niedziela, 10 stycznia 2016

STOP OBCEJ INTERWENCJI W WEWNĘTRZNE SPRAWY NASZEJ OJCZYZNY - POLSKI!!!!!


10 stycznia 2016 roku
Dzisiejsze informacje w mediach budzą we mnie i moich Rodakach  ogromne oburzenie - przeciwko tym oto poniższym typom...NIE ZAPOMINAJĄC DO CZEGO MOGĄ DOPROWADZIĆ NIE TYLKO  POLITYCZNE GÓWNIANE OBYCZAJE!JAKIM PRAWEM JAKIKOLWIEK POLITYCZNY DUREŃ UWAŻA,ŻE MA PRAWO ZZA GRANICY  WTRĄCAĆ SIĘ W WEWNĘTRZNE SPRAWY NASZEJ POLSKI, KTÓRA W OSTATNICH WYBORACH PARLAMENTARNYCH WYBRAŁA DEMOKRATYCZNYM WYBOREM SWÓJ  NOWY RZĄD ?!!!!

Media podają,że po raz pierwszy w historii UE ...wszczęto tak zwaną ,,PROCEDURĘ NADZORU PRAWORZĄDNOŚCI "a dotyczącą Polski!!!

GŁÓWNIE ZA SPRAWA NIEMCÓW - POLSKA JEST NA ARENIE EUROPEJSKIEJ KRYTYKOWANA AKURAT DLATEGO,ŻE NOWO WYBRANY POLSKI RZĄD ROBI PORZĄDKI W POLSCE!!!

DLACZEGO tak jest...

DLACZEGO UE i Niemcy nie ,,wpieprzali się" w wewnętrzne sprawy Polski gdy wybuchały co rusz to kolejne skandale polityczne związane z tym oszołomstwem z Platformy Obywatelskiej - OKRADAJĄCEJ POLSKĘ OD 2008 roku??!

ODPOWIEDŹ JEST BARDZO PROSTA!

A oto co zrobiłem w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin w tej sprawie - mając dość powyższych cwaniaków:Sławno, dnia 07 stycznia 2016 rokuMr martin Schultz 
President of the European Parlament

Mr Donald Tusk
President  of the European Council

Mr Jean Claude Juncker
President of the European Commission 

,,Szanowni" Panowie!

W związku z niedawnymi skandalicznymi wypowiedziami Martina Schulza na temat sytuacji wewnętrznej Polski , oraz w związku z decyzją według której sytuacja ta ma się stać przedmiotem debaty Parlamentu Europejskiego w styczniu 2016 roku - STANOWCZO PROTESTUJĘ WOBEC INGEROWANIA W SPRAWY MOJEGO SUWERENNEGO KRAJU JAKIM JEST  RZECZPOSPOLITA POLSKA!


Słowa Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego ( niedawno zresztą grożącego Polsce użyciem siły!) , w których wynik demokratycznych wyborów porównał on do zamachu stanu, stanowią bezprecedensowe naruszenie wszelkich obowiązujących dotąd dyplomatycznych konwenansów.

Co gorsza , słowa te znamionują również pozycję , którą unijna biurokracja pragnęłaby przyjąć wobec jednego z największych państw członkowskich pozycję bezwzględnej wyższości , uprawniającą do dyktowania Polsce formy rządu i kształtu uchwalania praw.

Mój niepokój jest tym większy,że jako polski patriota zadaję sobie sprawę ze straszliwych konsekwencji, które w przeszłości dotykały Polskę za sprawą OBCYCH INTERWENCJI.

Począwszy od zakończonych upadkiem polskiej państwowości tragicznych doświadczeń wieku XVIII, poprzez osamotnienie w walce z bolszewikami w roku 1920, a skończywszy na przeprowadzonej pod pretekstem ,,ochrony mniejszości narodowych” sowieckiej inwazji z 1939 roku, która wsparła agresję niemiecką – POLSKA KRAJ KATOLICKI  , który nie prowadził nigdy agresywnej polityki wobec sąsiadów, został przez nich wyjątkowo boleśnie doświadczony!

W obliczu tych doświadczeń ZACHÓD teraz z FAŁSZYWĄ TROSKĄ pochylający się nad niepewnymi rzekomo losami polskiej demokracji , w najlepszym wypadku pozostawał bierny.

TO WŁAŚNIE WSKUTEK BRAKU EUROPEJSKIEJ SOLIDARNOŚCI - POLACY ZOSTALI SKAZANI PRZEZ OBRADUJĄCE W JAŁCIE MOCARSTWA NA WIELOLETNIĄ KOMUNISTYCZNĄ OKUPACJĘ, Z KTÓREJ WPŁYWU DO TEJ PORY NIE UDAŁO SIĘ NAM OTRZĄSNĄĆ!!!

Proponuję zatem , aby najwyższe unijne organy zamiast kwestionować tak haniebnie wyniki demokratycznych wyborów w Polsce i ingerować w wewnętrzne sprawy suwerennego państwa jakim jest MOJA OJCZYZNA - skoncentrowały się na realnych problemach i zagrożeniach takich jak NIEKONTROLOWANY NAPŁYW NIELEGALNYCH IMIGRANTÓW+OGROMNY KRYZYS EKONOMICZNY, CZY TEŻ DOKONUJĄCA SIĘ COROCZNIE HEKATOMBA NIENARODZONYCH DZIECI !

,,Szanowni"  Panowie!

Rok 2016 jest rokiem , w którym Polska obchodzić będzie 1050 - lecie swojej państwowości!
Ośmielam się zauważyć,że to znacznie więcej niż Unia Europejska liczy sobie obecnie i zapewne również po wielokroć więcej niż kiedykolwiek będzie sobie liczyć!

ŻĄDAM  ZATEM OD PANÓW, ABY TEGO ROKU UNIA EUROPEJSKA NIE ROZPOCZYNAŁA OD WYMIERZONEGO MOIM RODAKOM-POLAKOM POLICZKA!
DOMAGAM SIĘ USZANOWANIA POLSKIEJ SUWERENNOŚCI I LICZONEJ JUŻ W SETKACH LAT TRADYCJI DEMOKRATYCZNIE SPRAWOWANYCH RZĄDÓW W MOJEJ OJCZYŹNIE!!!!!!!!!!Krzysztof Kowalczyk


PS.

Potrzebujecie może do tych ,, TRZECH STRASZAKÓW” powyżej adres??!

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego
Martin Schulz

European Parliament
Bat. Altiero Spinelli
60 rue Wiertz/ Wiertzstraat 60
B-1047 – Bruxelles/ Brussels

tel. + 32(0) 2 28 42 111

Przewodniczący komisji Europejskiej
Jean Claude Juncker

European Commission
CHARL 9/234
Rue de la loi, 200
1049 Brussels
BELGIUM

Przewodniczący Rady Europejskiej
Donald Tusk
Rue de la Loi/ Wietstraat 175
B-1048 Bruxelles/ Brussel
Belgigue/Belgie


tel: +32 2 281 61 11
Pisze jak jest...

Krzysztof Kowalczyk