wtorek, 23 września 2014

WARSZAWA...CZY WYDARZY SIĘ NIEBAWEM COŚ BARDZO ZŁEGO ??!

23 września 2014 rokuDziś z-ca sekretarza generalnego ONZ do spraw praw człowieka Ivan Szimonowić przedstawił według stanu na dzień 21 września 2014 roku OFICJALNĄ liczbę ofiar wojny na Ukrainie,którą zaatakowała BEZ WYPOWIEDZENIA …. ,,braterska,, Rosja!!!!

WEDŁUG ONZ – śmierć poniosło 3.543 osoby (...w tym wszyscy z samolotu Malezyjskich Linii Lotniczych tj;298 ofiar zestrzelenia tego samolotu!).

Podkreślono, iż dane te pochodzą z dostępnych dla ONZ źródeł ...dlatego też rzeczywista liczba zabitych jest dużo, dużo większa!!!

Dowódca Floty Czarnomorskiej admirał Aleksandr Witko poinformował ostatnio, iż nad Morzem Czarnym w Noworosyjsku będzie stacjonować 7 rosyjskich okrętów podwodnych wyposażonych w pociski manewrujące o zasięgu ponad 1,5 tysiąca km !

Obecnie bazuje tam 51 okrętów i statków, zaś Główną Bazą Floty Czarnomorskiej jest położony NA PÓŁWYSPIE KRYMSKIM Sewastopol...

A teraz kilka CIEKAWOSTEK ;

W Kijowie na Ukrainie ...FRANCUSKI WYWIAD WOJSKOWY ( Dyrekcja Generalna Bezpieczeństwa ZEWNĘTRZNEGO resortu obrony !!!) - WRAZ Z NIEMIECKIM BATALIONEM WOJNY ELEKTRONICZNEJ stworzył mocno rozbudowany sztab o nazwie ,,Task Force Rosja,,

Tenże BATALION niemiecki wchodzi w skład sił specjalnych zwanych KOMMANDO Strategische Aufklarung....

WSPÓLNIE STWORZYLI SYSTEM SZEROKO ZAKROJONY NA PRZECHWYTYWANIE INFORMACJI Z ROSYJSKICH WOJSKOWYCH SYSTEMÓW ŁĄCZNOŚCI, ORAZ SIEĆ PODSŁUCHÓW TELEFONICZNYCH, MONITOROWANIA WYBRANEJ POCZTY ELEKTRONICZNEJ ….itd. itd. itp. !

Ostatnio raport specjalny z wyników pracy TEGO francuskiego wywiadu wojskowego otrzymał Prezydent Francji....

CIEKAW JESTEM CZY JEST TAM ,,COŚ,, NA TEMAT POLSKI I ...WARSZAWY !!!

Dlaczego o to pytam ??!

Otóż dzieje się COŚ ZŁEGO związanego z Polską i Warszawą...a nitki prowadzą na Kreml do Putina!

Przy ambasadzie Rosji w Warszawie znajduje się pewna szkoła dla dzieci, w której ...NAGLE ZMIENIONO WARUNKI UMOWY NA REALIZACJĘ ICH NAUCZANIA!


Procedura podpisywania KONTRAKTÓW rodziców dzieci z tą szkołą – odbywała się do tej pory NA POCZĄTKU ROKU I ...OBEJMOWAŁA ZAWSZE CAŁY ROK SZKOLNY !!!!


.Jednak w tym roku szkolnym 2014 Z INICJATYWY AMBASADY ROSYJSKIEJ - umowa została zawarta (uwaga!) = ZALEDWIE NA DWA MIESIĄCE !!!!!!

To jest na WRZESIEŃ i PAŹDZIERNIK 2014 roku....

CZYŻBY PRZEDSTAWICIELE TEJ PLACÓWKI DYPLOMATYCZNEJ FEDERACJI ROSYJSKIEJ W WARSZAWIE WIEDZĄ ,,COŚ,, O CZYM NIE WIEDZĄ WARSZAWIACY...POLACY ???!

Czyżby ,,COŚ,, miało się wydarzyć od listopada bieżącego roku.... ??????????!
Rosjanie odmawiają przyjęcia dodatkowych pieniędzy od rodziców za okres od listopada...

CZYŻBY MIAŁO TO ZNACZYĆ IŻ NIEBAWEM STANIE SIĘ COŚ, CO MUSI SPOWODOWAĆ ...zamkniecie ambasady Rosji w Warszawie ????!

CZAS NAJBLIŻSZY OKAŻĘ co tu się kombinuje...

NIKT w ambasadzie nie chce tego tłumaczyć DLACZEGO...CO SIĘ STAŁO... gdyż jak nieoficjalnie wiadomo ,,INSTRUKCJE PRZYSZŁY Z GÓRY,, !!!!!!!!!

