sobota, 4 stycznia 2014

DZISIEJSZE ŹRÓDŁA GODNOŚCI POLSKICH LEŚNIKÓW...DZISIEJSZE ŹRÓDŁA GODNOŚCI POLSKICH LEŚNIKÓW...GDZIE ICH SZUKAĆ ??!


04 stycznia 2014 roku


ŹRÓDŁEM GODNOŚCI NAS POLSKICH LEŚNIKÓW POWINNO BYĆ RÓWNIEŻ TO, ŻE W SWEJ PRACY ZAWODOWEJ PODĄŻAMY JEDYNIE A NAWET WYŁĄCZNIE DROGAMI TWORZONYMI OD CAŁYCH DEKAD PRZEZ POPRZEDNIE POKOLENIA ,,LEŚNEJ BRACI,, DLA DOBRA LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE, KTÓRE W TRAKCIE NASZEJ SŁUŻBY POLSKIM LASOM I SPOŁECZEŃSTWU - DOSKONALIMY, MODERNIZUJEMY I DBAMY O NIE !


To dzięki tym drogom właśnie min; lesistość NASZEJ OJCZYZNY W TYCH OBECNYCH GRANICACH  OKRADZIONEJ NAM WCZEŚNIEJ POLAKOM  DAWNEJ RZECZPOSPOLITEJ SPRZED 1939 ROKU  za sprawą umowy traktatu Jałtańskiego podpisanego przez naszych tak zwanych ,,sojuszników,, jak USA i Wielka Brytania - ciągle wzrasta, a my Polacy (...nie tylko leśnicy!) możemy Z DUMĄ POCHWALIĆ SIĘ TYM  EUROPIE I ŚWIATU !!!

A owe drogi budowali przecież wszyscy: dawni gajowi,leśnicy,zwykli kierowcy nadleśnictw,pracownicy biurowi, nadzór....którzy dziś jeśli żyją ze smutkiem patrzą na zachowanie się ich następców, których z pieniędzy FUNDUSZU LEŚNEGO Lasów Państwowych w Polsce OKRADA BEZPRAWNIE GARSTKA POLITYCZNCH CWANIAKÓW!!!!

Oszołomstwo to zupełnie nic sobie nie robi z tego,że POLSKA TO PONAD 35 MILIONOWY KRAJ A ICH JEST ZALEDWIE MALEŃKA GARSTKA naciąganych do granic (...zaraz zapewne nawet z cmentarnych nagrobków!) członków Platformy Obywatelskiej, których jest coś między 20 a 40 tysięcy!

POlityczna próba ograbienia kasy Lasów Państwowych z owego FUNDUSZU jaki leśnicy w Polsce mają od lat WYPRACOWUJĄC GO WSZYSCY RAZEM W CAŁEJ POLSCE pozwala im bez proszenia o to Skarbu Państwa - spokojnie planować i przewidywać wydatki każdego roku gospodarczego WYŁĄCZNIE Z KORZYŚCIĄ DLA SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO!

CZY WIECIE,ŻE Z TEJ KASY LASY PAŃSTWOWE PŁACĄ OKOŁO 120 MILIONÓW ZŁOTYCH OBOWIĄZKOWEGO ,,PODATKU LEŚNEGO,, DO BUDŻETU SAMORZĄDÓW W NASZYM PAŃSTWIE, NA KTÓRE ADMINISTRACJA RZĄDOWA NAKŁADA CO RAZ TO NOWE OBOWIĄZKI - ALE JUŻ KASY NA TE OBOWIĄZKI RZĄD NIE DAJE...??!

I tak jest OBOWIĄZKOWO każdego roku ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak właśnie z owych środków finansowych ,,FUNDUSZU LEŚNEGO,,powstają np; leśne obiekty turystyczne, czy też edukacyjne DLA WSZYSTKICH POLAKÓW GRATIS...

A CZYNIĄ TO ZGODNIE ZE SWĄ PROFESJONALNĄ WIEDZĄ POLSCY LEŚNICY - a teraz chcą o tym decydować NIE MAJĄCY ZIELONEGO POJĘCIA O REGIONALNYCH POTRZEBACH W POLSCE.... DURNI POLITYCY!!!!!!!!!!!!

