środa, 22 października 2014

TAK JAK PRZEWIDZIAŁEM!!! KOLEŚ Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ V-CE MINISTRA ŚRODOWISKA STANISŁAWA GAWŁOWSKIEGO..ZACZĄŁ W ARESZCIE ,,SYPAĆ,, SPRAWCÓW USTAWIANYCH KILKUDZIESIĘCIU PRZETARGÓW W ZACHODNIOPOMORSKIEM...

22 października 2014 roku
                                 ...w więzieniach !!!!

TAK JAK PISAŁEM I PRZEWIDYWAŁEM  TO WCZEŚNIEJ NA BLOGU ...w aferze ustawionych KILKUDZIESIĘCIU  przetargów na roboty melioracyjne zlecane przez Wojewódzki Zarząd  Wodnych Melioracji w Szczecinie ...szef tej firmy a związany z Platformą Obywatelską i Gawłowskim = PO REFLEKSYJNYCH SPOJRZENIACH ZZA KRAT zaczął sypać wspólników !!!

                                               
ZA ZASŁUGI W OPOWIADANIU SZCZEGÓŁÓW KORUPCJI Z TYM ZWIĄZANYCH - wczoraj 21 października b.r. prokurator zezwolił na wypuszczenie gościa z więzienia ZA KAUCJĄ !

I to nie małą; 365 tysięcy złotych PORĘCZENIA !!!

NIE UDAŁO MU SIĘ ZEBRAĆ TAKIEJ KASY W CAŁOŚCI W GOTÓWCE więc...zastawił swój dom pod hipotekę !!!

NO CÓŻ!!! Jak widać USTAWIENIE PRAWIE 40 PRZETARGÓW POD POTRZEBY KOLESI kosztuje...

Już jest tym samym na wolności i ma postawione prokuratorskie zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą !!!

TAKA JEST WŁAŚNIE PLATFORMA OBYWATELSKA...zorganizowana i przestępcza, o czym z uporem piszę od 2008 roku na www.pigipedia.blog.com (PO)lesie oraz na www.pigipedia.blogspot.com !!!

...OCZYWIŚCIE Gawłowski ,,nic nie wie,, w tej sprawie - zaś po jego minie widać,iż chciałby powiedzieć; ,,TO SKANDAL! TO NIESŁYCHANE! TO NIEDOPUSZCZALNE!ABY BEZ MOJEJ WIEDZY I ZGODY ....ARESZTOWAĆ KOGOKOLWIEK Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ SZCZEGÓLNIE W ZACHODNIOPOMORSKIEM....sic!!!


SĄ JUŻ PIERWSZE OFICJALNE ,,OWOCE WSPÓŁPRACY,, Tomasza P. dyrektora owej melioracji ze Szczecina z organami ścigania...

W UBIEGŁYM TYGODNIU ZA KRATY TRAFIŁ PEWIEN ,,PRZEDSIĘBIORCA,,Z DARŁOWA który za ustawiony pod niego przetarg zapłacił ...200 tysięcy złotych ŁAPÓWKI!!!

Konkretnie jest to Krzysztof B. z pod darłowskich Jeżyczek...

W czerwcu 2014 roku przedstawiono mu ZARZUTY udziału w tej aferze...uniknął aresztu dzieki bardzo dużej kaucji!
A w poprzedni poniedziałek usłyszał zarzut WRĘCZENIA (!!!) 200 tysięcy złotych  (cyt) ,,funkcjonariuszowi publicznemu w związku z pełnieniem przez niego funkcji publicznej,,

Prokuratura Apelacyjna w Szczecinie wystąpiła o ...ARESZT oszusta, a duży udział w tym mają ...zeznania POLITYCZNEGO  kolesia Stanisława Gawłowskiego z Platformy Obywatelskiej Tomasza P.

Z moich informacji wiem,że NIEBAWEM BĘDĄ KOLEJNE ZATRZYMANIA zaś do organów ścigania zgłaszają się ŚWIADKOWIE opisujący jak w Zachodniopomorskiem działa MAFIA Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 


CZAS OKAŻE CZY PARTIA TYCH OSZUSTÓW ZDOŁA ,,KUPIĆ,, WYROKI SĄDU W TEJ ZŁODZIEJSKIEJ SPRAWIE...a takie sytuacje niestety i to niejednokrotnie miały miejsca w historii POLSKIEJ ,,PRAWORZĄDNOŚCI,,
        

Poczekamy...zobaczymy!


Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk

PS.             

Członków i wazeliniarzy Platformy Obywatelskiej  W KRAWATACH nie brakuje w Lasach RDLP Szczecinek...poczynając od PO-litycznego dyrektora RDLP Szczecinek (rodzina Gawłowskiego!)Sławomira Cichoń...nadleśniczego w Warcinie, Czarnoborze, Bornem Sulinowie...kadrowca w RDLP Szczecinek (asystent Gawłowskiego)...itd.itd.itp
...intuicyjnie przeczuwam ZBLIŻAJĄCY SIĘ POMÓR ŚWIŃ W LASACH PAŃSTWOWYCH nie tylko RDLP Szczecinek !!!
I to nie ten ,,afrykański,,....