środa, 10 września 2014

PUTIN MA PROBLEM...WOJSKA CHIŃSKIE OD 06 WRZEŚNIA 2014 ROKU KONCENTRUJĄ SWE SIŁY NA GRANICY Z ...ROSJĄ !!!!

10/11 września 2014 roku

TAK ! TAK! To nie żaden dowcip z mej strony...

OD CZTERECH DNI NA WSCHODZIE ROSJI POJAWIA SIĘ PRZY JEJ WSCHODNICH GRANICACH BARDZO DUŻO CHIŃSKIEGO WOJSKA...

Rosjanie poprzez swoje służby (FSB) bardzo uważnie obserwują to co czyni dziś armia Chin, która wyposażona w ciężką artylerię ...USTAWIA SIĘ WZDŁUŻ GRANICY Z ROSJĄ !!!

Według samych Rosjan z FSB - dziś 10 września 2014 roku CHIŃCZYKÓW JEST JUZ NAGLE NIE MNIEJ NIŻ 15 TYSIĘCY ŻOŁNIERZY...

chiny-armia
Armia chińska...


Według informacji jakie posiadam Rosyjscy pogranicznicy meldują swoim przełożonym ten fakt TAK NAGŁEJ DYSLOKACJI CHIŃSKIEJ ARMII PRZY GRANICY Z ROSJĄ !!!
A CO NAJBARDZIEJ ICH DZIWI TO FAKT,ŻE ...CHIŃCZYCY IM TEGO NIE MELDOWALI
(sic!!!!!!!!!!!!!!)

No cóż!!! Putin ma o czym myśleć...

A tamtejsi żołnierze rosyjscy z tej wschodniej granicy mówią (cyt) ,, COŚ TO BRZYDKO PACHNIE,, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Rzeczywiście informacja ta choć 100% PEWNA (!!!) zaskakuje ...i daje wiele do myślenia!

W miesiącu wrześniu b.r Rosja planuje manewry jądrowe (!!!) na wschodzie swojej granicy  - i Kreml być może tłumaczy owe ruchy chińskiej armii w tamtym terenie...A dziś ze strategicznego , atomowego  okrętu podwodnego ,, WŁADYMIR Monomach,, (...imiennik Putina!!!!) Rosjanie wystrzelili 12 metrowa rakietę z Morza Białęgo, która trafiła w cel na poligonie Kura na Kamczatce.

OKRĘTY TEGO TYPU OFICJALNIE (!!!) SĄ UZBROJONE  W 16 RAKIET BALISTYCZNYCH NA PALIWO STAŁE  - ZDOLNYCH DO PRZENOSZENIA  DO 10 SAMONAPROWADZAJĄCYCH SIĘ NA CEL GŁOWIC NUKLEARNYCH NA ODLEGŁOŚĆ ...PONAD 8 TYSIĘCY KILOMETRÓW !!!!!!!!!!!!!!1

Piszę jak jest ,,GORĄCO,, na wschodzie!

Krzysztof Kowalczyk

PS.

PUTIN SPRAWIŁ OGROMNĄ ,,NIESPODZIANKĘ,, tym mieszkańcom wschodniej Ukrainy, którzy z chwilą NAPAŚCI ROSJI NA UKRAINĘ - uciekli z terenów Donbasu  z rodzinami do Rosji szukając schronienia!

ZAMKNIĘTO DLA NICH MOŻLIWOŚĆ ZAMIESZKANIA W MOSKWIE LUB OKOLICACH...a teraz dowiedzieli się, że pojadą ale nieco dalej !!!

OZNAJMIONO IM ABY SIĘ PAKOWALI BO BĘDĄ WKRÓTCE PRZEWIEZIENI ...NA SYBERIĘ , bo tam jest dużo wolnych miejsc pracy !!!!

Ta informacja również jest 100% pewna!

11 września 2014 roku....Poniższą informację podała już rosyjska interfax.ru :

INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI !!! DZIŚ 11 WRZEŚNIA 2014 ROKU PUTIN NIEOCZEKIWANIE OD GODZINY 10.00 CZASU MOSKIEWSKIEGO  ...WPROWADZIŁ PEŁNĄ GOTOWOŚĆ BOJOWĄ ARMII ROSYJSKIEJ CAŁEGO WSCHODNIEGO OKRĘGU WOJSKOWEGO A W TYM WSZYSTKICH JEDNOSTEK STACJONUJĄCYCH NA JEGO TERYTORIUM - w wyniku koncentracji armii chińskiej przy granicy z Rosją od 06 września !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PUTIN WYDAŁ ROZKAZ SPRAWDZENIA GOTOWOŚCI FEDERALNYCH ORGANÓW WŁADZY W ROSJI NA DALEKIM WSCHODZIE - ZWIĄZANYCH Z WYPEŁNIANIEM ZADAŃ W WARUNKACH...WOJENNYCH !!!!!!!

Jest takie powiedzenie panie Putin ; ,,KIJ ZAWSZE MA DWA KOŃCE,, ...sic!!!!!
rosja-chiny

CZEGO SIĘ NIEPOKOISZ ROSYJSKI MISIO ...CHIŃSKI TYGRYS ZROBIŁ SOBIE TYLKO SPACEREK, REKONESANS ABY ZOBACZYĆ I ZBADAĆ SWOJA STRATEGICZNĄ KRAINĘ ŁOWÓW NA WSCHODZIE !!!!!!!!!!!!!
rosja-okregi_wojskowe
...a oto jak wygląda WSCHODNI OKRĘG WOJSKOWY ROSJI / kolor żółty/- utworzony dekretem prezydenta w 2010 roku. Siedziba dowództwa znajduje się w Chabarowsku !
A ,,KOLOR ŻÓŁTY,, nie tylko mi kojarzy się z Chińczykami !!!!!! 
MOŻE TO BARDZO DOBRY ZNAK, SYGNAŁ DLA CHIN...nie koniecznie ruskich ???!