A więc KOLEJNĄ dziedzinę naszej gospodarki, ale tym razem ,,LASY PAŃSTWOWE,, ZAMIERZAJĄ TERAZ SPIEPRZYĆ I OGRABIĆ !!!!!!!

We wtorek 07 stycznia 2014 roku zaczynają DECYDOWAĆ O TYM na Radzie Ministrów...z premierem Tuskiem na czele, o którym internauci w Polsce piszą,że ...KRADNIE PAŃSTWU CZYLI NAM  POLAKOM JUŻ DOSŁOWNIE WSZYSTKO CO TYLKO JEST  CIĘŻSZE OD POWIETRZA !!!!!!!

Od wielu lat a od 2008 roku szczególnie powtarzam ,że POLSKIE LASY PAŃSTWOWE SĄ CHORE I BARDZO NIE DOSKONAŁE a owa  ,,jedność,, BRACI LEŚNEJ jest tylko fikcją na ...publiczny pokaz !!!!

OCZYWIŚCIE NIKT TEGO OFICJALNIE NIE PRZYZNA ale doskonale wie o tym np: obecny Minister Środowiska Pan Grabowski, który w dniu 02 stycznia 2014 roku .... dosłownie ,,OLAŁ WSZYSTKICH LEŚNYCH ZWIĄZKOWCÓW,, reprezentujących Związek Leśników Polskich RP oraz
leśną ,,Solidarność,, w czasie planowanego spotkania WŁAŚNIE W SPRAWIE TEJ ZŁODZIEJSKIEJ ,,KONTRYBUCJI,,
KAŻDY SZEREGOWY LEŚNIK OD PODLEŚNICZEGO POCZYNAJĄC A NA DYREKTORZE GENERALNYM LASÓW PAŃSTWOWYCH KOŃCZĄC...NIE ZROBI OFICJALNIE W TEJ SPRAWIE OKRADANIA NOMEN OMEN TYCH SAMYCH LASÓW PAŃSTWOWYCH DOSŁOWNIE ,,NIC,, BY POSTAWIĆ SIĘ POLITYCZNEMU BEZMÓZGOWIU W TEJ KWESTII !!!

Leśnicy sa tchórzliwi i ....BARDZO PODZIELENI min; za sprawą PO-litycznego oszołomstwa,które WIELU Z NICH OD 2008 ROKU POWSADZAŁO NA KIEROWNICZE STOŁECZKI W LASACH PAŃSTWOWYCH !!!
A wszystko zgodnie z dewizą  ...,,BIERNY- MIERNY - ALE WIERNY,, !!!

Minister Grabowski z tego co mówią dziś OBURZONE A TAK POTRAKTOWANE OBIE CENTRALE ZWIĄZKOWE LEŚNIKÓW - nie dał im w ogóle możliwości jakiejkolwiek dyskusji z nim na ten temat !!!!!!!
MAŁO TEGO ...poświęcił im aż 15 minut !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O CZYM TO ŚWIADCZY MOI DRODZY ????!

A  TYM WŁAŚNIE, ŻE GDYBY POLSCY LEŚNICY BYLI DZIŚ JEDNOŚCIĄ - TO ŻADEN MINISTER ŚRODOWISKA A SZCZEGÓLNIE BEZ
WYKSZTAŁCENIA ,,PRO - ŚRODOWISKO,,, NIE ZDECYDOWAŁBY SIĘ AŻ NA TAKĄ ,,OLEWNIĘ,, LEŚNEJ BRACI I TO W TAK WAŻNEJ KWESTII JAKĄ JEST JAK DOTĄD...SAMOFINANSOWANIE SIĘ LASÓW PAŃSTWOWYCH!!!

A jak się zachowują tzw: ,,decydenci,, PGL LP ??!
ZROBIĄ W 100% WSZYSTKO TAK JAK IM DZIŚ I DO PÓTY BĘDZIE PLATFORMA OBYWATELSKA TRWAŁA ...KAŻĄ POLITYCZNE MIERNOTY I PUSTE GŁÓWKI !!!

