poniedziałek, 29 września 2014

NIE TYLKO KRYMINALNE WIEŚCI Z TERENU...REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W SZCZECINKU.

30 września 2014 roku

Kończy nam się miesiąc wrzesień - więc podrzucę Wam jeszcze dziś  szereg ciekawych informacji o tym ,,co tam w kniei,, piszczy na temat KRĘTACKICH ORAZ KRYMINALNYCH  spraw bardzo związanych z kilkoma osobami w tejże RDLP Szczecinek a szczególnie tak zwanych ,,ruchów na szachownicy kadrowej,,  które na paru kombinatorach i SNOBACH ...wymusiła nagle dana sytuacja....w którą niczym W KOZI RÓG  sami się zapędzili krętacze!

OCZYWIŚCIE JAK NA RAZIE ...WSZYSTKO NA KOSZT SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE, bo inaczej w Polsce Platformy Obywatelskiej być nie może !!!  sic!!!!!!!!

Od chwili objęcia w Polsce władzy przez Platformę Obywatelską – opisuję przykłady partactwa, niekompetencji i cuchnących politycznych układów w Państwowym Gospodarstwie Leśnym ,,LASY PAŃSTWOWE,, a szczególnie sposobów matactw i ukrywania przez pewne osoby na stanowiskach kierowniczych nadużyć i niegospodarności,gdzie ewidentnie poszkodowany jest Skarb Państwa, naruszane jest prawo ...ZAŚ KILKU CWANIAKÓW ROBI NA TYM KASĘ !!!

OCZYWIŚCIE ODBYWA SIĘ TO PRZY WIĘKSZEJ LUB MNIEJSZEJ BIERNOŚCI SZEREGOWYCH PRACOWNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH , KTÓRZY OBAWIAJĄ SIĘ UTRACIĆ PRACĘ I...udają iż nic nie widzą !


Ale niestety, wcześniej czy później jak się okazuje chociażby na przykładach poniżej – TRACĄ SWOJE MIEJSCA PRACY LUB TEŻ SĄ ZMUSZANI KRĘTACTWEM SWOICH SZEFÓW ZMIENIAĆ PRACĘ, aby dana sprawa tylko jak najszybciej ucichła …

Na ,,górze,, czyli w DGLP ...mają to tak na serio głęboko gdzieś – martwiąc się jedynie JAK SPEŁNIĆ KOLEJNE POLITYCZNE OCZEKIWANIA WIERCHUSZKI i ograbić na dobre Lasy Państwowe tak, ABY JAKIŚ SKUR****SYN NIEBAWEM OŚWIADCZYŁ, ŻE LASY PAŃSTWOWE NALEŻY PRZEKSZTAŁCIĆ PODOBNIE JAK KOLEJE PAŃSTWOWE W SPÓŁKI-SPÓŁECZKI... bo ,,źle się dzieje,, i tak nie powinno być!

TO DLATEGO OBECNIE TRWAJĄ PRZYMIARKI DO ODEBRANIA LASOM PAŃSTWOWYM TYM RAZEM ULGI PODATKOWEJ DOTYCZĄCEJ ,,LASÓW OCHRONNYCH,, ...zaś wcześniej oskubano leśną kasę z ogromnych środków finansowych, jakie obecnie płacone są w formie DANINY przez LEŚNIKÓW.... złodziejom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Donald Tusk prysnął sobie układem za granicę Polski – i ciekaw jestem czy udaje i zapomniał, że TO ON I TA BANDA Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ TOTALNIE ZADŁUŻYŁA NASZE PAŃSTWO NA KWOTĘ JUŻ POWYŻEJ BILIONA ZŁOTYCH, ZAŚ DZIURA BUDŻETOWA JAKĄ ,,FACHOWCY,, (...czytaj ; CIERWA !!!) ZAŁATWILI RZECZPOSPOLITĄ WYNOSI OBECNIE PONAD 50 MILIARDÓW DEFICYTU....

W tej wyborczej,samorządowej kampanii jaka się właśnie zaczęła w Polsce i pogoni wielu zwykłych świń za pełnym korytem – nie zauważam, aby ktokolwiek przejmował się TYMI PROBLEMAMI PAŃSTWA....wszyscy uważają się za najlepszych a obiecują podobnie jak i słynny Tusk wielkie ,,G,, a nie konkrety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OCZYWIŚCIE TO POGOŃ WIELU OSZOŁOMÓW I WIZJONERÓW ZA WYGODNICTWEM I KASĄ...

