wtorek, 25 marca 2014

CZY ANTY POLSKOŚĆ MA SWOJĄ CENĘ I PRYWATNE KONTA BANKOWE...??!25 marca 2014 roku


NAJNOWSZE METODY KORUMPOWANIA polskich urzędników państwowych są coraz bardziej modyfikowane i ulepszane tak, aby organy ścigania wyjaśniające kwestie NAGŁEGO WZBOGACENIA SIĘ URZEDNIKA miały z tym jak najwięcej problemów z... ustaleniem faktycznych źródeł dochodu, zwanych potocznie w naszej Ojczyźnie ,,LAPÓWA,, !!! 

Napisano już o tym TONY artykułów a ja po tym co się wydarzyło ostatnio na naszym polskim podwórku – niniejszym dodaję swoich zdań także kilka !

Metod korupcji w Polsce jest dziesiątki a czy służby ją jakoby zwalczające są tak na serio do tego dobrze przygotowane ??!

W CZYIM INTERESIE JAK NIE SKORUMPOWANYCH URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH JEST FAKT, IŻ W POLSCE TAK NAPRAWDĘ NIE MA W WIELU MIEJSCACH JAKIEJKOLWIEK MOŻLIWOŚCI UZYSKANIA POMOCY PRAWNEJ, CZY TEŻ INFORMACJI DOTYCZĄCYCH WŁAŚNIE KORUPCJI Z ...PAŃSTW ZWANYCH ,,RAJEM PODATKOWYM,, ??!


PRZYKŁAD ;

próba ustalenia przez Polską prokuraturę informacji o TAJNYCH KONTACH BANKOWYCH POLSKICH POLITYKÓW ...gdzie lokowano pieniądze z ŁAPÓWEK !!!


DLA POLSKI TO DZIŚ NADAL ...BARIERA NIE DO PRZEBYCIA , ku zapewne radości i uciesze wielu polityków z pierwszych stron mediów Rzeczypospolitej, którzy coś tam BREDZĄ o Honorze ,Ojczyźnie i dobru społeczeństwa …


O CUCHNĄCYCH SPRAWACH ...Aleksandra Kwaśniewskiego...Janusza Palikota...Pawła Adamowicza (prezydenta Gdańska) i wielu innych możecie sobie sami poczytać w internecie!


A tak na marginesie:


W POLSCE MOŻNA JUŻ OFICJALNIE I TO PUBLICZNIE WZIĄĆ ŁAPÓWKĘ I NIE ZOSTAĆ UKARANYM !!!!!


W poprzednią środę SĄD NAJWYŻŚZY RP ...oddalił wniosek prokuratury o kasację wyroku posłanki Platformy Obywatelskiej BEATY SAWICKIEJ .


ZA USTAWIENIE PRZETARGU W SŁUŻBIE ZDROWIA PANI POSŁANKA PRZYJĘŁA W LAPĘ KWOTĘ 50 TYSIĘCY ZŁOTYCH OD...AGENTÓW CENTRALNEGO BIURA ANTYKORUPCYJNEGO !!!

Sędziowie Sądu najwyższego uznali, że ...NIEDOPUSZCZALNE JEST ZASTAWIANIE PUŁAPKI I CZEKANIE AŻ ,,UCZCIWY,,OBYWATEL RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ A SZCZEGÓLNIE POSEŁ ...DOPUŚCI SIĘ PRZESTĘPSTWA (...czytaj: weźmie w łapę !!!)Tym samym KOLEJNI ŁAPÓWKARZE mają moim zdaniem super wytłumaczenie...PADŁEM OFIARĄ SPISKU I ,,PUŁAPKI,, i to nie ważne że biorę w łapę !!!


Dlaczego o tym wspominam ??!


Nie tak dawno aż siedem osób W TYM BYŁA PANI DYREKTOR DEPARTAMENTU KONCESJI w Ministerstwie Środowiska – zostało OSKARZONYCH O KORUPCJĘ !!!


MOIM ZDANIEM TO I TAK SĄ ZWYKŁE ,,PŁOTKI,, - BO REKINY NADAL MAJĄ SIĘ NIEŹLE, OMIJAJĄC NIEBEZPIECZNE ,,AKWENY,, WŁASNYCH INTERSÓW!!!!!


