piątek, 1 stycznia 2016

CZY MOŻNA TERAZ ODWOŁAĆ ZE STANOWISKA KIEROWNICZEGO W LASACH PAŃSTWOWYCH ...KŁAMCÓW I POSPOLITYCH KRĘTACZY??! WRESZCIE MOŻNA I NASTAŁ NA NICH CZAS !

01 stycznia 2015 roku


MAMY PIERWSZY DZIEŃ NOWEGO 2016 ROKU ...a ja nie zapominam o kłamcach,idiotach, krętaczach , oszustach, o zorganizowanej grupie POLITYCZNYCH KLAKIERÓW Platformy Obywatelskiej, których usłużni WASALE I WAZELINIARZE  w latach 2008-2015  praktycznie robili co chcieli w Państwowym Gospodarstwie Leśnym ,,Lasy Państwowe" w Polsce!

NIEWIELE BRAKOWAŁO ABY LASY PAŃSTWOWE W TYM OKRESIE PRZESTAŁY BYĆ SKARBEM NARODOWYM PAŃSTWA POLSKIEGO...i tylko za sprawą ogromnej determinacji tak na serio bardzo wąskiego grona osób  cudem i szczęśliwie przetrwały ten czas SKRYCIE PLANOWANEJ GRABIEŻY!!!!

BĘDĘ O TYCH DURNIACH I ZŁODZIEJACH NISZCZĄCYCH WIELU POLSKICH LEŚNIKÓW I GRABIĄCYCH POD SIEBIE...POD PARTIĘ PLATFUSÓW OBYWATELSKICH  - PISAŁ NA ,,PIGIPEDII" DOPUTY SIŁ MI NIE BRAKNIE!

TO TA BANDA OSZOŁOMÓW niszczyła  również i mnie, moje życie nie tylko zawodowe w latach 2008-2015 ...stąd też realizuję UCZCIWIE zapisy kodeksu Hamurabiego  ,,OKO ZA OKO = ZĄB ZA ZĄB"  
     
A oto powyżej górna część słupa odkopana przez francuskich archeologów w 1901 roku w Suzie ( dawna Persja a dziś Iran) - przedstawia króla Hamurabiego stojącego przed Bogiem Słońce,którego domeną była SPRAWIEDLIWOŚĆ!

Słup miał 2,25 m wysokości - a poniżej pismem klinowym zawarto listę praw i kar dla jego poddanych - a w tym słynna na dziś  metafora : ,,OKO ZA OKO - ZĄB ZA ZĄB!"

Oto jak wyglądała ta część dolna:
                         
Ten oto słup znajduje się w Paryżu ...i tam powinni być NA SWÓJ KOSZT oczywiście wysyłani TUŻ PRZED ODWOŁANIEM ZE STANOWISKA aby go obejrzeć WSZYSCY DRANIE Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ w Polsce (...nie tylko z Lasów Państwowych!!!) aby mieć pewność i świadomość tego ,że ...PRAWO WAS DOSIĘGNIE!!!!
                        

No a teraz przejdźmy do sedna sprawy...O KIM TO MYŚLĘ ...KIM JEST TEN KŁAMCA I POSPOLITY POLITYCZNY KRĘTACZ W LASACH PAŃSTWOWYCH, KTÓRY DOSTAŁ SIĘ DO ZIELONEGO KORYTA PLATFUSÓW OBYWATELSKICH???!
PRAKTYCZNY ,,SKOK NA LASY PAŃSTWOWE"  ROZPOCZĄŁ SIĘ PRZED LATY OD TEGO OTO PONIŻEJ SPOTKANIA I POSIŁKU...
                              

W mundurze leśnika siedzi sobie POLITYCZNY KOMBINATOR Z GÓRNEJ PÓŁKI Marian Pigan - zaś obok tego faceta to chyba poznajecie??!  DONALD TUSK we własnej osobie...

PRZY TYM STOLE USTALONO ODDANIE SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE W POLITYCZNE ŁAPY OSZUSTÓW I ZŁODZIEI Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ...która niebawem nałoży na LP ogromny haracz sięgający w setkach milionów złotych!

Tuż po tych ustaleniach świeżo upieczony inżynier nadzoru Marian Pigan został ...Dyrektorem Generalnym Lasów Państwowych w Polsce!!!  KATASTROFA!!!!!!!!