W tym wszystkim INTERES POLITYCZNY PARTII ,malowany,, ustami POitycznych kłamców staje się o razu jakoby ,,INTERESEM PAŃSTWA,, ...,,POTRZEBĄ BUDŻETU PAŃSTWA,, ...i tego typu ściemą !!!!

KTO ŁYKA TEGO TYPU BAJECZKI to życzę ...smacznego naiwniacy !!!

DLACZEGO NIE BYŁO O TEJ ZŁODZIEJSKIEJ KONTRYBUCJI I OKRADANIA POLSKICH LASÓW GŁOŚNO WCZEŚNIEJ - TO JEST CHOCIAŻBY PRZED ŚWIĘTAMI BOŻEGO NARODZENIA a dopiero teraz (...oraz moimi BARDZO POCZYTNYMI jak widzę  ,,wypocinami,, na www.pigipedia.blogspot.com pt; ,,TCHÓRZLIWE LASY PAŃSTWOWE..)????!
Dyrektor Generalny LP Pan Adam Wasiak ...dopiero po tych świętach zareagował nomen omen  już drugi raz, wysyłając ze swego imiennego adres e-mail ..wieści całemu polskiemu, leśnemu światu - niczym leśne....URBI ET ORBI ??!

W TYM TAKŻE NIE MA JAKIEJKOLWIEK LEŚNEJ JEDNOŚCI, gdyż....dyrektor generalny LP Pan Wasiak NIE MA ODWAGI i nie powie stanowczym głosem,,NIE,,!!! O tym mówią już na dole wszyscy leśnicy...
ZROBI WSZYSTKO CO MU ...POLITYKA TEGO RZĄDU  POLECI, gdyż tylko malutki sprzeciw z jego strony chociażby w tej tak ogromnie ważnej dla Lasów Państwowych sprawie a ...,,LECI.. ON SAM - ALE ZE SWEGO STANOWISKA !!!!!!!!!!!!!!!!

TAK OTO W PEŁNEJ KRASIE  WYGLĄDAJĄ CHORE,UPOLITYCZNIONE DO GRANIC ABSURDU  LASY PAŃSTWOWE W MOJEJ OJCZYŹNIE ..POLSCE !!!!!!!!!!!!!

A oto jakimi słowy Dyrekcja Generalna LP na swej stronie internetowej WYJĄTKOWO ŁAGODNIE tłumaczy nie tylko moim zdaniem NIELEGALNE DZIAŁANIA RZĄDU PLATFORMY OBYWATELSKIEJ NARUSZAJĄCEJ SZCZEGÓLNIE POLSKĄ KONSTYTUCJĘ ...(cyt),, Minister środowiska wskazał na KONIECZNOŚĆ WSPARCIA BUDŻETU PAŃSTWA PRZEZ LASY PAŃSTWOWE...,,

Owa ,,KONIECZNOŚĆ...,, jest nawet WYSZCZEGÓLNIONA  PO-grubioną czcionką, a to znaczy , że PO czyli Platforma Obywatelska jaka ,,rządzi,, ( CZYTAJ : OKRADA NON STOP POLSKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!) musi mieć rzeczywiście jakieś .... WYJĄTKOWE ,,POTRZEBY BUDŻETOWE,, o których cała Polska się dowie, ale zapewne dopiero wówczas jak ich przepędzą z tych stołków!!!!

KOLEJNY REPREZENTANT TEGO RZĄDU to jest wice minister tego samego środowiska Pan Janusz Zaleski ...USPOKAJA ,,BRAĆ LEŚNĄ,, swoimi propozycjami JAK KROIĆ NALEŻY ROCZNIE TEN ZIELONY TORT ,,LASY PAŃSTWOWE,, z finansowej nadwyżki jaką leśnicy wypracowali  w ostatnim okresie, aby mieć DALSZĄ STABILIZACJĘ REALIZACJI SWYCH PRAC GOSPODARCZYCH W LASACH PAŃSTWOWYCH NA KOLEJNE LATA - JAK ZWYKLE  BEZ PROSZENIA O TE FINANSE BUDŻETU TEGO SAMEGO PAŃSTWA !!!

