poniedziałek, 22 września 2014

,,TOP DZIESIĄTKA ... CZYLI JAK REWELACYJNIE CZYTALIŚCIE MÓJ BLOG www.pigipedia.blogspot W SIERPNIU 2014 ROKU !

22 września 2014 roku

INFO DNIA;

POLACY MISTRZAMI ŚWIATA W SIATKÓWCE - 2014 ROKU!!!

Polscy siatkarze na najwyższym stopniu podium po meczu finałowym MŚ z Brazylią /Andrzej Grygiel /PAP


POLACY walczyli o każdą piłkę z Brazylijczykami jak LWY ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Duże zmiany w statystyce...PONAD 100 TYSIĘCY WASZYCH WEJŚĆ NA MOJĄ STRONĘ Z CAŁEGO ŚWIATA W TAKIM ,,MGNIENIU OKA,, DAJE MI OGROMNĄ SATYSFAKCJĘ Z TEGO O CZYM PISZĘ, ACZKOLWIEK MAM PEŁNĄ ŚWIADOMOŚĆ IŻ  SA TACY KTÓRZY ZAPEWNE NIEBIOSA PROSZĄ, BŁAGAJĄ ABYM ZAMILKŁ ....nic z tego !!!!!W miesiącu sierpniu 2014 roku pojawiło się na www.pigipedia.blogspot.com 25 informacji, którymi były nieprawidłowości, fakty nadużyć kryminalnych a w tym KORUPCJA w Państwowym Gospodarstwie Leśnym ,,Lasy Państwowe,,, BRAK KOMPETENCJI I PODSTAW WIEDZY paru ,,orłów,, na stanowiskach kierowniczych w tych samych Lasach Państwowych, którym SKARB NASZEGO PAŃSTWA wyobraźcie to sobie ….PŁACI ZA TO  CO MIESIĄC KILKANAŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH PENSJI !!!!

TAK SIĘ DZIEJE W NASZEJ WSPÓLNEJ OJCZYŹNIE = POLSCE= gdzie setki tysięcy moich Rodaków JEST ZMUSZONA wyjechać poza granice Polski, aby UCZCIWIE pracować i GODNIE żyć a tu proszę... np.; odwołany przez Dyrektora Generalnego LP Pana Adama Wasiak były dyrektor RDLP Krosno /...nomen omen, którego ZAWIESIŁ WCZEŚNIEJ W OBOWIĄZKACH osobiście prokurator !/ ZA ZARZUTY ,,WZIĘCIA W ŁAPĘ,, ląduje niczym kot na cztery łapy i zostaje zwolniony za 3 miesięcznym wypowiedzeniem i ...AKTUALNIE POMIMO ZARZUTÓW KARNYCH otrzymuje co miesiąc ZA TO ( ???!) kilkanaście tysięcy złotych ale tym razem nie do łapy a na konto bankowe....sic!!!!!!!!!!!!!!!

OT I ,,ZIELONA,, SPRAWIEDLIWOŚĆ....


Pisałem też szereg expresowych informacji na temat NAPAŚCI MILITARNEJ ROSJAN NA UKRAINĘ...o wojnie i jej obliczu pełnym krwi i nieszczęść naszych sąsiadów Ukraińców, którym POLSKA BARDZO POMAGA NIE TYLKO DUCHOWO ALE MATERIALNIE ( od sprzętu dla ludności cywilnej Ukrainy aż na uzbrojeniu kończąc!)


Jest w tej kwestii ,,COŚ,, o czym pragnę niniejszym dodać tj; O ,,DZIWNIE,, UTAJNIANYCH, POUFNYCH INFORMACJACH MEDIALNYCH, PUBLICZNYCH – NA TEMAT DOZBRAJANIA ARMII UKRAIŃSKIEJ PRZEZ RÓŻNE PAŃSTWA ...a w tym i Polskę!!

CAŁY ŚWIAT HANDLUJE BRONIĄ BO TO BIZNES ...i polityka!!!
ROSJANOM W TEJ CHWILI SPRZEDAJE KILKA PAŃSTW EUROPY ZACHODNIEJ BROŃ/ np.; Wielka Brytania, Francja!/ ...więc DLACZEGO Polska miałaby nie sprzedawać broni Ukrainie ??!
BYLIBYŚMY GŁUPCAMI !!!!