Wyścig do koryta w Polsce ...ROZPOCZĘTY !!!

A na dziś dług zagraniczny Polski urósł ZA SPRAWĄ DONALDA TUSKA I OSZOŁOMSTWA Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ o czym Wam non-stop przypominam już blisko do 370 mld dolarów...


CO WY NA TO ???! NADAL BĘDZIECIE GŁOSOWAĆ NA TYCH ZŁODZIEI , KRĘTACZY, ZDRAJCÓW POLSKI ???!


Tak ku przemyśleniom dodam, abyście pamiętali iż Edward Gierek za czasów KOMUNY pożyczał dla PRL przez 10 lat kasę na Zachodzie w wysokości 30 mld dolarów...a spłacaliśmy to WSZYSCY przez 32 lata, więc przy tym obecnym zadłużeniu Polski i takim samym tempie spłaty – PRZYJDZIE NAM SPŁACAĆ ,,OWOCE PRACY,, OSZOŁOMÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ PRZEZ ….około 300 LAT !!!

A tylko ROCZNE ODSETKI od tego długu kosztują NAS WSZYSTKICH POLAKÓW ...prawie 42 mld złotych , więc pytam : NADAL BĘDZIECIE GŁOSOWAĆ NA JAKIEGOKOLWIEK OSZOŁOMA I ŚWINIE  Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ??!Już dziś na koniec września 2014 roku SYGNALIZUJĘ WAM BARDZO CIEKAWY TEMAT jaki niebawem pojawi się na moim blogu a dotyczący ; ,, WALKI DWÓCH LEŚNYCH DYREKTORÓW,, która właśnie się zaczyna...

Otóż okazuje się, że obecny dyr. Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku SŁAWOMIR CICHOŃ kandyduje wyznaczony POLITYCZNIE z list oszołomstwa Platformy Obywatelskiej woj. zachodniopomorskiego ustalonych przez jego rodzinkę tj;Stanisława Gawłowskiego / obecny wice minister środowiska!/ ...do SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO!

...przytulanki w PO !!!!!OBY TYLKO JAK NAJWYŻSZY NUMER NA LISTACH KANDYDATÓW...

To chyba ,,LOS,, sprawił,że do tego samego sejmiku województwa startuje również z listy Prawa i Sprawiedliwość ...były dyrektor RDLP Szczecinek ANDRZEJ MODRZEJEWSKI,którego polityczni cwele z Platformy Obywatelskiej za pomocą SFAŁSZOWANYCH DOKUMENTÓW - wysadzili ze stanowiska dyrektora po 17 latach służby Lasom Państwowym, a ,,załatwił,, to UKŁAD ….BARDZO ZWIĄZANY właśnie Z GAWŁOWSKIM I CICHONIEM ORAZ PEWNĄ SFORĄ PSÓW, TAK ZWANYCH PRZYDUPASÓW, KTÓRYCH POTEM OBAJ POUSTAWIALI W LASACH PAŃSTWOWYCH NA WIELU STOŁKACH ZA PAŃSTWOWĄ KASĘ OCZYWIŚCIE!!!!!!!!!!

Detale na ten temat znajdziecie w archiwum mojego poprzedniego bloga ; www.pigipedia.blog.com (PO)Lesie....ZAPRASZAM i już teraz gorąco namawiam nie tylko Brać Leśną; NIE GŁOSUJCIE NA CICHONIA...NIE GŁOSUJCIE NA POLITYCZNYCH  KRĘTACZY...

ODDAJCIE SWÓJ GŁOS NA ANDRZEJA MODRZEJEWSKIEGO !!!!
A dlaczego ...wyjaśnię to niebawem!

No chyba,że jesteście totalni durnie i idioci, którzy Polskę mają gdzieś...A WYBÓR JEST OCZYWIŚCIE WASZ!!!

DLACZEGO ??! właśnie o tym niebawem W DETALACH na tym blogu...


A co tam ostatnio słychać na ,,leśnym podwórku,, RDLP Szczecinek w paru nadleśnictwach, które podlegają ów kandydatowi do sejmiku województwa a obecnemu dyrektorowi RDLP Cichoniowi ??!

Zgodnie z decyzją Prokuratora Okręgowego w Słupsku z dnia 19 września 2014 roku akta sprawy Ds.862/14 znajdujące się w Prokuraturze Rejonowej w Człuchowie a dotyczące mojego zawiadomienia i jak to ujął prokurator (cyt) ,,PRZEKROCZENIA UPRAWNIEŃ przez nadleśniczego Nadleśnictwa Niedźwiady przy sprzedaży nieruchomości z zasobów Lasów Państwowych,, tj; o czyn z art.231 kodeksu karnego – zostały nagle przekazane do Prokuratury Rejonowej w Chojnicach celem dalszego prowadzenia sprawy!