Minister Zaleski zaznaczył podczas owego spotkania 02 stycznia 2014 roku,że ...(cyt) ,, (...) PIENIĄDZE POZYSKANE Z LASÓW PAŃSTWOWYCH ZOSTANĄ PRZEZNACZONE NA BUDOWĘ I UTRZYMANIE DRÓG LOKALNYCH,, !!!!!!!!!!!!!!!!

Panie Ministrze !!! CZY PAN ABY SIĘ DOBRZE CZUJE...MÓWIĄC TAKIE BREDNIE ?????????!

A może ZBYT BARDZO TO WŁAŚNIE PANU I PANA KOLEGOM  ZALEŻY TERAZ  NA JAK WIDAĆ PILNYM WYBUDOWANIU ,,PEWNYCH DRÓG,, NA KOSZT LASÓW PAŃSTWOWYCH - DOPÓTY JEST TAKA ,,DECYZYJNA,, MOŻLIWOŚĆ Z WASZEJ STRONY ????!

Podpowiem ,że myślę tu także o ,,pewnej,, bardzo kiepskiej drodze w ...BIESZCZADACH, wiodącej do również ,,pewnego,, bardzo CELOWO (??!) zaniedbanego i niedoinwestowanego ośrodka wypoczynkowego Lasów Państwowych ???!

CZY TO ABY ,,PRZYPADEK,, ŻE TEN SAM PAN V-CE MINISTER ŚRODOWISKA (Janusz Zaleski), KTÓREMU PODLEGAJĄ LASY PAŃSTWOWE W POLSCE, a który teraz mówi o potrzebie budowy owych,,dróg lokalnych,, za kasę tychże Lasów Państwowych - tak mocno ,,zatroskany,, jest dziś zainteresowany  również....PILNYM UPORZĄDKOWANIEM (czytaj: sprywatyzowaniem !!!) KWESTII OŚRODKÓW WYPOCZYNKOWYCH ...TAKŻE W TYCH SAMYCH LASACH PAŃSTWOWYCH ???!

PYTAM PUBLICZNE !!!!
DLACZEGO PRZEZ  OSTATNIE LATA ZA CZASÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I PIGANA JAKO LEŚNEGO,,DYREKTORZYNY,, GENERALNEGO LP OD 2008 ROKU ...,,TRZYMANO POLITYCZNIE ŁAPĘ,, NA OWYM FUNDUSZU LEŚNYM ,ABY JAK NAJMNIEJ WYDAWAĆ, A KTÓRY TERAZ PLATFORMA OBYWATELSKA KRADNĄC ZABIERA LEŚNIKOM NA JAKOBY ZDANIEM PANA ZALESKIEGO  ,,DROGI LOKALNE,, - A NIE WYDAWAŁA JE CHOCIAŻBY  NA PILNE DOINWESTOWANIE LEŚNYCH OŚRODKÓW WYPOCZYNKOWYCH A PRZECIEŻ BĘDĄCYCH WŁASNOŚCIĄ LASÓW PAŃSTWOWYCH ????!

CZY WSZĘDZIE NA ŚWIECIE... ALE TYLKO NIE W POLSKICH LASACH PAŃSTWOWYCH - TURYSTYKA I WYPOCZYNEK MOŻE BYĆ OPŁACALNY I PRZYNOSIĆ BARDZO WYMIERNE ZYSKI ??!

DODAM TU TYLKO,ŻE OŚRODKI WYPOCZYNKOWE LASÓW PAŃSTWOWYCH A KTÓRE PLANUJE SPRZEDAĆ PAN V-CE MINISTER ZALESKI SĄ W WIĘKSZOŚCI POŁOŻONE W BARDZO ATRAKCYJNYCH I PRZEPIĘKNYCH MIEJSCACH ....

DLACZEGO O TYM RÓWNIEŻ TAKA CISZA ...............????!

Warto, abyście wiedzieli, iż to Pan minister Janusz  Zaleski PUBLICZNIE W 2013 ROKU oświadczył,że LASY PAŃSTWOWE MOGĄ PRZEZNACZYĆ DO SPRZEDAŻY AŻ...208 OŚRODKÓW WYPOCZYNKOWYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest to dla Waszej wiedzy ,,ZALEDWIE,,(około) 28% z ogólnej liczby istniejących w PGL LP !!!