Zdążył za to jeszcze kupić sobie prywatnie pewną posiadłość Skarbu Państwa LP na terenie RDLP Katowice...z ogromną zniżką oczywiście!

Przyglądał się temu z boku mniej lub bardziej oficjalnie koleś POlityczny Tuska - a obecnie idący na czele pochodów (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) ,,KOMITETU BRONY DEMOKRACJI" - wyrzucony przez polski naród od koryta władzy ....Grzegorz Schetyna!

Przyglądał...przyglądał ...przyglądał ...i  za sprawą jak domniemywam tego cwaniaka, zaczęli PO swojemu ,,mieszać" w LP  - wyłącznie dla dobra tej partii a nie Skarbu Państwa!


Ojcem pomysłu w LP pod tytułem ,,PROFESJONALNE" konkursy na stanowiska kierownicze w LP stał się oficjalnie oczywiście ten sam siedzący powyżej z Tuskiem ...Marian Pigan!

NO I TAK OTO ROZPOCZĄŁ SIĘ I TRWAŁ KILKA LAT ...CYRK NA KÓŁKACH W LASACH PAŃSTWOWYCH określany przez tysiące leśników: 

,, LEŚNYM BURDELEM PIGANA" ...gdzie ,,klientów" czekających w kolejce PO swoje  weryfikowała specjalna komisja !!!!  


Ale ,,SZNURECZEK" do pociągania aby kierować PAJACEM o tytule : Dyrektor Generalny LP - dzierżył w dłoniach zupełnie ,,KTOŚ" inny... 

Pigan Łokietko Schetyna
Poznajecie te PO-lityczne ryjki ?!

Po lewej zmieszany i jak zwykle a prz tym CZERWONY JAK UKRAIŃSKI BURAK  na Kresach dawnej RP MARIAN PIGAN już w dystynkcjach dyrektora generalnego LP (... po owej wspomnianej kolacji z Donaldem Tuskiem i jej zakulisowych ustaleniach z Donaldem Tusk!)...po prawej Grzegorz Schetyna jeden z głównych liderów tej krętackiej partii....NO I WŁAŚNIE  ten malutki , spasiony facecik po środku :

JERZY ŁOKIETKO ....wyjątkowa kreatura Lasów Państwowych lat 2008-2015!

Może to się Wam wydać trudne do uwierzenia, ale to co poniżej to fakty :

HISTORYK z wykształcenia w mundurze zielonym leśnika, koleś Schetyny który również jest po historii we Wrocławiu  ...były pracownik WYCHOWAWCA dzieci w Domu Dziecka w Ścinawie (które tam własnoręcznie obijał!!!)...facet który awansował na mocy decyzji Pigana 
do Dyrekcji Generalnej LP na naczelnika utworzonego pod niego wydziału  (UWAGA!!!) po otrzymaniu oceny NIEDOSTATECZNY jaką wystawiła mu inspekcja LP w wyniku kontroli Nadleśnictwa Lubin, gdzie był przed tym sekretarzem...

CZEGOŻ TO PARTIA PLATFORMA OBYWATELSKA NIE ROBIŁA WÓWCZAS W TAMTYCH LATACH  DLA SWOICH W PRAKTYCE I DOSŁOWNIE ....
 C  Z  Ł  O  N  K  Ó W!!!

Łokietko w czasie gdy był na tym stanowisku naczelnika w DGLP Warszawa niczym za najsłynniejszych czasów KOMUNY w PRL  rozpoczął ...NADZWYCZAJ EXPRESOWE studia leśne !

UWAGA Nr 2 !!! TENŻE FACET w ciągu zaledwie dwóch lat (!!!!!!)  stał się ....magistrem leśnictwa na SGGW w Warszawie!!!


JESZCZE RAZ PODKREŚLAM ...był wówczas po historii podobnie jak i Schetyna,a ja dziś wcale NIE PRZYPADKIEM zacząłem niniejszy tekst od wątków HISTORYCZNYCH związanych z KODEKSEM HAMURABIEGO!!!  Sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest dosłownie cuchnącym bohaterem mnóstwa moich informacji na tym i poprzednim moim blogu...


OPISAŁEM W DETALACH WÓWCZAS  DRAŃSTWO I  CWANIACTWO TYCH LUDZI...których nigdy nie wolno zapomnieć rozliczyć do samych skarpetek!!!

