środa, 6 stycznia 2016

NA TĄ TRAGEDIĘ NIE TRZEBA BYŁO DŁUGO CZEKAĆ! OTO DO CZEGO PROWADZI KRETYŃSKIE ZAUFANIE WŁADZ DANEGO PAŃSTWA DO KWESTII OPIEKI NAD IMIGRANTAMI...

06 stycznia 2016 roku


O sprawie dowiedziałem się w dniu wczorajszym...

PISZĘ O NIEJ TYLKO DLATEGO, ABY OSTRZEC KAŻDEGO Z WAS ...UWAŻAJCIE, ABYŚCIE NIE PADLI OFIARĄ PEWNEJ HOŁOTY I DZICZY, KTÓREJ POZWOLONO ZAWITAĆ DO NASZEJ EUROPY!!!

OD KILKUDZIESIĘCIU GODZIN - SPRAWA TA STAŁA SIĘ MEGA PROBLEMEM NIE TYLKO ZDROWOTNYM ALE I PSYCHICZNYM BARDZO WIELU RODZIN...

Nie życzę Wam tego typu doświadczeń - A WIĘC PISZĘ, OSTRZEGAM, INFORMUJĘ: BĄDŹCIE CZUJNI I UWAŻAJCIE = BEZWZGLĘDNIE REAGUJĄC I TĘPIĄC KAŻDEGO KTO DOKONA TAKICH CZYNÓW!!!!!!!

Dokładnie rok temu 07 stycznia 2015 roku w bandyckim zamachu na redakcję CHARLIE HEBDO zginęło zamordowanych przez odłam muzułmańskiego oszołomstwa na świecie aż 12 osób!

TAK OTO W NUMERZE SPECJALNYM TA SAMA REDAKCJA UKAZUJE ...JEJ ZDANIEM JAK WYGLĄDA TO NA DZIŚ!

We Francji kontrowersje wokół rocznicowego numeru sławnego tygodnika satyrycznego „Charlie Hebdo”. Ukazał się on dziś aż w milionowym nakładzie – dzień przed rocznicą krwawego ataku islamskich terrorystów na paryską redakcje tego pisma. W zamachu na siedzibę Charlie Hebdo 7 stycznia ubiegłego roku zginęło 12 osób.
Widok ten jest bardzo kontrowersyjny - gdyż ukazuje ...BOGA z kałasznikowem na ramieniu - a więc w przekazie : TO RELIGIA JEST WINNA ŚMIERCI LUDZI!!!!
                         
Cóż to zmieniło się w tym czasie owego roku w Europie??!

NIC!!!! TOTALNI IDIOCI RZĄDZĄ UNIĄ EUROPEJSKA ...na czele której stoi MEGA KOMBINATOR Z POLSKI : Donald Tusk !!!
A teraz przechodzę do sedna sprawy - związanej bezpośrednio z TYTUŁEM powyżej!!!


ALE.... na początku muszę zapytać WSZYSTKICH MĘŻCZYZN MIESZKAJĄCYCH NA TERENIE NIEMIEC :

CZY WY W OGÓLE MACIE JAJA?????!

TCHÓRZE!!!!!! GDZIE WY  KRETYNI BYLIŚCIE W SYLWESTRA 2016 ROKU W WIELU MIASTACH NIEMIEC - A WIĘC ZALEDWIE KILKA DNI TEMU , GDY ....NA ULICACH WASZYCH MIAST ARABOWIE,MUZUŁAMNI GWAŁCILI WASZE KOBIETY?!!!!!


I cóż z tego,że teraz PO FAKCIE w mediach niemieckich miast aż huczy o tym co się stało z Waszymi kobietami : córkami...siostrami...dziewczynami...żonami...przyjaciółkami ??!!!!

JAK SIĘ OKAZUJE TA BANDA OSZOŁOMÓW , KTÓREJ EUROPA PODAŁA POMOCNĄ DŁOŃ - ZEBRAŁA SIĘ NA ULICACH NIEMIECKICH MIAST W TEGO OSTATNIEGO SYLWESTRA W GRUPACH PO KILKUSET MĘŻCZYZN ... I UDAJĄC ŻE SIĘ ,,BAWIĄ" PORYWAŁY DO WNĘTRZA SWEGO BANDYCKIEGO GREMIUM NIC NIE PODEJRZEWAJĄCE MŁODE KOBIETY, KTÓRE ROZBIERANO , MOLESTOWANO A NAWET GWAŁCONO!!!

OFICJALNIE (!!!!) ZGŁOSIŁO FAKT NAPAŚCI JUŻ ...120 ( słownie: sto dwadzieścia!!!) kobiet!

WIERZYCIE IDIOCI,ŻE WINNI ZOSTANĄ ZŁAPANI???!

WIECIE,ŻE JUŻ CO 5 ŻOŁNIERZ BUNDESWERY JEST ...MUZUŁMANINEM??!


