wtorek, 11 marca 2014

SKARB PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE ...I ŚCIEMA KONKURSY !


SKARB PAŃSTWA ,,LASY PAŃSTWOWE,, ...KONKURSY NA STANOWISKA KIEROWNICZE TO JUŻ OFICJALNA,PUBLICZNA ŚCIEMA ???!


11 marca 2014 roku


Powyższy tytuł oraz tekst piszę z OGROMNĄ OSOBISTA SATYSFAKCJĄ, jako leśnik który miał od 2009 roku odwagę pisać na blogu  o tym nielegalnym procederze w Lasach Państwowych i ustawianiu tychże konkursów !!!

PODPISYWAŁEM SIĘ Z IMIENIA I NAZWISKA ZAWSZE PODAJĄC DETALE ZNANYCH MI TYCH ŚCIEMA KONKURSÓW POD ZAMÓWIENIE POLITYCZNYCH OSZOŁOMÓW W ZIELONYCH MUNDURACH LEŚNIKÓW, KTÓRZY NA DZIŚ POUKRYWALI SIĘ BEZ KONKURSÓW OCZYWIŚCIE NA WYBRANE SPECJALNIE DLA SIEBIE ZACISZNE  STANOWISKA I ...CZEKAJĄ NA PONOWNE ZŁOTE CZASY SWYCH KRETYŃSKICH POMYSŁÓW !!

Dziś w archiwum moich blogów : www.pigipedia.blog.com (PO)Lesie lasy dla ludzi a także i tym www.pigipedia.blogspot.com znajdziecie DETALE TEGO ŁAJDACTWA W SKARBIE PAŃSTWA O NAZWIE ,,LASY PAŃSTWOWE,,


Dlaczego o tym akurat dziś ponownie wspominam ??!


POLECAM WAM teksty kilku artykułów we wczorajszym ,,DZIENNIKU – GAZETA PRAWNA,, z dnia 10 marca 2014 roku pt; ,,KONKURSY SĄ NIEPOTRZEBNE,, na stronie tytułowej, a szczególnie ten na stronie A8 pt,, KONKURSY SĄ NIEPOTRZEBNE. I TAK PRZECIEŻ WIADOMO KTO MA JE WYGRAĆ,,

Gdy tak się dziś to wszystko czyta zastanawiam się ...JAKIM ŁAJDAKIEM TRZEBA BYĆ I MIEĆ W SOBIE AŻ TAKIE POKŁADY KRETYNIZMU – BY TAKIE ŚCIEMA KONKURSY NA STANOWISKA KIEROWNICZE W LASACH PAŃSTWOWYCH ORGANIZOWAĆ, ALBO JE TOLEROWAĆ ???!

Gdy poczytacie te oba artykuły w ,,DZIENNIKU-GAZETA PRAWNA,, przyjmijcie do wiadomości, że...KONKURSY W LASACH PAŃSTWOWYCH NADAL SĄ ORGANIZOWANE I TOLEROWANE a ,,nasz,, Pan Dyrektor Generalny LP marzy teraz (..o czym opisuje aktualnie Gazeta Wyborcza) o ...STWORZENIU W LASACH PAŃSTWOWYCH NOWOCZESNEJ POLITYKI KADROWEJ !!!

Wizja SUPER Panie dyr. Wasiak ale – NAJWAŻNIEJSZA PRZED ,,NOWOCZESNOŚCIĄ,, W TYM JEST UCZCIWOŚĆ NIE TYLKO WOBEC SIEBIE ALE TYCH TYSIĘCY LESNIKÓW, KTÓRZY OD 2009 ROKU SĄ NA MAXA OGŁUPIANI również tymi ściema-konkursami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A z tym już krucho prawda ???????????????????????????!

A cóż na ich temat mówi w ,,DZIENNIKU – GAZETA PRAWNA,, osobiście Prezydent Centrum im. Adama Smitha Pan ROBERT GWIAZDOWSKI ??!