Według Pana Zaleskiego jest (cyt) ,,TO WSTĘPNA PROPOZYCJA,, , która zdaniem LP POWINNA UWZGLĘDNIAĆ nakreślony tryb postępowania!
Nakreślony POD KOGO ( Łokietko...sic!!!!!!!) ...POD CZYJ INTERES ??!

A więc może tak sprzedać OD RAZU 80 % tych ośrodków LP, bo przecież ...,,POTRZEBY BUDŻETOWE,, PLATFORMY OBYWATELSKIEJ SĄ JAK WIDAĆ PO TYM POŚPIECHU  PRZEOGROMNE.... sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jednak POMYSŁODAWCY TEGO KOLEJNEGO POMYSŁU OKRADANIA LASÓW PAŃSTWOWYCH mają NIE JEDEN poważny problem,gdyż obowiązująca ustawa o lasach (...którą teraz PO właśnie tak PILNIE  zmienia !!!) umożliwia sprzedaż ośrodków wypoczynkowych  -ALE...
WYŁĄCZNIE W TRYBIE PRZETARGU PUBLICZNEGO !!!
A tu już społeczeństwo będzie wiedziało poprzez internet wszystko...

MAŁO TEGO NIE PRZYZNAJE TO WŁAŚCICIELOM tzw. naniesień (OŚRODKÓW)...PRAWA PIERWOKUPU !!!
Dlatego też potencjalny,przyszły nabywca musiałby zwrócić im ...JEDYNIE UDOKUMENTOWANE NAKŁADY!

Nawet małe dzieci w Polsce doskonale wiedzą,że ...GRUNTY POD OŚRODKAMI LASÓW PAŃSTWOWYCH (szczególnie!)SĄ BARDZO CENNE I DROGIE- a to jest właśnie główną sprawczynią faktu,że zdecydowana większość dotychczasowych dzierżawców tych ośrodków NIE JEST ZAINTERESOWANIA Z PRZYCZYN EKONOMICZNYCH  STAWANIEM DO ...OTWARTEGO PRZETARGU PUBLICZNEGO !!!
Wolą kontynuację dalszych umów dzierżawy od LP na kolejne lata...nie widząc,że KTOŚ Z BOKU ,,OSTRZY SOBIE ZĘBY,, NA TO ABY DANY OŚRODEK LEŚNY WRESZCIE KUPIĆ !!!

DLATEGO TEŻ TERAZ TRWAJĄ PO-LITYCZNE  SUPER ,,KOMBINACJE,, ....JAK ZMIENIĆ OBECNE PRAWO W LASACH PAŃSTWOWYCH, ABY ZASPOKOIĆ GŁODNE A RACZEJ CHCIWE ,,REKINY,,Z PO-LITYCZNYMI UKŁADAMI , O OWYCH JUŻ WYOSTRZONYCH LATAMI ZĄBKACH ???!

I co jest DLA PROFESJONALISTÓW  PGL LP bardzo zastanawiające i zarazem oczywiste to odpowiedź na moje pytanie retoryczne:

 ...DLACZEGO TYM RAZEM DZIŚ  JUŻ NIKT TAK SIĘ JAK DOTĄD W LASACH PAŃSTWOWYCH TROSKLIWIE  NIE MARTWI FAKTEM,ŻE PO SPRZEDAŻY TAKIEGO PRZYKŁADOWEGO OŚRODKA LASÓW PAŃSTWOWYCH PRYWATNEMU JUŻ NABYWCY - POWSTANIE NAGLE ,,NIEBEZPIECZNA ENKLAWA,, WŁASNOŚCIOWA WEWNĄTRZ KOMPLEKSÓW LEŚNYCH, W KTÓRYCH STOJĄ TE OŚRODKI WYPOCZYNKOWE PRZEZNACZONE DO PRZEHANDLOWANIA ??????????????????!

I tu jak mi intuicja moja podpowiada ..DOCHODZIMY DO KLUCZA TEJ CAŁEJ SPRAWY!

BO OTO POJAWIA SIĘ PROBLEM ,,SŁUŻEBNOŚCI DROGOWEJ,, czyli bezkonfliktowego dojazdu do owych ośrodków jak dotąd Lasów Państwowych ...a niebawem jak widać zapewne PRYWATNYCH !!!
No i zaraz polskie społeczeństwo zobaczy w lasach....ZAKAZY WSTĘPU !!!!