GORĄCO POLECAM WAM (NIEMCY!!!!) LEKTURĘ FILMU pod tytułem : ,,Leon ZAWODOWIEC" aby pomyśleć ...JAK ROZWIĄZAĆ TEN STRASZNY PROBLEM!!!

Powiem coś więcej:

Rok ma 365 dni przeciętnie ...więc wyobraźcie sobie,że CI BANDYCI MAJĄCY JAK DOTĄD JEDYNIE OKAZJĘ ZASPOKAJAĆ ŚMIERDZĄCE  KOZY I OWCE W SWOICH KRAJACH 
 ....BEZKARNIE, przy waszym tchórzostwie (!!) gwałcą średnio DZIENNIE na terenie całych Niemiec ,,tylko" 50 kobiet, które traktują jak byle co!!!

W SKALI CAŁEGO ROKU JEST TO ... 18.250 ZBRODNI GWAŁTÓW NA WASZYCH KOBIETACH!!!

Nie mówię,że każdy muzułmanin (arab) jest zbrodniarzem i gwałcicielem  - ALE CZAS NAJWYŻSZY  NA SZNUR, GILOTYNĘ NA RYNKU DANEGO MIASTA  I PUBLICZNĄ EGZEKUCJĘ  KAŻDEGO TEGO TYPU ZBOCZEŃCA  OFICJALNIE NA MOCY EXPRESEM  ZMIENIONEGO PRAWA W UNII EUROPEJSKIEJ !!!

A wszystko w ramach np; stworzonego przez SPOŁECZEŃSTWO NIEMIEC lub też innego kraju UE spec programu : ,,EDUKACJI NARODÓW PODĄŻAJĄCYCH W STRONĘ EUROPY"!!!


NIE DAJMY SIĘ ZASTRASZAĆ W NASZYM DOMU !!!BĄDŹMY BEZWZGLĘDNI WOBEC BANDYTYZMU TEJ HOŁOTY!!!!

Niech Arabia Saudyjska będzie DLA EUROPY PRZYKŁADEM  - gdzie kilka dni temu ścięto łby kilkudziesięciu osobom mających w genach BANDYTYZM!!!


JAK WIDZĘ - JEDYNYM SPOSOBEM W DZISIEJSZEJ EUROPIE JEST NIE LEKTURA ,,MEIN KAMPF" Adolfa Hitlera która oto wchodzi do księgarni w Europie, chociaż Adolf CIEKAWE kwestie tam poruszał =  ale ...DLA PRZYKŁADU  budowa kilku, kilkudziesięciu sztuk PUBLICZNYCH  SZAFOTÓW dla tych gwałcicieli i morderców bezwzględnie i koniecznie w pobliskim sąsiedztwie muzułmańskich meczetów rozsianych już na terenie Europy!!!

WIECIE DLACZEGO??!

Ano dlatego, aby po ścięciu łba takiego drania, gwałciciela, czy muzułmańskiego mordercy można było usłyszeń z niebios : ,,Allah akbar " ( Bóg jest Wielki!)


A NA DZIŚ ONI WSZYSCY CZUJĄ SIĘ BEZKARNI  - gdyż mogą liczyć w 100% na pomoc KRETYŃSKO GŁUPIEJ WŁADZY UNII EUROPEJSKIEJ!!!

No i jeszcze jedno! COŚ EXTRA ode mnie Polaka ...

Niemcy zamiast obecnie ,,wpieprzać się " w sprawy Polskie po pogonieniu przez CAŁY NARÓD POLSKI w ostatnich wyborach parlamentarnych ZŁODZIEI I OSZUSTÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ( partii pro-niemieckiej za sprawą Hern Donald Tusk!!!)  - NIECH ZWRÓCĄ UWAGĘ NA FAKT ,,POLOWAŃ NA KOBIETY" jakie odbywają się w dziesiątkach obozów dla imigrantów na terenie Niemiec!

STOSUNEK PŁCI JEST TAM ...3 IMIGRANTÓW NA 1 KOBIETĘ, a te sa traktowane nawet na terenie Niemiec przez tych oszołomów muzułmańskich jak totalne zero i byle rzecz!!!!
                     
...tak jest dziś na terenie Niemiec!!!!

SĄ ONE TAM PORYWANE...GWAŁCONE...ZMUSZANE DO PROSTYTUCJI...SPRZEDAWANE JAKO NIEWOLNICE!!!!

A Z TEGO CO WIDAĆ PO SYLWESTRZE 2016 ROKU ...GWAŁTY JUŻ WYSZŁY NA ULICE NIEMIECKICH MIAST!!!


Czy będziecie stać jak TCHÓRZE i DURNIE przyglądając sie temu co czyni ta cuchnąca hołota??!


Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

Kilka dni temu z dachu jednego z wieżowców w Syrii został zrzucony (zamordowany) przez ISIS 15 letni młody chłopak , którego wcześniej zgwałcił jeden z dowódców państwa islamskiego ISIS.

CO WY NA TO ??!