wtorek, 25 marca 2014

KRETYŃSKA WYPOWIEDŹ MINISTRA W RZĄDZIE DONALDA TUSKA ...NAGRODZONA PRZEZ POLAKÓW !!!


25 marca 2014 rokuOczywiście tego typu wypowiedzi ministrów i polityków związanych z rządem Platformy Obywatelskiej jest od roku 2009 aż tyle, że gdybym je miał zamiar cytować – trzeba byłoby poświęcić wiele lat swego życia !!!!!!

A czegóż to one dowodzą ??!

BRAKU KOMPETENCJI... BRAKU WRAŻLIWOŚCI...itd. itd. .itp. ...a wręcz KRETYNIZMOWI !!!


Dla nie wtajemniczonych, albo też  nie zwracających uwagę na takie ,,wpadki,, osób na wysokich stanowiskach w Polsce – dodam, że ostatnio zakończył się PLABISCYT wszystkich Polaków (...już 18 edycja!!!) na ...najbardziej ZASKAKUJACĄ, lub ZABAWNĄ wypowiedź osoby z polskiej sceny politycznej !!!


PLEBISCYT ZORGANIZOWAŁO POLSKIE RADIO PROGRAM III...


UWAGA !!! UWAGA !!!


OGŁASZAM WIELKI ,,SUKCES,, I TO MAŁO TEGO ...JUŻ PO RAZ DRUGI Z RZĘDU A TYM SAMYM PRZYZNANIE PRZEZ POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO NAGRODY ,,SREBRNE USTA 2013 ROKU,, - dla Ministra Rolnictwa MARKA SAWICKIEGO z Polskiego Stronnictwa Ludowego!


A ponieważ nagrodzona wypowiedź dotyczy ŚRODOWISKA NATURALNEGO ...ZWIERZĄT...nie mogę jako osoba prowadząca www.pigipedia.blogspot.com - milczeć słysząc tak idiotyczne słowa i  PORÓWNANIA !!!


Oto CYTAT wypowiedzi Ministra Rolnictwa Marka Sawickiego NAGRODZONA PRZEZ POLAKÓW … (…) ,,Ten krzyk o kongresie Lewicy, który ma być dopiero w połowie czerwca ,
PRZYPOMINA TAK NAPRAWDĘ WIOSENNY PRZYLOT I DARCIE SIĘ PTAKÓW W KLUCZACH NA NIEBIE .


I ŻURAWIE KRZYCZĄ I GĘSI KRZYCZĄ. KAŻDE NIBY W JEDNYM KIERUNKU GDZIEŚ TAM NA BŁOTA PIŃSKIE LECĄ , ALE TAK NAPRAWDĘ JAJA ZNOSIĆ BĘDĄ OSOBNO ,,

No NIEZŁE JAJA z tej wypowiedzi... jakaż LUDOWA znajomość tajemnic  natury ,,okraszona,, słowem ...DARCIEM SIĘ !!!

A jakiż profesjonalizm owych słów  Pana Ministra Rolnictwa na temat życia i praw natury...a jaka wrażliwość na naturalne środowisko ...kiedy w jego SREBRNYCH USTACH piękny i upragniony zawsze przez ludzi wiosenny śpiew ptaków to – zwykłe ,,DARCIE SIĘ ,, ????!


A Braci Leśnej która czyta regularnie mój blog GORĄCO POLECAM ...obserwujcie OD DZIŚ zmiany kadrowe na stanowiskach kierowniczych w Ministerstwie Środowiska oraz Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych!

CZY MOŻLIWE JEST UTWORZENIE STANOWISKA TRZECIEGO ZASTĘPCY DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH …???! :)


Piszę jak jest …


Krzysztof KowalczykPS.


WITAM W MARCU 2014 ROKU NA MOIM BLOGU www.pigipedia.blogspot.com KOLEJNYCH  NOWYCH I JUŻ  STAŁYCH CZYTELNIKÓW z ...PARAGWAJU, KOSTARYKI, EGIPTU, PANAMY, LITWY, WENEZUELI, NORWEGII,HOLANDII, USA, WIELKIEJ BRYTANII, IRLANDII, ARGENTYNY !!!To SUPER, że interesuje Was POLSKA i min. PIĘKNE Lasy Państwowe ,oraz ...POLSKA PARODIA DNIA CODZIENNEGO W POLITYCZNYM WYDANIU PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!!