To tak na marginesie...moje zdanie w tej materii !

A oto ,,TOP – DZIESIĄTKA,, za miesiąc sierpień 2014 roku - czyli z jakich serwerów na całym świecie zaglądaliście na mój blog, aby poczytać to i owo :


Nr 1/ POLSKA

Nr 2/ USA

Nr 3/ NIEMCY

Nr 4/ UKRAINA ( ...non stop pnie się w górę!)

Nr 5/ WIELKA BRYTANIA

Nr 6/ FRANCJA (...czytelnicy z Francji ostatnio SZALEJĄ ilością wejść, powodując iż są chwile że czytelników z Francji jest więcej niż Polaków i USA razem wziętych !!!!)

Nr 7/ CHORWACJA (...bardzo Was wielu w ostatnim miesiącu! WITAM !!!)

Nr 8/ ROSJA (...domyślam się, iż w większości to WROGO NASTAWIENI DO POLSKI SŁUŻBIŚCI, URZĘDNICY ...zbierający dane o nastrojach w RP !) CZUJĘ TO ….

Nr 9/ KENIA ( ...mam stamtąd STAŁYCH czytelników! POZDRAWIAM !)

Nr 10/ BELGIA ( ...CZYŻBY NASI EURO-POSŁOWIE ??! )

Tak wygląda 10 najważniejszych państw świata z naprawdę ogromnej ilości innych państw świata, z serwerów których czytacie ,,pigipedię,,,

WITAM WSZYSTKICH A SZCZEGÓLNIE MOICH NOWYCH CZYTELNIKÓW I ZAPRASZAM – CZYTAJCIE PRAWDĘ O NASZEJ POLSCE, PRAWDĘ O LASACH PAŃSTWOWYCH W RZECZPOSPOLITEJ, PRAWDĘ O OKRUCIEŃSTWACH WOJNY I POLITYCZNYCH ŁGARSTWACH WIELU, WIELU ,,ŚWIĘTYCH,, POLITYKÓW !!!

A oto jak wygląda czytelnictwo OGÓŁEM mojego bloga, od chwili jego powstania tj; www.pigipedia.blogspot.com (….zapraszam na poprzedni blog ; www.pigipedia.blog.com (PO)lesie LASY DLA LUDZI – archiwum!) :

Nr 1/ POLSKA

Nr 2/ USA

Nr 3/ NIEMCY

Nr 4/ WIELKA BRYTANIA

Nr 5/ UKRAINA

Nr 6/ MALEZJA

Nr 7/ ROSJA

Nr 8/ FRANCJA

Nr 9/ HOLANDIA

Nr 10/ WENEZUELA

Ta statystyka OGÓŁEM wygląda zgoła odmiennie niż powyższa, poza miejscami od 1 do 3, które z tego co widzę dziś 22 września 2014 roku ...również ulegną zmianie w kolejnym podsumowaniu na rzecz FRANCJI !!!!!!!!!

Mogę się również dziś 22 września 2014 roku pochwalić , że ...TAKIEJ ILOŚCI WASZYCH WEJŚĆ NA MÓJ BLOG JAK DZISIEJSZEGO DNIA = JESZCZE NIGDY NIE MIAŁEM OD 2008 ROKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziś myśląc o wydawnictwach przeróżnego typu i POLITYCZNEGO ,,rodzaju,, rzędu kilku czy kilkunastu tysięcy egzemplarzy miesięcznie....MAM PRAWO SIĘ ŚMIAĆ dzięki tej ogromnej ilości Waszych wejść na mój blog DZIENNIE !!!!!!!!!!!!
JESZCZE RAZ = BARDZO WAM ZA TO DZIĘKUJĘ = !!!


DZIĘKUJĘ I ZAPRASZAM CODZIENNIE ….a będzie się działo !!!!Piszę jak jest....

Krzysztof Kowalczyk

PS.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH MOICH CZYTELNIKÓW - A SZCZEGÓLNIE TYCH SPOZA GRANIC NASZEJ POLSKI ...szukających o Niej informacji z miejsc naprawdę egzotycznych !