Od dnia 03 listopada 2014 roku W TEN OTO SPOSÓB ,,góra,, z Moskwy – zaplanowała PRZERWĘ W NAUCE dzieci w ambasadzie Federacji Rosyjskiej w Moskwie !!!

Dzwonią mi w uszach słowa Putina jakie niedawno wypowiedział, chwaląc się że JUŻ WKRÓTCE (!!!!) ,, Rosja pokaże światu NOWY, POTĘŻNY RODZAJ BRONI ,,....
       


NIESTETY O ISTNIENIU TAKIEJ BRONI MOŻEMY SIĘ NIGDY NIE DOWIEDZIEĆ ...NAWET WÓWCZAS, GDY ZOSTANIE ONA UŻYTA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Na przykład ;

WYWOŁANIE WSTRZĄSÓW SEJSMICZNYCH – POPRZEZ ZDALNE ODDZIAŁYWANIE NA PŁYTY TEKTONICZNE ZIEMI PRZY WYKORZYSTANIU ZJAWISKA REZONANSU OKREŚLONEJ CZĘSTOTLIWOŚCI...
Impulsem do wywołania tego może być podziemny wybuch jądrowy, wiązka fal elektromagnetycznych a nawet ...odpowiednie drgania jonosfery !!!!
  

Takie ,,CUDO,, przeżyłem i widziałem na własne oczy!
Nagle potężny wiatr...ten ,,rulon,, obracał się jak zwijany dywan ...a potem mega ulewa!
Mam to nagrane na telefon komórkowy...w 2013 roku !!!

CZY PAMIĘTACIE JAK PISAŁEM O PLANACH KREMLA ...ZDETONOWANIA NA ODPOWIEDNIEJ WYSOKOŚCI MIĘDZY POLSKĄ A UKRAINA ŁADUNKU NUKLEARNEGO ????!

A gdybym Wam powiedział,że eksperymenty nad Polską już były....


W roku 1985 w ZSRR rozpoczęto specjalne badania nad... ZDALNYM WYWOŁYWANIEM TRZĘSIENIA ZIEMI !
Rosjanie podjęli wówczas dwa tajne projekty o nazwie ,,MERKURY,, i ,,WULKAN,, gdzie pierwszy z nich realizowali w Kirgizji , natomiast testy z drugim trwały jeszcze w 1992 roku po czym ...CICHO SZA !!! NIKT NIC NIE WIE....
  
A skąd się ostatnio wzięły ,,meteoryty,,nad Rosją ...

Czy aby ,,NOWA BROŃ,, - nie jest przyczyną KATASTROFY SAMOLOTU Z POLSKIM PREZYDENTEM pod Smoleńskiem ???!

WARTO abyście wiedzieli, z czego zdają sobie DOSKONALE sprawę Rosjanie na Kremlu, że
AKTUALNIE ROSJA NIE MA SZANS WYGRAĆ KONFLIKT ZBROJNY Z PAŃSTWAMI ,,NATO,, gdyż ;

    a) Rosja ma prawie 5 razy mniej żołnierzy...

    b) Rosja ma 6 razy mniej samolotów i śmigłowców...

  1. Rosja ma 3 razy mniej okrętów...

     d) Rosja ma 2 razy mniej czołgów i wozów opancerzonych...

A więc w interesie Rosji jest ...posiadać NOWĄ BROŃ !!!

GDZIE WIĘC ZOSTANIE ONA UŻYTA...jeśli jest już gotowa ??!

Oczywiście może to być z  ową zapowiedzią użycia NOWEJ BRONI – tak zwany militarny blef, ściema celowa dezinformacja itp. , ale... no właśnie!

NA ZAKOŃCZENIE dodam,że US Air Force a także US Navy ...OFICJALNIE POTWIERDZAJĄ, ŻE PROWADZĄ OD LAT WOJSKOWY PROGRAM O KRYPTONIMIE ,,HAARP,, - o dziwo kojarzony z taką właśnie bronią (tektoniczną!), lecz W WERSJI OFICJALNEJ MA ONA SŁUŻYĆ (cyt) ,, symulowaniu i kontroli procesów zachodzących w jonosferze, KTÓRE MOGĄ MIEĆ WPŁYW na działanie systemów komunikacji i nadzoru elektronicznego,,
    

...jakież to niewinne PRAWDA ??!

JESTEM W 100% PEWIEN, że nasze polskie wojsko już dawno powinno zadbać, aby system NASZEJ łączności był jak najmniej uzależniony od satelitów, i wcale nie myślę tu o GOŁĘBIACH POCZTOWYCH , aczkolwiek to też nie głupi sposób na krótkie dystanse !!!

Co się wydarzy od listopada 2014 roku W lub NAD Polską , Ukraina ???!Piszę jak jest... i co wiem !


Krzysztof Kowalczyk

PS.

Poczytajcie sobie o tym facecie...i dlaczego jego prace zostały utajnione przez USA!