś W DNIU EDUKACJI NARODOWEJ zacytować Wam, moim czytelnikom www.pigipedia.blogspot.com kilka zdań wspomnień z tej egzekucji ,,Inki,, w Gdańsku , której świadkiem był jej ostatni spowiednik ksiądz MARIAN PRUSAK.

,,Była bardzo spokojna. Wyspowiadała się i prosiła, by pójść do mieszkania we Wrzeszczu i powiedzieć że ją rozstrzelano.
Do siostry, która była w domu dziecka w Sopocie wysłała już pocztówkę z informacją,że dostała wyrok śmierci (…)
W końcu zaprowadzono mnie do sali egzekucyjnej (…) Tam była cała gromada UB, jacyś żołnierze, lekarz,prokurator. Chyba z trzydzieści osób. Było ciemno. Oszołomiła mnie ta sytuacja.
W końcu wyprowadzili skazańców. Prawdopodobnie mieli skute albo zawiązane ręce. Ubecy zachowywali się grubiańsko. Nie chciałbym tu przytaczać wyzwisk jakie sypały się na dziewczynę(...)
Ustawiono ich pod słupkami przy ścianie. Przed rozstrzelaniem dałem im krzyż do pocałowania.
Chciano im zawiązać oczy ale nie pozwolili.
PROKURATOR SIEDZIAŁ ZA MAŁYM STOLIKIEM OKRYTYM CZERWONYM SUKNEM.
Odczytał wyrok i powiedział,że nie było ułaskawienia.

Potem padła komenda ,,PO ZDRAJCACH NARODU POLSKIEGO – OGNIA!,, W tym momencie oni krzyknęli ,,NIECH ŻYJE POLSKA,, tak jakby się umówili...

Padła salwa i oboje osunęli się na ziemię (...wiele lat po wojnie ksiądz Prusak dowiedział się,iż wraz z ,,Inką,, zastrzelono porucznika FELIKSA SELMANOWICZ ps. ,,Zagończyk,, z V Brygady Wileńskiej!)
Żołnierze strzelali z trzech, może czterech metrów,,


I tu stało się coś niebywałego; 10 żołnierzy KBW uzbrojonych w sovieckie pepesze STRZELAŁO GŁÓWNIE W  POWIETRZE z tejże odległości do obu skazanych!

,,Inka,, ŻYŁA – a dobił ją strzałem w głowę z pistoletu dowódca plutonu egzekucyjnego PODPORUCZNIK FRANCISZEK SAWICKI z Gdańskiego KBW !!!

I właśnie szczątki BARDZO MŁODEJ KOBIETY z przestrzelona czaszka - znalazł dosłownie ,,przed chwilą,, we wrześniu 2014 roku w Gdańsku Instytut Pamięci Narodowej.
Trwają badania identyfikacyjne...
thumb DSC06905
Połowa września 2014 roku ...Gdański cmentarz garnizonowy. IPN odkrył pomordowanych...


JAKIE WNIOSKI NASUWAJĄ SIĘ WAM PO PRZECZYTANIU TEGO ...W DNIU EDUKACJI NARODOWEJ ??!

LOS zapewne akurat dziś 14 października 2014 roku W DNIU EDUKACJI NARODOWEJ sprawił Polakom i Rzeczpospolitej ...KOLEJNĄ TRAGICZNA NIESPODZIANKĘ !!!

Otóż dziś Prezydent Ukrainy POROSZENKO podjął decyzję, aby DZIEŃ 14 PAŹDZIERNIKA każdego roku wpisał w ,,patriotyczny kalendarz,, Ukrainy jako święto Ukraińskiej Powstańczej Armii – DZIEŃ OBROŃCY UKRAINY.!!

Prezydent Rosji Putin od razu się wściekł,że już TAK OFICJALNIE urządza się święto LUDOBÓJCÓW I ZBRODNIARZY Z Ukraińskiej Powstańczej Armii, któremu towarzyszą obietnice ...rozprawienia się z Rosyjską Cerkwią Prawosławną, Patriarchatu Moskiewskiego na Zachodzie Ukrainy!