SPRAWA DOTYCZY sprzedaży nieruchomości Burmistrzowi Szczecinka (...oczywiście z Platformy Obywatelskiej!) należącej do Lasów Państwowych ...Z OGROMNA ZNIŻKĄ, a facet moim zdaniem do takiej nie był uprawniony !!!!

Sprawa w toku...ZAŚ DO MNIE DOCIERA CORAZ więcej DAWNYCH PRACOWNIKÓW PGL LP ... OSZUKANYCH PRZEZ LASY PAŃSTWOWE PRZY SPRZEDAŻY IM BUDYNKÓW!
Będę o tym pisał – lecz na razie weryfikuję dane i zbieram informacje!


W kolejnym nadleśnictwie RDLP Szczecinek – tym razem BORNE SULINOWO, gdzie nie tak dawno POLITYCZNIE wymieniono nadleśniczego, którym został niedoświadczony MARCIN MIECZKOWSKI – prokurator prowadzi czynności karne również związane z nadużyciami,które to jak domniemywam wraz z UWAŻNIE PRZYGLĄDAJĄCYMI SIĘ LEŚNIKAMI, są aktualnie przyczyną NERWOWYCH RUCHÓW KADROWYCH owego nadleśniczego Mieczkowskiego!

CZY TO CENĄ ZA MILCZENIE przed prokuratorem od 01 października b.r, odchodzi z Nadleśnictwa Borne Sulinowo do Nadleśnictwa Szczecinek ...Pani Teresa LECKO , jeszcze dziś pracująca tam jako Sekretarz biura ??!

Będzie pracowała tym razem jako specjalistka ds. budownictwa ale podległa sekretarzowi biura ...a Brać Leśna żartuje sobie,że tak właśnie w realu wygląda w LP ,,ZŁOŻENIE OFIARY NA OŁTARZU PRZEKRĘTÓW,, w nadleśnictwie Borne Sulinowo...a które to są obiektem zainteresowania organów ścigania!

Nomen omen jest ona rodzoną siostrą Romana Lecko – obecnego nadleśniczego Nadleśnictwa Czarnobór, o którym kilka razy już pisałem ; skazany za kłusownictwo...odznaczony medalem ,,za zasługi,, dla PZŁ...oczywiście zawiązany politycznie z Partią Oszustów (PO).

Starał się ostatnio znaleźć na listach jako kandydat na radnego – lecz ,,śmierdzi,, koło niego zbyt mocno chociażby temat PEWNEGO NIE ROZLICZONEGO POLOWANIA NA TERENIE OŚRODKA HODOWLI ZWIERZYNY W NADLEŚNICTWIE CZARNOBÓR bardzo związany z kołem łowieckim ,,Ostoja,, Szczecinek ...i czas najwyższy Panie dyrektorze Generalny LP Wasiak – ABY ZAJĄĆ SIĘ TYM OHZ W DETALACH od chwili objęcia stołka przez Romana Lecko...

A rozpoczynając kontrolę DGLP (...o ile się Wam zechce!!!) - proszą mnie Koledzy LEŚNICY
aby zainteresowano się ...sposobami rozliczenia polowań w OHZ LP jak chociażby tym w dniu 23 września 2014 roku w godzinach popołudniowych w MIESZKANIU PRYWATNYM PANA LECKO (...wykupił je z Lasów Państwowych, pomimo wyroku za kłusownictwo!) w Bornem Sulinowie na ulicy Spacerowej...

CZY URZĘDOWY BUDYNEK NADLEŚNICTWA CZARNOBÓR – nie jest wystarczająco obszerny aby to tam spotykać się z osobami polującymi, podprowadzającymi itd. itp. ??!

Oczywiście gdy zainteresuje się tym ,,inspekcja,, dyrektora RDLP Szczecinek Cichonia to nic tylko ,,kamieni kupa,, i ...kolejne odznaczenie dla nadleśniczego Lecko za ,,wzorową pracę,, …

A KTÓŻ TO AWANSUJE NA MIEJSCE Pani Teresy Lecko??!