Wyobraźcie sobie, a wspominałem to już dziesiątki razy ...TO WŁAŚNIE TEN SAM DUREŃ przerażony moją wiedzą na temat SKUR****STWA  w Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Warszawie, NAJPIERW ZLECIŁ PEWNEMU ŚMIECIOWI ZBIERANIE WSZELKICH DANYCH NA MÓJ TEMAT PERSONALNIE a nie czekając na wyniki działań tej KREATURY - pozwolił sobie na totalnie DEBILNY ,,NUMER" jaki w mej ocenie jest wprost proporcjonalny do zawartości jego ŁYSEJ puszki mózgowej jaką widac na tym zdjęciu !!!

Wiecie co zrobił??!

Chciał mnie OSIOŁ jak to się mówi ,,pociągnąć za język"  i ....mając mój nr prywatny telefonu = zadzwonił do mnie przedstawiając się jako : (cytat) : ,,ANDRZEJ KOWALSKI ...z Poznania!

No cóż!

Chyba zgodzicie się ze mną znając mnóstwo afer związanych z Platformą Obywatelską w Polsce ostatnich lat ,że ...TO POLITYCZNE ŚCIERWO KŁAMSTWA I OSZUSTWA MAJĄ W GENACH!!!!

Łokietko ,,dobrze trafił "bo na mnie i na łamy mojej ,,pigipedii" ... 

GDY BYŁ JUŻ SPALONY W DYREKCJI GENERALNEJ za sprawą swych mega kombinacji a musicie wiedzieć,że był szykowany przez PLATFUSÓW OBYWATELSKICH na dyrektora generalnego LP  postanowił się stamtąd ... desantować!

No i ,,wystartował" jako mega profesjonalista w ...POLITYCZNIE USTAWIONYM SPECJALNIE POD NIEGO  ,, KONKURSIE" NA STANOWISKO Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu!

A ponieważ znałem detale owego ustawienia a potem je upubliczniłem opisując jakim MEGA DRAŃSTWEM są w PGL LP ,,konkursy Pigana"   wpadłem na pomysł aby ... WSADZIĆ IM W OWE PROCEDURY KONKURSOWE I MIĘDZY TE TRYBY OSZUSTW KONKURSOWYCH mego kandydata, będąc w 100% pewien,że tenże konkurs ...mój kolega PRZEGRA!!!

OCZYWIŚCIE NIE MYLIŁEM SIĘ NAWET W 1% ...Jerzy Łokietko wygrał ten ściema konkurs i został dyrektorem RDLP Wrocław,ale za to mój kolega (  inż Marek Jakubik) ...PRAWOMOCNYM WYROKIEM SĄDU OKRĘGOWEGO PRACY wygrał na mocy swego powództwa sprawę cywilną i stosowne odszkodowanie , gdzie ...Sąd potwierdził fakt występowania w dokładnie tym POLITYCZNYM  ,,konkursie" DYSKRYMINACJĘ I NIERÓWNE TRAKTOWANIE LEŚNIKÓW! 

Tuż po usadowieniu się na nowym stołeczku POlitycznym ...ŁOKIETKO dostał kolejnego kopa w...

ZOSTAŁ ZWOLNIONY Z TEGO STANOWISKA przez nowego dyrektora generalnego LP Adama Wasiak, ponieważ ...NAGLE z dnia na dzień Marian Pigan ,, wpadł na pomysł" aby zostać (sic!!!!!) nadleśniczym Nadleśnictwa Kobiór, gdzie nadal z podkulonym .... przygląda się rozwojowi sytuacji!

Zaczęła się wówczas przepychanka... POlityczne przeciąganie przysłowiowej liny, celem udowodnienia kto mocniejszy jest we wpływach!

Za sprawą tych ,,gierek" okazało się,że Łokietko to ....znowu (sic!!!!!) mega fachowiec i ,,profesjonalista" - a tym razem w dziedzinie ekonomiki leśnictwa!

I tym oto POLITYCZNYM CUDEM partia Platfusów Obywatelskich ulokowała go na stanowisku ....zastępcy dyrektora RDLP Wrocław do spraw ekonomicznych !!!

PRZYPOMNĘ WAM!!!

