poniedziałek, 11 stycznia 2016

OTO EUROPEJSKA ,,SPRAWIEDLIWOŚĆ" UNIJNYCH EUROKRATÓW... SMUTNA INFORMACJA CHOCIAŻBY DLA POLSKICH MATEK OCZEKUJĄCYCH NA POMOC W PROGRAMIE 500+

11 stycznia 2016 roku


O politycznych łotrach i pospolitych draniach pisałem już wiele...

Jak podają niemieckie media - ZNOWU WZROSNĄ ZAROBKI eurokratów...a o dziwo akurat tych idiotów, którym ,,DEMOKRACJA" W POLSCE STAŁA SIĘ ZAGROŻONA I ZAJADLE Z PIANA U PYSKA KRYTYKUJĄ POLSKĘ I JEJ NOWY, WYBRANY PRZEZ NARÓD  RZĄD ZA OBECNE DZIAŁANIA KU ZMIANOM NA LEPSZE!

Wyobrażacie sobie POLSKIE MAMUSIE,że program jaki niebawem zadziała w Polsce pod nazwą 500+czyli pomoc finansowa dla tych kobiet, które mają drugie i kolejne dziecko ...miałby być obowiązujący dla przykładu z pół rocznym wyrównaniem WSTECZ??!

Oczywiście nie jest to możliwe w tej sprawie ale...ZA TO JEŚLI CHODZI O PODWYŻKI DLA TAKICH JAK CHOCIAŻBY NAJWIĘKSZY KRĘTACZ,KŁAMCA I OSZUST OSTATNICH LAT W NASZYM KRAJU , KTÓREGO NIE MUSZĘ PRZEDSTAWIAĆ ...to jest to wszystko możliwe!
                 
Podwyżka pensji zadziała dla CWANIAKÓW Unii Europejskiej ...WSTECZ!!!

DOSTANĄ WYRÓWNANIE PENSJI ZA SZEŚĆ OSTATNICH MIESIĘCY 2015 ROKU... 

I tak:

Donald TUSK  prezydent Rady Europejskiej i Jean Claude Junckler szef Komisji Europejskiej  zyskają na tym ,,przekręcie" po 3.005 złotych tj: 699 euro!!!

UWAGA! UWAGA!

TYM SAMYM taki Donald Tusk no i ów ,,szczekający" na Polskę z pianą u pyska Junckler  - CO MIESIĄC DOJĄ KASĘ UNII EUROPEJSKIEJ dokładnie w wysokości ...134,5 tysiąca złotych PLUS wyrównanie owej kwoty podwyżki za pół roku WSTECZ zeszłego 2015 roku!

KOMISARZE KE  dostają podwyżkę o 570 euro więcej ...do kwoty 24.945 euro miesięcznie!

DEPUTOWANI Parlamentu Europejskiego mają zagwarantowane miesięcznie 8.214 euro!No i pomyślcie ...DLACZEGO CO NIEKTÓRZY W EUROPIE nie grają w LOTTO!!!!Piszę jak jest...W UNII EUROPEJSKIEJ PEŁNEJ ZŁODZIEI I LENI! szczekających zajadle niczym wściekłe polityczne psy na nowy rząd w Polsce!!!


Jakie to szczęście mają POLACY ,że są pośród nas  w większości WSPANIAŁE I CUDOWNE PSY, które ...pojmują nasze gesty,miny i mowę !!!
Zresztą zobaczcie powyżej sami... :) PIĘKNE JEST TO UJĘCIE  PRAWDA??!

A to już jest jasny dowód na to - iż Polacy powinni ROBIĆ SWOJE a głównie KOCHAĆ ZWIERZĘTA ...i totalnie olewać takich polityków jak Tusk czy też ów szczekający Junckler!!!


Krzysztof Kowalczyk 

PS....ale za to : ,,DEMOKRACJA" W POLSCE JEST ZAGROŻONA ...bo świnie naród polski pogonił od koryta!