HISTORIA ROZDZIAŁU KONCESJI NA POSZUKIWANIE GAZU ŁUPKOWEGO OD CZASÓW ZAWŁADNIĘCIA TYM RESORTEM PRZEZ PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ – JASNO DOWODZI,ŻE W OWYM PROCESIE KONSCEYJNYM ...NIE CHCIANO ZBYTNIO ZADBAĆ O INTERES PAŃSTWA POLSKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!


CZY PROCES TEN MA SWOJĄ CENĘ I POLITYCZNE KONTA BANKOWE...moim zdaniem w 100% TAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Po odsunięciu tych złodziei od władzy w Polsce – zapewne na jaw i światło publiczne wyjdzie wiele śmierdzących spraw... A ODÓR JUŻ STAJE SIĘ BARDZO WYCZUWALNY !!!


Tu tak na marginesie ...właśnie Pan Janusz Zaleski wice Minister Środowiska złożył DYMISJĘ, którą teraz rozpatruje jego szef, a jak wiadomo słowo DYMISJA znaczy wiele !!!


DLACZEGO TO NIKT INNY A TYLKO STRONA POLSKA, TEN ZAKICHANY RZĄD ,,PLATFUSÓW,, JAK JUŻ ICH OKREŚLA CAŁY POLSKI NARÓD NIE POTRAFI OD 2009 ROKU JUŻ TYLE LAT ZADBAĆ O TO, ABY SZUKANIEM POLSKIEGO GAZU I ROPY NA TERYTORIUM NASZEJ POLSKI ZAJĘŁY SIĘ GŁÓWNIE POLSKIE FIRMY, DZIĘKI KTÓRYM EKSPOLOATACJA POLSKIEGO GAZU I ROPY POZOSTANIE W NASZYCH POLSKICH RĘKACH ?????!


DLACZEGO ZYSKI Z WYDOBYCIA NASZEGO POLSKIEGO NARODOWEGO SKARBU MAJĄ TRAFIAĆ W WIĘKSZOŚCI ZA GRANICĘ ...ALBO ULEC ZABLOKOWANIU ???!


TO JEST MOIM ZDANIEM JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH CUCHNĄCYCH AFER W POLSCE OSTATNICH LAT a jej nitki prowadzą zapewne do wielu prywatnych kont bankowych …


A jakoby NIKT nie broni nam Polakom i to w Polsce podejmowania SKUTECZNYCH DZIAŁAŃ w celu wykorzystania NASZYCH NARODOWYCH ŹRÓDEŁ SUROWCÓW ENERGETYCZNYCH …(sic!!!!!!!!!!!!!!)


JAKĄ CENĘ STANOWI DZIŚ WIĘC AŻ TAK DZIWNA ,,BEZRADNOŚĆ,, RZĄDU DONALDA TUSKA A SZCZEGÓLNIE OWA POLSKA ,,BIERNOŚĆ,, W TYCH GAZOWYCH ROZGRYWKACH ????!


Czy BEZRADNOŚĆ i BIERNOŚĆ również mają swoją cenę …??!

Po tym co się wydarzyło kilka dni temu = odpowiedź jest bardzo czytelna i jasna TAK !!!!


Nie tak dawno opisując kwestię konfliktu na Ukrainie – opisałem fakt wykrycia na Podkarpaciu ogromnych złóż gazu, który zalega na głębokości 2 km!

Starczyłoby dla nas i na sprzedaż do Ukrainy na NORMALNYCH SĄSIEDZKICH WARUNKACH umowy...


NIEMIECKI KONCERN ,,RWE,, ogłosił właśnie informację iż ...SPRZEDAŁ ROSYJSKIEJ GRUPIE ,,ALPHA,, SWĄ SPÓŁKĘ -CÓRKĘ ,,DEA,, MAJĄCĄ W POLSCE PIĘĆ KONCESJI NA POSZUKIWANIE GAZU!!!)

W tym na Podkarpaciu w Polsce ....!!!!!
 
Właściciel ,,ALPHY,, Michał Maratowicz Friedman TO DOBRY PRZYJACIEL ...KREMLA , który nie od dziś jak wiadomo - reprezentuje i realizuje interesy rosyjskie!!!