TERAZ BĘDĘ BARDZO ZŁOŚLIWY !!!
...CZY TO ABY NIE WŁAŚNIE NA TE DROGI DOJAZDOWE DO PRZYSZŁYCH PRYWATNYCH OŚRODKÓW WYPOCZYNKOWYCH A DOTĄD SKARBU PAŃSTWA ,,LASY PAŃSTWOWE,, - BĘDZIE PRZEZNACZANA TAK SZYBKO TA KASA, KTÓRĄ TERAZ PLATFORMA OBYWATELSKA CHCE UKRAŚĆ TYM SAMYM LASOM Z ICH FUNDUSZU LEŚNEGO ??!
Pożyjemy...zobaczymy ! Jak mawia ludowe powiedzenie ...

Przecież jak to pokreślił ten sam Pan minister Zaleski w dniu 02 stycznia 2014 roku...PIENIĄDZE POCHODZĄCE Z LASÓW PAŃSTWOWYCH ZOSTANĄ PRZEZNACZONE NA BUDOWĘ I UTRZYMANIE DRÓG LOKALNYCH !!!

A to są właśnie ...DROGI LOKALNE W 100% !!!

A tak a propos ...OD KIEDY TO LASY PAŃSTWOWE W POLSCE MAJĄ WYKAZYWAĆ  SIĘ JESZCZE TROSKĄ O ,,DROGI LOKALNE,, skoro premier Tusk ma inne ministerstwa  oprócz środowiska - ODPOWIEDZIALNE SZCZEGÓLNIE ZA ,,DROGI LOKALNE,, W POLSCE ??!

TEN POMYSŁ...WYPOWIEDŹ... TO BZDURY I KŁAMSTWA !!!
TO RAŻĄCE NARUSZENIE OBWIĄZUJĄCEGO PRAWA W POLSCE, KTÓRE WYRAŹNIE OKREŚLA ..CO DO KOGO NALEŻY W RAMACH RESORTÓW MINISTERIALNYCH !!!

A może by tak Panie ministrze środowiska (Janusz Zaleski) POLECIĆ JESZCZE POLSKIM LEŚNIKOM ,,ODPOWIEDZIALNOŚĆ  SZCZEGÓLNIE  TROSKĘ,, ZA ...PROSTYTUTKI Z IMPORTU, KTÓRE NAWET ZIMĄ NA POBOCZACH DRÓG W LASACH PAŃSTWOWYCH (np: RDLP Szczecinek, Nadleśnictwo Karnieszewice; droga Szczecin - Gdańsk) nie dają już kierowcom spokojnie przejechać,  a co dopiero zatrzymać się na parkingu leśnym latem ???! (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

No a teraz aby ,,wbić gwóźdź do trumny finansów LP,, pozwolę sobie ZACYTOWAĆ tylko jedno zdanie :

(cyt),, - Wyrażam nadzieję, iż podjęte przez LP stosowne działania ZMIERZAJĄCE DO UPROSZCZENIA PROCEDUR (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) w zakresie zamian gruntów oraz SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI ZAJĘTYCH POD OŚRODKI WYPOCZYNKOWE (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) przyczynią się do bardziej racjonalnego zagospodarowania gruntów wykorzystywanych na cele rekreacyjne, oraz spowodują dalszy rozwój bazy turystyczno -wypoczynkowej ,, - oświadczył w 2013 roku ten sam v-ce minister środowiska Pan Janusz Zaleski !!!

PO TYM CO OBSERWUJĘ - Pan Zaleski  miał raczej na myśli ROZWÓJ.... PRYWATNEJ BAZY TURYSTYCZNO -WYPOCZYNKOWEJ ...bo ani owa racjonalności, ani ŻADNEGO interesu Lasów Państwowych W TYM CO SIĘ AKTUALNIE ROBI W POLSCE TO JA NIE WIDZĘ !!!

SPRZEDAWAĆ KAŻDY POTRAFI ...A SZCZEGÓLNIE NIE SWOJE BO PAŃSTWOWE Panie ministrze ...!!!!!!!!!!!!!!