OTO JEGO SŁOWA z tego artykułu : (cytat) ,, W FIRMACH KONTROLOWANYCH PRZEZ SKARB PAŃSTWA – POSTĘPOWANIA KONKURSOWE TO ŚCIEMA,, !!!!
W mieniu własnym i wielu leśników dzięki ogromne Panie Robercie ...DOTĄD TACY LUDZIE JAK JA MÓWIĄCY I PISZĄCY O TYM CHAMSTWIE BYLI I SĄ SZYKANOWANI ORAZ PRZEŚLADOWANI ZAWODOWO ZA MÓWIENIE PRAWDY KRETYNOM PROSTO W OCZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pan Prezydent centrum im Adama Smitha ponadto dodaje :

,, Od wielu lat , także w firmach kontrolowanych przez Skarb Państwa TEGO TYPU POSTĘPOWANIA KONKURSOWE SĄ DELIKATNIE RZECZ UJMUJĄC, NIEPOTRZEBNE,,

Z mojej zaś strony niestety na ową ,,DELIKATNOŚĆ,, żaden krętacz w mundurze leśnika który macza swe podłe paluchy w ustawianiu konkursów nie może nigdy liczyć...!!!!!!!!!

CZY ZASTANAWIALIŚCIE SIĘ TAK NA SERIO ILU OSOBOM I ICH RODZINOM W OWYM SKARBIE PAŃSTWA ,,LASY PAŃSTWOWE,, TE MENDY – BO INACZEJ TRUDNO JEST JE OKREŚLIĆ...WYRZĄDZIŁY W LATACH 2009-2014 KRZYWDĘ I SKAZAŁY JE NA ZAWODOWĄ PONIEWIERKĘ ???????!

Cały czas powtarzam i uważam, że MINISTER, DYREKTOR, NADLEŚNICZY itp. w firmach państwowych powinien SAM DECYDOWAĆ I RĘCZYĆ W 100% WŁASNĄ GŁOWĄ A SZCZEGÓLNIE STANOWISKIEM – O TYM KOGO POWOŁUJE SIĘ NA STANOWISKA KIEROWNICZE a nie jakaś wazeliniarska i dobrze w danej chwili ułożona niczym sfora psów – tak zwana komisja konkursowa !!!!
Ale tu ważny jest również  ....HONOR !!!!!!!!!!!!!!

TO DLATEGO DZIŚ W LASACH PAŃSTWOWYVCH JEST AŻ TAKA BUTA, CHAMSTWO, NEPOTYZM,DYSKRYMINACJA I BRAK KOMPETENCJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W artykule tym Pan Robert Gwiazdowski na przykładzie rad nadzorczych w firmach Skarbu Państwa ,,punktuje,, i bardzo słusznie  NIEDOSKONAŁOŚĆ (...w bardzo delikatnym tego słowa znaczeniu!!!) WSZYSTKICH KONKURSÓW NA STANOWISKA KIEROWNICZE W POLSCE !!!!!


A przecież to w Lasach Państwowych (SKARB PAŃSTWA!!!!) coraz częściej się mówi o utworzeniu RAD NADZORCZYCH – do których przecież będzie potrzeba owych  ,,fachowców,, i ,,profesjonalistów,, W KOLEJNYCH  PROCEDURACH KONKURSOWYCH ?????!

Czy wiecie ku czemu tego typu i aż  takie pomysły ???! Odpowiedź jest bardzo prosta : BIERNY – MIERNY- POLITYCZNIE WIERNY = KASA!!!!!KASA!!!!!!!!!I JESZCZE RAZ KASA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Platformie Obywatelskiej to bardzo odpowiada...


Ot i cała tajemnica ….a nie jakieś tam jakoby  ,,DOBRO SKARBU PAŃSTWA ,, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pan Gwiazdowski przytacza w swej wypowiedzi BARDZO CZYTELNY PRZYKŁAD podając, że
….JEDEN Z NAJLEPSZYCH INWESTORÓW NA ŚWIECIE (!!!!!!!) Warren Buffett w swoich spółkach – nie organizuje tego typu co w Polsce KONKURSÓW NA STANOWISKA KIEROWNICZE !!!

