środa, 24 września 2014

Patrz KUREWSKA Platformo Obywatelska....DO CZEGO DOPROWADZIŁY TWE RZĄDY I PUSTE OBIETNICE W POLSCE!!!

24 września 2014 roku


Kiedyś tam Twain powiedział : ,,SĄ KŁAMSTWA...BEZCZELNE KŁAMSTWA ...I STATYSTYKI,,Jak podają dziś media w Polsce - o czym kipi się w komentarzach na przeróżnego rodzaju forach internetowych - POLSKA ZBLIŻA SIĘ DO REKORDU Z 2007 ROKU W ILOŚCI EMIGRANTÓW, GDY WÓWCZAS POZA GRANICAMI SWEJ OJCZYZNY MIESZKAŁO 2,27 MILIONA POLAKÓW !!!

W 2012 roku poza Polską mieszkało 2,13 mln Polaków...w 2013 roku było ich aż 2,2 mln !
TAK WYNIKA Z NAJNOWSZYCH DANYCH GUS....które osobiście uważam za nieprawdziwe, stąd też nie przypadkowo na wstępie zacytowałem słowa Twaina...

Dane GUS są zaniżane....

Najwięcej Polskich emigrantów pracuje w Niemczech - 560 tysięcy tj; o 125 tys. osób więcej niż trzy lata temu.

W Wielkiej Brytanii przebywa najwięcej bo aż 650 tysięcy NASZYCH RODAKÓW... w Irlandii 115 tysięcy...w Holandii 103 tysiące osób z Polski.

Z Hiszpanii Polacy wyjeżdżają ; dziś jest tam 34 tysiące Polaków, zaś 5 lat wcześniej było tam NASZYCH o 50 tysięcy więcej...

 

TO SĄ DANE WSTRZĄSAJĄCE, GDYŻ RZĄD OSZUSTÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ WRAZ Z PSL - POZBYWA SIĘ BEZ ŻADNYCH REFLEKSJI , PRÓB POWSTRZYMANIA EMIGRACJI ZAROBKOWEJ NAJBARDZIEJ CENNEJ ZAWODOWO GRUPY SPOŁECZNEJ POLAKÓW ...MILIONY OSÓB, KTÓRE Z TEGO CO WIDAĆ, NIE WRÓCĄ JUŻ NIGDY DO SWEJ OJCZYZNY - TAKIEJ ZŁODZIEJSKIEJ OJCZYZNY!!!!!
Oto ulubiony przekaz OSZOŁOMÓW z Platformy Obywatelskiej!!!!


Polacy na całym świecie się śmieją, że CWANIAK  Tusk i jego banda POlitycznych Oszustów straszyła NASZYCH RODAKÓW PiS - em i Kaczyńskim ...A  Donek SAM WYKIWAŁ WSZYSTKICH I PRYSNĄŁ ZA GRANICĘ, BO TAM LEPSZE NIE TYLKO SUPER PŁATNE STANOWISKO !!!!

 Najbardziej popularny papier toaletowy w woj.zachodniopomorskim ! UŻYWAM OD LAT TYLKO TAKI !!!!!
Mój brat ma hurtownię za granicą...sprzedaje ich tysiące, bo AŻ TAKIE MAJA WZIĘCIE!!!!

A za granicami NASZEJ  Rzeczpospolitej rodzi się corocznie coraz więcej Polaków, którzy już na zawsze będą wiedzieć i pamiętać iż ICH MIEJSCEM NARODZIN NIGDY NIE BYŁA POLSKA !!!!

TO PRZEZ WAS SKURW****SYNY z Platformy Obywatelskiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

media_dziennikarze_klamstwo
Jak myślicie NA CZYJE POLECENIE I CZYM KARMIĄ POLAKÓW ....,,nasze,, media??!

Gdy POLSCY GÓRNICY strajkują, jadą nocami na przejście graniczne aby ZABLOKOWAĆ WJAZD DO NASZEJ OJCZYZNY setek tysięcy ton rosyjskiego węgla lipnej jakości (...ale za to tańszego! sic!!!)   - we wszystkich resortach PAŃSTWA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ urzędasy nawet ci najbardziej mierni ale PO=litycznie wierni mają się super!

PRZECIĘTNE WYNAGRODZENIA W MINISTERSTWACH ...NIEUSTANNIE ROSNĄ !

PRZECIĘTNE  wynagrodzenie w kancelarii Tuska w roku 2010 wynosiło 7.084,00 zł - by podskoczyć rok temu do 7.702,00 zł.

Wszystko się to dzieje pomimo zadłużenia płac urzędniczych w związku z kryzysem zadłużeniowym państwa jaki ,,odpaliła,, nam od 2008 roku...PLATFORMA OBYWATELSKA!

W Ministerstwie Spraw Zagranicznych u Radosława Sikorskiego w 2010 roku PRZECIĘTNE wynagrodzenie wynosiło 7.677,00 zł a w 2013 roku wzrosło już do kwoty 8.298,00 zł.

W Ministerstwie Finansów u Rostkowskiego PRZECIĘTNIE urzędas zarabiał w 2010 roku 7.223,00 zł a już w 2013 roku ...7.779,00 zł!

TEORETYCZNIE URZĘDNICZE PENSJE NIE POWINNY ROSNĄĆ -bowiem rząd Tuska podjął decyzję o zamrożeniu płac !
ZAPOMNIELI DUPKI O SWOICH ????! sic!!!!!!!!!!!!!!!!

Pijarowy doradca Donalda Tuska Igor Ostachowicz, odpowiadający tam za ,,strategię komunikacji społecznej,, - z chwilą gdy Tusk zwija manatki do Brukseli został właśnie  powołany na stanowisko CZŁONKA.... zarządu PKN Orlen!

W roku 2013 PRZECIĘTNA PENSJA członka  zarządu tejże spółki wynosiła około....2,5 MILIONA ZŁOTYCH!!!!!!

Czy to jest nagroda za wierność ...A MOŻE DOWÓD UZNANIA Pana Prezesa PKN Orlen, że Ostachowicz tankował swoje auto na stacjach Orlenu????? sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Piszę jak jest....


Krzysztof  KowalczykPS         .SĄ TAKIE ODWAŻNE MIEJSCA W POLSCE...a gdyby tak było wszędzie = JUŻ DAWNO BYŁOBY NORMALNIEJ BO BEZ OSZUSTÓW !!!!!!!!!