WSZYSCY WIEDZĄ O TYM ...TYLKO NIKT KOMPETENTNY W POLSCE ??! BZDURA!!! Wszystko ma swoją cenę i konta bankowe ... (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)


Teraz ów MARATOWICZ zapewne będzie ...NIE WYDOBYWAŁ A WRĘCZ  BLOKOWAŁ WYDOBYCIE POLSKIEGO GAZU I ROPY Z POLSKICH ZŁÓŻ W NASZEJ OJCZYŹNIE , bo Polacy mają tylko kupować gaz i to NAJDROŻEJ W EUROPIE ale ….od Kremla, z Rosji !!!


CZY TO PRZYPADEK ŻE POLSKIE PRZEPISY NIE PRZEWIDUJĄ ŻADNYCH ZAKAZÓW SPRZEDAŻY KONCESJI ANI OGRANICZEŃ W HANDLU NIMI  ??!...a Was zapraszam do archiwum mojego bloga i informacji o tym jak to nie tak dawno małżonka STANISŁĄWA GAWŁOWSKIEGO (poseł Platformy Obywatelskiej i sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska, które ...WYDAJE OWE KONCESJE – z pewną grupą osób kupowała AKURAT TE SAME  KONCESJE DOTYCZĄCE GAZU !!!


Po co ???! NA HANDELEK …. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A cóż na to ów Stanisław Gawłowski ???! ZDZIWIONY...ZASKOCZONY...ZMIESZANY... bo się dziennikarze dowiedzieli ???!!!!!!!!!!!!!!!!!


OT I CAŁA PRAWDA ...wszystko ma swą cenę w Polsce !!!


A TERAZ INFORMACJA DLA KAŻDEGO Z WAS W TEJ SPRAWIE ;


O TEJ TRANSAKCJI I HANDLU PRAWEM WYDOBYCIA POLSKIEGO GAZU NA POSKIEJ ZIEMI ( 5 koncesji i spółkę ,,DEA,, za ...5,1 MILIARDA EURO !!!!!!) - zostały wcześniej POINFORMOWANE TYLKO MIĘDZY SOBĄ  RZĄDY NIEMIEC I ROSJI ...A RZĄD POLSKI NIE MIAŁ O TYM ŻADNEGO POJĘCIA ???!

Kolejny pakt za plecami Polski ...


TO ŚMIERDZI JUŻ ZDRADĄ INTERESÓW NARODOWYCH POLSKI PRZEZ ...RZĄD POLSKI !!!


DLACZEGO więc strona Niemiec OFICJALNIE UCZESTNICZY JAKOBY W UNIJNYM PROJEKCIE I POLITYCE DYWERSYFIKOWANIA DOSTAW GAZU ...A TAK NAPRAWDĘ W RZECZYWISTOŚCI ROBI INTERESY Z ROSJĄ I TO NAWET KOSZTEM ZŁÓŻ GAZU ZNAJDUJĄCEGO SIĘ NA TERYTORIUM POLSKI ...KOSZTEM POLSKI ???!


Wszystko ma swoją cenę....


UKARINO NIE BĄDŹ GŁUPIA, UCZ SIĘ NA BŁĘDACH POLSKI  !!!!!

U WAS TEŻ SĄ POKAŹNE ZŁOŻA GAZU I ROPY ,A DO TEGO TAK ŻYZNE CZARNOZIEMY I TO DLATEGO DZIŚ TEN SZTUCZNIE WYWOŁANY KONFLIKT

JEST TAKŻE PO TO ...BY WAS OKRADAĆ TAK SAMO JAK TO CZYNI SIĘ W MOJEJ POLSCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


No bo jak w tej sytuacji i NA TYM KONKRETNYM PRZYKŁADZIE można wytłumaczyć fakt,że Z JEDNEJ STRONY POLITYKA NIEMIEC WOBEC POLSKI ZA SPRAWĄ GŁÓWNIE WNUCZKA Z WEHRMACHTU (...czytaj premiera Tuska!) CZY TEŻ KANCLERZ NIEMIEC ANGELI MERKEL KTÓRA OŚWIADCZYŁA IŻ JEST W 50% POLKĄ - JEST JAKOBY PRO-POLSKA I UZNAJĄCA NAS ZA ISTOTNEGO PARTNERA GOSPODARCZEGO ...A Z DRUGIEJ STRONY A TEJ PRAKTYCZNEJ ...LEKCEWARZĄCA POLSKĘ I JAK WIDAĆ GODZĄCA W NASZE NARODOWE INTERESY ??!