...A POLSKIE WŁADZE ??! MORDA W KUBEŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najważniejszy mecz Polska – Szkocja ...a potem jak wygramy KOLEJNE BREDNIE BREDZISŁAWA ??!

Również dziś 14 października 2014 roku TAK JAK TO SYGNALIZOWAŁEM KILKA DNI TEMU ...miała miejsce ,,zadyma,, i burdy w Kijowie, gdzie OSTRZELANO Z OSTREJ AMUNICJI BUDYNEK UKRAIŃSKIEGO PARLAMENTU , chcąc wymusić aby TO także DZIŚ ,,przyklepano,, ustawę o ...UZNANIU CZŁONKÓW UKRAIŃSKIEJ POWSTAŃCZEJ ARMII ZA WETERANÓW II WOJNY ŚWIATOWEJ !!!!

Okna Wierchownej Rady na Ukrainie...TAK UPA I BANDEROWCY NADAL WYMUSZAJĄ NA INNYCH SWOJE OCZEKIWANIA I MARZENIA!

Ot skurwysyny...!!!!!!!!!!!!!!!

ludobojstwo-wolynskie
Tak mordowali na Wołyniu BEZBRONNĄ LUDNOŚĆ CYWILNĄ, POLAKÓW ....banderowcy z Ukraińskiej Powstańczej Armii !!!!!!!!!!!!!!!!

MORDERCY ZAPOMNIELI CO ZROBILI NASZEJ POLSCE...NASZYM RODAKOM !!!

Piszę jak jest ….MÓWIĄC PRAWDZIE PO IMIENIU !!!!!!

Ukraińska deputowana IRYNA FARION  występując na owym ,,Marszu sławy UPA,, zorganizowanym w Kijowie przez BANDEROWCÓW ...wzywała ,,zniszczyć Moskwę. Po to żyjemy, po to przyszliśmy na ten świat,aby zniszczyć Moskwę,,
MAŁO TEGO ; deputowana z partii Swoboda wspierającej UPA ...CYTOWAŁA W SWYCH WYPOWIEDZIACH DO TŁUMU ADOLFA HITLERA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PYTAM WIĘC;

CZY TAKIEJ UKRAINIE MAMY POMAGAĆ JAKO NARÓD, JAKO SĄSIAD ???!

NIGDY BANDEROWCOM I UKRAIŃSKIEMU NACJONALIZMOWI...bo to dla Rzeczpospolitej kolejne SAMOBÓJSTWO!!!!!

CZAS NAJWYŻSZY aby otworzyć oczy.....póki nie jest za późno !!!!!Krzysztof KowalczykPS.

UKRAINA JEST JUŻ JAK WDAĆ OGRABIONA NA WSCHODZIE ...PODZIELONA...A NA DODATEK JEST TERAZ TOTALNYM BANKRUTEM – O CZYM WIEDZA ŚWIATOWE ,,REKINY,, I BANKI  !!!

TERAZ BĘDĄ JĄ KROIĆ JAK SMAKOWITY  TORCIK...A WSCHÓD JUŻ SAMA ODDAJE , CO ZOSTANIE DOPIĘTE ZARAZ WE WŁOSZECH !!!

Sami sobie zgotowali to BANDEROWSKIE piekiełko...


TO CO SIĘ STAŁO DZIŚ 14 PAŹDZIERNIKA 2014 ROKU NA UKRAINIE - TO CZERWONE ŚWIATŁO DLA POLSKI ...ALE TEJ PATRIOTYCZNIE UKIERUNKOWANEJ TRADYCJAMI RODZINNYMI Z WYCHOWANIEM TAKIM JAK TO BOHATERSKIEJ ,,INKI,, JAKIE DZIŚ OPISAŁEM WAM ...W OGÓLNOPOLSKIM DNIU EDUKACJI NARODOWEJ !!!