Wówczas nie było jeszcze tego obecnego : ,,KOMITETU OBRONY DEMOKRACJI" jaki między innymi Grzegorz Schetyna ostatnio tak czynnie w niemieckich mediach  promuje - z bardzo prostej przyczyny!!

A tak to wygląda w realu i ...w przenośni BARANY:
Wiecie jakiej??!

Ano takiej,że wtedy ...WSZYSTKIE POLITYCZNE CUCHNĄCE FAŁSZEM ŚWINIE I ZDRAJCY NARODOWYCH INTERESÓW NASZEJ POLSKI - ,,CHLIPAŁY SOBIE" WESOŁO I RADOSNIE PRZY USTAWIONYCH KORYTACH DO SYTA!!!

To POlityczne  Towarzystwo Wzajemnej Adoracji - zaplanowało sobie w sposób podstępny BEZWZGLĘDNĄ LIKWIDACJĘ ICH OPOZYCJI  - STOJĄCEJ NA DRODZE ICH KRĘTACKICH INTERESÓW!

To żaden przypadek,że akurat wówczas gdy Pigan i jego drużynka tak kombinował - w sposób spektakularny i taki ,,pod publiczkę"  ... aresztowano obecnego dyrektora generalnego LP Pana dr inż Konrada Tomaszewskiego, próbując na siłę  wcisnąć mu pewien kit który miałby go pogrążyć karnie!!!!

Oczywiście dyrektor Tomaszewski wyszedł z tego obronna ręką - ale ja pytam retorycznie:

JAK WY BYŚCIE SIĘ CZULI BĘDĄC NIESŁUSZNIE ARESZTOWANYM W POLSCE PLATFUSÓW OBYWATELSKICH TAMTYCH LAT ...GDY ZNIKĄD POMOCY, A JESTEŚCIE NIEWINNI W 100% ?!!!!!

Ci polityczni kolesie rozsyłali sobie wówczas sms o treści : (cytat) : ,,KONRADA ZAMKNĘLI!" - a co ciekawe było to w czasie, gdy ....wieziono dyrektora Tomaszewskiego aresztowanego samochodem służb umoczonych POLITYCZNIE w układy z Platforma Obywatelską!

Smsy tej treści rozsyłał jeden z POLITYCZNYCH WAZELINIARZY Platformy Obywatelskiej na Pomorzu : Adam Nowak ( totalny pijak, gbur i związkowiec ,,Solidarności" ), którego niejaki Jan Szramka , na dziś ex dyrektor RDLP Gdańsk ,,ulokował" na dziś na pewnym stanowisku LP w ....tartaku Lębork !!!

PODOBNIE JAK I PIGAN ...Z PODKULONYM OGONEM - ZAPEWNE CZEKAJĄ NA ,,CUDA" POWROTU DO KORYTA ZA SPRAWĄ (sic!!!!) .... ,,Komitetu Obrony Demokracji"... 

Oto jak wyglądała ,,DEMOKRACJA" tamtych lat 2008-2015 w Polsce .... na przykładzie skorumpowanych POlitycznie Lasów Państwowych, które usiłowano nam Polakom przehandlować!

MAŁO KTO O TY WIE...NIEWIELU TO PAMIĘTA ...a ja o tym nie zapominam i nigdy nie zapomnę  reguł KODEKSU HAMURABIEGO , w który tak na marginesie było ponad 250 kar!!!

Dokładnie w tych samych latach  i czasie gdy aresztowano obecnego Dyrektora Generalnego LP Pana Tomaszewskiego - prowadziłem bardzo czynnie swój blog ,,pigipedię" OPISUJĄC W DETALACH TO DRAŃSTWO!

WŁADZA  PO i jej LEŚNI  wazeliniarze ,,zafundowali mi" z kolei jak domniemywam za moje zaangażowanie ...między innymi w ciągu tych lat na mocy oficjalnego postanowienia prokuratury  kilka przeszukań mojej posesji i mieszkania   - szukając wymyślonych a jakoby kradzionych samochodów (...nomen omen jednego z tych SKUR****SYNÓW po tym osobiście dorwałem i udowodniłem mu w sądzie w Koszalinie,że jest KŁAMCĄ oskarżającym mnie i pomawiającym o takie czyny, których nie popełniłem - za co prawomocnie mnie przepraszał!.)