Żyrinowski też jest w 50 % POLAKIEM …. i Żydem!


Jak myślicie ...CZY TO PRZYPADEK (...panie Gawłowski ???!) że ZA SPRAWĄ URZĘDNIKÓW MINISTERSTWA ŚRODOWISKA W WARSZAWIE KONCESJE NA POSZUKIWANIE GAZU W POLSCE TRAFIAŁY WIELOKROTNIE DO MAŁO WIARYGODNYCH SPÓŁEK, KTÓRE W 100% NIE MIAŁY NAJMNIEJSZEGO ZAMIARU POSZUKIWAĆ I WYDOBYWAĆ POLSKIEGO GAZU W POLSCE A JEDYNIE...DOBRZE ZAROBIĆ I SPRZEDAĆ JE NIEMCOM,ROSJANOM ...itd. itd. !!!


ZDRAJCY POLSKI – NAJWYŻSZY CZAS JUŻ NA NIE KONIECZNIE SYMBOLICZNĄ  SZUBIENICĘ !!!


Bo wszystko w Polsce dziś ma swoją cenę...A ZDRADA NARODOWYCH INTERSÓW POLSKI TEŻ KOSZTUJE I TO NAJWIĘCEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


CZAS TO JUŻ NAJWYŻSZY , ABY SIĘ O TYM JUŻ WIELU PRAKTYCZNIE PRZEKONAŁO …
Piszę jak jest....i marzę aby tak właśnie jak najszybciej było !!!!!!!!!!!
Krzysztof Kowalczyk


PS.


OD PONAD DWÓCH LAT tacy jak Gawłowski, Tusk i im podobni przygotowują z ,,dziwnymi,, kłopotami i problemami USTAWĘ O WARUNKACH WYDOBYCIA GAZU ŁUPKOWEGO W POLSCE , która jakoby zapewni ,,WRESZCIE,, ...bezpieczny i ,,transparentny,, przebieg procesu koncesyjnego !!! (SIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)


OBIECANKI CACANKI..... i wciąż te same barany !!!!!!!!!!!!!!


CZY KTOŚ Z NICH ZDOŁĄ PRZEWIDZIEĆ ,ŻE GDY USTAWA TA WEJDZIE W ŻYCIE (...co będzie kolejnym CUDEM Platformy Obywatelskiej !!!) - to dany a ,,szczęśliwy posiadacz POLSKIEJ koncesji nie zechce jej ...SPRZEDAĆ ZA KOLEJNE MILIARDY EURO JAK NIEMCY DLA MOSKWY I KREMLA ???!


Konia z rzędem temu ...kto to przewidzi PRZY TAKIM PRAWIE JAKIE MAMY dziś W POLSCE !!!


DONALD TUSK ZAPOMNIAŁ JUŻ,ŻE DWA LATA TEMU PUBLICZNIE CHWALIŁ SIĘ IŻ ,,USTAWA ŁUPKOWA,, JEST JUŻ GOTOWA ….a dziś mamy koniec I kwartału 2014 roku ,a owej ustawy... W OGÓLE NIE MA ...NIE TRAFIŁA DO SEJMU...NIKT NIE ZNA JEJ ZAPISÓW !!!

Czyżby parował ją jeszcze ,,tylko,, zespół z Berlina i Moskwa ???! (sic !!!!!!!!!!!!!!!!!!)


A NA DZIŚ SPRAWA WYGLĄDA TAK,ŻE WSZYSTKIE KONCESJE NA GAZ ŁUPKOWY ORAZ KONWENCJONALNY I ROPĘ W POLSCE (POSZUKIWANIE) – MOGĄ W MAJESTACIE CHOREGO POLSKIEGO PRAWA TRAFIAĆ NAWET DO NAJWIĘKSZYCH WROGÓW POLSKI I JEJ NARODOWYCH INTERESÓW !!!!


A WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ ...polskich pOSŁÓW i szczególnie takiego rządu Platformy Obywatelskiej !!!!


BO WSZYSTKO JAK JUŻ WIECIE ...MA SWOJĄ CENĘ I KONTA BANKOWE !!!!