Nic dodać....nic ująć prawda ? !!!!!!!!!

Platforma Obywatelska zawładnęła na dziś  tą ,,DZIEDZINĘ ŁAJDACTW.. W NASZEJ POLSCE aktualnie już w 100%, a gdy widzicie co się dzieje i jaki poziom NIE TYLKO PROFESJONALNY reprezentuje to ,,ich towarzystwo,, - macie od razu odpowiedź KOMU I CZEMU TO WSZYSTKO MA SŁUŻYĆ !!!!!!!!!!!!!!!

Prezes im Adama Smitha dodaje : (cyt),, WSZYSTKIE TE KONKURSY NA PREZESÓW TO MOIM ZDANIEM ŚCIEMA. I TAK PRZECIEŻ WIADOMO ...KTO MA JE WYGRAĆ.

NA TO ZRESZTĄ WSKAZUJE HISTORIA ZDECYDOWANEJ WIĘKSZOŚCI KONKURSÓW,KTÓRE BYŁY DOTYCHCZAS PRZEPROWADZONE. (…)

NATOMIAST ROBIENIE Z KONKURSÓW NABOŻEŃSTWA , JAK TO SIĘ W PEWNYM MOMENCIE DZIAŁO W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA - NIE MA NAJMNIEJSZEGO SENSU,,(koniec cytatu!!!!)


Czytając te PUBLICZNE SŁOWA KRYTYKI a dotyczące konkursów na stanowiska kierownicze w firmach Skarbu Państwa , a taką są również i LASY PAŃSTWOWE,, w Polsce - łatwo tym samym dojść do przekonania a wręcz pewności, iż te ...,, LEŚNE NABOŻEŃSTWA,, CIĄGLE  ,,KTOŚ,, ORGANIZUJE, WSPIERA,INICJUJE, OPŁACA – BYLEBY TYLKO CO MIESIĄC BYŁO ,,NA ICH DUŻĄ PRYWATNĄ TACĘ,, Z TEGO właśnie SKARBU PAŃSTWA.


Pytajcie ile zarabia W TAKIM ,,PORZĄDKU,, I ,,WZOROWEJ LEŚNEJ ORGANIZACJI,, każda osoba po takim ,,konkursie,, w Lasach Państwowych ...A SZCZEGÓLNIE CI BEZ ZACHOWANIA TYCH PROCEDUR – a odpowiedź sami sobie znajdziecie !!!!! (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Żenada...

Piszę jak jest ….


Krzysztof Kowalczyk


PS.

Pozostaje dziś liczyć na to, że już niebawem NORMALNOŚC zawita WSZĘDZIE TAM W SKARBIE PAŃSTWA, gdzie najważniejsza jest wiedza i kompetencja a nie WAZELINA itp. a na stanowiska będą powoływani BEZ KONKURSÓW normalni Polacy, którzy daleko gdzieś mają to co teraz wyczynia Platforma Obywatelska także w Lasach Państwowych NADAL OGŁUPIAJĄC BAJECZKAMI Brać Leśną !!!

Nie dajcie się zwieźć ….Na pohybel tym CWANIAKOM !!!!!!!!!!!!!!!

W TYM 2014 ROKU KOŃCZĄ SIĘ KADENCJE OSÓB ZASIADAJĄCYCH W ZARZĄDACH OKOŁO 60 SPÓŁEK Z UDZIAŁEM SKARBU PAŃSTWA !!!
KONKURSÓW NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ TYLKO TAM GDZIE JEST TAKI OBOWIĄZEK GDYŻ TAM GDZIE SKARB PAŃSTWA MA MNIEJ NIŻ 50% SWYCH UDZIAŁÓW ...DECYZJĘ PODEJMUJĄ TYLKO RADY NADZORCZE !!!

KOMU więc tak na prawdę zależy W LASACH PAŃSTWOWYCH które nie są spółką a Skarb Państwa ma w nich 100% ,,udziałów,, aby było akurat tak ...,,UCZCIWIE,, ??????!