Usiłowano nawet zrobić ze mnie ( uwaga!) dealera przechowującego narkotyki... nie znając mnie ,,od tej beczki",że najchętniej oczywiście za prawnym przyzwoleniem  = sam wymierzałbym takim ,,ćpunom" karę!

Jest w tym wszystkim ,,coś" nadzwyczaj wymownego:

dosłownie tuż po kolejnym przeszukaniu mi domu i budynków na mocy prokuratorskiego nakazu(!) przy udziale funkcjonariuszy policji z KPP mojego powiatu ...SPECJALNA GRUPA OPERACYJNA KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI Z WARSZAWY ARESZTOWAŁA WYCHODZĄCEGO Z PRACY , NA SCHODACH TEJ KOMENDY (...obrzucając go wcześniej i zagłuszając  GRANATAMI HUKOWYMI!!!) FUNKCJONARIUSZA TEJŻE POLICJI za....handel narkotyków !!!!

KOLEJNEGO ,,NARKOTYCZNEGO" POLICJANTA ZATRZYMANO W DARŁOWIE...

I co Wy na to moi drodzy... ??????!

Tak wygląda u mnie : ,,KODEKS HAMURABIEGO"  gdyż nie można udawać lub co gorsza się bać - że nic nie widzimy i powinniśmy się zawsze bezkrytycznie godzić na wszelakie draństwo władzy!

CIEKAWE ŻYCIE MIAŁEM W OSTATNICH LATACH bezwzględnie krytykując złodziei i oszustów z Platformy Obywatelskiej ...tak mocno ,,zatroskanych" jakoby obrona zagrożonej w Polsce DEMOKRACJI  sic!!!!!!) nie przypadkowo teraz po przegranych przez to OSZOŁOMSTWO wyborach parlamentarnych !!!

NIE BĄDŹCIE NAIWNI ... NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ I ZWODZIĆ TEGO TYPU SZTUCZKAMI  ich ,,Komitetu Obrony Demokracji"!!!

Po ostatnich wyborach parlamentarnych - NARÓD POLSKI powiedział im wszystkim won!!!!

No a teraz WON (!!!!) ze stanowiska zastępcy dyrektora RDLP Wrocław  do spraw ekonomicznych - usłyszał nikt inny a : JERZY ŁOKIETKO vel ,,Andrzej Kowalski z POznania", którego zwolnił z tego stanowiska nowy dyrektor RDLP Wrocław  Pan  Adam Płaksej !!!

NO WRESZCIE !!!

TERAZ WYSTARCZY JEDYNIE PRZEWIETRZYĆ DOŚĆ CZĘSTO TAM POMIESZCZENIA BIUROWE ...a świniami i  PO-litycznym chlewem nie będzie już czuć !!!

Piszę jak jest... a nawet jak było i to w detalach!!!

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

TAK OTO WYGLĄDAŁ ,,WZÓR DEMOKRACJI" W POLSCE ...wychwalanej medialnie w niemieckich ,,zatroskanych" o to mediach w dzisiejszej Polsce !!!

Dlatego też jako osoba bezpartyjna  OGROMNIE POCHWALAM tak szybkie zwrócenie uwagi obecnego rządu Prawa i Sprawiedliwość na to medialne draństwo w NASZEJ POLSCE  i uporządkowanie wreszcie spraw medialnych tak, aby np; PRZESTANO OGŁUPIAĆ POLAKÓW KŁAMSTWAMI I NON STOP INFORMACJAMI O CZŁOWIEKU ZNIKĄD  (nazwisko Petru!) oraz ściemą o nazwie : ,,Komitet Obrony Demokracji".
                      
A oto i ich oficjalne ,,LOGO" - a mnie intuicja pyta wewnątrz: 

CZY TEN CZERWONEGO KOLORU ŚLAD ... to planowana krew  na polskich ulicach??!

Arogancja Platfusów Obywatelskich w Polsce ...przeniosła się za sprawą tego oto kretyna na salony Europy  czego dowód oto niniejszym w tak wymownym geście i ujęciu na zakończenie prezentuje:
                               

Donald MASZ PROBLEM!!!  W Polsce skończył się okres bezkarności .... 

A ja serdecznie dziś witam tak liczne grono moich NOWYCH CZYTELNIKÓW  z Indonezji oraz Nowej Zelandii !!!