Od 01 października nowym sekretarzem biura będzie PIOTR NOWAKOWSKI - dotąd pracownik działu technicznego w Nadleśnictwie Borne i jak mi mówią osoby znające temat ; TEN SAM KTÓRY W RAMACH SWOJEJ PRACY TWORZYŁ MATERIAŁY DLA MECENASA , który skasował PRYWATNIE Nadleśnictwo Borne Sulinowo na poważną sumę ...wykorzystując owe ,,wypociny,, Nowakowskiego ALE JUŻ JAKO SWOJE !!!

ZAPŁACIŁ MU ZA TO Z KASY LASÓW PAŃSTWOWYCH nadleśniczy Mieczkowski....a teraz Nowakowskiego awansują!!!

Miejsce Nowakowskiego zajmie Pani Dorota Szpojda...był kiedyś taki z-ca nadleśniczego w Bornem Sulinowie o tym nazwisku prawda ??!


Leśnicy z terenu RDLP kpią sobie i żartują z kolei z nadleśniczego nadleśnictwa Szczecinek ( Ratuschko) , który tak OCHOCZO przyjmuje do swego nadleśnictwa wszelkiej maści ,,spadochroniarzy,, z Bornego Sulinowa ...po głównej księgowej, która jest rodziną siostry ,,szefa,, inspekcji dyrektora RDLP Cichonia a on jej wujem – teraz kolej na siostrę nadleśniczego Lecko z Czarnoboru!

ZA ILE i JAKA JEST CENA aż takiej służalczości Panie nadleśniczy Nadleśnictwa Szczecinek....pytają patrzący na tą żenadę leśnicy ??!

JEDNO JEST PEWNE! GDYBY INSPEKCJA RDLP SZCZECINEK SPRAWDZAŁA KSIĘGOWOŚĆ...gdzie pracuje TERAZ rodzina niejakiego Pytlaka a owego szefa inspekcji – ocenę BARDZO DOBRY z plusem (...sic!!!!) ma Pan nadleśniczy W SZCZECINKU więcej niż pewną !!!

TAK WYGLĄDA CODZIENNOŚĆ W REALU ...w RDLP Szczecinek!

Z kolei w Nadleśnictwie Warcino no i ,,wojence,, którą nadleśniczy Sławomir Piątkowski sam sobie ,,zamówił,, jakby na własne życzenie zwalniając i niepotrzebnie wojując z jednym ze zwolnionych pracowników - AKTUALNIE prokurator szuka winnych naruszeń spraw związanych ściśle z naruszeniem prawa budowlanego!

POMIMO IDIOTYCZNEJ PROPAGANDY I UDOWADNIANIA SWOICH RACJI POPRZEZ PISMA NADLEŚNICTWA DO RÓŻNYCH NADLEŚNICTW, RDLP ...sprawa okazała się bardzo prosta ; TO ZWOLNIONY PRZEZ NADLEŚNICZEGO PIĄTKOWSKIEGO PRACOWNIK MIAŁ RACJĘ A NIE TENŻE NADLEŚNICZY , dlatego też teraz ...prokurator zawitał do nadleśnictwa!

Jak znam życie ostatni ruch kadrowy nadleśniczego Piątkowskiego w Warcinie A POLEGAJĄCY NA ...ZWOLNIENIU Z PRACY TOTALNIE ,,ZIELONEGO,, PRACOWNIKA -SPECJALISTY DO SPRAW BUDOWNICTWA, KTÓREGO ZRESZTĄ SAM ,,WYNALAZŁ,, I ZATRUDNIŁ – jest klasycznym posunięciem w ramach tak zwanego ,,RWD,, (...czytaj ; RATUJ WŁASNĄ D***Ę!) ponieważ nadleśniczego wezwał wówczas prokurator na przesłuchanie NO I JAKOŚ TRZEBA SIĘ TŁUMACZYĆ dlaczego inwestycje drogowe nie mają WYMAGANEGO PRAWEM BUDOWLANYM POZWOLENIA NA BUDOWĘ ??!

A ZA KAŻDĄ INWESTYCJĘ ...odpowiada personalnie szef jednostki, nawet gdyby był naiwny a do tego zagubionym OSŁEM !!!

Sprawa w toku...


Piszę jak jest...KRĘTACKO I KRYMINALNIE w lasach RDLP Szczecinek, pod wodzą dyr. Sławomira Cichoń !!!
Krzysztof Kowalczyk

PS.

NAJGORSZE JEST TO,ŻE W POLSCE NIEKTÓRE ŚWINIE ...mają ochronę!!!
   
...ale wbrew pozorom jest trochę ODWAŻNYCH POLAKÓW, którzy prawdzie mówią dosłownie po imieniu !!!!!!!!!