A to właśnie PLANUJCIE I ROBICIE  już d 2008 roku NA MAKSA !!!!!!!!!!!!

Jeszcze nie tak dawno,co mam jakoś wyjątkowo w swej pamięci ...CI SAMI LEŚNI ZWIĄZKOWCY, którzy tak są ze sobą AKTUALNIE  podzieleni W SPAWACH LASÓW PAŃSTWOWYCH , że nawet z siebie publicznie szydzą i drwią Z WŁASNYCH POSTĘPOWAŃ I ZACHOWAŃ (...i ja uważam,że słuszne są te kiny!!!) - ,,grają,, tylko pod swoje ambicjonalne, indywidualne potrzeby!

Dla przykładu : DZIŚ 04 stycznia 2014 roku o godz.13.00 w serwisie informacyjnym jaki słyszał mój kolega LEŚNIK Piotr w ,,Radio Maryja,, wypowiadał się jeden z przewodniczących LEŚNYCH związków zawodowych (,,Solidarność,,) Zbigniew Kuszlewicz,  który nomen omen pracuje... AKURAT W TYM SAMYM  NADLEŚNICTWIE KARNIESZEWICE /RDLP Szczecinek/,które tak sobie nawet zimą upodobały owe prostytutki o których wspomniałem powyżej w propozycji do ministra !!!

Kolega Zbigniew Kuszlewicz ze związkową, WŁAŚCIWĄ troską wypowiadał się w tym radio na temat tego samego PO-LITYCZNEGO ZŁODZIEJSTWA w Lasach Państwowych czym ...BARDZO ZDENERWOWAŁ MI KOLEGĘ PIOTRA, który to natychmiast zadzwonił do mnie ze słowami :
,,A CO TO KUSZLEWICZ SIĘ DOPIERO OBUDZIŁ I ZAPOMNIAŁ JAK PIGANOWI NOSIŁ PO URZĘDACH W WARSZAWIE STERTY PAPIERÓW W RĘKU NICZYM SŁUŻĄCY A NIE HONOROWY I POWAŻNY PRZEWODNICZĄCY, ZWIĄZKOWIEC,, ???!

Uspokoiłem zaraz kolegę Piotra,że niektóre cechy osobowe człowiek ma ale ...wyssane z mlekiem matki !!!!!!!!!!!!!

DODAŁEM PONADTO , IŻ ODWAGI RÓWNIEŻ W LASACH PAŃSTWOWYCH NIE MOŻNA KUPIĆ SOBIE SAMEMU W SKLEPIE W RAMACH POLITYCZNEJ PROMOCJI W  CENIE NA PRZYKŁAD ...100 złotych za kilogram !!!! sic!!!!!!!!!!!!
Zresztą co nieco pisałem o tym kiedyś na www(PO)lesie lasy dla ludzi...

POZWALANIE SOBIE W LASACH PAŃSTWOWYCH NA...,, ZBYSZEK PRZYNIEŚ,,... ,, KRZYSIU WYNIEŚ,,skutkuje moim zdaniem w przypadku ruchu związkowego zawsze tym,że tak na serio - TO NIKT SIĘ Z TAK POSŁUSZNYMI  ZWIĄZKOWCAMI NIE LICZY!!!

Dają Wam JAK SAMI TO ZAUWAŻYLIŚCIE max.15 minut i ...ZERO DYSKUSJI  !!!

Kiedyś to w LP byli związkowcy...a łączył ich wspólny mianownik, tak mocno odróżniający od tych obecnych  : ONI MIELI ZAWSZE I WSZĘDZIE  Z SOBĄ PRZYSŁOWIOWE JAJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikt dziś nie wyjdzie na ulice, nie ,,odwiedzi,,urzędy państwowe czy ministra .....TAK JAK KIEDYŚ !!!

DLATEGO TAK JEST .JAK JEST...A WSZYSTKO DZIŚ  JUŻ DAWNO  USTALONE I POLITYCZNIE PRZYKLEPANE !!!


Piszę jak jest...w PGL ,,LASY PAŃSTWOWE,, jak sami widzicie PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!!Krzysztof Kowalczyk